33535
  • wolfaud
    #11061
    Kár hogy nem lehet at Iphont ugy össze kötni a pc-vel hogy onnan kapja az infokat és akkor pl az Airnav is tök jol müködne és lenne egy külön műszeres kijelző
  • pvz
    #11060
    Szép Estét!
    Tud valaki információt, arról hogy a PMDG(744) gépek engedik-e, másik pilótafülkébe a beülést a Game Spy használatával.
    Nem találtam írást ezzel kapcsolatban. Hol lehet esetleg engedélyezni?
    A standard FSX gépek esetén a beülés más gépbe gond nélkül megy, be tudom állítani.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Jenc
    #11059
    Sziasztok!
    Valaki eltudná nekem küldeni az alap Accelerationos Bell 206B JetRangert nem akarom ez miatt újra húzni!
    Előre is köszönöm!
  • wolfaud
    #11058
    Forog nekem is azz van és simán tudok vele Taxizni!
  • grimm13
    #11057
    offfffffffffffff Ebben teljes mértékben 1et értek attól hogy valaki arab még nem terrorista sőt én szerintem az eta tagjai sem arabok például és online én sem arabokkal "futottam" össze on ez a 787-es egy érdekes gép kár hogy a MALÉV nem rendelt belőle pedig jól mutatna a MALÉV logo rajta
  • [HUN]FaTaL
    #11056
    Please stand by for the video feed ennyit látok :(
  • JackDow
    #11055
    Aki tudja nézze! Indul az új Boeing :

    787 Dreamliner First Flight

  • Shortstop
    #11054
    ne nyomjuk már ezt az arab sztereotípiát, annyira unalmas
    gyökerek mindenhol vannak. próbáltam pár online játékot mindenhol vannak bőséggel. kibekkelni majdhogynem lehetetlen...
  • Hypo #11053
    a ruddernak egy tengely kell a jobbra balra az nem tengely:)) Aileron ( dontes jobbra balra) Elevator ( Fel Le) es Rudder
  • Falconer
    #11052
    Használtam vettem 10ért fél éve. Emlékszem 2003-ban vettem egy szimpla logitech joyt ami tudott forcefeedbacket, akkor volt 16k, azóta jól lementek az árak.
    (csak zárójelben jegyzem meg, hogy még megvan az előző Saitek Cyborg Evom, akit érdekel PÜben...)
  • grimm13
    #11051
    Most hogy tettem fel szoftvert a kormányhoz egyből egyszerűbb és egyértelműbb volt thx
  • [HUN]FaTaL
    #11050
    A kormányod szoftverében állítsd be a pedálokat combinedra.
  • grimm13
    #11049
    Tudnál nekem segíteni esetleg? Nekem egy saitek r220-as kormányom van és próbálom beállítani a pedált az fsx-hez de a pedálnál 2 tengelyt ismer fel (valami csuszka és egy y tengelyt )és a rudder-hez csak 1et lehet beállítani ... Szóval van erre valami megoldás ?
  • [HUN]FaTaL
    #11048
    Jelenleg egy párezer forintos speedlink joyom van, amit ingyen kaptam, forog a nyele, a célnak megfelel, de majd akarok venni valami komolyabbat. Ez az x52 jól néz ki, de elég drága a pénztárcámnak, lehet, hogy majd valami logitech lesz.
  • Falconer
    #11047
    Pontosan, nekem is X52 van és tényleg forog a nyele.
    Én egy Logitech kormánynak használom a pedálját hozzá, nekem nem éri meg az árát a normál repülős pedál.
  • Falconer
    #11046
    Szia, küldtem PÜt, de saitek természetesen.
  • grimm13
    #11045
    Én tutira mondom hogy forog :D Mert nekem is az van ...... pedál? az nem 36ezer körül van ? amúgy nem tud valaki olcsóbban ?
  • [HUN]FaTaL
    #11044
    És repülve taxizok el a kifutóig mi?:D

