33535
  • polluxware
    #10341
    igazad van... ez már uncsi

    majd felhajtok egy másikat
  • polluxware
    #10340
  • Hypo #10339
    Vga-nak milyen beallitasai vannak? A kis ugralas azt jelzi hogy valahl leterhelodik a rendszer es em bir lepest tartani, ezt szokta orvosolni az optimalisabb beallitas illetve FPS Limiter progit kiprobalhatnad, egy probat meger.
  • zstomi
    #10338
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék a következőkben: játék közben stabil 20-35 közötti FPS éréket jelez a képernyő, viszont talajhoz közel mégis "szaggat" a játék. Olyan, mintha 6-10 FPS-sel menne... Jobb-bal oldara kitekintve a pilóta fülkéből a szaggatás mellett "vibrál" a talaj. Mi okozhatja ezt?
    Konfigom: E8500, 4GB, ATI4850 512MB, Vista64bit+FSX Acc+REX2.0.
  • pateszi
    #10337
    Szia,

    Pollux, javaslom, ha legközelebb kedved támad ezt a képet nézegetni, elég ha a hivatkozást teszed be, akit érdekel megtalálja. Ne kelljen már az FSX témában állandóan ezt látni...Nem ide való.
  • Hypo #10336
    Azert mert ez a forum a a szimrol szol, es nem arrol hogy hol lehet megszerezni egy warezt, miert nem egy egy warez, hogy lehet megcrackelni...stb.

    Nem erkolcsi dolog miatt nincs itt, mert mindenki igy vagy ugy hasznalja ezeket, ezert senki felett nem torok palcat az ugyben. DE a warezal kapcsolatos kerdesekre vannak forumok meg privi.

    Csak ugy a vegere megjegyzem, en tamogatom a fejlesztoket ha olyan a termekuk, megveszem. Az xy ev alatt amiota fsezem jo sok cuccot vettem, de teny hogy egy csomoszor csak kiprobalom a dolgot es hat ha nem jo akkor nincs mirol beszelni.

    Na warez off. johetnek a : Nem megy a rohad fsx mit csinaljak kerdesek:)))
  • Ombika
    #10335
    Meg jo,h cegnel nem latom a kepet csak szoveget! :)
  • LegendTommy
    #10334
    ehh, megfogsz ölni ezzel a képpel
  • i robot
    #10333
    Te nagyon szereted ezt a képet. Feleséged, esetleg barátnőd?
  • polluxware
    #10332
    azta incifinci rossz csunya husomat..
  • [HUN]FaTaL
    #10330
    Szar release, keress másikat, de itt tilos a warez. (Azt nem értem, hogy miért de ezt az illetékesekre bízom)
  • Hypo #10329
    A gond, hogy warez a cucc, és az a realese hibás.
    másnál is volt ez gond...ez van lehet meg kéne venni.:(
    Don't know if the package or my install, but I get this error:

    "Scenery\UtEurWater\Scenery\HP24913.bgl: This File contains invalid data (error 11FD)"

    I haven't done anything with the scenery files - any solution..?

    Greetings pack from No(r)way :)

    PawelKPL at 2008-05-31 23:38 CET:
    yes, I have exectly the same error during installation process:
    "Scenery\UtEurWater\Scenery\HP24913.bgl: This File contains invalid data (error 11FD)"
    probably file is broken. Could Chiron69 be so kind and upload torrent again ?
    greetings
  • Jenc
    #10328
    Sziasztok!
    Lenne egy kis gondom. Felszeretném rakni az fsx.hez az Ultimate Terrain X Europe kiegészítőt de megáll a telepítés 65%-nál és ezt írja ki:
    Hiba üzenet

    Ilyenkor most mi a teendő mert így nem tudok szimulátorozni betölti h 100% és mikor beadná a repteret akkor kiírja hogy a szimulátor hibát észlelt ezért leáll. Légyszi valaki segítsen!
  • polluxware
    #10327
    problemó megoldva:) Köszönöm a tippet!

