33535
  • Rubio #11341
    Akkor nem én vagyok a Te embered, mert erre nem tudom a választ, vannak nálam sokkal jobb szakemberek is itt a fórumon (pontosabban ők azok, én nem), akik esetleg ezt tudhatják. Nekem csak ez van meg....

    (Csak most, utólag vettem észre, hogy Hypo már válaszolt is.)
  • Hypo #11340
    HAPPY NEW YEAR MINDENKINEK, SOK JÓ LESZÁLLÁST 2010-ben
  • Hypo #11339
    Egesz Eura nincs, vannak landclassok, meshek, de ilyen atfogo nincs, az mas kerdes hogy mivel nagy teruletet fed le ezert nem olyan reszletes mint egy kisebb teruletet felolelo scenery.
  • csige791
    #11338
    Igazából az érdekel, hogy van-e jobb hasonló árban. Vagy ez a legjobb ?


  • pateszi
    #11337
    Szia,
    Az FS Panel Studioval a gau/dll (uaz) fájlokból legfeljebb a bitmapokat lehet kinyerni.
    Ha a műszereket akarod módosítani, xml kódúakkal érdemes próbálkozni, azok szerkeszthetőek. Ezek általában .cab tömörített állományokban vannak, kicsomagolás után editálhatóak.
  • wolfaud
    #11336
    Nem akarja az igazsagot a listaba nem jelennek meg a gépek! (ami 2004 es hez valo)
    Az Aircraftot bemasoltam a c:\Users\wolf\AppData\Roaming\Microsoft\fsx\SimObjects be is meg a C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator x\ SimObjects\airplanets
    Az Effects az Efects be a Flights ba a Flights-ot a Gau kat a Gaugetsbe!
    De a listaba nincs deha a detailsra nyomok akkor egyik gep megjelenik es tudok vele repulni de Virtual Cokpitba nem lehet körbe nezni csak 160 fokba es sajnos hatulrol oldalig szoval elorre nem tudok nezni csak kicsit balra tol hatulig :(

    Tud nekem segiteni valaki hogy mukodjon ??
  • Clidey
    #11335
    Legrosszabb esetben is max a telepitő lemezről másold őket vissza, ha valami probléma akadt velük, de hozzájuk nyúlni tényleg nem érdemes, ha nem akarsz magadnak nagyobb problémát... :)
  • Clidey
    #11334
  • [HUN]FaTaL
    #11333
    Jah a DLL-t nem is figyeltem csak a gauge-t :)
  • Clidey
    #11332
    Panelszerkesztővel *.gau-t lehet editálni nem *.dll-t, de azok közül sem mindet. Abban sem vagyok biztos, FSX-gaukat tudja-e kezelni valamelyik panel-szerkesztő stuff ilyen szinten.
  • Clidey
    #11331
    Azokat ne akard te editálni.
  • [HUN]FaTaL
    #11330
    Valamilyen panel szerkesztővel, pl. a #11329-ben megnevezettel.
  • grimm13
    #11329
    Nem néztem utána csak beírtam a Googléba úgyhogy lehet hogy nem jó amit mondok de szerintem ezzel a programmal : FS Panel Studio
  • taylor35
    #11328
    Köszönöm !!
  • carlosfly
    #11327
    Haho gaugesben levo dll-eket hogyan lehet editalni tudja vki?
  • [HUN]FaTaL
    #11326
    CTRL+J
  • taylor35
    #11325
    help !! Hogyan lehet utashidat hívni a gépekhez?
  • [HUN]FaTaL
    #11324
    FSX\Gauges
  • wolfaud
    #11323
    Hol találom azt a mappát?? Mert az fsx konyvtarban nincs 1 gau file sem? szoval melyik mappaba kell rakni?
  • Rubio #11322
    Nekem ez van fent, de arra nem tudok neked érdemben válaszolni, hogy érdemes-e rá áldozni €32-t, mert ezt szerintem mindenkinek magának kell eldönteni, hogy szán-e rá ennyit. Mindenesetre sokkal szebb és részletesebb, mint az alap scennery. Szóval ha ha a látvány megér neked ennyit, akkor igen, ha meg nem, akkor meg nem...

    Azért annyit mégiscsak róla, hogy a fent lévő scenneryről készít egy biztonsági másolatot és miután leszedte, feltelepíti magát a helyébe. Ha meg meguntad, (ekkor nem érte meg az árát), akkor meg visszaállít mindet úgy ahogy a feltelepítés előtt volt.... (Bocs, ha valamit rosszul-, vagy elírtam!)

