33535
  • pateszi
    #10421
    Hali,

    Melyik Carenado gépről van szó? Nézegettem a cockpit képeiket, azokon van kapcsoló. Csak nem működik?
  • [HUN]FaTaL
    #10420
    lol:D

    Egyébként szépek a carenado gépek szerintem. :) Kisgépek közül talán a legjobbak.
  • polluxware
    #10419
    Carenado megint hozta a formáját.. a relase változatból szinte csak olyan apró dolog hiányzott mint a GYÚJTÁS kapcsoló.. nem is értem minek az

    azééér ez feltünhetett volna, mivel relatíve elég fontos alkotóelem hogy indításnál a mókusok morgolódni kezdjenek elöl

    amúgy szép:)
  • Leo747
    #10418
    Üdv. Framsen
    Igen, jól írják a srácok. Külön programmal lehet készíteni a letöltött gépedhez AI forgalmat. Egyébként annyira nem bonyolult és az eredmény megéri. Sokkal jobb úgy megérkezni mondjuk Feihegyre, hogy Malév gépek is sorakoznak az állóhelyen, nem csak az FS alapgépek. Természetesen ezzel csak akkor érdemes foglalkozni, ha nincs komolyabb traffic programod az FS-hez (MyTraffic X, UT2,...) Készítettem már jónéhány átfestést az FSX-hez és azokhoz (majdnem mindhez) mellékeltem forgalmat is, mert engem is zavart, hogy csak az FS kitalált légitársaságai képviseltették magukat a reptereken. Ha van FSX Traffic Toolbox SDK és szeretnél ilyennel foglalkozni, akkor szívesen segítek.
  • Nesu
    #10417
    Jó gyenge .Külön progi ,nem is értem .
  • pateszi
    #10416
    Szia,

    AI forgalomként be kell állítani, menetrendet, útvonalat készítve hozzá.
    Szükséges valamilyen segédprogram, az FSX beépített Traffic Toolbox SDK, vagy AiFlightPlanner, stb.
    Találsz hozzá tutorialokat, ha van kedved ilyesmivel molyolni.
  • [HUN]FaTaL
    #10415
    Sehogy. Ahhoz külön forgalom csomagok kellenek.
  • Framsen
    #10414
    Sziasztok!

    ha letöltök egy gépet hogyan kell megcsinálni azt hogy a számítógép is repüljön ezekkel (ne csak az alapgépekkel)

    üdv: Framsen
  • eszge
    #10413
    más megoldás nincsen
  • polluxware
    #10412
    nem a2a... de addig is legalább p-51...

    P-47 is nagyon ott van..
  • g0a
    #10411
    hja nem flight1
  • g0a
    #10410
    a2a p51?
  • g0a
    #10409
    temspeak et hasznaljatok vki csinaljon 1 servert a tobbi csatlakozzon hozza. honlap
  • eszge
    #10408
    Sziasztok!
    Tudna valaki segítséget nyújtani FSX multiplayer beállításhoz vagy inkább probléma megoldáshoz ( multiplayer játéknál egy darabig megy a kommunikáció - mikrofonnal caps lock lenyomásával - aztán én se hallom a többieket és ok se hallanak engem ).
    Előre is kösz.
  • eszge
    #10407
    Azért köszi.
  • polluxware
    #10406


  • polluxware
    #10405
    személyszerint fsx-el sohasemnem multiznam még , úgyhogy erre a kérdésre nem hiszem hogy én vagyok az embered :/
  • eszge
    #10404
    Szia Benya90!
    Bocsi, h eltűntem de voltak problémák. Szóval onnan indultunk, h nem ment SP2-vel az FSX. Na ezen már túl vagyok, oké a játék. Viszont multiplayer játéknál egy darabig megy a kommunikáció ( mikrofonnal caps lock lenyomásával ) aztán én se hallom a többieket és ok se hallanak engem. Pedig több játékos segítségével minden beállítást végig csináltunk, de így se akarja az igazságot. Talán valami kiegészítőt kell letölteni vagy a gépemmel vannak problémák.
    Köszi: eszge
  • Hypo #10403
    Dc for FSX
  • Rubio #10402
    Hát ez tényleg "hoppácska"! Ez nagyon ott van.