    Amúgy jól néz ki:)
  • GhostR1der
    #11043
    VAGY imádkozol, hogy ne legyen crosswind x]
    sztem forog, sőt 99%
  • [HUN]FaTaL
    #11042
    A SAITEK x52nek forog a nyele vagy mindenképp kell hozzá a pedál ha taxizni meg szélben leszállni is szeretnék?:D
  • g0a
    #11041
    ha hosszutavra szvsz SAITEK X52 most elegge "lent" van az ara
  • Hypo #11040
    SAITEK
  • Neoncsoves
    #11039
    Hosszútávra tervezek joyt és csak casual szinten akarok repcsizni. Pl ArmA2-ben, BF2-ben, esetleg FSX vagy IL2... Saitek atomjól néz ki, a gombok is ott vannak a sticken (Thrustmasteren sajnos csak 4 gomb van fent, keveslem kicsit, bár szerintem elég lenne).
    Valamelyik joystick csak precízebb mint a másik. Esetleg hosszabb élettartamú, meg ilyenek.
  • Hypo #11038
    szerintem egyikben se fogsz csalodni a celnak megfele, aztan ha majd total megszedit a game egy ido utan max veszel komolyabbat de elsore tokeletesen megfelel barmelyik.
  • Neoncsoves
    #11037
    Üdv mindenkinek :)
    Joystick vásárlás előtt állok, és nem tudom, hogy melyiket vegyem. ezt (milyen vélemények vannak róla? kompatibilitás, stb) vagy egy Saitek Cyborg X-et. Félig meddig off, ezért bocsánat, csak joystickkal lehet kipróbálnám ezt a játékot is. Előre is köszönöm a választ :)
  • grimm13
    #11036
    Hát mondjuk találkozott már szerintem mindenki ilyen hülyékkel.. Nem? Amúgy viccen kívül akit érdekel az nézze meg ezt a wikin ( ennél a pontnál keresse amire gondolok : Flight simulator use referenced in aviation incidents)
  • Hypo #11035
    hu ezert adjunk halat a mindenhatonak hogy a CS, HL es tarsait jatszo kis pistikek a 9 gombnal tobbet hasznalo progiktol irtoznak, bar anno IL2 online warokban is megkeseritettek az eletet parszor. Erdekes hogy mindig az ilyenek cheatelnek.....
  • Falconer
    #11034
    Pont ezért van bannolva bármiféle hasonló dolog az online hálózatokról, mert minden vérpistike ilyet játszana, nomeg lehet hogy még az arabok is ezen gyakorolnának.
  • grimm13
    #11033
    Ez csúnya volt ... :D de az érdekes lenne hogy online repülsz és bedobna egy feliratot hogy terroristák szállták meg a géped és el vagy térítve, ráadásul még billentyűkombináció is lenne hogy akarsz-e hősködni vagy csak leadod a vészjelzést ...
  • polluxware
    #11032
    egyébként igen.. végén csak el navigál a kifutóig
  • polluxware
    #11031
    van valmi kieg ami ezt tökéjre fejleszti.. valmi "dzsihád 2.1" volt a neve
  • Hypo #11030
    A jatekban? Igen szokta elvektoralni a szerencsetlen pilotat:)
  • grimm13
    #11029
    Lenne egy számomra fontos kérdésem ha a torony olyan utasítást ad ami eltérít a kijelölt útvonaltól akkor később fog olyan utasítást adni ami visszavezet az útvonalhoz ?
  • Hypo #11028
    :))) most ugy is kezd hideg lenni szoval hutessel nem lesz gond:)))
  • JackDow
    #11027
    Tuning megvan jön a teszt ! 4.1 Ghz
  • CptSAB
    #11026
    igen a Piper Cherokee vagy valamely társa.. mert az alapcucc 2002-es volt
  • [HUN]FaTaL
    #11025
    Valamelyik Carenado gépet kellett így telepítenem fs9 alá, hogy be kellett másolni egy fs2002.cfg-t az fs9 mappájába, gondoltam hátha.
  • CptSAB
    #11024
    Az igazság, azt nem értem miért keresi a 2002-őt, de valóban ez az installer ez nem a szintén letölthető 2004/FSX installer.. persze az fizetős. Nem tudom mi a különbség a kettő között, bár szerintem sok minden nem. Max némi gfx ficsör.
  • Hypo #11023
    de a cfg et sose ott tarolja
  • [HUN]FaTaL
    #11022
    Csinálj egy fs2002.cfg-t az FSX mappába hátha.