33535
  • eagle116
    #11701
    FSEconomy-t VATSIM -ről lehet letölteni?
  • csige791
    #11700
    air Hauler elég jó dolog lehetne, a legfőbb gondom vele, hogy nem túl jó a gazdasági modell. Túl egyszerű. A legnehezebben játszottam (Career) és tulajdonképpen lehetetlen volt csődbe menni.

    FSEconomy-val meg épp az előbb mentem egys igen csak deficites utat. drágább volt az üzemanyag meg a gép bérlés mint a fuvardíj.

    Most bázis építésre gyűjtök.
  • Hypo #11699
    FPS limiter nevu progi keress ra olvasd el a hasznalati utasitast, a forumban mar volt rola szo
  • crossy104
    #11698
    Freeflight repülést nézem az egyszerüség kedvéért a falu felett 18-23-27 körül van.1280-as felbontástól a full hd-ig ugyanaz az fps szám
  • crossy104
    #11697
    Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segitséget.Feltettem az alap játékot, utána az sp1-et, utána az acceleration-t.Bármit állitgatok, szaggat. Négymagos intel 3.2 , ATI 5850, 4Gb ram.Win 7-el.Mi lehet a gond?Előre is köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #11696
    Saitek Cyborg Evo, most vettem, szintén balkezes vagyok. :) Az előző joyom jobbkezes volt, avval is meglehet tanulni irányítani. :))
  • g0a
    #11695
    hja nem ok pont bal kezzel tanulnak meg .... szal a masik kezevel tanuljon meg azt akartam irni :)
  • g0a
    #11694
    igen en is ezt javaslom.... vagy tanuljon meg jobb kezzel iranyitani :) kapitanyok is azt csinaljak :))
  • Lacuska77
    #11693
    Szia!

    Csak egy tipp:
    Kicsit drágább de jobb és balkezeseknek is megfelelő a Saitek Cyborg Evo. Van 2.4-es változat is.

    Üdv :)

  • Ponty23
    #11692
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek joystick vásárlás ügyben. Főnököm fiának kellett karácsonyra szereznem egyet! :) Meg is vettem a logitech joystick cordless freedom 2.4-et. A gond akkor kezdődött amikor kiderült, hogy balkezes. Komolyan szeretne foglalkozni a repülőgép szimulátorokkal úgyhogy valami jobb fajtát kell keresnem neki. Minimum érje el a logi szinvonalát!

    Tudnátok ajánlani valamit amit balkezesek is tudnak használni? Köszi előre is!!!
  • JackDow
    #11691
    Hello, nekem is hol megy hol nem, sajnos nem tudom mitől függ. Süllyedésnél szokott működni inkább de ott sem mindig. Állítólag a tilt range -hez van köze. Tapasztalatom az , hogy süllyedésnél az értéke -1.5 legyen és a visibility range ne legyen nagyobb mint 12.5 nm.

    Így próbáld ki, hátha ez neked is segít.

    Én mondjuk IVAO-n repülök a saját weather engine-jüket használva. AS -nál lehet más a helyzet.

