33535
  • alert
    #10821
    A Flight Planner-ben tudsz repülési tervet beállítani. Ahhoz, hogy odaérjél pedig navigálni kell :P
  • Béla9248
    #10820
    Core i7 is megdöccen rajta de jó lesz! :)
  • Béla9248
    #10819
    Sziasztok!
    Hogy tudok uticélt kijelőlni v vmi! Pl.: Debrecenből szeretnék eljutni Budapestre mit és hol lehet hogy odaérjek?
  • hhelikopter
    #10818
    Köszi nektek mégegyszer a válaszokat! Még egy kérdés aztán nem tartalak fel benneteket, ez a cpu szerintetek : Intel Core i5 750 2.66GHz, 4 mag, 8MB Cache

    udv zoli,
    www.hhelikopter.hu
  • alert
    #10817
    CPU abszolút.
  • [HUN]FaTaL
    #10816
    VGA nagyon keveset. Procit zabál sokat.
  • hhelikopter
    #10815
    Szia!

    Köszönöm a választ! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a megfelelő FPS eléréséhez egy normál beálltásnál minek a teljesítménye számít? (CPU, RAM, VGA )

    köszi
  • Benya90
    #10814
    Sziasztok!
    Pár alkalommal használt Saitek multi panel és Saitek switch panel,pénzhiány miatt eladó!!!
    Újonnan az értéke kicsivel több mint 40.000Ft,30-35 ezerért árulom,ha valakit érdekelne,lehet érdeklődni mobilomon:20/5995276 vagy [email protected] e-mail címen.Fórumon feltett kérdésekre is igyekszem válaszolni de azt nem ígérem!
  • alert
    #10813
    Én virtual cockpittal repülök így erről tudok elsősorban nyilatkozni :) A konfigom c2d e6400 ami 3200MHz-en ketyeg szóval az alap órajelhez képest igencsak meg van tuningolva, 4GB ddrII 800Mhz, és Ati 4850 512MB. Az FSX beállítások pedig ésszerűek nem mindent a maxra alapon mennek.

    Az Orbx sceneryben az alap sárkányrepülővel 20-35 FPS-em van, de ha egy nagyobb reptér vagy város közelébe érek, akkor lemegy néha 13-15-re is. A képek elég részletes beállításokkal készültek, ha kötök egy kis kompromisszumot, akkor valamivel gyorsabb.

    Tongass Fjords-nál a Mustang-al 20 FPS körül mozog a dolog, de nagyon FPS gyilkosak azok a szép kijelzők. 2D cockpitban gondolom jobb... Valahol olvastam, hogy ki lehet kapcsolni a jobb oldali PFD-t és akkor gyorsabb. Én nem raktam fel a legújabb frissítést, mert állítólag azzal mégszarabb. Tudni kell, hogy a Tongass is nyúzza rendesen a gépet, tehát ha átlag FSX táj felett repkedek, akkor azért a Mustang is eldöcög 25-30-al.

    Próbáltam ugyanezeket a beállításokat egy valamivel jobb procival (e8400) tuning nélkül, ami órajelet nézve lassabb, mint az én 3200 Mhz-em, viszont mindenhol minimum +5 de inkább 8-10 FPS-el gyorsabb a képfrissítés. Szóval elavult a jó kis e6400-em :D
  • polluxware
    #10812
    pont erre akartam rákérdezni:)

    milyen a cessna mustang? 2D-s panellel is nagyon fogja a gépet?
  • hhelikopter
    #10811

    Szia Alert!

    Néztem a képeket amit feltöltöttél az „FTX Ausztráliáját (ORBX)” nem semmi részletes scenery valóban. A kérdésem annyi lenne, hogy a képeken látható minőségű grafikával, részletességgel milyen FPS –t érsz el, illetve milyen konfigurációt használsz? ( CPU, RAM, VGA )

    Köszi
  • alert
    #10810

    FlyTampa-val is összeakad de úgy, hogy először az orbix-et telepítettem és minden mást utána minden műxik még a TongassX is. Persze ki kellett javítani a scenery.cfg bejegyzéseket meg a FlyTampa-nak nyomtam egy autogen rebuiled-et. Lőttem is néhány képet egy hajnali PAFE - PASI útról Cessna Mustang-al :) Nagyon szép ez a Tongass és egyre szebb cuccok jönnek ki FS-hez, be kellene újítanom már valami jó gépre, csak mindig oda lyukadok ki, hogy havi 5-6 óra játék miatt megéri-e...








