33535
  • Clidey
    #11741
    Óköszi köszi sokat segítettél a leszállásokat még gyakorolnom kell mert billentyűről elég nehéz eltalálnom a pályát ja még egy kérdés mien hardvert ajállotok hozzá ezt majdnem elfelejtettem megkérdezni? Ha beteszeg 8 giga ramot attól jobb lesz?
  • Solt
    #11740
    Prohardver... anyám... HARVERKER! :D Kicsit még álmos vagyok! :D

    A használt dolgokhoz nekem soha nem volt bizalmam... valahogy nem szeressem... :S
  • g0a
    #11739
    nah igen most en is pedal kerdesnel ragadtam le :) mert azis 30-32k de hasznaltan nagyritkan lehet szerezni 15 korul csak senki nem akarja nekem eladni :D
  • Solt
    #11738
    Ja igen... prohardvertől... ez kimaradt!
  • Solt
    #11737
    Biztos jó, én nem vitatom, de azért nem hibátlan! Olvastam ezt-azt! ;) Ha pedál nem kellett volna, akkor én is maradok az X52-nél... így, hogy pedál is kellett, meg FFB is, már jó alternatíva a G940... ;)
  • g0a
    #11736
    en x52 - ot hasznalok mar regota... kinyirhatatlan jo cucc :))
  • Solt
    #11735
    Ha jók az információim, akkor pl az F-16 valamelyik verziója használ ilyet...

    NA! Nem lesz szívás! :D

    X-52-t akartam, de a 25 ezret sokkalom érte... meg valahogy zavar a külseje is... nagyon gyerekjáték kinézete van azokkal a kék ledekkel! :D A pro már igen, de azért meg horror a 35ezer! Pedálom sincs... az is lenne még vagy 30 ezer... szóval a G940 pont kapóra jött 67ezerért... FFB-s ( IL-2, DCS, ROF esetén jól jön ), pedál is van, ki is néz valahogy...

    Kicsit félek, mert a logitech joy-ok ugye nem valami minőségi cuccok... viszont a logitech csúcstermékei nagyon jók... van egy G25-m, az kiváló... igaz az ugye kormány, de bízom benne, hogy az első hotas-ra odafigyelt a logitech... majd kiderül... :D
  • g0a
    #11734
    kiraly akkor 1 beszamolot irhatnal foleg a szivasokrol :D ha lesz olyan
    honnan rendelted?
  • g0a
    #11733
    meg szerintem ez kimondottan vadaszgepekhez keszult...
  • Solt
    #11732
    Nekem elvileg holnap, legkésőbb hétfőn érkezik... én is kíváncsi vagyok...

    Az X65F meg... hát nem tudom... mindig az a hasonlat jut eszembe, hogy milyen lenne egy ilyen kormány autóban... :D Még a gondolattól is lever a víz! :D

  • g0a
    #11731
    igen nezegettem azt is de az mar tenyleg brutalisan draga :)) es meg rudder sincs hozza...
    meg ez az [URL=http://www.youtube.com/watch?v=RAoXlkO-vEU]"erokifejtos"[/URL] joy erdekes..
  • Hypo #11730
    a saitek uj udvoskejet se dobd ki mint lehetoseg
  • Gizmo94
    #11729
    Ki nem hagynám. :D
  • [HUN]FaTaL
    #11728
    Itt is beszólsz?:))))
  • g0a
    #11727
    igen azokat megtalaltam es tenyleg elegge vegyes :) igazabol szoftverrel vannak nagyobb gondok ahogy en olvasgattam :) lehet beruhazok majd egyre es akkor beszamolok rola. de ha talalok addig egy elado ruddert akkor lehet marad a saitek x52.
  • Gizmo94
    #11726
    Miért csodálkozol, ezek a mai korszerű, rádiónavigációra alapuló repüléshez elengedhetetlen adatok. :)

    Gondolom azt te is tudod, hogy ILS approachhoz rendszerint kell a Skype jelszavad, csak nem akarsz másoknak segíteni. :(
  • Hypo #11725
    jaj ne is emlisd folyton a skype es msn adatokat kerik:))))
  • Hypo #11724
    youtube on van rola video, eleg vegyes, van akinek bejon a force feedback szeru resze van akinek abszolut nem, viszont a gombok programozasa eleg jonak tunik.
  • Gizmo94
    #11723
    Nahh, a Fatal.. :D Először áramot kell megtanulni vezetni, gyakorold ezt, utána jöhet a repülőgép. :D
  • Gizmo94
    #11722
    Van hozzá magyarosítás és magyarítás is, vigyázz, a kettő nem egyforma!
    Sajnos mindkettő egy ukrán oldalon van fent kizárólag néhány trojannal kiegészítve, ami már warez kategória, így ide sajnos nem linkelhetem.
    Ezért most csak annyit segítek, hogy a throttle (nem trottyli! ) gázt jelent. Nem bajt, szóval érted, hanem mint az autónál, amit nyomnod kell. A legfontosabb kombó a billel játszásnál a CTRL+e , ezt nem árt, ha felírod. Hidegindításnál fontos cucc ez és a spray nem helyettesíti.. A magyarítás másik fontos elemei a szóbeli utasítások, ilyenek pl. a púláp, ha ezt hallod, húzd fel a gépet (joystick hátra, azaz feléd) , ha azt hallod,hogy szinkrét,szinkrét, vagy tulótörén akkor már gyakorlatilag mindegy, így ezekre nem is térek most bővebben ki.
    Hát, repkedni tudsz ha piszkálod a joyt, ez megy magyarul is, a leszálláshoz pedig a kerekeket a G bill megnyomásával engedheted ki, mert ez az eszköz angolul gír, így a magyarításban ugyan futómű, de ezzel ne foglalkozzál.
    Ha már a földön vagy, a brake , azaz fékkel fékezhetsz, de ez nem fontos, mert ha visszahúzod a throttlet, akkor úgyis megállsz.

