33535
  • Hypo #10701
    Amugy alapbol a kod megjelenitese a visibility layer eleg szar fsx es fs9 ben is, nem egyszer tapasztaltam hogy egy sima feher nyal volt mindenen de mint egy vekony lepedo, ala mentel minden szep fole mentel miden szep csak hat a weather szerint nem kellenne lennie. Erdemes kicsit elszorakozni a weather beallitasaival vagy aki kulso progit hasznal akkor annak az opcioinal megnezni ezt is.
  • [HUN]FaTaL
    #10700
    A fórumukon van egy topic róla.
  • mcsaba
    #10699
    Kösz a választ, amúgy ez kissé fura, ha jól emlékszem a válság tavaj kezdödött és a szim is tavaj kellett volna megjelenjen tehát a válság mikor kezdődött már a munka nagyjával megkellet volna legyenek, na mindeggy ők tudják. Ez az Aerosoft szim mennyire biztos? volt valami hivatalos bejelentés vagy ez csak egy kósza hírek.
  • [HUN]FaTaL
    #10698
    A Microsoft pénzügyi okokra hivatkozva (válság) megszűntette a sorozatot.

    Majd talán az Aerosoft rukkol elő egy Simmel, de 2012nél előbb nem várható.
  • mcsaba
    #10697
    Üdv, régebben valahol olvastam hogy a microsoft két évente adja ki a Flight Simulator ujabb verzióit és az eddigiek alapján így is volt (FS98, FS2000, FS2002, FS2004, FSX ami 2006-os) ezek szerint tavaj kellett volna a következőnek megjelenni és már mindjárt az idei évnek is vége és semmi hír hogy újjabb lenne akárcsak tervbe is. Most persz biztos sokan szidnak hogy minek újjabb hiszen sokaknak még az FSX sem megy, de szerintem igenis jöhetne már egy újjabb amiben nem a grafikára hanem a realizmusra gyúrnának rá, rengeteg minden hiányzik az FSX-ből amit csak külön kiegészítőkkel lehet megoldani, rengeteg dolog van amit meg kiegészítőkkel sem lehet megoldani az alap program hiányosságai miatt. Szóval szerintem igenis jöhetne a következő verzió. Ha tudtok valamit irjátok meg, köszi.
  • Falconer
    #10696
    Nincs autobrake, neked kell fékezni.
    A fadecnak be kell adni a takeoff mode-ot, külső hőmérsékletet, meg hogy van e icing condition.
  • Sanyix
    #10695
    ja hát persze módosítva a küldetést simán ;)
  • Sanyix
    #10694
    azt neked mitől nincs köd?
  • pateszi
    #10693
    És még a maci is útban van...
  • Clidey
    #10692
    Háppersze, legyen má' gyereknap neked is! :D
  • grimm13
    #10691
    Hát most miért ? Lehetne rosszabb is nem ? Szerintem amúgy a valóéletbe 12000 láb alatti tejködben nem szállnának fel egy ilyen géppel ilyen feladat miatt de mindig is voltak és lesznek is örült pilóták ..... de ott ahol ennyi hiba előfordul ott elkel gondolkodni az ember jövőjén hogy pilóta marad-e vagy inkább áttér valami nyugodtabb kevesebb szerencsét igénylő állásra pl dobozhajtogató ....... Javítsatok ki ha nem így van ...
  • Clidey
    #10690
    Miért is ne? Egyszer élünk! ;-P
  • Sanyix
    #10689
    Elgondolkoztam hogy ezt a yakutat mail run nevű küldetést, ahol 12000 láb alatt semmit sem látni, mert tejköd van (megnéztem, 500 láb a látótávolság, legalábbis ilyen magasról már halványan látni a földet), majd menet közbe meghibásodik a a műhorizont(így azt sem tudom fejjel lefelé repülök-e, csak következtetek, majd később kigyullad a bal motor, majd így le kéne szállni egy reptérre ils-el amihez nincs dme azt vajon egy rohadt fosfej állat csinálhatta-e?
  • [HUN]FaTaL
    #10688
    :-))))))))))
  • Papirzacsi
    #10687
    Persze, miért? Nekem is vett egyet ajcsiba.:-)
  • [HUN]FaTaL
    #10686
    750 fontért????
  • Clidey
    #10685
    Mivel a cég flightsim-es, én inkább úgy fogalmaznék frappánsan hogy kissé el vannak szállva... :D

