33535
  • Clidey
    #10461
    CBX550
  • Papirzacsi
    #10460
    röviden: fos!!
  • cash888
    #10459
    látom, van a játékhoz űrhajó-szimulátor kiegészítő is, próbáltátok már? vélemény?
  • polluxware
    #10458
    szomszédomnak van egy 600as Yamaha-ja, de az ürge kultúráltan is használja.. mindig melegíti a motort mielőtt elindulna vele:)
  • i robot
    #10457
    http://www.simviation.com/simviation/static.php?ID=69&page=6

    Próbáld ki ezt! Széles utat!
  • Tóth Jozsef
    #10456
    És még az volna a kérdésem hogy milyen sorrendben kell telepíteni a Pack-et mert nálam mikor telepitem a 2. mindig kiír valamilyen hibát.
  • GhostR1der
    #10455
    Hogy legyen valami ON is:
    Legjobb ingyenes addonok?
    Jöhet bármi amitől szebb-jobb-izgalmasabb lesz a játék.
  • GhostR1der
    #10454
    vávávárjál. Milyen mocit?
    Most konkrétan új kipuff rendszerem lesz, mindig lehet rajta valamit csinosítgatni (nem-nem R1-em van:))
  • Clidey
    #10453
    Egy magára valamit is adó motoros egy (najó max két :D) szezonba elhasznál egy garnitúra gumit...aztán tavasszal szezon elején illik elvinni a bringát egy revízióra, és még az olaj- és gyertyacseréről nem is szóltam... :) Van mit költeni rá, hidd el.
  • polluxware
    #10452
    szívem szakad meg amikor hallom hogy egy ilyen szép blokkot üresben pörgetnek csapágyasra.. sok hozzánemértő motorgyilok:)

    úgy sajnálom ezeket a mocikat..
  • polluxware
    #10451
    mi az istent lehet egy gyári jó mocin fejleszteni? nem mind1 hogy 260al vagy 265-el mészaszol?

  • GhostR1der
    #10450
    Most megy aí spórolás a következő szezonra, meg a fejlesztésekre :)
  • polluxware
    #10449
    hát azt most ideje zsírba rakni..
  • GhostR1der
    #10448
    Bár én csak freeware cuccokat keresek, elég pénzt áldozok az elsőszámú hobbimra (motorozás...)
  • GhostR1der
    #10447
    köszönöm :)
  • polluxware
    #10446
    aerosoft.com

    FSADDON - Tongass X (gugli)
  • polluxware
    #10445
    ha repülsz akármelyik carenado kisgép után mondjuk egy fs9es dreamfleet archer3-al vagy amiben RXP műszerek vannak, akkor érted hogy mire célzok..

    hiába szép, de olyan reproduktum fíílingje, meg olyan összecsapott érzése van az embernek

    c152 II -óta gyakorlatilag 2 havonta adnak ki gépeket, amik jobbára totál egymásra épülnek, és csak külsőleg újabbak.

    most valmi Bonanzán dolgoznak ami műszereit és egyebeket tekintve más mint a piper vagy a cessna vonal úgyhogy abban reménykedek egy picit:) bonanza az egyik szívemcsücske
  • GhostR1der
    #10444
    Sziasztok.
    Én csak amolyan Hobbipilóta voltam régebebn, főleg 2004-el, csak röpködtem ide-oda, sem rádió se semmi használattal. Volt egy Elég komoly Logitech joyom, őt eladtam, bár most kipróbálom a FS X-et, egy G25-el és egy Chillstream paddal. Csak a látvány kedvéért (hegyek közt repkedés, rosszidőben, satöbbi) tudtok ajánlani látványos scenariokat?
    Előre is köszi
  • Falconer
    #10443
    Nekem valamelyik cessnánál volt az, hogy ha belőttem az autopilotot hogy tartsa a magasságot, akkor azt nézte, hogy vízszintbe legyen a gép, nem pedig a VS-t vagy az ALTot, ezért aztán folyamatosan süllyedtem :S
  • [HUN]FaTaL
    #10442
    Ha nem érdekel a víz akkor miért nem fs2004ezel? Kiegekkel gyakorlatilag a vízen kívül szinte szebb mint az fsx és kisebb a gépigénye...:)