    Dióhéjban ennyi, van még pár egyéb, de azok nem lényegesek. Jó repülést. :)
  • g0a
    #11721
    amugy telleg logitech g940 re volt mar valakinak penze? erdekelne egy normalis fs-es beszamolo :)
  • g0a
    #11720
    es add meg a spypodat meg az msn edet hogy tudjunk beszelni mert ugy egyszerubb :DD
    es ha nem valaszoltok 10 percen belul akkor tudjatok meg hogy szemetek vagytok!!!
  • Hypo #11719
    I7 4.2 gigan 8 giga ddr 3 as rammal ati 5870 vga minden maxon es akadozik ez a szar jajj mit csinaljak?:))))
  • [HUN]FaTaL
    #11718
    Van hozzá magyarosítás? Hogy kell repülőt vezetni?
  • Clidey
    #11717
    Jaténylegköszi magyarosítás van hozzá meg honnan lehet letölteni repülőket meg tájakat hozzá! Segítsetek plz!!!
  • Hypo #11716
    kihagytad a MAGYARITAS VAN HOZZA?:)))))
  • Clidey
    #11715
    Sziasztok! A FAQ-t nem tudom elolvasni csakmert csak, és különbenis csak annyit akarok kérdezni csak hogy lehet-e billentyűvel játszani ezt a játékot mert csak ha igen akkor megdobhatna valaki csak egy torrent linkkel de lehetőleg csak gyorssal hogy ne kelljen csak sokat várni előreis köszi csak annak aki segít?
  • Gizmo94
    #11714
    Látod, már meg is van. Sok itt a segítőkész user. :)

    g0a: Úúúú, de súlyos. :D
  • g0a
    #11713
    ez pl 1 igenyesen kidolgozott es kifejlesztett kezelorendszer :DD
  • Hypo #11712
    kerdezd meg bill-net:)))
  • g0a
    #11711
    hogy lehet billel jatszani? :)))
  • Hypo #11710
    meg egy link kene azoknak akik kerdezik hogy lehet e bill el jatszani?:)
  • Gizmo94
    #11709
    Wow! How kind of you! I am very glad. :)

    De amúgy tényleg. Ha nem megy csak direktlinkkel, hogy nahh, ide klikkelj,majd nyomd meg a downloadot és lesz géped, hát akkoris legyen mindenkinek aki repülni szeretne olyan ami tetszik is neki, aztán lecgo, happy landings. :)
    Valahol meg csak el kell kezdeni a bedroom pilotságot,a játékban a takeoff egyszerű feladat és ahogy a bölcsek mondják, pánikra semmi ok, repülőgép még nem maradt fent, előbb-utóbb mind lejött valahogy. :D
  • Hypo #11708
    ohh i see:))) i like your logic:)
  • Gizmo94
    #11707
    No, I had not offensive meanings, this post was a little help for the wretcheds only from Gizmo's helpdesk. :))
  • Hypo #11706
    no offense:))
  • Gizmo94
    #11705
    Való igaz, én is így gondoltam, de a fórumot és már csak ezen az oldalon is található sirámokat is olvasván gondoltam némileg plasztikusabbá teszem, mert alighanem nem találták :) így leírtam hogyan is kell keresni sok szép,jó,ingyenes repülőgépet és egyebet könnyen-gyorsan,egyszerűen. :D
  • Hypo #11704
    :)) mondjuk a banner alatt azok a feliratok gondolom linkek nem?:))
  • Gizmo94
    #11703
    Akik pedig ingyenes gépeket kerestek , azoknak egy kis segítség ITT

    Itt a baloldali sort végigklikkelve sok free gépet is találtok, valamint meg tudjátok nézni,hogy melyik gépről milyen véleményen vannak. Van jet, props, kisgép, minden ami kell. Term. letöltési linkek is találtok.

    Vagy pedig a Vatsimen kívül ITT is rengeteg ingyenes gépet, kiegészítőt, sceneryt, stb.-t lehet összeszedni, amikkel már talán kicsit fel lehet dobni az amúgy igencsak sivár alapjátékot.
    Ha kevés lenne, csak jelezzétek, van még jópár oldal, mind tele free kiegészítőkkel.. :)
  • Gizmo94
    #11702
    Sziasztok,

    Innen tudod letölteni.