33535
  • grimm13
    #11181
    én ha tehetném megvenném a Magyar Albatroszokat
    off Szeretném bejelentem új állásomat 2012-re : Nukleáris robbanófejek érzékenységét ellenőrző technikus és ez úton közölném mindenkivel a következő szolgálati közleményt : A 2013-as év világvégére való tekintettel elmarad és ennek semmi köze leendő foglalkozásomhoz..... :D onnn
  • Clidey
    #11180
    Ezúton tudatom a T. topiklakókkal, hogy Illetékes elvtárs rámruházta a "Világvége, ittdöglünkmegmind" címmel 2012. december 21.-én megrendezésre kerülő katasztrófával kapcsolatos hivatali-, logisztikai, valamint financiális ügyeket, úgyhogy ezügyben nálam lehet a kérvényeket benyújtani (2 pld., anyja neve, szül. év, bankkártya száma és PIN kódja) hivatali időmben legkésőbb 2012. december 21. 24.00 óráig! Az ez időpont után beérkezett kérvényeket elbírálni nem áll módomban.
    Köszönettel.
  • [HUN]FaTaL
    #11179
    737es Boeing-t. Nem aprózzuk el. :DD
  • polluxware
    #11178
    megamúgyis világvége.. + addigra már nem lesz gondunk szimezéssel (ki milyen gépet akar venni?)
  • [HUN]FaTaL
    #11177
    Elvileg az Aerosoftnál készülget valami, de 2012 előtt abból nem lesz semmi.
  • wolfaud
    #11176
    A Problémámat megoldottam!!

    ui.: megleptem magam karacsonyra egy fsx gold-al!

    Gondolom egy darabig nem jon ki ujabb Flight Simulator ha jol olvastam akkor a fejleszto csapatot szélnek eresztették.
  • polluxware
    #11175
    kicsit eszi a gépet... szépnek szép

    A2A V35 Bonanza... na az lesz a valami

    majd........
  • wolfaud
    #11174


    Most akartam ujra telepiteni win 7 64bit alá és a telepítés végén ez az üzenet fogad majd a telepitest letörli ez miert lehet?
  • pvz
    #11173
    Szia!
    Tudja valaki, hogy hol lehet a PMDG B747-400/F -hoz a "fuel planner' programot megtalálni?
    A PMDG oldalon sehol nem találom.(vagy rosszul keresem:)
    Üdv. PVZ
  • [HUN]FaTaL
    #11172
    Én FS9ezek de egy sima speedlink joyjal. Tervben van egy logitech. :)
  • wolfaud
    #11171
    Kiváncsi lennék ki hogy játszik otthon fsx-et! Feltennétek ide egy képet??
    Kiváncsi lennék kinél milyen extrém dolgok vannak?! pl joy vagy Pro Flight Instrument Panel vagy kivetítőn nyomja stb.
  • JackDow
    #11170
    Egyébként ez a kis, fekete gép nagyon real élményt nyújt szuper repülési tulajdonságokkal. Ajánlom mindenkinek. (RealAir - Beechcraft Duke B60)
  • JackDow
    #11169
    kamikazeeeee. Igen, beismerem amikor a grafikát tesztelem nem igazán figyelek a stilszerű repülésre, sőt sokszor SLEW módban nyerek magasságot mert ilyenkor nem igazán az a lényeg. Majd legközelebb figyelek rá.
  • wolfaud
    #11168
    Azert ez eleg stilusos hogy a feher hegyek közt fekete repülövel szállsz! De az egyik képen mintha kicsit tulhajtottad volna a gépet a sebességmérő elég pirosba volt!
  • Hypo #11167
  • JackDow
    #11166
    Sikerült elrontanom FSX -et némi rosszul sikerült VGA tuning során. Már-már azt hittem végképp elszállt mikor sikerült végre helyrepofoznom. Most sztem jól sikerült a beállítás 30-35 FPS mellett.

    multi teszt


  • grimm13
    #11165
    Nem ott csak egy óra egy stopper van meg még egy kis szakasz amin kiírja azt hogy milyen módban van ennyi
  • wolfaud
    #11164
    A Saitek x52-nél gázkaros joy nál van egy kijelző oda lehet varázsolni valahogy adatokat pl com1 sav vagy sebesség vagy ez csak a x52pro nál lehet?
  • Framsen
    #11163
    Sziasztok!

