33535
  • Clidey
    #11901
    Huhúúúú, itt asszem alapvető gondok vannak nálad...szerintem olvasgasd a FAQ-t szorgalmasan, utána kérdezz...
  • balint1111
    #11900
    Levegőbe több mint 30 lent meg 20-25. De hogy kell azokat a lábpedálokat mivel kell megnyomni? basszameg körbe körbe keringek XD meg majdnem lezuhantam. De sikerült felszállnom.
  • [HUN]FaTaL
    #11899
    FIX 30 levegőben, nézd meg mondjuk Heathrown valamelyik állóhelynél, vagy akár a kifutóról a terminál felé fordulva.
  • balint1111
    #11898
    Okés.Már csak irányítanom kéne jól a repülőt.
  • Hypo #11897
    eleg a fix 30 hidd el inkabb hagyjal eroforrast a scenerykre idojarasra texturakra
  • carlosfly
    #11896
    Melyik a jobb ?? Az sp2 vagy a acceleration ?? Merthogy állítólag az egyik a másikat helyettesíti vagy mi..
  • balint1111
    #11895

    1280X1024 minden ultra AA az nincs és 30 állandó ez már jó jel. Sőt több is van. Kiegészítőkkel nemtom mennyit vesz le...
  • balint1111
    #11894
    Kösz a segitségeket
  • taylor35
    #11893
    sp2
  • taylor35
    #11892
    sp1
  • alert
    #11891
    Sőt SP2 is. Service Pack 2. Ezt szinte kötelező felrakni, sok hibát és javít nameg a teljesítményt... Kiegészítők? Millió. Mondjuk kezd a banner alatt lévő linkekkel.
  • balint1111
    #11890
    És van hozzá vmi sp1 is az micsoda?
  • balint1111
    #11889
    Most telepítem a játékot. Milyen kiegészítők vannak?
  • Hypo #11888
    mondjuk itthon szerintem megfizethetetlen
  • Nagay
    #11887
    Clidey-nek igaza van! Egy igazán nagy durranás – a dízelmotoros Diamond DA50 Magnum 4 személyes kisrepülőgép. Nem túlzás azt állítani, hogy a Diamond cég mérnökei igyekeztek mindenből a jelenlegi legkorszerűbbet és legjobbat belezsúfolni ebbe a kicsi, mindössze 8,93 méter hosszú gépbe belezsúfolni.
    A meghajtásról a kétliteres lökettérfogatú, rendkívül gazdaságos Austro Engine AE 300 dízelmotor gondoskodik. A kisgépes repülést kétség kívül forradalmasító, Common-Rail technológiát alkalmazó, turbófeltöltős dízel erőforrás 170 lóerő teljesítményt ad le. Ez bőven elegendő a teljes feltöltöttség esetén is maximum 1480 kilogramm tömegű repülőgép számára, melynek szárnyfesztávolsága 11,68 méter. A tartályokba összesen 189 liter Jet A1 üzemanyag vagy normál gázolaj tölthető. A meglehetősen „étvágytalannak” mondható dízelmotoros gép ezzel a mennyiséggel akár több, mint ezer mérföld megtételére képes. A motor egy háromlapátos, MTV-6-R/203 típusú, állandó fordulatszámú légcsavart hajt meg
  • Rue East
    #11886
    :D
  • AirForceRic
    #11885
    És segítene valaki feltenni nekem ? Rendben olvastam bocsi!
  • alert
    #11884
    Sokan tudják. És te tudsz olvasni? Van valami írva abba a szövegmezőbe, ahova a hozzászólást gépeled.
  • eyecandy
    #11883
    SENKI!
  • AirForceRic
    #11882
    SENKI NEM TUDJA, HOGY LEHET CRACKELVE FELTENNI AZ AEROSOFT FERIHEGYET ?? FSX-HEZ!
  • Hypo #11881
    Ha tul sok a gepednek akkor javaslom az FS2004 et es tanulni azon is mindent megtudsz es nem is csunya
  • taylor35
    #11880
    Tulajdon képen én is kb 2 éve foglalkozom fsx-el, tanulonak mondanám magam de elég nehéz pája ez !!! önáloan nekivágtam több , kevesebb sikerrel ! mára már mondhatni egész jol megy ( szószó ) bár az angol tudásom nem tökéletes de megértek sokmindent ! sok segitökész ember van itt akik szivesen segitenek bármiben ha elakadsz, de tény és valo jol gondold meg !! ráadásul nem olcso hozzá a kiészitö hozzávalok amik elengedhetettlen !!
  • balint1111
    #11879
    Nem vagyok az a könnyen feladós típus. Legfőbb gondom a gépemmel lesz hogy elmegy e rajta valahogy.
    Egyszer próbáltam meg egy repülőgép szimulátor de else tudtam vele indulni :( Remélem ezzel sikerül.:)
  • carlosfly
    #11878
    A szimulátorozás nem Call of Duty 6. Ehhez ész kell és megszállottság! Jól gondold meg mibe kezdessz bele. Itt nagyrészt alattomos elszánt szimulátorosok vannak. :D akik biztosan segítenek majd miután már vért izzadtál bizonyos dolgokkal :) Ja hogy nehéz-e irányítani? Elsőre biztosan az lesz... aztán majd kiderül meddig birod.