    Amúgy tegyél fel egy komplexebb kieget (PMDG gépek, Heathrow) és nézd úgy az fpst:D
  • polluxware
    #10441
    rossz helyre írtam az előbb:)

    Feleim! egy kis segítség kéne:)

    Ha valakinek megvan az A2A Cub (cub+accusim+1.1+1.11)

    megtenné hogy a float verzóval friday harbour környékén kiköt valhol, kihúzza a gépet a partra, elmenti, úrjaindítja a gépet, és betöltés után megpróbál vele felszállni

    FSX sp2 alap/ FSX accelerated(GOLD) tapasztalatok érdekelnének!

    + a tundra verzsönnél mondjuk "PAJN" reptérnél ugyanezt eljátszva

    fontos hogy az elmentés után újra legyen indítva a gép

    support-al levelezgetek és úgyfest olyan difik vannak az alap és a accelerated között amik bugokat okoznak az elmentésben


    ha valkinek sima FSX+SP2-je van akkor elvileg a float verzsönnél olyat kéne tapasztalnia a load után hogy a gépet mintha "lehúznák a vécén" forogva megy a víz alá majd crash
    tundránál meg odaragad a betonyhoz

    Köszi:)
  • Sanyix
    #10440
    ja... bekapcsoltam, látványban semmi változás, és mellé ráadásként vagy -10 fps.
    Amúgy nemtudom mivan most, meglepődtem. Régen próbáltam fsx-et, elég gyérül ment. Most ultra high alapbeállítás, majd víz lowra véve (mert a legkevésbé sem érdekel hogy néz ki), 40 fps-re beáll budapest fölött (40 volt a target fps). Legalábbis így ment most, tettem egy gyors tököl reptér-gödöllő reptér utat beechcraftal :) Azt hittem nehezebb lesz megszokni így full reál beállításokkal, de elég laza volt.

    Amúgy mivel lehet a pilóta fejét mozgatni? Pl hogy magasabban üljön? Mert van ott minden a views billentyűknél de többségére nem csinál semmit (szerencsére a fejforgást alapból az egyik hat switchre tette).

    Ja és a ctd probléma is megszűnt a linkelt módszerrel, szerintem faq-ba való ha valakinek még ez lenne.
  • [HUN]FaTaL
    #10439
    Nem tudom, amikor próbáltam akkor is DX9ben. Viszont egy csomó kieg nem kompatibilis a DX10el úgyhogy én egyértelműen nem javaslom. Sok különbség amúgy sem lehet, lévén preview nem full dx10, de legalább nem reklámozzák annak mint cryfost. :D
  • Tóth Jozsef
    #10438
    És még az volna a kérdésem hogy milyen sorrendben kell telepíteni a Pack-et mert nálam mikor telepitem a 2. mindig kiír valamilyen hibát.
  • Sanyix
    #10437
    nem csak nálam mert nem kevés topikot talált a témában a gugli, mind ugyanúgy ezzel az uiautomation.dll-el van kapcsolatban, emiatt száll el.

    Egyébként itt konkrétan az fsx-ben jelent valami nagyobb extrát a dx10 mód amiért érdemes bekapcsolni?
  • Ordasbácsi
    #10436
    Hát ez az... Valami jelentősége csak kell hogy legyen.
    Még dísznek sem szép, hogy ott villog :)
    Azért köszi a választ!
  • [HUN]FaTaL
    #10435
    Nekem semmi gond nem volt vele x64 win7 alatt úgyhogy nálad lehet valami gáz. Kivéve h diavetítés kiegekkel.

    Amúgy az MS csak kiadó jelen esetben, nem fejlesztő.
  • Sanyix
    #10434
    Ki írta hogy kifagy a gépem?