    Ez az amire nekem még várnom kell, bár a minimum követelményének az én gépem is megfelel, de még sem bízom benne...
  • g0a
    #10401
    koszi vilagos !
  • Benya90
    #10400
    Szia g0a!
    Azért nem írtam ki árat mert úgy gondoltam akit érdekel vele megbeszélem.De akkor írok.Néztem boltokban meg én is ahol vettem a Saitek switch panel az most 12.400Ft , a Saitek Multi panel pedig 28.000Ft.
    Úgy gondoltam mivel 1 hetes az egész hogy ennél pár ezer forinttal olcsóbban adnám oda mivel használni is alig használtam.Attól is függ hogy valakinek kell e mind a kettő vagy csak az egyik.Ha valakit így érdekel akkor a továbbiakban a részleteket szívesen megbeszélem vele akár telefonon akár itt akár e-mailben is szívesen válaszolok!
  • g0a
    #10399
    arakat irsz?
  • Benya90
    #10398
    Sziasztok!
    Költözés és pénzügyi hiány miatt 1 hétig használt Saitek switch és multi panel eladó!!!
    Érdeklődni lehet telefonon a 0620/5995276 vagy e-mailben a [email protected] vagy [email protected]
    1 hetet használtam alig lent kivéve a csomagolásból!
  • Papirzacsi
    #10397
    hoppácska, aki még nem látta volna...
  • L Viper #10396
    Igen volt hozzá, javított rajta, de még úgy sem volt az igazi, bár ez csak az én magánvéleményem.
    Lehet a Fly Tampa cuccokat nem kellett volna előtte látnom :-)
  • Hypo #10395
    itt megtalalod a valszt a kerdesedre

    Ami a grafikat illeti van itt SG-n FS2004 forum is ott jobb ha felteszed a kerdest, es majd ott segitunk ne szemeteljuk itt az fsx esek forumat:))
  • mikulas16
    #10394
    a másik problémám a grafika milyen modon tudom szebbé tenni a grafikámat igaz nekem fs2004-em van
  • mikulas16
    #10393
    tiszteletem az uraknak
    flightsim commander7-es eredeti programom van.feltelepítés után nem indul el mert frissítést kér.azt mondta akitől vettem,hogy autómatikusan frissíthető.valaki tudna segíteni?skypeon:MIKULAS16 néven vagyok elérhető,mert jobban megértem szóból mint írva.kérem aki tud segíteni vagy használja ezt a programot,kérem keressen meg és segítsen.köszönetem.

    tisztelettel:mikulas16
  • alert
    #10392
    Bár azokhoz később készítettek autogen packot. Vagy az nem az volt? Már nem emlékszem...
  • L Viper #10391
    Anno a France VFR kiegeknél volt ugyanez a szitu. Nagyon magasról volt szép, alacsonyan meg nagy "katyvasz"az egész.
    Persze olyan fotót nem mutattak róla a reklámokban :-)
  • Clidey
    #10390
    Igen, van akinek bejönnek ezek a fajta fotosceneryk. Én egy fillért sem fogok rá kiadni az biztos.
    Egyrészt mert nem Magyarország :) másrészt pedig zéró autogen van, ami ebből a magasságból ahol ez a videó készült tud jól kinézni, ám ha közel mész a hegyekhez, lesüllyedsz a falvak/városok fölé alacsonyra...hát az eléggé illúzióromboló...ezért nekem ne foglaljon 3-4-5 gigát a vinyómon - mert annyi tuti lesz a mérete...
  • Dokitudor
    #10389
    Sziasztok
    Nem szoktam belinkelni semmit, de szivesen megnézem amit a fórumban közöltök. Ma véletlenül ezt az oldalt találtam és az alján van egy videó, amit teljes képernyőn megnéztem. remélem egyszer megtudom venni ha kijön. Talán lesz akinek szintén tetszik.
    http://sirx.flightsimulatorcenter.com/default.aspx
  • polluxware
    #10388
    adott livery-nek a könyvtárába kell másolni.. (/texture...)

    pit2.dds (dx1 no mapmip + csipetnyi alpha 1b)
  • Clidey
    #10387
    Mipmap az a mapmip :D
    Egyébiránt én személy szerint DXT1-ben szoktam és mipmap nélkül mindenképp. Sosenem használom mert eltúrja a textúra-kvailtit ha nem jó szögből nézed. Nélküle viszont fasza éles minden szögből nézve a textúra.
  • polluxware
    #10386
    FSX-ben ha modosítok egy texturát, akkor nvidia DDS pluginnal pontosan milyen formátumban kéne mentenem? DX5 az okés.. de abból is van két fajta

    meg mapmip, meg egyebek
  • Tóth Jozsef
    #10385
    azt hol találom?
  • Papirzacsi
    #10384
    Első blikkre talán próbáld meg kikapcsolni a bloomot, ha be van kapcsolva.
  • Hypo #10383
    valamit nem jol csinalhattal, vagy a gepnek hianyzik a texturaja, kene tobb infio hogy segiteni tudjunk.
  • Tóth Jozsef
    #10382
    helló!
    Miért van az hogy ha beteszek egy gépet a játékba és megnyitom a játékban elfehéredik a kép és a gépet meg nem jeleníti meg???