33535
  • Rue East
    #11621
    Captain Sim B-52 Exterior
  • polluxware
    #11620
    dettó:)

    PBS Carrier-re keress rá, az sztem tetszeni fog

    carrier hp
  • Hypo #11619
    passz sot lehet az exploreren volt:((
  • Falconer
    #11618
    Na ja, meg az információ mennyiség is kb nulla. Aztán elmondják ötször ugyanazt az idióta amcsi nézőközönség miatt, akik reklám után már nem is emlékeznek arra, hogy miről is volt szó Ezért gondoltam, hogy legalább a látvány legyen meg.
  • grimm13
    #11617
    a magyarításra gondoltam.... de mindegy részemről lezárt vita :D
  • g0a
    #11616
    megneztem mar melyik ez a L-410 es remeljuk o nem igy vezeti :)
  • alert
    #11615
    Mi volt a címe nem emlékszel?
  • Clidey
    #11614
    Jaja! Már tervezte egy ideje, remélem összejön neki majd! :)

    Nekem is van egy cimbim de ő délafrikában repül L-410-esen, most elküldték angliába Cpt. képzésre aztán megy vissza a melegebb éghajlatra...szokot mesélni érdekes kalandokat amikor épp itthon van... :)
  • Hypo #11613
    Es hat index forumrol egy tarsunk mar oda is tart csalad itthon o megy bush pilotnak oda.
  • g0a
    #11612
    most a srac is odaakart menni ice pilots bol :)
    -40 bol a +40 be :))
  • Hypo #11611
    de legalab picit repulnek benne:))) amugy a magyar tv ken is foghato historyn van egy jo kis bushpilots sorozat legalabb is egy reszt volt szerencsem elcsipni az Afrikaban van.
  • polluxware
    #11610
    sztem az első 3 rész volt a legjobb... úgy ellaposodott................ 5perc szól mostanság a repülésről benne

    ettől még sztem a PBS Carrier is jobb sorozat volt
  • Hypo #11609
    ? mi kerdes?
  • grimm13
    #11608
    egyjátékos mód küldetéseit ?
  • Hypo #11607
    ertettem:))
  • Hypo #11606
    Majd ha kijon dvd-n talan
  • grimm13
    #11605
    Ez egy olyan gép aminél tényleg el kell olvasni a használati utasítást !
  • Falconer
    #11604
    Jajj ne, haggyuk már, debil kérdések századszorra, még ha megtalálja és értelmezni tudja a választ azt is elfelejti egy fél nap alatt, ráadásul ott van a faqban minden...

    #11600
    Lehetne fújni meleg levegővel mint az ice pilotsban Btw tud valaki a sorozatra valami olyan forrást, ahol jó a képminőség? Privátban persze.
  • taylor35
    #11603
    Peticio !!!
  • polluxware
    #11602
  • Hypo #11601
    :((( Beavert akarok
  • polluxware
    #11600
    -25' alatt max úgy lehet elindítani ha forró olajat teszel a gépbe indítás előtt (mondjuk reális hogy miért)

    Beaver?? ne álmodj...

    jelenleg a B-17-hez csinálnak dedikált accusimet (minek.....)
    főleg akkor a "minek?" ha magát a modellt nem updatelik (fs2004 ből lett fsxre portolva)

    van egy elég régóta kezdődött F-4E phantom project amiről eddig semmi új hír

    ROB heggesztget egy új P-51D modellt

    + a következő tervbe vett gép egy Beech F35 Bonanza


    sztem most egy jóóóóó ideig nem látunk tőlük új cuccot mert több dologba is belecsaptak egyszerre:(
  • polluxware
    #11599
    pont most repkedek PAKW-PAKT-PANT és északabbra... -30 fok van belőve meg winter wonderland:)
  • Hypo #11598
    :)) ja jo kis vas tenyleg bazi nehez, Natgeon volt rola egy hosszabb film erdekes volt. Nagyon szep gep es A2A ezt visszahozta a szimbe is, accusim pack-al meg egyenesen csodalatos, engine managment, hutes...kiraly.

    Javaslom egy teli npon mondjuk PAJN beroffenteni a kicsiket hat kell neki egy kis ido amig bemelegszik:))

    Remelem A2A kovetkezo gepe egy Beaver lesz accusim-el.
  • Hypo #11597
    Avsim.com ra regisztralj be ingyenes es akkor a file library-t elered ott rengeteg free gep, scenery, skin, mission, flightplan es mas nyalanksag letoltheto.

    Ami a magyaritast illeti tok felesleges, mit akartok magyaritani rajta???? az anyagokat van az magyarul csak keresni kell,

    a foniat??? tok felesleges a valosagban is angolul nyomjak

    a muszereket??? sehol sincs abbol magyar

    akkor mi maradt ki?? a fakat ?:)))
  • polluxware
    #11596
    a2a p47 a legjobb...

    szép
    legjobban fut
    bonyis
    szép hangok

    az egyetlen olyan gép fsx altt aminek tényleg érezni a "súllyát"...
  • grimm13
    #11595
    Szerintem nem lenne hülyeség egy komplett magyarítás..... Mondjuk nem scenery de nagyon ajánlom az l-39 mert szerintem egy nagyon jó gép lett ráadásul élethű is :D vagy a p-47d-t na az már tényleg igényli az odafigyelést nem csak simán csutka gáz és bele a vakvilágba ....
  • adikakk
    #11594
    Kösz a segítséget.
    Mindegyik kiegészítő fizetős?
  • polluxware
    #11593
    magyarítás tudtommal nincs.. hacsak nem az fsx lemeze mellé adott sheet-re pdf-re gondolsz... (dvd-n)

    mod -> kiegészítő (röpülő, repterek, egyebek) -> bannerban levő címek árusító pontok ahonnan infót szerezhetsz mi micsoda

    avsim.com -on találsz értékeléseket a review sectionsban

    kábé ennyi, utána kell járni olvasni
  • Solt
    #11592
    Segítsetek neki... alakul a srác... már figyelget a helyesírásra, és a külalakra is... :D
  • adikakk
    #11591
    Jó estét
    Valaki tudna mondani nekem pár jó módot scenery-t grafikai javítást, vagy esetleg magyarítást .
    Kérlek segítsetek
  • [HUN]FaTaL
    #11590
    Szerintem maxtor. :D

    Nekem hálistennek semmi gond a samsungjaimmal. Bár az egyik garoztatva volt, de csak azért mert az AHCI módja nem működött.
  • g0a
    #11589
    tuti samsung :) mostansag sokat kell garozni cegnel is...
  • [HUN]FaTaL
    #11588
    Tény :)))))
  • Hypo #11587
    nehez lett volna melle nyulni:)))
  • [HUN]FaTaL
    #11586
    Akkor bejött az első tippem. :)
  • Hypo #11585
    good luck
  • szetike
    #11584
    Chk disk után - bad sectorjaim számát látva - tuti a vinyó a hibás...
    Gép leáll a post után, és - reményeim szerint - új vinyóval ébred a hétvégén.
    Köszi a segítséget
  • Hypo #11583
    de neki a vinyorol nem tudja olvasni a filet ha jol ertettem, akkor viszont hdd halal van keszuloben
  • Falconer
    #11582
    Hát ha vinyod haldoklig akkor vegyél újat minél hamarabb és mentsd ami menthető, egy reinstall nem fog segíteni csak egy ideig.