33535
  • [HUN]FaTaL
    #11981
    FSX alatt VCben nincsenek esőcseppek ha jól tudom.
  • polluxware
    #11980
    csak víz színét, a korall mezőkét, valmint a vízek felszinén megjelenő fényhatásokat modosítja
  • g0a
    #11979
    nem
  • Akeritius
    #11978
    Olyan kérdésem lenne srácok, hogy a REX2 a mesh textúrát nem módosítja?
  • i robot
    #11977
    A képeket nézegetve (tetszetősek) bevillant hogy az esőcsepp efekt FS2004-ben szép, de nekem nincs FSX-ben. Ezt kihagyták volna?
  • carlosfly
    #11976




  • carlosfly
    #11975
    Akkor jo :) Accelerationt raktam fel.
  • polluxware
    #11974
    más miatt érdemes a kettőt nézni:) (habár nekem az acceleration betöltődésre mintha gyorsabbnak tünt volna, magában a játékban meg picikét stutteresebbnek)

    ha olyan addonokat akarsz használni (repülőgép) amelyek külön feltételként szabják meg az ACC-ot (IRIS F-16D) akkor érdemesebb azt... (jövőben is erre fejlesztenek)
    ha viszont modern vadászgépekkel (HUD) nem kifejezetten repülsz, és nem érdekel az atomgagyi 3db plussz repülő meg a pár plussz scenery, akkor bőőőven jó a sima fsx+SP2

    én ezt tapasztaltam
  • carlosfly
    #11973
    És melyik a jobb? Az SP2 vagy az Acceleration ? Melyiket érdemes felrakni (sebesség miatt) :)
  • polluxware
    #11972
    igaz, sőt! kifejezetten tilos felrakni előtte, ugyanis nem egy a kettő csak névleg
  • carlosfly
    #11971
    Ha az Acceleration fent van akkor az Sp2 az tök fölösleges igaz?
  • exTrem
    #11970
    Nézzétek meg a többi képet is a melbourne projectről, hihetetlen milyen jó lesz. Van egy kép 737ng cockpitból finalen ... a VC-t leszámítva mintha real lenne :).
  • taylor35
    #11969
    Ez egyszerüen gyönyörü!!!!!!!
  • Hypo #11968
    Nem lesz csunya ez az uj 7cm es cucc és ha lehet hinni amit mondanak elég jól kezeli fsx és a textureflownak köszönhetően gyönyörűen fut
  • Hypo #11967
    Pedal. vagy ha olyan a joystick akkor arra van beconfigolva a rudder.
    Egyebkent tessek
  • taylor35
    #11966
    Sajna nem akarja elfogadni a regisztráciomat pedig jo lenne ! még probálkozom......
  • Kyle07
    #11965
    mi az oldalkormány a játékba az eredeti beállítások alapján??
  • taylor35
    #11964
    Kösy hasznos naon !!
  • Hypo #11963
    Nagyon figyelemre melto olvasmany aki forum tag az lathatja de megeri

    Lenyegeben egy uj eljarasrol van szo TExtureFlownak hivjak es valoszinu forradalmasitja kicsit FSX et mar ami a teljesitmenyt illeti kivancsian vároim
  • Hypo #11962
    www.fullterrain.com
  • taylor35
    #11961
    Hol lehet megtekinteni ?
  • Hypo #11960
    ORYX fiuk kemenyen dolgoznak a USA CAnada verzion, kepek alapjan nem semmi lesz, plussz meg ket repter...erdemes megnezni a videokat.
    Jo latni hogy I7 vizzel hutve x gigan meg 8 giga ram a csucsra jaratva plusz gtx a maxon szepen teljesit:)
    egy fel millabol mar dögös is:))
  • Kyle07
    #11959
    Hello! Megtudnátok mondani hogy eredetileg melyik gomb az oldalkormány? Köszi!
  • Clidey
    #11958
    Érdekes hogy karbicsek fűtés miért nincs ebben a változatban...
  • Hypo #11957
    Majsztró pont azzal repültem, mint egy szaros bádogdoboz ugy nez ki:))
    A két patchben aprosagot javitottak csak::)
    Only 2 blades visible of the propeller from inside the VC when flying a 3 blades prop aircraft.
    - Adds 2 more points to the flaps. Now it has 10°, 20°, 30° and 40°.
    - The carb heat was eliminated.
    - Corrects the movement of the aircraft with the rudder trim wheel.
    - Corrects the fuel capacity to 65 gallons, which is the value of the manual.
    - Adds a heading bug which is connected to the autopilot.

