33535
  • g0a
    #11581
    olyat is olvastam hogy:
    -ha eredeti fsx et hasznalsz akkor a cdrol valo olvasas nemjon ossze...
    -tulmelegedesrol is irtak, amit Hypo is irt
    -illetve rendszergazda modban futtasd az fsx et ha vistad/w7 ed van

    sajnos sakkozgatni kell.
  • szetike
    #11580
    Sejtettem, h nem fogtok semmi jóval kecsegtetni...
    Elvileg akkor vinyó lesz a ludas, és marad a reinstall
    Köszi
  • Hypo #11579
    Hat javaslom nyomj egy disk check-et, mert lehet haldoklik a vinyod es dobja el a particios tablat. Tuning van? melegedes?
  • g0a
    #11578
    sztem is ram vagy vinyo...
  • [HUN]FaTaL
    #11577
    Hardveresen minden rendben? Failed to read from file, nekem vinyó vagy ram hibának tűnik.
  • szetike
    #11576
    Hello Mindenki,

    Mielőtt rosszat gondoltok én már másfél éve single-ben repkedek minden gond nélkül. Illetve múltidő, mert - u.a. a konfig, a vashoz semmit sem nyúltam - egy hete minden betöltésem elindul, legyen az free vagy mission, de úgy 30mp és 5 perc közt egy laza "Failed to read from file" al elontéz. Vagy leokézom, vagy leokézom alternatíva nincs, ezzel kilép a progi, bár az fsx.exe tovább fut.
    Nézegettem külföldi fórumokat, de épkézláb választ nem találtam.
    Esetleg Ti?
    Vagy reinstall az egész???
    Bármi egyéb megoldás érdekel
  • carlosfly
    #11575
    HippyHapy Germany is jó. Ott is szokott lenni irányítás. HippyHappy Germany
  • Papirzacsi
    #11574
    Ha van irányító, akkor az, de sztem ilyen nincs. :-D Tapasztalatom az, h. akik gémszpájon repkednek azok azért teszik, mert együtt akarnak repülni, irányító és egyéb kötöttségek nélkül. Így se gépi ATC, se emberi ATC nincs, bár az utóbbira van lehetőség persze. Szóval ne várj olyasmit mint az IVAO, vagy a VATSIM, ha az kell, akkor ott multizz. Ha nincs rá szükséged, csak egy jót akarsz túrázni az ismerőseiddel, vagy oktatni akarjátok egymást egy gépben, vagy csak egy kvajót akartok szórakozni, akkor arra tökéletes.
  • grimm13
    #11573
    OK csak feleslegesen nem regisztrálok .....
  • carlosfly
    #11572
    Logikus nem? Kérdezd meg tőle hogy WTF? aztán rögtön megtudod :D
  • grimm13
    #11571
    Ha csak simán multizok tehát a gamespy-os felhasználómmal bejelentkezek és csatlakozok valamelyik serverhez akkor ugyanúgy élő emberek repkednek mellettem és ugyanúgy a repülésirányító is úgymond "élő ember " ?
  • grimm13
    #11570
    na aki ezt nemért az tényleg repüljön a hawx-al xD
  • zsoltfireman
    #11569
  • g0a
    #11568
    hat jo jfk :) repulj europaban itt mindenki tokeletesen ertesz majd :)
    mondjuk spanyolok, franciak angolja erdekes :) dehat mi magyaraok se vagyunk a helyzet magaslatan.
    fonia azert angol alapokra van fektetve de megis mas nyelvezet. gyorsan bele lehet jonni.
    nemertesz valamit akkor: say again pls...
    megertik hidd el ha nem vagy szakszeru akkor is :)
  • Falconer
    #11567
    Saját érdekedben: Klikk
  • adikakk
    #11566
    Valaki eltudná mondani,hogy hogyan kell irányitani a repülöket az ugynevezett foniát ,mert nem tudom kihámozni.Néztem a faq t meg mindent ,de nem nagyon megy meg szeretnék pár emberel késöbb majd multizni néztem az IVAO oldalát de nem értem ,hogy megy ez az online repülés.
    aki tudna nekem segiteni vegyen fel skypra.
    a skype id m:adikakk,adiking
    Köszönöm a segitségeket elöre is.
  • Falconer
    #11565
    Értem én a JFK approachot is (többnyire) tökéletesen, nem azzal van baj. Csak saját magammal szemben egy elvárás, mondjuk pár napot rá kéne szánnom a fóniára, hogy én is szakszerüen tudjak válaszolni/kérni komplikáltabb dolgokat.
    Most kb ugy félig köznyelv vs félig fónia menne nálam, ami ugy elég hülyén hangzana
  • Papirzacsi
    #11564
    Csak felhívnám a figyelmet, h. az fsben multizás nem egyenlő az IVAO/VATSIM-en repüléssel, nagyon úgy fest, hogy némelyek fejében már(?) nincs különbség a kettő között.

