33535
  • JackDow
    #11221
    verííí nájsz
  • Rubio #11220
    off:



    Aki szépet akar látni az klikkeljen rá a képre!

    off vége.
  • polluxware
    #11219
    sibwings Cessna O-1 Birdy
  • polluxware
    #11218
    az új bonanza viszont nagyon érdekes lehet majd... 2. negyedévben jelenik meg, szóval ennyi idő alatt biztos hogy újítanak már dolgot az eddigiekhez képest. elég csak ránézni a modell részletességére

  • carlosfly
    #11217
    Shift + z 2x

    Haliho frissitettem én is..FSX Képek
  • wolfaud
    #11216
    Két kérdésem lenne!

    1. Hol lehet bekapcsolni hogy irja a sarokba jatek kozbe az fps-t?
    2. Ha jól emlékszem 2004-es gépet is be lehet rakni fsx alá csak pár dolgot máshova kell másolni hogy hogy lehet és mit hova kell ebbe kérném a segítséget!?
  • Hypo #11215
    meglassuk milyen lesz bar en tartok tole hogy minden ugyan az mint eddig csak a kulso lesz szep ennyi...:(((

  • polluxware
    #11214
  • MatWood
    #11213
    Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket minden Flight Simulator mániásnak! :)

    Üdv.

    Mat
  • Amigoss
    #11212
    Hát ezt nem tudtam :D
    Azért köszi.
  • Papirzacsi
    #11211
    Ha valaki esetleg nem járna a 2004 topikban. :-P
  • Hypo #11210
    fs2004 ben a flight ok nem missionok es nincs veg uzenetuk hogy nyertel.
  • Papirzacsi
    #11209
    óóó vazzz!!! Akkor miért nem abba a topikba posztolod? Az fs2004-ben nincs az U-betűs dolog, sőt igazából küldetések sincsenek benne.:-)
  • SH3
    #11208
    nagyon köszönöm! :)
  • Amigoss
    #11207
    Bocsi ,ez most nem az FSX hanem az FS2004 és ott az U-betűre nem csinál semmit,a 2004-be van ilyen vagy valami hasonló?
  • Amigoss
    #11206
    Hawaiian Vacation-ból a 3. a Kahului to Hana
  • Papirzacsi
    #11205
    Kapcsold be a mission compass-t (talán U betű?) és akkor elvileg mindig egy nyíl mutatja, hogy hova kell repülnöd.
  • Hypo #11204
    Utana kis win finomhanglosas itt

    Aztan FSX finomhangolas Itt
  • Hypo #11203
    Melyik kuldi ez a kep alapjan annyira nem allsz rossz helyen.
  • SH3
    #11202
    ha felraktam, azon kívül van még valami patch v javítás?
  • SH3
    #11201
    Az nincs fennt, de akkor felrakom, köszi!
  • Amigoss
    #11200
    Sziasztok.Olyan reptéren ahol nincs irányítótorony honnan lehet tudni hova kell parkolni?
    Mert volt egy küldi ahol az volt a lényeg h a végén szálljak le és parkoljak le.
    De beálltam ide,nemtudom hogy ez jó hely-e,leállítottam mindent,de nem írta ki a végén h sikerült a küldi.
    Köszi a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #11199
    Ő a játékhoz kérdezte hogy SP2 fent van e.
  • SH3
    #11198
    windows sp3 van fent. ;)
  • Hypo #11197
    sp2 fent?
  • SH3
    #11196
    Boldog Karácsonyt mindenkinek! =)

    Lenne egy kérdésem, most raktam fel az FSX-et, RadeonHD 4650, IntelDualCore 2,6ghz, 4GB DDR Ram, és médiumon is néha akadozik, holott a crysis simán megy magas beállításokkal. Nincs valami patch vagy akármi amivel jobban futna? teljesen eredeti a game, szóval bármi progi van segítsetek plz! :)
  • m814
    #11195
    Kellemes ünnepeket!
  • Rubio #11194
    Békés, Boldog Karácsont!

  • csige791
    #11193
    Sziasztok, először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem az Air Haulert, majd később a Real Enviroment 2-őt akkor ezek fognak-e együtt működni ?
  • JackDow
    #11192
    Igen, igazad van hogy kicseréltem alatta a gépet, DE azért kipróbáltam 8800GT vel is új erőművet.

    Amúgy mondtam, nem vagyok hardver guru én csak a tapasztalt látvány alapján mondok véleményt.