    Úgy néz ki megvan a megoldás a #10-esben. (úgy látszik megint fantasztikus a kompatiblitás az m$ programjai között...)
    (bár még nem próbáltam ki)
  • [HUN]FaTaL
    #10433
    Furcsa.

    SP2 @ fsinsider.com (ide irányít az SP1 is az MS oldaláról
  • pateszi
    #10432
    Szép estét Neked is.

    Az MSG a pilóta számára fontos rendszerüzeneteket jelenít meg. Az FS-ben leginkább az irányított légterekre figyelmeztet. Az a mókás, hogy az FSX Learning centerben a GPS résznél a MSG gombnál azt írják, hogy ha zavarnak az állandóan felbukkanó üzenetek, azzal tudod kikapcsolni.
    Garmin kézikönyv: GNS 430
    Az üzenetekről nem ír semmit...
  • pateszi
    #10431
    Elég régen kiadták már az SP2-őt, fontos frissítéseket tartalmaz az FSX-hez. Hosszú lenne itt felsorolni, ha komolyan érdekel, úgyis megtalálod.
    Ha nincs fenn az SP2, attól még nem kellene kifagynia a gépednek.
  • Sanyix
    #10430
    cs.
    Sajnos rá kellet fanyalodjak az fsx-re, az x-plane után, ami szebb, élethűbb, és emellett szebben is fut de sajnos egy óriási hiányossága van, ami miatt az egész használhatatlan nekem: nincs időgyorsítás...

    Most felraktam az fsx-et, sp1-el együtt, win 7 véglegesre. Gyakori hogy a játékon belüli menüben matatva, nem klikkelve, csak a menüpontok felett húzva az egeret, szépen elszáll a játék, fatal error-al. Rákerestem a guglin, és találtam pár hasonló tünetet w7-el, ott azt írták a szokásos találgatás mellett(kapcsold ki a DEP-et, az órajelszabályzást, stb), hogy SP2-t tegyem fel hozzá. De az a fura, hogy a hivatalos főoldalon semmi említés nincs az sp2-ről, csak guglizva talál.
    Akkor az sp2 valami béta vagy mi?
  • [HUN]FaTaL
    #10429
    rossz helyre tetted, hiányzik a modell, nem jó az aircraft.cfg, sokminden lehet
  • Ordasbácsi
    #10428
    Tartalmas estét mindenkinek!
    Ritkán szoktam érdeklődni ,de nem annyira fórumot olvasni.
    Szóval egy kérdést megint feltennék: A GPS-ben a villogó MSG üzi mit akar mondani a Inside meg near és less than airspace-szel???
  • pateszi
    #10427
    A FIAT G-12 gépről van szó?
  • pateszi
    #10426
    Szia,

    A képeden csak annyit látok, hogy nem látszik a repülőgép. (Fiat....)
    Be tudnád tenni a linket ahol ez a gép elérhető? Telepítő fájlból tetted fel, vagy a mappákat másoltad be az FSX-be?
    Ahhoz, hogy megfelelően működjön egy gép, az FSX/SimObjects/Airplanes mappában kell egy könyvtárának lennie. Ebben egy-egy mappa a modell, a texture, a panel és a sound. Kell továbbá egy aircraft.cfg és egy gépedneve.air fájl. ellenőrizd ezeket, hogy megvannak-e.
  • Tóth Jozsef
    #10425
    Ez volna az én nagy problémám hogy beteszek egy gépet a játékba és így jeleniti meg KépMiért?????
  • Clidey
    #10424
    Hát persze mert nem tetted alá a peccset hihihiiiii :))))))))))))) Látogass el a Carenado honlapjára...

    (Azért az mondjuk tényleg gáz hogy kiadnak egy cuccot, fél nap múlva megpeccselik... :D)
  • Hypo #10423
  • polluxware
    #10422
    Saratoga.. 5perc repülés után aninstalláltam

    pontatlan műszerek, ifr-re totál alkalmatlan, meg valhogy olyan csálé módon repül:)