    Fs9nél műkszik a cab-ból kimásolás gond nélkül egyébként
  • pateszi
    #10326
    Akkor nem jött be a tippem. Csak este tudom a telepítőt megnézni. Az fsx.cfg-t pl. az FSX hozza létre, ha törlöd, a következő indításkor készít egy újat. A terrain.cfg azt hiszem, hogy nem ilyen, de egy próbát talán megér. (Azért legyen róla másolat...)
  • polluxware
    #10325
    scenery kiegészítőre gondoltam nem göbbzikre

    hátha alapon..
  • Rue East
    #10324
    a .cab file-okban nem az van amiket kipakol a program files-bam, hanem kódolt file-ok
  • pateszi
    #10323
    Csak azért kérdeztem, mert ezen a fórumon nehezen találsz olyan szimmert, aki még nem telepített soha semilyen kiegészítőt az FSX-hez.
    Mindegy, a legközelebbi újratelepítéskor majd gondolok rád, csak győzzed kivárni....
  • polluxware
    #10322
  • pateszi
    #10321
    A telepítő lemezen lévő tömörített állományokból nem lehet kivenni? Valamelyik keresővel talán lehet a .cab fájlokban is kutatni...
  • polluxware
    #10320
    ha valakinek van olyan FSX-e amire semmilyen scenery nincs/nem volt soha felrakva..

    az el tudná küldeni nekem a gyökérben lévő terrain.cfg-t ?

    köszi
  • pateszi
    #10319
    Szia,

    Most először tetted fel a REX-et, vagy esetleg volt már fenn korábban és valamiért újra kellett telepíteni?
    Nemrégen fordult elő velem is hasonló eset (igaz én már másodszor telepítettem), a meglévő backup mappát kellett törölnöm, hogy tovább engedjen. Ez valahol a Felhasználó/Documents and settings/applications mappában volt található. Most nem tudom a pontos elérési utat bemásolni, de ha végig nézed a mappákat (a rejtetteket is!) biztosan megtalálod. Arra tippelek, hogy volt nálad is egy sikertelen backup kísérlet és amiatt nem tud tovább lépni.
  • Ombika
    #10318
    Nekem is ilyen gondom volt! A megoldas,h rex konyvtarba Themes\Backup\Initial_Backup-ba masold bele az altala keszitett fajlokat.... Attol,h nem irja compeltely-nek csinal fajlt, ha jol emlekszem!
  • Apollo Cx
    #10317
    Kérlek segítsetek hogy hogyan lehet a REX-et összehozni az FSX-el. A REX Installálása után minden ok. elindul a program, de a backup file inicializálásánál (jó egy szó) nem megy tovább. Hogyan tudnám működésre bírni. A vasam bőven bírná, ha el tudnám indítani.
  • [HUN]FaTaL
    #10316
    Nem is mondtam egy szóval sem, hogy IFRhez FSXet használok. :)
  • MatWood
    #10315
    Akkor meg is van a megoldásod.
  • [HUN]FaTaL
    #10314
    A kérdés nem az volt, hogy ki merrefele repked. Egy kiegekkel telipakolt élvezhető grafikájú FSXhez i7 kell, ez van.

    Ha meg lehúzom a csúszkákat, akkor szebb az FS9 és még a gépigénye is alacsonyabb.
  • MatWood
    #10313
    Nem azért írtam, hogy vitát keltsek. DE! Nem kell az összes csúszkát az egekbe húzni és máris élvezhető az általad említett kiegészítő. A másik, meg hogy nem repülök London felé. :) De pl. egy Aerosoft Madeira akár milyen géppel max grafikán tökéletes és szaggatásmentes, igaz, hogy a kettő nem lehet nagyon összehasonlítani, de szívesebben repkedek arra. Tehát részemről erről ennyit.
  • [HUN]FaTaL
    #10312
    Tévedsz a második felében. IFR általában a nagygépes repülést jelenti, amihez a nagyobb repterek kellenek. Na most egy Mega Airport Heathrow megnézem hogy fut a C2D-n mondjuk egy PMDG géppel. :D