    Bocs tudom, hogy ettől nem lettél okosabb, de igazából azt sem tudom, hogy mire vagy kíváncsi! Nekem megérte (vagy meg fogja érni), csak most még ott tartok, hogy ha igazából gyönyörködni is akarok a tájban, akkor fejlesztenem kell a gépemet, mint ahogy azt az előzőekben már kifejtettem....
  • csige791
    #11321
    Ezt érdemes megvenni, vagy van ennél jobb is ?
  • csige791
    #11320
    Én Hawaii szigeteken vagyok, 3 kis sziget van de van rajtuk vagy 15 kisebb nagyobb reptér. A 2. bázisomat majd valami havas helyre akarom, a 4.-et meg afrikába. Majd egyszer...
  • Hypo #11319
    :)))) rektálisaneorizma lol, kar hogy az A2a fele nem accusim es, mert a thunderbolt bazz eleg jora sikeredett, bar mondjuk a palmat a b377 viszi, na persze a cubjo, de ahhoz majdnem hogy felesleges:)
  • polluxware
    #11318
    8ik verzsönt szedem már le..

    próbáltam a lemezésről is:)

    ghost lesz belőle

    csak egy dolog!

    valaki tenne be képeket az accel féle P-51D-ről? kabin+külső
    meg vélemény

    Flight1 féle P-51D egy nagy rektálisaneorizma
  • alert
    #11317
    ird be a google-be h msxml4 es toltsd le a microsoft oldalarol utana menni fog.
  • polluxware
    #11316
    FSX accel telepítése után botlott már valki az "msxml4 sp2" problémába? ha igen.. tippeket elfogadok

  • Hypo #11315
    en csak siman nyomom semmi carrier mod, kis alqaskai vallalkozas egy gep, egzotikus helyekre szallitok PASI a home base:)
  • csige791
    #11314
    Köszi szépen a segítséget. Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor a pilótáknak van ilyen limitjük, ez gondolom rang függő lehet. Legalábbis Air Haulerben, a felvehető pilótáknak van ilyen MTOW limitjük.
    Sajnos eléggé laikus vagyok repülés témában, ezért kérdezek ennyit.

    Hypo:
    Hát annyira végülis nem probléma egyenlőre, hogy 2 fordulóval viszik a cumót. Eléggé könnyűre sikerült az AH. Career módban játszom, és eléggé nagy nyereséggel lehet dolgozni, szóval belefér az is ha 2x viszik el az árut. De néha egyébként elviszik elsőre is az egészet, ez lehet pont az MTOW limitjük van, na majd mindjárt utána nézek.

    Nekem már van 3 Grand Caravánom az alap Skyhawk-ot már el is adtam, abból lízingeltem a 3. caravánt.
    Most DC-3 -ra gyűjtök.

  • Hypo #11313
    minden patch fent van? gep tipusa ugyan az mint a tied? forumon van par iras az AI problemakrol.
    Nekem nincsenek alkalmazottaim kis szallito ceg egyenlore egyedul:)
  • grimm13
    #11312
    Valójában az MTOW az nem más mint a "Maximum Takeoff Weight" Azaz az adott géptípusnál meghatározott maximális felszállótömeg ...Ebbe benne van minden az üres gép az üzemanyag az utasok a rakomány meg minden egyébnek a súlya . Remélem érthetően fogalmaztam fogalmaztam ...
  • m814
    #11311
    Ez
  • csige791
    #11310
    Mi az a MTOW ?
  • csige791
    #11309
    Az miért van ,hogy az AI pilótám 2 fordulóval viszi el azt amit én eltudok vinni egyel is ?
  • Rubio #11308
    Igen biztos megcsináltam, csak valamiért elkerülte a figyelmemet, de most megtaláltam és ki vannak kapcsolva. (Ki is voltak.)

    És köszönöm a segítséget!

  • [HUN]FaTaL
    #11307
    Elvileg a rex semennyire, de 2.0-t használj.
  • alert
    #11306
    Az egyéni beállításoknál lehet kikapcsolni ott, ahol a screenshotokat is készítettem, csak nekem nem látszik, mert WinXP alatt nem jelnik meg. Ha megcsináltad a beállításokat, amikről a screenshotokat készítettem, emlékzened kéne, hogy ott voltak... ;) biztos megcsináltad? Mert amit te linkeltél képet arról, hogy miylen beállításaid vannak az nem sokat ér, mert azok a csúszkák globálisan állítják a grafikát. Klikk a "Customize..." gombra és állíts be mindent kézzel, ahogy mutattam a screenshotokon.

    A Budapest scenery egy kicsit komolyabb tészta. Most nem ecsetelem el újra, hogy miért, de az egyik olyan scenery, ami nagyon eszi az FPS-t. A legfontosabb, hogy frissítsd 1.4-re vagy 1.5-re, mert ezekben a verziókban már sok teljesítmény javítás van. A jelenlegi konfigoddal viszont mindig is szaggatni fog. Sajnos ehhez már tényleg egy i7 processzor és valami brutális konfig kell, hogy jól fusson. A konfigodon ha Ferihegyen repülsz és ha minden jól be van állítva, akkor 15-20 FPS körül kell lennie.
  • Solt
    #11305
    Régóta bohóckodom már vele, de csak kisgépekkel, és közel sem olyan szinten, mint a kemény mag! :)

    Most lenne időm repkedni, de elfáradt a cyborg evo-m, és kőne helyette valami finomság... :)
  • polluxware
    #11304
    kérdés:

    rex 1.0 for fsx-ben levő dolgok mennyire fogják a gépet az alap fsx texekhez képest? vagy ha ugyanúgy van beállítva nincs difi?
  • polluxware
    #11303
    táncsak nemhogy rákaptál az FS-re te is?
  • Solt
    #11302
    Üdv Urak!

    Ha esetleg lenne valakinek jó állapotú, eladó X52, vagy X52pro... vevő lennék rá....

    Köszi...