33535
  • [HUN]FaTaL
    #11661
    HBD Hypo :))
  • Clidey
    #11660
    PMDG news
  • [HUN]FaTaL
    #11659
    Ez jobb? Szerintem sokkal rondább a táj. A víz meg REX-el kb ugyanilyen fs9 alatt is. A gép talán valamivel szebb.
  • polluxware
    #11658


    na jóó talán egy picivel jobb mint fs9
  • csige791
    #11657
    A demón már túl vagyok. Igazából nem tetszik, csak fura, hogy mégis térnek át rá emberek. Még magyar oldala is van ami pl FSX-nek nincs, legalábbis én nem találkoztam vele. Szóval azt akarom megtudni, hogy akkor mégis minek térnek át rá sokan, ha elvileg szarabb.
  • polluxware
    #11656
    mennyi kieg van xplane alá? avsim-on láttam összesen 1db reviewet egy japán turbóprop-ról és kábé ennyi

    annak a minősége grafikailag is fs9-re vagy talán fs8,5-re hajazott
  • Clidey
    #11655
    Azt tudom mondani hogy töltsd le a demóját és próbáld ki. Lehet tetszeni fog, lehet nem. Viszont ha mellette döntesz, akkor azzal számolnod kell hogy egyrészt tized annyi kiegészítő van hozzá mind repülő mind scenery, másrészt ha elakadsz valamiben, itt a fórumon nem tudunk neked segíteni, hacsak nem valami általános dologról van szó.
    Én a magam részéről nem preferálom, nem tetszik se a grafikája, se a kezelése...se a...igazából semmisenem tetszik benne. Ja de! Az tetszik hogy nem foglalja a vinyómon a helyet! :D
  • csige791
    #11654
    Nekem alapvetően jobbantetszik FSX, de azt olvastam, hogy sokan állnak át X-planre. Ez miért van ? Csak azért lenne fontos tudnom, mert fogok vásárolni kiegészítőket, és nem szeretnék sok pénz elköltése után rájönni, hogy X-plane-hez kellet volna.
    Nincs valami tárgyilagos összehasonlító valami ?
    Ehhez hasonlóra gondolok.
  • Rue East
    #11653
    maradjunk annyiban, hogy mindkettőnek van X a nevében :)
  • Papirzacsi
    #11652
    Ebben sincs egyezés a felhasználók között. Inkább csak repülőgépes izé mindkettő.:-)))
  • Clidey
    #11651
    Nem jól tetted fel a kérdést. Helyesen: miben egyezik az X-Plane és az FSX. A válasz: mindkettő szimulátor.
  • csige791
    #11650
    Mi a különbség X-Plane 9 és FSX között ?
  • Noobie
    #11649
    Ideje költöznöm :D Amit most kinéztem, az nem fér el a sarokban :D
  • Hypo #11648
    Ahhoz hogy az eroforraskat megoszd olyan kiegeszitore van szukseg. http://www.projectmagenta.com/
  • grimm13
    #11647
    Van egy ilyen küldi a single player-ben
  • Noobie
    #11646
    Sziasztok,

    Megint egy újabb hülye kérdés. Sajnos lassan haladok a fórum végigolvasásával, ezért elnézést, ha visszatérő a kérdésem.

    Megoldható az FSX futtatása úgy, hogy két vagy több gép össze van kötve? Mivel az esetemben XP-n fut a játék, és a 4 giga memóriából jó ha 3.2 elérhető, kíváncsi vagyok, hogy feloszthatóak-e a feladatok pl. 2 gépen.