  • Hypo #11690
    Hat szerintem Air Hauler nem kidobott penz, en elotte nyomtam JF cargo javal is na az egy kalap szar volt, fseconomy val is ami nagyon jo de Air hauler nekem picit mas, de teny hogy ha az elonyoket es hatranyokat merlegeljuk akkor fseconomy-nak nagyon nagy elonye az ingyenesseg.
  • csige791
    #11689
    Na sikerült lerepülnöm az első repülésemet FSEconomy-val. Kicsit nehéz volt beüzemelni, de mostmár értem és szerintem tök jó cucc. Mindenkinek csak ajánlani tudom, leginkább azért mert teljesen ingyenes, így már azt mondom kár volt megvennem Air Haulert.
  • Falconer
    #11688
    Ha egyszerü ember alatt csoro embert értesz, tehát nincs legujabb legdrágább géped, akkor FS9.
  • csige791
    #11687
    Valaki használja az FSEconomyt? Ha igen megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.
  • carlosfly
    #11686
    haho! Volt már valaki közületek a Hippy Happy Germany Serveren? Ott nagyrészt Bot irányít chat parancsokra (!land ! taxi !takeof...stb). Beállitod a rádiot az adott airport frekijére és szépen tagolva de iranyit a Bot. Kérdés: nem lehet azt valahogy letölteni vagy van ahhoz hasonló addon ami legalább úgy irányít?
  • taylor35
    #11685
    http://www.microsoft.com/games/flightsimulatorX/
  • alexander56
    #11684
    Megszeretném kérdezni tőletek,hogy a Flight Simulátorok közül melyik a legprofibb,és elérhető az egyszerű emberek számára?!
  • Hypo #11683
    Welcome aboard
  • alexander56
    #11682
    Először is minden Fórumozót üdvözlök! Én még új vagyok itt,de nekem is jól jönne néha egy kis eszmecsere a repülés támájával kapcsolatosan,és szeretném,ha segítenétek ebben,amit előre is hálásan köszönök(!).
  • [HUN]FaTaL
    #11681
    FPS szempontjából szerintem nem fogja. Hát az aes honlapján van egy lista hogy miken működik, mind kiegészítő reptér illetve demó céljából azthiszem a default nürnbergen is működik FSX alatt. Elég drága, kreditrendszeres, az aerosoft honlapján tájékozódhatsz.
  • grimm13
    #11680
    Nekem is lenne egy kérdésem az AES csak azokkal a reptereken elérhető amelyeket az Aerosoft csinált vagy bármelyik reptéren elérhető lesz ? Ja és kb menyire fogja a gépet( fps szempontjából ?) ?
  • Lacuska77
    #11679
    Sziasztok!

    Szeretnék segitséget kérni, hogy a Wilco E-Jet-em Wx radarja ne csak a szivárványt mutassa.

    FSX Gold
    Wilco E-Jet Series
    Hifi Sim ActiveSky Advanced
    ezek vannak....
    Természetesen mindegyik eredeti. Mire lenne még szükségem?

    Előre is köszi a segitséget!

    Lacus :)

  • Hypo #11678
    avsim en fent van
  • grimm13
    #11677
    melyik antonovra gondolsz ? Lehet fizetős is :D !
  • Hypo #11676
    Connie free-be van nagyon jo negy motor szep gep, fs2004 forumban mar linkeltem.

    Antonov bol is van free ami szep szeintem. avsim.com ra javaslom menj fel es nezd meg a legtobbszor letoltott free gepeket es valogass
  • csige791
    #11675
    De én ingyenesre gondoltam.
  • Hypo #11674
    Egyebkent aki VFR-ben szeret repkedni szereti az egzotikus tajakat es leszallasokat na meg bushpilot vere van annak feltetlenul ajanlom ezt a remek csomagot foleg hogy egyben ket termeket is megkap es most negyed aron.

    ERRE TESSEK
  • Hypo #11673
    PMDG J41 az mar a jovo addonja erdemes
  • LegendTommy
    #11672
    pl
  • csige791
    #11671
    Mindenképpen civil utasszállító érdekel. Ezen belül 737 méretig minden. Lehet propelleres vagy Jet, bár elsősorban a jeteket szeretem. Learjet 45 tetszik nagyon . Igazából a minél jobb Virtual cocpit érdekel, de a legjobbak fizetősök. :(
  • [HUN]FaTaL
    #11670
    Milyen kategóriában?

    Kisgép? Jet? Nagy jet? Military? :D
  • csige791
    #11669
    Melyik a legjobb minőségű add-on repcsi FSX-hez ? Vagy mi az amit ajánlotok ?
  • csige791
    #11668
    Ok, így már mindent értek.
  • Falconer
    #11667
    Egy időben a Linux is divat volt :D
  • polluxware
    #11666
    japók is gyártanak ám érdekes kis röppziket (formaterv egyebek)
  • Supersix
    #11665
    Pfff...életemben nem is hallottam róla, köszi
  • Clidey
    #11664
    Mitsubishi MU-2
  • Supersix
    #11663
    uuu...de céép!ez milyen röpzi?
  • Rue East
    #11662
    nem is tudtam, hogy lesz PMDG777
    CaptainSim next plane szavazáson a 777-es vezet torony magasan, bár még a 767-400ER-t se fejezték be (adták ki), az már elég 777 közeli