    A masodikban meg aCG-t javitottak teletanknal

  • Clidey
    #11956
    Én mindigis elfogult voltam a Carenado textúrázását illetően - nekem nagyon bejönnek. Szerintem igényesen és szépen textúráznak. Én épp a RealAir-os "plasztik" textúrákkal nem vagyok kibékülve...olyan művi hatása van az egésznek. Formailag szép ez a Duke, régen volt szerencsém körbevizslatni Mackópusztán, amikor a Vlaszáknak még megvolt, háááát...gyönyörű! Azóta álmodoztam róla hogy jó lenne egyszer FS-be is egy. :))))
    Visszatérve a Carenadora: ennél a 185F-nél nekem csak az a "polírozott" változat nem tetszik. Azt pötit elbaszták a fiúk. Szerintem a durállemez szálrahúzott felületét akarták utánozni, és lett belőle ez a rücskös szar... Az alap bringát kb két iskolakör erejéig próbáltam, és FD-ileg hozza a tipikus Carenado-minőséget: szar az úgy ahogy van. :D Hogy a peccsek után mi változott/javult azt nem tudom mert a kettőből az első van csak meg, de azt se tettem még fel...

    Nna, nekem ez a véleményem!!! :DDDD
  • Hypo #11955
    Köszike:))

    Clidey: Danke Maestro:)
  • Clidey
    #11954
    Nyomtam rá egy sokcsillagos votét
  • pateszi
    #11953
    Nagyon klassz video, igazán tetszett. A gép az egyik kedvencem, szép a táj, amit választottál, és nagyon hangulatos a zene is. Mindent remekül eltaláltál, látszik, hogy értesz hozzá. Köszönet.
  • polluxware
    #11952
    nem is kapkodok érte különösebben...
  • LegendTommy
    #11951
    Szép, köszi
  • Hypo #11950
    Na carenado megint kitett magáért. Nálunk a VA ban sokan várták már a 185F et, hiszen elég elterjedt gép arra felé, FS9 alatt volt ay abacus féle hányinger. Most mindeki dörzsölte a kezét hogy most aztán jó lesz.

    Hát tévedtek:)
    Az alap ( mert ugye most ez a szokásuk, darabokba adják ki) tele buggal, mintha nem is lenne betateszt hanem a vásárlók lennének a teszterek, aztán egy hét alatt már két javitás is kijött.

    Belül mintha akarmelyik carenadoban ülnék, kivül meg hát szép de nekem valahogy nem stimmel a textura, jó lehet realair után hányok csak tőle.

    A repülési tulajdonsága meg, hát mint minden carenado a fene se tudja
  • Hypo #11949
    persze en mentem vele az elso verziotol kezdve most jarunk ha jol emlekszem 2.6 nal
  • carlosfly
    #11948
    Az baj :(
  • carlosfly
    #11947
    Köszönöm! Sztem tök jól néz ki. próbálta már vki?
  • Hypo #11946
    Jo kis gep...lenne de kicsit tul van modellezve, kb mint egy f16 ugy repul:)
  • g0a
    #11945
    itt a link
  • g0a
    #11944
    kodiak quest
  • carlosfly
    #11943
    Ez milyen göbzi skacok?

  • Falconer
    #11942
    Nice vid captain :)