    Elmondom: Sehogy. Ezért kell az i7 az IFR repüléshez. VFR kisgépes repüléshez jók a kisebb repterek, amik nem zabálják az FPS-t, ezért aztán a gépigény is kisebb. :)
  • MatWood
    #10311
    Lenne egy észrevételem. Ha minden igaz és a logikusságot követve az IFR ( Instrument Flight Rules ) jelentése műszeres repülés, tehát a műszerek segítségével és a VFR ( Visual Flight Rules ) látva repülés, tehát nem a műszerek használatával, hanem kinézve a gépből amit látsz az alapján tájékozódsz. Mind a kettő megtalálható a FAQ-ban a rövidítéseknél egy apró definícióval. Ezt a hibát egyre többször fedezem fel, hogy ezt a kettőt egyesek összekeverik. Tehát a lényeg, hogy ha valaki IFR módszerrel akar repülni, akkor nem szükséges i7 és barátai, hanem elég egy erősebb C2D vagy C2Q. Viszont a VFR módszerhez ajánlott egy i7, bár ezt is cáfolom, mert nekem egy E8400-es C2D-m van 9800GT-vel és meg vagyok elégedve azzal amit látok.
    Tehát csak egy észrevétel.
  • grimm13
    #10310
    Remélem erre tudja valaki a választ ! Hogy lehet átlépni a hangsebességet az fsx-ben ?Odáig OK hogy gázkart előre kell tolni de bőven a hangsebesség előtt kiírja hagy overspeed(nem boeing-ra hanem f-14-re gondoltam például )
  • Chazz76
    #10309
    Bocs,nem akartam lámának tünni,csak kifejezetten a NAV gombot kerestem,mint a 2004-ben.Sikerült megoldani,kösz.Egyébként valaki használja a Gps-ben lévö megközelítéseket?Nem tudom,mennyire reálisak,de én be szoktam állítani,aztán szépen siklópályára visz,nem egy FMC,de jobb,mint a semmi.
  • [HUN]FaTaL
    #10308
    i7 alatt IFRhez felejtős.
  • JackDow
    #10307
    Ne tedd , hisz alaptalan! De tényleg.

  • Hypo #10306
    Ok eloszor Nav/gps switch to GPS mode, Autopilot on, Nav gomb On magassago neked kell allitani
  • haflac
    #10305
    Újítottam egy kicsit a gépet

    alaplap asus striker 2 extreme
    proci Q6600 3.5 Ghz-n 40 fokos
    2 Gb ddr 3 1333 ram
    nvidia 9800 gt ram

    Ezen milyen szinten futkározhat az fsx,mert az aláírásomban szereplőn korlátozni kellett.
  • Chazz76
    #10304
    Hali!
    2 kérdésem lenne:default 737-est hogy tudom rávenni,hogy kövesse a GPS-be táplált útvonalat?Hiába billentem át a kapcsolót,semmi.
    Másik:ha kinézek az ablakon,látom a kondenzcsíkot,ahogy kialakul rögtön a szárnynál.Ez így van a valóságban is?Én még nem repültem sajna,azért kérdezem,hogy is van ez.
  • Hypo #10303
    hmmm, enyhe sztoikus cinikussagot erzek:))))
  • Tóth Jozsef
    #10302
    Videó 1
    Ennél elfordítja a gépet valamilyen irányba.
    Videó 2
    De az enyém -nél nem akkor mégse jó ez a billentyű kombináció.
  • JackDow
    #10301
    Éééééén a világért se tennék ilyet. Csak magasztaltalak már a megszólítással is. :-))))))