  • Hypo #10809
    Ja tudnak a sracok ott, az egyik legjobb scenery FSX ala, Ha csak friss fsx ed van es repkedni akarsz ezt az egyet erdemes felrakni, igz elkerulheto a sok galiba amit sajnos mas scenerykel okoz. ( Tongass X pl nem birja). De erdemes lenne csak egy dedikalt fsx et erre tartani, egyet meg EU ra, es egyet meg Amerikara:)
  • [HUN]FaTaL
    #10808
    Brutálisan gyönyörű, sajnos a játék gépigénye is. :D Elvagyok az FS9el is
  • polluxware
    #10807
    ez tűűűrhetetlen...
  • alert
    #10806
    FlyTampa után ismét akadt pár órám és kipróbáltam az FTX Ausztráliáját (ORBX) és azt kell mondjam le a kalappal. Ekkora területre kiterjedő ilyen részletes scenery nem kis munka, ráadásul az autogen is mindenhol megvan, nem beszélve a tucatnyi GA és nemzetközi reptérről. 1 méter/pixel felbontásúak a textúrák és ez még mindig nem közelíti meg a maximumot, amit az FSX tud. Az alábbi képek a játékban készültek photoshop nélkül.










  • alert
    #10805








  • CptSAB
    #10804
    megint linket kell keresnie..
  • [HUN]FaTaL
    #10803
    Mi a baj vele?:D
  • Clidey
    #10802
    Jah, kritikán aluli...
  • polluxware
    #10801
    ez valami szörnyű...
  • alert
    #10800
    Megjelent a FlyTampa - Grenadines mindenféle érdekes helyekkel FlyTampa minőségben.



  • Nesu
    #10799
    a bloom effect -t kikapcsoltad és úgy?
  • Béla9248
    #10798
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene uraim! Letöltöttem pár gépet de nem igazán tudom mi a menete hogy bele is kerüljön a játékba! Próbáltam bemásolni oda ahol a többi van de nem jelent meg a játékban! Esetleg kell még vmi frissítés vagy addon hogy megfelelően müködjön? Jelenleg az sp1 és az Acceleration Expansion Pack van fent az utolsó ha jól olvastam tartalmazza az sp2 frissítéseket!?

    Előre is köszönök mindent!
  • zsoltfireman
    #10797
    Ez az Aerosoft-os F-16

  • zsoltfireman
    #10796
  • zsoltfireman
    #10795
  • zsoltfireman
    #10794
  • pvz
    #10793
    Köszi, helyreállt a rend!
  • polluxware
    #10792
  • polluxware
    #10791
    ahol az elmentéseket tárolja a "logbook.bin"-t töröld ki vagy helyezd át...

    tipp
  • pvz
    #10790
    Windows7+FSX(sp1/sp2) regisztrált.
    Napokig minden működött rendesen.
    Most meg nem indul el az FSX. A nyitó ablak feljön, de utána az FSX nem válaszol az üzenet a feladat kezelőben. Van valakinek ötlete, mihez kell nyúlni?
  • Ati810
    #10789
    Kösz
  • Hypo #10788
    igen csak regisztralni kell
  • Ati810
    #10787
    Hello
    A fenti linkeknél van ez a SurClaro. Azt szeretném megtudni hogy ott ingyenes a letöltés ?
  • Supersix
    #10786
    De hát akkor ez egy vicc ,hogy a videon tök jó minden igazából meg nem is úgy van! sajnálom pedig jól néz ki és jók a hangok is. Aerosoft-os Falcon-hoz még nem volt szerencsém :(
  • zsoltfireman
    #10785
    Szia Bari!
    Igen,valszeg,nem a leg tökéletesebb video az indítási procedúráról,azt hittem jó lesz!
    Hát,sok gond van az Iris-es F-16D körül,főleg a folyamatos hajtómű leálás,de a "team" erre is adott magyarázatot...
    Az Aerosoft F-16 az etalon,persze nekem mivel F-16 FAN vagyok!
  • Nesu
    #10784
    Az egyest azért nem lehet kapcsolni mert ,akkor csak egy működik a kettőből .Viszont a kettes állásnál mind kettő jetfueler együttesen működik ami arra szolgál ,hogy biztosabb legyen az indítás .Azaz egyes állás egy jetfueler -t míg a kettes mind a két jetfueler -t használja .
    Remélem nem félre vezető amit írok .
    Olvasd végig a használati utasítást (userguide) .
    Üdv Nesu
  • g0a
    #10783
    repnap az nagyon jo dolog es kozelsem olyan nagy koltseg mit ahogy azt mondjak (altalaban nullszalados). kecskemeti reven nekem a szivem csucske :)
    mig-29 meg maradt displaynek szolgalatban mar sajnos nincs a helyzet az hogy amiota hozzankcsatoltak europat nemsok repulo teljesitett szolgalatot hataron tul es nem artana kuldeni kulfoldre is gepet, csak nincs mit :) ez a siralmas.
    par gripen nel nemlehet legierot csinalni...
  • Nesu
    #10782
    Szia Quack !

    Ezzel a startup -val az a baj ,hogy nem működik .viszont a használati utasításban leírják a működését .
    Vagyis az indítási folyamatot .Viszont ,ha ellenvetésed van ,fogadom azt .
    Értekeztem a készítőkkel és ők közölték velem a tényeket és az okokat .
    Üdv Nesu