33535
  • LegendTommy
    #11541
    próbálj meg szerezni egy usb-s joyt
  • [HUN]FaTaL
    #11540
    Gameportost már nem igazán lehet. Vegyél egy USBs-t és mindenképpen forgatható legyen a nyele. Már amennyiben komolyan gondolod. Én is most gondolkodok egy joy cserén mert egy olcsó, ugyan forgatható nyelű joyom van de a gázkarja borzalmas.
  • adikakk
    #11539
    joystikom
    Ilyen joystikom van,de gameportos nem tudom hogy kell csatlakoztatni a géphez..
  • adikakk
    #11538
  • adikakk
    #11537
    igen bocsi rossz a helyesírásom
  • [HUN]FaTaL
    #11536
    Meg a fogalmazással és a linkeléssel is. :D

    #11534: FAQ, Segédletek, irányítás pedig a Controls menüben a játékon belül. Joystick kötelező!
  • Ombika
    #11535
    Pont es vesszovel hadilabon alsz ! :)
  • adikakk
    #11534
    elkezdtem repülögép szimulátoral játszani és komolyan gondolom nagyon,de nem tudom kihámozi az irányitást valaki akinek megvan az fsx az írjon rám szeretném ha valaki elmagyarázná az írányitást a játék kezelését aztán ha jól tudom már kezelni lehetne multizni is kiprobálnám szivesen
    [IMG]httpup.picr.de3567652.jpg[IMG]
  • Papirzacsi
    #11533
    Először próbálj már meg rendesen leírni egy hozzászólást, mert ez förtelem, se eleje, se vége, se közepe. Aztán meg rakd újra az fsxet.
  • Rubio #11532
    Szerintem az a kérdés, amit ebben a #11522 sz. hsz-ben figyelmen kívül hagytál! Azaz lehet, hogy az a baj, hogy egy rossz tört verziót használsz, tehát vagy vedd meg eredetiben, vegy keress egy jobb verziót!

    És ha én itt korábban hardwer problémáról írtam, akkor nálad sem ártana megnézni, hogy minden rendben van-e! Elsősorban a RAM-ok környékén kellene körülnézni, mert ha azok nincsenek kibékülve egymással és folyamatosan veszekednek, akkor az nagyon megszívathatja az embert! Ez leginkább akkor fordulhat elő, ha nem egy gyártótol való RAM-okat használsz, még akkor is, ha minden paramétere megegyezik.
  • adikakk
    #11531
    ha valakinek van skypja az adja meg mert ott tudna valaki nekem segíteni am lesz majd win7 em nemsokára de ha az a baj h xp m van akk szerzek gyorsan
  • adikakk
    #11530
    akk most mi a probléma?
  • polluxware
    #11529
    ezek a leghülyébb hibák...

  • Rubio #11528
    Üdv. mindenkinek!

    Nem is oly rég még itt próbáltatok segíteni, hogy hogyan is kellene beállítanom az FSX-t, hogy élvezhető legyen, de sajna akkor nem jött össze, pedig Alert elág jó leírást adott hozzá, de nem rajta múlt, hogy nem sikerült! Pedig azokkal a beállításokkal mennie kellett volna, sőt! Olya annyira mennie kellett volna, hogy most már megy is, pedig sem vga kátyát, sem processzort nem tudtam cserélni (mindenhol leltároznak és ami kellene az nincs, ami meg van, azt meg kenjék a hajukra).

    Az egész hibát a vinyóm okozta! (A fene se gondolt rá, hogy döglődik! Az egyik oprendszer alatt még jó volt a másik alatt meg már nem, azaz ott már jelentkezett a hiba, ami valószínűleg a másik oprendszer alatt is jelentkezett volna, csak olyan peches vagyok, hogy a két dolog egyidőbe esett.)

    Úgy derült ki, hogy elvittem az egész gépet szervízbe és ott lefuttattak valami tesztet és 3 hibát is jelzett a vinyóra, melyek közül az egyik az volt, hogy időnként rettenet módon csak úgy belassult! Amint kicseréltem egy másikra, azonnal engedelmessen működik az FSX is.

    Boicsi, hogy untattalak benneteket, de arra gondoltam, hogy a jövőre nézve hátha van tanulsága a jelenségnek...
  • Hypo #11527
    hat kerem ez van:)
  • [HUN]FaTaL
    #11526
    1 gigás a VGAja, úgyhogy max 3at, de még asszem abból is lejön. Nem tudom én, amióta 4giga ramom van 64bites OS-t használok (korábban Vista, most W7)
  • Ombika
    #11525
    Jol atbaxtak akkor a palankon vagy , ha te allitottad ossze es xp-t hasznalsz gratulalok!!
  • Hypo #11524
    Hat igen az egy baromsag vesz az ember 8 gigat es 3.2-t at belole jo esetben.

    A hiba alapjan az Ui szart be szoval valoszinu driver gond a vga
  • [HUN]FaTaL
    #11523
    8 giga ramhoz 32bites XP
  • polluxware
    #11522
    fsx eredeti?
  • adikakk
    #11521
    1honapja vetem az uj gaming pc m uj xp 500gb hdd ből 420 gb szabad nincs virus alig van rajta valami
  • Clidey
    #11520
    A következőket kell tenned:
    format a:
    format c:
    format d:
    format e:
    windows install
    fsx install

  • adikakk
    #11519
  • polluxware
    #11518
    -> view the contets of the error report -ra bökj

    az kell!
  • adikakk
    #11517
  • grimm13
    #11516
    LOL és felnagyította az de láma csak viccelek nem inkább ironizálok
  • Hypo #11515
    BAZZZZ:)))

    kattints mar ra arra a kek linkre a kepeden hogy lassuk mi okozta a bajt NE ZOOMOLJ:)
  • adikakk
    #11514
    segítsetek pls
  • adikakk
    #11513
  • Hypo #11512
  • Papirzacsi
    #11511
    Te sem gondolod komolyan, hogy ez a kép segítség bármihez is? Talán h azt mutatnád, ami a kék link mögött van.
  • adikakk
    #11510
  • adikakk
    #11509
    ujabb probléma mi a gond segitsetek pls
    IMG]http://up.picr.de/3563520.jpg[/IMG]
  • [HUN]FaTaL
    #11508
    Semmi baj nincs a netről letöltöttel én mindig azt raktam fel. :)
  • L Viper #11507
    Hát nehéz szavakkal leírni, milyen gyönyörű helyek ezek
  • Hypo #11506
    http://www.shaunlunt.typepad.com/
  • Hypo #11505
    :)))
  • polluxware
    #11504
    mosmivan? csak annyit írtam hogy találtam egy ilyen nevű vip donort...
  • polluxware
    #11503
    úúú ez akkora cumi... le ne szedd a netről mert az nemgyó

    FSX 2. discjén van egy msxml.msi ,azt kell felrakni
  • [HUN]FaTaL
    #11502
    Link