33535
  • carlosfly
    #11781
    Igen ekkora. Nem véletlen hogy minden második kérdés/ hozzászólás a conf...
  • balint1111
    #11780
    Ekkora gépigénye van??????? ( nem akarok összeragasztani 3mat XD)
  • crossy104
    #11779
    Komolyan mondom nem értem.Feltettem a legelső win7 catalyst-ot, felhúztam mindent maxra, a driveren 8x,ill.16x. a játékban is mindent maxra, és most nem laggol.
  • carlosfly
    #11778
    Gigabyte G31M-ES2C | Dual Core E2200 3GHZ | 2GB DDR2 800MHZ | ATI HD4670 1GB DDR3 OC | Windows 7

    Ez a géped? El persze elfut ha még 3 ilyet összeragasztol....
  • balint1111
    #11777
    Mekkora a gépigénye a játéknak?
    Elfut a gépemen lehetőleg úgy hogy ne akadjon?
  • Lacuska77
    #11776
    Sziasztok!

    A #11679-es hsz-ben feltett kérdésem megoldódott.
    Letöltöttem a 4.57-es FSUIPC-t. Elég volt a regisztrálatlan verzió.
    Így már működik a Wx radarom az Embraer E-Jet-ben. :)))
  • csige791
    #11775
    dx10 miatt volt.
  • csige791
    #11774
    Nekem nem jelennek meg a letöltött repcsiken a texturák. Ez miért van ?
  • csige791
    #11773
    99%, hogy valami más fut a háttérben. Task Manager-ben nézd meg mi az ami sok memoriát és proceszor időt foglal le. Jobb klikk rajta és leállítás, vagy bezárás vagy ilyesmi.
  • Ponty23
    #11772
    Köszönöm a válaszokat. Jónak tűnik a Saitek Cyborg Evo.
  • carlosfly
    #11771
    Megjavult....
  • carlosfly
    #11770
    Nekem most olyat csinál Fsx hogy nem tölti a real world weathert ....Valaki tud esetleg vmi megoldást?
  • crossy104
    #11769
    Akkor talán az állitgatásom miatt volt több.Kiváncsiságból levettem 1024-re a felbontást, és minimumra a grafikai beállitást.Olyan csunya lett a játék, mint egy buszmegálló falun.Fps az egekben, de ugyangy laggol.Csak 10.1 béta ill. 9.12 plusz hotfix-et próbáltam ki.
  • Hypo #11768
    FPS limiter nem csinalt tobb fps-t nem az a funkcioja.

    Mas driverel probaltad esetleg? Window modban nezve is akad? TaskManager mit mutat?
  • crossy104
    #11767
    Jó lenne tudni Ők hogyan oldották meg.
  • crossy104
    #11766
    Valamennyire visszaolvastam 6375 ill. 9859 hozzászólásoknál irtak hasonló problémáról.
  • crossy104
    #11765
    Fps limiter nem oldja meg csak több fps-t csinál..Körbefordulásnál nem akad.3dmark vantage, és a többi teszt program hozza amit kell, más játék full hd-ban fullon reccenés nélkül megy.Ugy laggol fsx-nél mint régen a Farcry 2 nél ami driver gond volt ATI-nál, később hotfix-el megoldódott a rángatás.Az fsx-nél is jók az fps-ek full hd-ban is 27-115 között mozog bárhová állithatom a csúszkákat a játék grafikai beállitásában.1280-as ill. 1024-es, 1440-es,1980-as beállitásban ugyanugy laggol. Lehet meg kellene próbálnom este 10.1 vagy régebbi catalyst-ot.Viszont külföldi oldalon néztem hasonló konfiggal 9.12 driverrel fsx-et teszteltek és ugyanennyi fps-t csinált.
  • Hypo #11764
    akkor megis csak vga a gond nem?

