33535
  • adikakk
    #10140
    hy all
    ezen a gépen futna a game szépen?
    GIGABYTE GA-EP31-DS3L alaplap, INTEL CORE 2 DUO E8200 CPU, 4 GB DDR2-800 KINGMAX, GAINWARD 9600GT 512MB, SAMSUNG 4 TB HDD
    ha nem akkor írjátok meg mért nem?
  • JackDow
    #10139
    DDR3 ami kell sztem is, nekem tápom 1010W
  • [HUN]FaTaL
    #10138
    DDR1? I7hez?:D

    I7hez csak DDR3 megy, az is háromcsatornás módban optimális. És minimum egy giga superb460, ha CF vagy SLI configot építesz akkor 500-550W valami normálisabb (FSP, Chieftec, Giga, Corsair) tápból.
  • Hypo #10137
    I7 hez ddr3 kell ha elvezni is akarod. PT6 os ASUS jo, es egy 450 es tap minimum
  • Mocca08
    #10136
    sziasztok! Most tervezek konfigot upgrade-elni, I7 920 proci mar biztos (jobbra no keret), kerdesem az lenne, milyen alaplapot ajanlatok hozza? Nem lenne hatrany ha DDR1 befogadokepes lenne, de ha nem az se baj, csak nem valnek meg a ramoktol ha nem muszaj. Tovabbi kerdes, hogy egy 350es tap eleg-e neki. Köszi elöre is a valaszokat :)
  • [HUN]FaTaL
    #10135
    Az FPS esést a felhők okozzák, a képernyőillesztő szarakodását meg valószínű a VGA túlmelegedése.
  • Hypo #10134
    hát ha sürü a felhőzet akkor a rex felhok okozhatjak az fps esést
  • zstomi
    #10133
    Sziasztok!
    A következő igen súlyos problémára keresnék megoldást: feltelepítettem a REX 2.0-át és elkezdtem valós időjárási körülmények között repülni. Itt kezdődtek a problámák... Először elkezdett ugrálni az FPS érték (25-30 és 5-8 között ugrált földközelben [cél 35]), majd a 2.-3. reptér betölése után a fények csak fekete négyzetként jelentek meg. Ezt csak a gép újraindításával tudtam orvosolni. A következő meglepő dolog a napokban kezdődött. Egyszerűen szétesett a képernyő, elsötétült minden, majd helyreállt magától a rendszer a következő hibaüzenettel: ATIKMDAG: képernyőillesztő nem reagált, majd helyreállt. Ezt van, hogy egymás után 5-6-szor megcsinálja, majd magától újraindul a rendszer.
    Mit javasoltok? Van megoldás, vagy újra kell telepítenem mindent?
    Konfigom: E8500, 4GB, ATI 4850 512MB; FSX+ACC+REX. Vista 64bit.
    Köszi a segítséget!
  • Falconer
    #10132
    Szerintem a potmétere nem okés, az enyém is olyan, de belőttem nagy dead zonera, és a ruddernak pedált használok úgy is. Ha a kalibrálásnál adsz neki egy kis dead zonet ami a rezgést kitakarja, akkor jó lesz.
  • LegendTommy
    #10131
    próbáltad kalibrálni, deadzone-al játszani?
  • CJ576
    #10130
    Üdv.
    Lenne egy kis problémám a saitek X52-vel joystickkal kapcsolatban.Sajnos nem tudom máshova írni.
    Nekem a rudder ugrál oda vissza mikor nem is érek hozzá és alaphelyzetben van és nem jelzi középre a botot mikor ott van. Mit tegyek vagy hol van egy szerviz bp. környékén ahova bevihetem?
  • Hypo #10129
    Az idő tőled függ, ha lépésben haladsz és komolyan érdekel hosszú de szép folyamat, ha csak össze vissza akarsz repkedni akkor nem kell annyi szabaly és idő se.
  • oneal1
    #10128
    hali!

    egy olyan kérdésem volna, hogy mennyi idő alatt lehet beletanulni a programba?
    egyszer próbáltam még mikor megjelent csak érdeklődésképp.
    joy-t milyet érdemes venni?
  • Hypo #10127
    Ultimate traffic II bemutato
  • polluxware
    #10126
    nem vagyok híve az amcsi motoroknak különösebben, de azt el kell ismerni hogy szerszám apparátust meg gyártástechnológiát (modern japókat leszámítva) a világban még mindig ott vannak..

    ott ideje korán felismerték a formulát annó hogy megfelelő műszerek szerszámok nélkül nincs "normális" produktum...

    wildcat gagyi gép? háááááát.. sztem inkább csak korai háborús technika volt.. ami okos kézben csak tudott
    zéróval való találkozás után csak felzárkóztak az amik corsairral, valmint a hellcat-tal..