    Valaki el tudná magyarázni , hogy mit kell pontosan csinálni a textúrákkal, hogy menjen ?
    Már annyit kínlódtam vele, de csak nem jó ....

    Kösz !!!!
  • wolfaud
    #11162
    http://www.saitek.com/uk/prod/fip.htm#../images/Product/flight_fip_6mounted.jpg

    Egy ilyennel már igazán élvezhető lehet a játék
  • Papirzacsi
    #11161
    Benne.
  • wolfaud
    #11160
    Nekem egy Saitek 52 van es megvagyok pedal nélkül de szerintem a Korany Joynak csak a pedáljait használd!
  • wolfaud
    #11159
    Ha felrakom a Acceleration pack-ot abba benne van az sp 1, sp2 vagy azt kulon fel kell tenni?
  • csige791
    #11158
    De a joyomnak lehet tekergetni a karját és az az oldalkormány, Lehet akkor nem tokolok vele, hanem használom csak simán a joyt.
  • wolfaud
    #11157
    Ez aztan meg van bonyolitva de biztos hogy en is a Joy-t hasznalnam az iranyitasra es csak a pedalokat hasznalnam a oldalkormanynak
  • grimm13
    #11156
    Ha egyre gondolunk akkor én is így repülök , pedál(+kormány mert csak azon keresztül lehet a géphez kötni a pedálokat) + joystick de a kormánykerékkel nem is kell törődni viszont ahogy már nekem is elmondták a pedált át kell állítani úgy hogy az 1 tengelyen működjön és utána faxa lesz
  • csige791
    #11155
    na most akkor gondolkodnom kell... :)
    most viszont go work.
  • [HUN]FaTaL
    #11154
    Gondolom a joystick.
  • alert
    #11153
    Ha a kormánnyal és a pedálokkal szeretnél irányítani azzal van egy kis bibi szerintem. A pedálok mozgatják az oldalkormányt az rendben, így van a valóságban is. A kormánykerékkel irányítod a csűrőket jobbra-balra ez is oké. De egy repülőgép "kormánykereke" mozgatható előre és hátra is nem csak jobbra-balra, és ezzel emelkedsz és süllyedsz. Ezt hogy oldod meg?
  • csige791
    #11152
    A g25 -nél fog mukodni a force feedback, vagy azt felejtsem el ?
  • surgeon
    #11151
    Egyelőre standby, mert így most működik.
  • GhostR1der
    #11150
    igen, össze lehet
  • [HUN]FaTaL
    #11149
    Akkor nem tudom, kezd széthullani az FSed. Esetleg írj a supportnak. PMDGnek jó a supportja.
  • surgeon
    #11148
    Kár, mert abszolút legal Product ID, Order No stb-vel, PMDG oldalról rendelve.
  • csige791
    #11147
    Sziasztok!

    Eléggé laikus vagyok egyelőre a repülés témában, legalábbis a szakkifejezések terén ezért lehetőleg ne nevessetek ki. Előre is köszi.

    A kérdésem eléggé összetett lesz. Szóval van egy Logitech G25 kormányom meg egy Saitek Cyborg X joystickom. Valahogy összeszeretném úgy hozni, hogy a kormány és pedáljai legyenek a repülő irányítói, a joy két külön álló része pedig a hajtómű és a fékező irányítói.

    Szerintetek ez megoldható ?
  • [HUN]FaTaL
    #11146
    Bár nincs warez, de ez tipikusan a törés problémája (mármint a műszerek elsötétedése).
  • surgeon
    #11145
    Sajnos az AIRAC újra telepítése után 1 perc (pontosan!) után a PFD-ND elsötétedtek többször is, FMC viszont nem. Cool and dark indításkor elő se jöttek.... Úgyhogy törlés, újra install. Most jó. Mindenesetre köszi a tippet.
  • wolfaud
    #11144
    Köszi
  • CptSAB
    #11143
    France VFR Eric Dantes.. de már írtam vagy 50 postal ezelőtt.. :D
  • wolfaud
    #11142
    Ertem és akkor aerosoftnak vagy kinek van normalis?