    Én is kívánok mindenkinek Boldog karácsonyt !
  • wolfaud
    #11191
    Mindenkinek SOK BOLDOG KARACSONYT kivanok!
  • [HUN]FaTaL
    #11190
    Milyen megjelenés?:D

    Kicserélted az egész gépedet alatta...

    Ha mégsem akkor az érdekes, mert sehol nem olvastam gyorsulásról egy szimpla VGA csere miatt. FS9nél is csak a proci számított, gondoltam itt sem lehet sokkal másabb a dolog, de ha tévedtem, elnézést.

    Hypo: Neked is boldog karit. :)
  • Hypo #11189
    Hi,

  • JackDow
    #11188
    öhöm öhöm, akkor mutass egy olyan videót amit én linkeltem 8800 Gt-vel!

    Nekem pont az volt előtte, mondhatom a megjelenítés ég és föld.
  • polluxware
    #11187
    hasonló dolgot mondnék én is... max próbálj meg midenféleképp olyat ami 1gb ramos

    proci,proci, proci

    aztán aztat veszel amit akarol csak ne lepődj meg ha csak ettől nem lesz gyorsabb
  • Dokitudor
    #11186
    Igen ezt többször hangsúlyoztátok itt és egyet is értek, csak nekem még 1950 pro van és most kell cserélni, mert csak az F2004-et tudja huzamosabb ideig kiszolgálni. Részletes és nagy felbontás esetén a villogások és fekete vagy színes árnyak, sokszögek jelennek meg. FSX-nél komoly scenery, vagy gép esetén kiakad és azt írja hogy vegyek vissza a felbontásból, persze ami a legalacsonyabb már és így nem tudok mit csinálni. A gépemet kizárólag repszimre használom és ezért ha ekkora összeget kiadok , akkor szeretném az okosabbak tanácsát meghallgatni, mert 2 kártyára nem lesz pénzem. De ha egyet veszek, akkor szinte nem érdekel az ár. Ez az életem ezt szeretem.
  • [HUN]FaTaL
    #11185
    A márka mindegy, FSXhez értelmetlen a VGA-t cserélni, ugyanúgy fut egy 4870x2-vel mint egy sima 8800GT-vel.

    Processzor, processzor, processzor, processzor...
  • Dokitudor
    #11184
    Köszi a választ.
    Csak azért nem gondoltam az 5970-es kártyára, mert nem emlékezem pontosan de mintha valamikor valaki írta, hogy hiába vett X2-es kártyát az FSX-e nem szerette. Lehet hogy csak szimpla beállítás gondja lehetett. Már korábban is írtam, hogy nem tudok a fórumban vissza keresni, mert a beírt szavakra nem az jön elő amit szeretnék olvasni.
  • JackDow
    #11183
    Hello,

    Nekem ATI 4890-em van és megfelelő beállítással jól fütyül FSX. 5870-el sztem tuti szépen futna.

    DE nem biztos, hogy annyival jobb lenne megérje többet fizetni érte. Szvsz a GDDR5-ös 2gb RAM-ot kedveli inkább FSX.

    Ha teheted inkább 5900-as szériát javasolnám, mivel dupla GPU-s technológiára épül és anno 4870 X2 -t (mindmáig legjobban) preferálta FSX. // YouTube videók alapján //

    Nem vagyok hardver szaki, de a látottak alapján el tudod dönteni te is.

    meggyőző video

    FSX több monitor, hmmm szép lehet bár örök szabály több pixel több számolás, így FPS -t biztosan érinti. FPS limiter progival 4 Ghz feletti procival min 6 Gb gyors RAM-al és netalántán ATI HD 5970-s kártyával nem lehet gond.
  • Dokitudor
    #11182
    Sziasztok!

    Tudom, hogy ez nem hardver fórum, de azt is tudom, hogy vannak közölünk olyanok, akiknek lehetőségük volt kipróbálni komolyabb konfigokat. Kizárólag az FSX és Fs2004 használata miatt kérdezném azt, hogy Ati 5870-es jó választás-e? És ugyanaz a terméknél miért több az Asus termék mint a Gigabyte. Jelent ez minőséget, vagy problémát a szimulátor szempontjából? A Gigabyte alaplapom miatt talán az azonosat választanám de elbizonytalanodtam. A másik kérdés, hogy csak a kártya cseréje esetén kitudom-e használni az eyefinty technológiát, tehát a szimulátort 2-3 monitoron különösebb fsp csökkenése nélkül használhatom? Köszi a válaszotokat.