33535
  • grimm13
    #10381
    Az szép ............. lusta vagyok képet beszúrni de "A fórumban tilos a warez" cseszett nagy betűkkel !!! Szerintem az fsx hivatalos oldaláról le lehet tölteni .... gondolom nem ingyééé
  • [HUN]FaTaL
    #10380
    A bolt polca.
  • prkelha
    #10379
    sziasztok. valaki tudna egy normális oldalt mondani ahonnan le tudom szedni a játékot előre is köszönöm:)
  • [HUN]FaTaL
    #10378
    avsim

    De a komolyabb repülők mind fizetősek.
  • Tóth Jozsef
    #10377
    Hello!
    Az volna a kérésem hogy tudnátok nekem ajánlani olyan oldalakat (többet is) ahonnan le tudok tölteni repülőgépeket mert most nagy szükségem van erre.

    Előre is köszi.
  • Nesu
    #10376
  • polluxware
    #10375
    A2A legújabb röpzije a P-51D lesz:) (felújított verzsön+accusim)

  • mibence
    #10374
    Hello mindenkinek!!!!!

    Ha vannak olyanok akik már szeretnének most egy légitársaságba bekerülni........

    Akkor várjuk mindenkit a Budapestair virtuális légitársasághoz.
    Ha szeretnél te is csatlakozni hozzánk akkor kerede fel a www.budapestva.hu-t és érdeklödj a vezetöknél.
    Ha 1 éve repülsz jól beszéled az angolt akkor gyerünk repülj velünk.Az fsairlines.net oldalon regisztrálj és utána irj nekem a [email protected].
  • polluxware
    #10373
    most végig olvastam a hozzászólásaidat, és totál nem vágom hogy akarsz te beszélni.. mikrofon vagy mi?

    alap doog az volt hogy nem indul az SP2 után az fsx

    nkem fordult olyan elő hogy újra akartam ghostolni a vindózt, és az FSX-et winrar-al betömörítettem előtte mondván ne kelljen megint mindent újra telepítgetni kézzel..

    namostan egyrészt a tömörítés csak maga 1óra volt szóval felesleges lépés.. másrészről amikor kicsomagoltam az új windóz alá akkor elindulni elindult minden, de a kiegészítő hangok nem mentek a J-3 alatt.. azután sem hogy újra raktam csak az egész j-3 csomagot
  • eszge
    #10372
    lehet, h az FS2004 bezavarta, de miután volt egy uninstall ( FS2004-re ) utána elindult, de beszélgetni továbbra sem lehet sokáig rajta, pedig azt hiszem minden jól van beállítva
  • polluxware
    #10371
    ? ezt hogy is értsem ? :)
  • eszge
    #10370
    köszi Benya90, de csodával határos módon sikerült életet lehelni bele, már elindul, igaz beszélni nem lehet, a hang valahogy elmarad
  • daxan
    #10369
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami olyan billentyű, amivel a futóműveket alaphelyzetbe tudom állítani? A problémám az, hogy gyakran leszálláskor "elfordul" a gép a kifutópályán, mert nem egyenesen állnak a kerekek....Tudnátok segíteni?
  • polluxware
    #10368


    megvan az első scenery-m fsx alá ami fut is fullon.. :)

    (Helgoland)
  • eszge
    #10367
    bocsi, de azért remélem megpróbálsz segíteni
  • Benya90
    #10366
    köszönöm a gyors választ eszge!!!
  • polluxware
    #10365
    PAKT - > PAKW 2500-3000 láb egyenes kitrimmelt repülés...

    mihez kellene ide robotpilcsi? meg attól a kis ablaktól továbbra is látok magam elé:)
  • CptSAB
    #10364
    Persze .. stikában meg ott figyel valami robotpilcsi.. full felkattinttva

    Azt bírtam,ak idején vfr-ken voltak, akik úgy repültek. robotpilcsi be oszt szevasz..
  • eszge
    #10363
    A fatal error occurred
  • Hypo #10362
    elvileg csak fsx el mukodik de a saitek hivatalos foruman van egy fs9 pacth de nem hivatalos
  • eszge
    #10361
    fatalis error
  • Benya90
    #10360
    Hali,vettem egy saitek multi panel-t és az fs 2004-el nem megy ... :S fogalmam sincs mi a baja... Az fsx-el működött de ahhoz a gépem kevés sajna hogy jól nézzen ki :s Valakinek valami ötlet hogy mi lehet a baj?
  • polluxware
    #10359
    mi a jelenség? úgyértem mit ír ki.. meg hasonlók
  • eszge
    #10358
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy miért nem idul el az FSX az SP2 telepítése után?
    Köszi
  • Hypo #10357
    Itt van két olvasmányos review a kérdéses gépről, javaslom olvasd át, hátha megválaszolják a kérdésedet.
    Review 1
    Review 2
  • Hypo #10356
    :)) gyorsabban jar az agyam, mint a kezem, raadasul amig a fejem elore gondolkodik, addig a kezem visszafele ir:))))
  • LegendTommy
    #10355
    észrevetted már, hogy nálad az is az si?:D
    nem zavar, csak mint érdekességet jegyeztem meg
  • Hypo #10354
    C-130 egy kulon project, nem si hasonlitanam ossze a boeing szeriajukal.
  • polluxware
    #10353
    C-130al fs9 alatt nem volt említésre méltó gondom.. 757 az viszont egy teljesen más tészta:/

    azt nem vágom hogy képesek valmit mai napig úgy árulni amihez az utolsó peccsben is méteres hibalista van megoldva, plussz továbbra is CTD-zik vagy egyáltalán nem megy a landing lights!!!!!

    azért ez feltünhetett volna............. csak úgy.... mondjuk egy esti repkedésnél
  • polluxware
    #10352
    összesen van két műszer.. nagyobb távolságot repültem.. (PAKT->PAKW)

    tökéj párosítás sztem:) mivel kis ablakban ment így ábszolúte nem zavar a kilátásban

    737ben azért van tenni való, és ott lecsúszni dolgokról...
  • polluxware
    #10351
    LOST-ot ne is említsd! még kábé... hosszú idő van addig:)
    flash f. -t nem ismerem.. Battle stár meg nem az én műfajom.. (Csínnyagkapu még elment)

  • Hypo #10350
    Meg nagygepnel megertem de vfr es cub al meg filmezel kozbe?? LOL
  • Hypo #10349
    szerintem a szokasos CaptainSim minoseg - ki ki dontse el ez vagy pozitiv vagy negativ:)))
  • i robot
    #10348
    Van valakinek tapasztalata a Captain sim 727-eséről? Érdemes megvenni? Nem lassítja kritikusan a gépet? Hangok rendben vannak? stb.
  • i robot
    #10347
    Ha ár csatolsz képeket akkor olyat amin nőket láthatunk! A képeken látható sorozat is bővelkedik látványos hölgyekben. Már félek ideklikkelni erre a topikra mert a végén két here fog velem szemezni!
  • LegendTommy
    #10346
    ha már sorozat nézés megy reppenés köben akkor legyen? LOST, Flash Forward, How I met your mother vagy Battlestar Galacitca:D
  • polluxware
    #10345



  • CptSAB
    #10344
    nem.. nem is tudom hová tünt..
  • polluxware
    #10343
    látsz erre utaló jelet?
  • CptSAB
    #10342
    Csak nem már megint azt a szadomazó gyilkossal riogattad itt a gyerekeket a fórumon?