    Bár részemről is egy marhaságnak tartom a dolgot, de ki tudja, hátha megint tévedek. :)

    Üdv

    N.
  • Nesu
    #11645
  • Hypo #11644
    Fs9 forumban volt mostanaban szo UT feleslegesegerol, hat a fiuk dolgoznak azert lehet megnezni az eredmenyket
    erre

    Nem rossz bar Tongass x ben mintha meg jobban meg lenne ez csinalva igaz az kisebb teruletet fed le meglassuk a vegen mi lesz belole, bar az ORBX sracok is dolgoznak mar amerikan es ha egyszer elkeszul es olyan lesz mint FTX akkor jo dolgunk lesz:)
  • Hypo #11643
    30 as kerekek, torzios felfuggesztes, birja az:)))
  • polluxware
    #11642
    egy olyan combosabb becsapódásnál hogy nem hullik szét az a cucc?
  • Hypo #11641
    Fincsi
  • polluxware
    #11640
    ja mostan olvasom én is... hááááááááááááát minden nemlehet tökéj
  • polluxware
    #11639
  • Hypo #11638
    háát maga a gép szép a vc se rossz de...... valami nem stimmel vele, nalam parszor ctd-t okozott
  • polluxware
    #11637
    sibwings-et nézegetem most
  • Hypo #11636
    Fizetos vagy free?
    Flight-replicas super cub eleg popec, van ott 180 hp-s sot 210 hp is gps.
    Kodiak Garmin 1000-el.
    Eaglesoft Cirrus sr22 turbo
  • Papirzacsi
    #11635
    Lotussim L-39? :-D ugyan AP nincs benne, de a 80-120 csomót annyira tudja, hogy olyankor még fel se száll..-)))
  • Papirzacsi
    #11634
    Ctrl+selection decrease/increase
  • polluxware
    #11633
    tudtok ajánlani esetleg olyan gépet fsx alatt ami megfelel a következő kritériumoknak:

    - 80-120knots sebességet tudjon
    -szép külső
    -3D-s műszerek
    -esetleg szösszenetnyi ifr műszerezettség
    -autópilot nem lenne hátrány

    szóval valmi tüneményes kis GA gépre gondolok
  • polluxware
    #11632
  • Hypo #11631
    Ja ok, az a camera.cfg ban tudod
  • polluxware
    #11630
    :) nem

    de asszem belemélyedek az aircraft.cfg-be ott lehet valhol a megoldás
  • Hypo #11629
    már a zoom-ra gondolsz? az ugyan az mint vc ben is increae decrease selection
  • polluxware
    #11628
    külső nézetben (spotview) a távolságot hogy lehet beállítani? fs9-nél külön menü volt erre

  • Hypo #11627
    erre
  • Jenc
    #11626
    Sziasztok!

    Átfestést szeretnék csinálni, és milyen programokkal tudnám azt élethűbbé elkészíteni?

    Válaszotokat előre is köszi!
  • pwiking
    #11625
    Talán érdekes lehet:
    Repüléstörténeti kiállítás a Patakyban
  • Hypo #11624
    OK orulok hogy reszben legalabb sikerult, pmdg nel is em nagyon tudtak a megoldast de teny hogy az alapja az fs weather bugja.

    © grimm13 tegnap 22:58 | privát | válasz erre | #11622

    FS2crew ban is volt mar birdstrike
  • Noobie
    #11623
    Mr. Hypo,

    Köszönöm a segítséget, sajnos megint én voltam a f**z. Nem sikerült észrevennem a REX által indított kis progit, onnan már simán megy a dolog.

    Sajnos, ez is csak részben oldotta meg a problémámat, még mindig előfordul, hogy megkergül a gép, de most már kihívásnak veszem a dolgot, legalább nem unatkozom. A szebb környezet kárpótol :-)

    Próbáltam videót csinálni a dologról, de elfogyott a memória :(

    Mindenesetre köszi, hogy megpróbáltál segíteni, ha lesz rá energiám, meg időm, tovább böngészem a fórumot a pmdg háza táján.

    Üdv

    N.
  • grimm13
    #11622
    off figyu ez nálad valami beidegződés hogy folyton köszönsz nem sértésként csak manapság ritka az olyan ember aki köszön :D on nem tudom láttátok-e már de én jót röhögtem
    bird strike in fsx ilyen előfordulhat a játékban mármint sima bird strike miatti hajtómű leállás vagy ez valamilyen add-on?