    a zéró gyakorlatilag egy válasz volt az akkori amcsi gépekre, amiket a hirszerzőktől tudtak meg.. zéró előtt nekik is volt ratyi gépük ám! elég csak a Kate-re gondolni
  • polluxware
    #10125
    na nem komplett mimitcet kell elképzelni, hanem a cirkálók orrfedélzetére volt rakva egy síugró rámpa:)
  • bgabor
    #10124
    Na ezt nem tudtam. Bár gondolhattam volna ilyesmire, hiszen a vezető tengeri hatalmak(a britek és az amcsik) már akkor is használtak repülőgéphordozót, igaz akkor még nagyon gyerekcipőben járt az egész.
  • bgabor
    #10123
    Lehet hogy rossz szót használtam, nem anyagminőségre gondoltam, hanem a képességeire amikor leszóltam. Azt hogy milyen minőségű anyagból készült nem tudom, csak azt hogy a teljesítménye egy vicc volt a zerokhoz képest.
  • polluxware
    #10122
    wildcat-re sok mindent lehet mondani, de hogy gyatra minőségű.... mán boccs de ez azért erős

    régi amcsi dolgok azért összevoltak rakva illesztésileg meg anyagminőségre

  • polluxware
    #10121
    sőőőőt! az 1. vh-ban is kreáltak ilyen kétfedelű gépet aminek a szárnyait hátrafelé tolták el...
  • bgabor
    #10120
    Már a japán zérók és a szörnyen gyatra minőségű amerikai wildcatek is tudták ezt a második világháború elején.
  • Hypo #10119
    Na ujabb CUB

    FSADDON-tol, nem olyan csilivili mint A2A viszont tobb modell es jo sok livery van hozza, illetve a muszerezettsege is jobb, szoval megfer a ketto egymas mellett nalam biztos. a regebbi csomagjuk is megvan es az aerosoft fele csomaggal egyutt jo kis gepek.
  • Hypo #10118
    nagyonn gep, tobb hely, tobb hely, nagyobb hajo, tobb koltseg...stb
  • Ordasbácsi
    #10117
    Igen ,komolyan kérdeztem mert nemrég fedeztem fel :) egyébként köszi a válaszokat. Meglepett és utána elgondolkoztatott, hogy csak is ezért kitenni a gépet egy ilyen "hibaforrásnak" hogy könnyebben tárolható legyen?
  • polluxware
    #10116
    ezt most komolyan kérdezed?
  • L Viper #10115
    Ez a "trükk" már a 2. Világháborúban is elterjedt volt a hordozókról üzemelő gépeken.
  • Hypo #10114
    illetve jobban tárolható.
    http://hu.wikipedia.org/wiki/F/A%E2%80%9318_Hornet

    Mi másra lenne jó a felhajthatóság? Ez nem winglet, ahhoz tul kicsi a szarnyfelulet
  • Ordasbácsi
    #10113
    Jó estét mkinek! Hihetetlen de tényleg igaz lenne, hogy az F/A-18 hornet szárnyvégeinek felhajthatóságát csak azért és csak arra a célra tervezték, hogy egy repülőgép-hordozó "mélygarázsából" kiemelkedve keskenyebb helyen férjen ki???
    Tud vki erről vmit?
  • Hypo #10112
  • pateszi
    #10111
    Szia,

    Köszönöm az infót, a fórumon megtaláltam a válaszokat.

    A REX és az FPS Limiter megy együtt, két megoldással is indíthatóak:
    1. Beállítjuk a REX-ben az időjárási témát, betöltjük az FSX-et, majd az FSX-ből kilépve és FPS Limiterrel újraindítva megy is.
    2. A REX-nek csak az időjárási modulját indítjuk el (weatherengine.exe, lehet neki egy külön parancsikont is készíteni), ennek a betöltődése után az FSX mehet a limiter parancsikonról. Ekkor természertesen a REX a korábban beállított időjárási témával megy, ha változtatni akarunk, az 1. módszer kell.

    Az FPS limiter használata esetén az FSX és a FRAPS által kiírt FPS értékek nagyjából hasonlóak, összességében én is úgy találtam, hogy érdemes a limitert használni.

    Kössz mégegyszer a hasznos tippeket.
  • Hypo #10110
    Jo kis videos review A2A CUB
    Erre
  • Hypo #10109
    ja ez mar volt, érdekes majd meglátjuk, kozben ace studiobol a sracok ujra osszeallnak, szoval valami csak lesz. Ugy is a paratlan verziok mindig jobbak:))))
  • JackDow
    #10108
    Na akkor én is megpróbálok egy linket beszúrni. Hmm érdekes, nekem új volt:

    Areosoft Flight Simulator 2012
  • Hypo #10107
    jo jo eddig ment csak most siman copyztam ennyi.....:)
  • [HUN]FaTaL
    #10106
    Kell a link elé a http://, ha nem írod oda akkor relatív linkként jelenik meg. :)
  • Hypo #10105
    jovan na azt hittem mar fejlodik a vilag:)))))))
  • Papirzacsi
    #10104
    Mert a linkeket http:// előtaggal kell megadni.
  • Hypo #10103
    na es mit javitottak azon amiben "nincs" hiba?:))) jo lenne a picsat le lehetne cserelni valami masra:)
  • polluxware
    #10102
    van már 1.11 peccs Cubhoz
  • Hypo #10101
    REX foruman biztos van rola szo mert epp rakerestem es eleg sok temaban van szo az fps limiterel. Szerintem valahogy csak lehet inditani REX et elobb submitalni a texturakat es utana fs-t nkeress ra ugy hogy active sky es rex egyutt mert ott is hasonlo megoldas kell.