    Sok sikert :)
  • balint1111
    #11877
    Ma vagy holnap meglesz az FSX. Nehéz irányítani? Sose játszottam még repülőgép szimulátorral.
  • Clidey
    #11876
    ...Illetőleg az F5 bármely pozícióból 0 fokra, F8 pedig bármely pozícióból full helyzetbe. :)
  • Hypo #11875
    F6\F7 az eredetileg arra erted hogy igazi repulon? ott van erre kar.
  • polluxware
    #11874
    ha te mondod akkor biztos úgy van
  • Kyle07
    #11873
    Hali, még kezdő vagyok a FSX terén, de már több repülős játékkal játszottam. Azt szeretném kérdezni hogy EREDETILEG hogyan lehet a fékszárnyakat felhúzni?
    Előre is köszönöm!
  • Clidey
    #11872
    Épp ellenkezőleg, alig van hangja. Sokkal csendesebb mint egy Lycomingos, szinte már-már mint egy villanymotor. :)
  • polluxware
    #11871
    nem hiszem hogy olyan rossz lenne..

  • crossy104
    #11870
    Nekem is holnap reggel teszik be a H55-ös lapot meg az I5-öt.Kiváncsi leszek az fps növekedésre.
  • polluxware
    #11869
    szörnyű egy hangja lehet:)) ez is olyan ökörség sztem mint csónakmociban a diesel.. autóban még elmegy hisz ott van sebváltó amivel kompenzálni lehet a megkövetelt teljesítményt.
    Viszont olyan területeken ahol bizony kell a 3/4 gáz hogy harapjon a cucc..... fogyasztásban nem sokat nyerhet vele az ember.. természetesen a normál benzin esetében

    súly, zaj, rázkódás

    ez csak elmélet:)
  • wolfaud
    #11868
    van az fsx ala van olyan cessna ami diesel motorral van?
  • Clidey
    #11867
    Ha nem is a Cessna gyár, de egy német cég tudtommal alakít át/épít be utólagosan ilyen motorokat Cessna 172-esekbe. Itthon is repül belőle egy példány Tökölön pár éve, a HA-SLY. Erről Alert tud mondani konkrétabbat ha erre jár, ő szokott vele repülőzni.
  • wolfaud
    #11866
    Ha mar itt az üzemanyagról van szó én hallottam hogy a Cesna gyár Diesel motort akar berakni a gépeibe erről valaki tud valamit?
  • Hypo #11865
    jegesedes albabn nagyon szepen meg van oldva, A2A accusimpack os b377 nel is lehet lefagyasztani kicsit a motort es plana az olaj, Keitchikanban -23 ban nem konnyu beroffenteni:))
  • CptSAB
    #11864
    Nemrég olvastam a Dunába pottyant helikopter zárójelentését.. ill. más zárójelentéseket is. Pont a porlasztó jegesedés volt terítéken. Vakargattam is a búrámat, mert emberemlékezet óta FS-ben egyik géppel sem tudtam ezt még előcsalni, jó nem is akarom én sem, mert semmi jó sem sül ki belőle ha a motor bekrepál mondjuk leszállás előtt stb.. . Szélvédő jegesedést is csak a Tu-114-ben láttam.
  • Clidey
    #11863
    A persely természetesen acélötvözet...azért itt van ám köbcenti, kell az anyag. :)
    Carb ice-t meg még nem sikerült összehoznom, de nem is törekszem rá... :)))))))))))
  • polluxware
    #11862
    köszönöm szííípen:)

    6,3as kompihoz nyugodtan mehet a 95ös... 100as oktánszámú benzinynek akkor lenne értelme 6-7000 felett forogna a főtengely

    prolongnak tényleg nem sok értelme lenne ilyen esetben ahogy írod.. autókba viszont nagyon jó dolog

    ennek a motorjának henger fala is alúmínium ötvözet mint a 2ütemű verseny mociknál? vagy acél persely van? (nem hiszem hogy wiki írna ilyesmit)

    adalékról vmit hallottam annó.. de sztem csak annyi hogy olmozva van mint a régieknél (szelepfészkek igénylik), mostaniak már mind olmozatlanok

    áhhh, drága mulatság ez..


    mégvalmi!!! szimekben írnak itt-ott, de neked sikerült már carb ice -ot összehozni valaha?