33535
  • alert
    #11261
    Ezzel én is így vagyok, de nem ez a mérvadó sajnos. Az eladással foglalkozó menedzserek hidd el pontosan meghatározzák azt az árat, amivel ők a legtöbb bevételre tehetnek szert, ez a szakmájuk. Így valószínűleg ha olcsóbb lenne, az nem annyira érné meg nekik. Amúgy az is közrejátszik adott esetben, hogy a készítők nem keveset fizettek néhány műholdképért és egyéb forrásokért, így azoknak meg kell térülnie, tehát nem effektíve a készítő zsebét tömöd a 100+ EUR-al sajnos... Valószínűleg ez az oka, hogy nem lehet olcsóbb.
  • pateszi
    #11260
    Szia,

    Ez a Hawaiian checkride küldetésből van?
    A képedet sajnos hiába néztem, a nagy méretben is nem látszanak jól a motor működésével kapcsolatos adatok. Javaslom, hogy nézd át alaposan a gép kiszolgálásához szükséges ismereteket a learning center, vagy a checklist résznél. Keverék dúsítása, légcsavar állásszög, stb, stb. Esetleg a robotpilóta nem volt bekapcsolva? Ha az vezeti a gépet, nem kapcsol ki magától a kormány mozgatására.
  • grimm13
    #11259
    ööööööö mondjuk robotpilóta nincs bekapcsolva ?
  • grimm13
    #11258
    Nekem így elsőre lassúnak tűnik a gép de kitudja vannak itt nálam okosabbak is ...
  • grimm13
    #11257
    Ebben nem is kételkedtem :D
  • csige791
    #11256
    Ha olcsóbb lenne lehet én is megvenném meg még sok ember.
  • Amigoss
    #11255
    Sziasztok,ilyen géppel mentem az előbb,a képről letudtok olvasni mindent,volt előttem egy nagy vulkán és én alacsonyabban voltam tőle,de nem értem mér szinte irányíthatatlan lett a gép.Dőlnék jobbra-balra szinte semmi,le-fel arra se.Egy nagyon picit ment,de annyit h azzal se fordulni,sem ereszkedni nem lehet.Megpróbáltam alacsonyabbra szállni,de ott is ugyan ez volt.Mit rontottam el??
    Köszi
  • Clidey
    #11254
    Apollo Fox?
  • carlosfly
    #11253
    Én is igazi pilota vagyok..még ha kisgépen is deaz :)
  • taylor35
    #11252
    Radeon HD 5870 -em van !! és sajna hozzá egy quad q6600 2.4 procko kicsit meghuzva 2.8-ra
  • JackDow
    #11251
    ATI 4890.

    és processzorod?
  • alert
    #11250
    Minden annyiba kerül, amennyiért még "elegen" megveszik :) miért lenne olcsóbb, ha ennyiért is megveszik?
  • csige791
    #11249
    100+ euro egy kiegészítőért ? Az brutál módon sok.
  • taylor35
    #11248
    Köszönöm a kielégitö választ !! valoszinüleg akkor processzor kevés !!
  • alert
    #11247
    Ez nem a videókártyán múlik, ezek különböző fizetős kiegészítők az FSX-hez, amik bizonyos helyeket ilyenné tesznek, pl Switzerland Professional. A videókártya sem árt ha jó, de igazából nem az számít, hanem egy erős processzor kell, hogy jól fusson. Egy átlagos középkategóriás videókártyán is ugyanúgy néz ki...
  • taylor35
    #11246
    Bocsi hogy megkerdem de ezt milyen videokártyával sikerült kihozni ? egyszerüen csodaszép !!! nekem ati 5870-em van ,de nincs ilyen grafikám !!!!
  • JackDow
    #11245
    xp anno majd vista, de egyikkel sem volt ennyi fps -em ilyen grafikai beállításokkal.
  • polluxware
    #11244
    tök jó:) csak mihez képest ennyi amennyi?

    régi windows-n mennyi volt ezeken a helyeken? mi volt előtte? (vista v xp?)
  • JackDow
    #11243
    Íme az első teszt képek Windows 7 alatt:

    FPS
  • grimm13
    #11242
    Nem azt mondtam hogy nem tudtam csak azt hogy megszenvedtem :D Amugy igazad van nem szimulátoros hanem igazi pilóta vagyok :D és ez csak egészséges magabiztosság ami egy pilótánál elengedhetetlen xD
  • polluxware
    #11241
    milyen oprendszered volt előtte?
  • carlosfly
    #11240
    Grimm!! nem is vagy igazi szimulatoros!! :)
  • Hypo #11239
    http://mycockpit.org/ minden info megtalalhato
  • wolfaud
    #11238
    ha rendes repulogep muszereket beszereznek össze lehet kötni az fsx-el van hozza valami program meg hazilag készíthető hardver?
  • Rue East
    #11237
    ha van pénzed és elszántságod, felépíthetsz magadnak egyet, ennél profibb cuccokból is, pl:
    http://www.opencockpits.com/

    de még ez se kell, volt aki kvázi guberálásból épített Tu-154-es fülkét
  • grimm13
    #11236
    Én már azon is megszenvedtem hogy a joyt elhelyezzem de ha arra jönnék be a szobámba hogy egy pilótafülke van felépítve akkor annak azért örülnék :D
  • wolfaud
    #11235
    Lassan tenyleg otthon fel tudsz epiteni egy repulogépet belülről (a műszerezettség)
    http://www.youtube.com/watch?v=aLjFdRGudXI&feature=player_embedded#
  • grimm13
    #11234
    Nem ajánlom én se mert ez volt az első joyom és olyan szintű kb. mint egy seprűnyél mert én még állandó szögben sem tudtam vele emelkedni\süllyedni\stb. amikor a 2. at megvettem (extreme 3d) leesett az állam hogy én meg itt szenvedtem ezzel a drágasággal ...... de most az x52-vel pffff hát fényévek .... maradjunk ennyiben 5-ért nem érdemes ilyet venni mert megveszed aztán rájössz hogy nem jó új kell és megint kidobsz az ablakon de akkor már 10k-t
  • csige791
    #11233
    Cessna Skyhawk-al lehet valahogy tolatni ?
    Air Hauler-ben kirakott egy épülettel szembe, se balra se jobbra nem tudok elmenni, mindig bulding crash az eredmény, kezdek mérges lenni
  • [HUN]FaTaL
    #11232
    Ha nem forgatható a nyele, nem javaslom, nem fogsz tudni rendesen taxizni és szélben leszállni. :) Úgyhogy valahol mindenképpen próbálj ki egy ilyet mielőtt megveszed, ha lehetőség van rá. :)
  • Amigoss
    #11231
    ez jól hangzik :D
  • JackDow
    #11230
    Gyerrrrekek !!!!!

    WIN7 -et feltettem + FSX natürlich és mondhatom qva jó. Nálam +10 FPS. Limiter 30-ra belőve mégis 38-45 és látvány is gyönyörű.

    AS EDDF és LHBP-n is 25 felett fixen. REX +WILCO-s röpcsivel (ennyi van fent egyenlőre)

    További tapasztalatok, shotok comming soon....
  • [HUN]FaTaL
    #11229
    Nem tudom hogy forgatható e a nyele, gondolom igen úgyhogy akkor ezt javaslom:

    Link

    Pollux: 5k-ért maximum használtan kaptán extreme 3d-t, 10 körül volt tavaly is.
  • carlosfly
    #11228
    sztem 5000é seprűnyél van max......sztem :)
  • polluxware
    #11227
    annó 1éve ennyiért vettem.. most nemtom mennyi
  • Amigoss
    #11226
    Ez jó,de max 5000forint értékben kéne...
  • polluxware
    #11225
    logitech extreme 3d
  • Amigoss
    #11224
    OFF:
    Most akarok venni új joystickot és olyan max 5000Ft értékben.
    Milyet ajánlanátok?
  • Rubio #11223
    Igaz, tényleg az!

    És aki még esetleg kiváncsi rá, az klikkeljen ide!
  • Supersix
    #11222
    Azon az oldalon van Airbus Cockpit is!nadon ciip