    Amúgy nem kell megijedni, adikakk rendszeresen feltűnik az fs topikokban, majd mikor rájön, hogy mennyire nem megy ez neki (vagy mi mondjuk el mindig?), akkor eltűnik hónapokra.:-)))
  • adikakk
    #11563
    hy all
  • grimm13
    #11562
    -t elírtam :D
  • grimm13
    #11561
    tudom hülye kérdés de Multihoz mindenképp kell olyan füles amint van mikrofon ?
  • [HUN]FaTaL
    #11560
    Hát én egyelőre a fóniát is lusta voltam elolvasni. Pontosabban bele lestem de a rengeteg eljárás elborzasztott. :)

    Félek hogy nem értenék semmit sem, egyelőre marad a single. :)

    A gépek kezelése is gondot okoz néha úgyhogy még gyakorlok singleben. :)
  • g0a
    #11559
    en regota repulok ivaon. mindenki az alapoknal kezdte mint enis. semmi problema nincs azzal ha nem megy elsore minden, nem harapja le senki a fejeteket. a kliens amivel repulotok (ivap) oda bele lehet irni hogy beginner vagy newbie es maris tudjak az iranyitok hogy szajbaragosan es lassan kell beszelni es barmikor megismetelnek mindent.
    ne feljetek tole!
    van ivao forum valamit nemtudtok kerdeztek :) de segitek enis szivesen ha nem megy valami.
  • Hypo #11558
    nem kell felni senki nem fog lekiabalni ott se mindenki profi sot, es az iranyito latja hogy student vagy nem fog szemetkedni szoval csak HAJRA NAGY ELMENY
  • Falconer
    #11557
    Én repültem elég sokat valós útvonalon, hivatalos eljárásokkal, angolul is marhára tudok, az egész fóniát elovlastam, kb tudom is, stb, de még mindig nem mertem IVAOzni... Tudom, hogy nem tudom a fóniát 100%ra, innentől kezdve nem akarok szerencsétlenkedni... Meg az IVAO kliensek irto hosszu utmutatoja is elborzasztott, annak ellenére hogy egy Legacy AFM meg AOM is volt jó pár száz oldal.
  • grimm13
    #11556
    Én tegnap este nem mertem elmondani hogy a Mozilla aláhúzza a hibásan irt szavakat meg azt hogy mielőtt multizik valaki nyalja be az irányítást és vegyen egy jó joystickot meg hogy példát hozzak fel én megfogadtam hogy amíg nem repülök hibátlan 40 órát este addig még multizni sem fogok (ez régen volt azóta megvolt a a 40 meg még több is ) ÉS MÉG ÍGY IS VANNAK ÚJ DOLGOK !!! na mind 1
  • Hypo #11555
    hat abbol 2 ot beultehetett volna segit a fogalmazasban:)
  • polluxware
    #11554
    szerintem eredendően az a bajotok hogy 8giga ramja van... nektem meg max 4....

    szóval mádzsár mentalitás domborodik
  • polluxware
    #11553
    Hofi :)
  • Hypo #11552
    A segitseg segitseg dolgokkal nem igazan lehet mit kezdeni, kb mint ha az orvos kerdesere az a valasz Faj doktor ur, es hol? passz de faj....

  • carlosfly
    #11551
    De ganajok vagyunk amugymeg... :) En segitek...amit tudok. Vegyel fel msnre! :)
  • carlosfly
    #11550
    NEM LEHET!!! :D:D
  • Clidey
    #11549
    Azt hittem beleszövöd a kecskét is... :DDDDDDD
  • carlosfly
    #11548
    Hogy szabad ilyen durván válaszolni az ilyen finom, érzelmileg gazdag,
    lelkileg cizellált… Finomabban kéne válaszolni, hogy: - Kedves fórumozó!
    Itt olvasom értékes soraidat! ÉS! Igen segítünk megtanulni szimulátort kezelni..
  • LegendTommy
    #11547
    hát te nem szaroztál:D
  • csige791
    #11546
    +1
  • Ombika
    #11545
    Meg Il2 Sturmovik is Ps3-ra is ,egesz turheto!
  • Hypo #11544
    imadom a JOYSTIKOM aztakurva
  • polluxware
    #11543
    remélem nem vagy piciáter is aki öngyilkos lelkek megmentésére tette fel az életét
  • Falconer
    #11542
    Figy, én most mint önképzett flightsim jet pilóta, szgép guru, jó emberismerő, stb., őszinte leszek hozzád, teljesen barátilag:

    Neked nem ez a játék való, hidd el! Először is, ehhez tudni kell angolul, és ha már magyarul sem tudsz, akkor az már egy nagyon komoly hátrány. Megtanulni helyen írni smafu ahhoz képest, amit meg kell tanulni ahhoz, hogy egy repülőgépet szakszerűen elvezess A-ból B-be.

    Tovább megyek, neked nem való számítógép! Ezt most komolyan mondom. Add el az egész konfigodat, és vegyél belőle egy PS3at vagy Xboxot! Ott nincsenek ilyen gondok, hogy fatal error, mit jelent az üzenet, mondatértelmezés, FAQ olvasgatás, stb. Megveszed a játékot, berakod, nyomod a gombot, aztán megy.

    Nagyon jó repülős játék, amit biztosan élveznél, ráadásul sokkal jobban mint az FSXet, az a Tom Clancy Hawx. Nézz utána Youtubeon, nem fogsz csalódni!