    Amugy hogy mas jatek jol megy meg nem jelenti hogy minden rendben. Kicsit kene azert tobb info errol a rangasrol, szoval az fps nem ugral de mikor korbe nezel vagy fordulsz meg meg akad??
  • g0a
    #11763
    fps limiter nem oldja meg?
  • crossy104
    #11762
    Olyan a rángatás mint ami régebben a Farcry 2-nél okozott problémát az ATI-soknál.
  • crossy104
    #11761
    Mással nincs gond.Tesztek, illetve más játékok tökéletesen jók.Fsx-et feltettem újra, és ugyanaz a gond.
  • csige791
    #11760
    Telepítsd újra a windowst, meg az FSX-et. Ha utána sem lesz jobb akkor hardware probléma. Ha megjavul akkor software probléma volt.
  • CptSAB
    #11759
    kezdtem azt hinni, így meló előtt korán reggel rosszúl látok..
  • crossy104
    #11758
    Négymagos 3.2 Intel,már 6GB ram, ATI 5850 1GB. Érdekes, a régi gépem fele ilyen gyors volt és ott nem volt laggolás.Drivert próbáltam 10.1 beta, ill. 9.12 plusz hotfix-et is.Nem azért rángat mert kevés
    a gép mert full hd-ban és 1024-ben is ugyanúgy rángat..Fps limitert felraktam, még több fps lett, de ugyanúgy laggol.Hálás lennék ha segitene valaki.Köszönöm!
  • Hypo #11757
    config? mi megy fsx mellett még?
  • crossy104
    #11756
    Nekem meg minden felbontásban, bármilyen grafikai beállitásban ugyanúgy laggol, rángat a játék.
    Pedig az fps 27 és 115 között mozog.Fps limiterrel is csinálja.
  • taylor35
    #11755
    A segitségetekre lenne szükségem !! szerintem valami grafikai hibám lehet ,de nem tudom mi a megoldás , mert a felhök fekete kockát alkotnak és felszállásnál fekete fust van... .elöre is köszönöm
  • Hypo #11754
  • [HUN]FaTaL
    #11753
    Szerintem is. :D
  • Clidey
    #11752
  • Clidey
    #11751
    Na jó srácok, ennyi elég volt, szerintem hagyjuk abba ezt a szellemi mélyrepülést...! :D

    Ui.: Mindenesetre ezeket a hsz-okat be kellene tenni a FAQ-ba azzal az előszóval kiegészítve hogy "amennyiben magadra ismersz, nem való neked ez a program, menj inkább wowozni-szimszezni-halflájfozni!" :D

    Ui2.: Ajjj, juteszembe...felesleges betenni, mert az ilyesféle emberkék úgysem olvasnak FAQ-t...vagy ha olvassák is, fel nem foghatják... :D
  • Gizmo94
    #11750
    http://www.legalja.hu
  • Gizmo94
    #11749
    Hát nemsokat vaok itt, de most itvokés segitek persze. Non jógame külömben, csak még látom nemvagybene okés, demajd, ne csügedj.

    Szal, hardverbe minimum a 8 gigabályt ram az kell, merkülönben lasú lesz az egész gami.
    Na és kel procci is nagy, ha i7 az .jó. Én ajállom az i7 meg 8 giga ram, de ha eztán is szaggat akkor nemtom. (confused smiley) Vanak csúszkák a setingsbe azokat mind maxra! Hogy tugyon textúrázni a gami. ja nem árt vvidkari se nagy, ajálom a gtx 295 ből 2 db lehetőleg slibe.
    Ezen már aztán tépnie kell, meg leszel elégedve.
    Ha valamibe még tok segíteni, szóljál nyugotan, most vok megint és szívesen mondom,hogy mi a raj.
  • Solt
    #11748
    És a fö elenség meik páján jön?
  • LegendTommy
    #11747
    8 gigával már maxra tudsz mindent húzni, mert MAXON a legjobb:)
  • g0a
    #11746
    esakkor multizhatnank egyutt!!! apropo hogy tudok benne lőőőőőni?
  • [HUN]FaTaL
    #11745
    Nemt udom a harvert de mostmár jol tudok repülöt vezetni valaki tud adni egy magyar szerver cimet vagymit ahol ti is szoktatok repülni lécci?
  • g0a
    #11744
    igen ez igy hiteles is helyesirasi hibakkal tele :D
  • g0a
    #11743
    igen megtalaltam koszi!
  • Solt
    #11742
    Na jó, többet nem javítom magam. Szóval HARDVERKER! :D Visszafeküdtem! :D