    (btw ez már volt téma itt pár napja; akkor senki sem lepődött meg hogy én megvettem...)
  • [HUN]FaTaL
    #10684
    Ezek amúgy be vannak baszva?:D
  • Clidey
    #10683
    Nem.
  • franko2
    #10682
    Üdv ez az L-39 Albatros ami a fenti képen is van ezt nemtudjátok lessz FS2004 alá is vagy esetleg az FSX-es verziót valahogy belelehet tenni FS2004-be?
  • pateszi
    #10681
    Szia,
    A megoldás abban van, amit írtam. A jegesedés miatt nem megy a géped. Be kell kapcsolni a különböző fűtőberendezéseket. (Karburátorfűtés, stb....)
  • Hypo #10680
    :(( en fs9 alatt hasznalom de ott muxik bar ez az egy dolog amit nem hasznalok nekem nem jon be
  • JackDow
    #10679
    Na most már minden fasza , köszi. Kivéve a HUD-ot, az nem megy
  • JackDow
    #10678
    ok köszi megnézem
  • Hypo #10677
    Manual 19 oldalan van leirva, overhead panelen kozepen van egy store gomb azt megnyomod lent az mdf en latod hogy a to adatnal egy nyil jelenik meg ott tudod beallitani a homersekletet is nyomjal meg egyszer store-t es lejebb ugrik es igy tovabb
  • JackDow
    #10676
    ja azt tudom mivel kéne előhozni, csak nem jön elő. Ebben nincs autobrake?

    NO ENG TO DATA = ezt mire érti és hogyan kell kiiktatni?

    köszi előre is
  • Hypo #10675
    2d nezetben felul a valaszto ikonoknal van egy H betus arra jon elo illetve a nezetvaltasnal tunik el, fs9 ben a w betu
  • JackDow
    #10674
    Pillanatnyilag a HUD-ot nem tudom előhozni , nem tudod mi lehet a baj? A leírása nem mond semmit.
  • Hypo #10673
    Igy van bar en fs9 en nyomom de én is hasonló jókat tudok mondani róla.
  • JackDow
    #10672
    Kipróbáltam wilco ERJ 135 V2 -t. Nekem nagyon bejött. Szép, jó repp dinamikával check list-el, HUD, stb.

    E-jet hez hasonló a kezelése. Könnyen megtanulható. Csak ajánlani tudom.
  • Sanyix
    #10671
    be
  • Clidey
    #10670
    Tánke! :)
  • JackDow
    #10669
    Végre:

    GEX Europe
  • alert
    #10668
    Windows 7 alatt valamivel gyorsabb szerintem.
  • wolfaud
    #10667
    Melyik oprencer jobb az fsx hez a vista vagy a windows 7?
  • alert
    #10666
    Nem 100%-osan, de igen van. SP2 kell hozzá meg egy kis módosítás az FSX.cfg-ben. Keress rá többször beszéltünk róla itt is vagy a www.fsinsider.com-on.
  • wolfaud
    #10665
    Sziasztok de régen jártam erre.
    Olyan kérdésem van hogy van valami emivel az fsx kihasznallja a 4 magot meg a hipertradinget? en meg lemaradtam a sp1 nel. ?
  • L Viper #10664
    Nagyon szép a bővített új fejléc
    Az Alba nagyon odakívánkozott :-)
  • polluxware
    #10663
    újra kellett megen indítani... valami megint ezzel az SP2 vs acceleration dologgal lehet

    most már gyó
  • Nesu
    #10662
    Ez a RazorBack féle ?
    Macerás kis repcsi ,de élethű .
    A manual -t már végig olvastad ?
    Én még nem de az egyik videón említ valamit a manual -ról .