33535
  • CptSAB
    #12021
    maximum hajómakett az a kis szutyok ott baloldalt.. :D
  • mcsaba
    #12020
    Márciusban jelenik meg a VRS F/A-18E Superbug, az FS2004 es alapján szerintem még jobban is megcsinálták mint az L39-et,
    Link
  • grimm13
    #12019
    De vaksi vagyok ... vagy csak most ért oda :D Amúgy mostanság nem készül az L-39hez hasonló gép ? (minőségben és típusban is hasonló)
  • [HUN]FaTaL
    #12018
    Ott a vitorláshajó a vízben. :D
  • grimm13
    #12017
    Hol itt a hajó ? max valahol a víz alatt elsüllyedve xD
  • carlosfly
    #12016
    Hajó a láthatáron!

  • carlosfly
    #12015
    :D
  • grimm13
    #12014
    :D
  • Akeritius
    #12013
    Ne dühíts kérlek!
  • Clidey
    #12012
    Nos az FS jellegéből és felépítéséből kiindulva egy alagutat nemigen lehet szépen megcsinálni - lévén a mesh-be nem tudsz lukat fúrni. :) Max valami olyat tudok elképzelni mint amit KLAS-nál is csináltak a fiúk: a közlekedő autók szépen bemennek a föld alá. Fél megoldás, de jobb mint a semmi. :)
  • carlosfly
    #12011
    Azt én is. Az monnyuk tényleg alap lenne.
  • Shortstop
    #12010
    Jut eszembe, ehhez a sceneryhez igazán megcsinálhatták volna azt az alagutas részt a kifutó végén. Nem hiszem, hogy különösebb gondot, problémát okozott volna még. Persze így frankó csak én mindig hiányolom :/
  • grimm13
    #12009
    magas ?
  • Akeritius
    #12008
    Egyetlen baj a PMDG-vel, hogy már a legutóbb kiadott BAe J41-hez a QuadCore és a 4GB RAM alapfeltétel, tapasztalatból, nem a leírások alapján. Vajon mennyi lesz az igénye a 737-nek?
  • vsop14
    #12007
    Sziasztok!

    eddig fs2004el játszottam. most raktam fel az fsxet., de nem akar normálisan működni. olyan, mintha 640x480ban futna tiszta pixeles, gagyik a textúrák, pedig be van állítva a grafika normálisan. win7et használok, de kompatibilitási módban is ugyanez a szitu? lehet, hogy van win7re valami patch, amit fel kéne raknom? vagy van valakinek valami ötlete? köszi előre is.
  • MatWood
    #12006
    PMDG 737NGX FOG!

    Azt mondják, hogy ez lesz a legjobb 737-es ami eddig Flight Simulatorhoz készült... reméljük minél hamarabb kiderül.

    Ez a LOWW elég jól néz ki, bár... lehetne még finomítani, de az biztos, hogy jobb mint az alap. :)
  • Hypo #12005
    LOWW for FSX
  • Papirzacsi
    #12004
    Ha megtalálod az AI forgalomban közlekedő repülőgép-hordozókat, akkor semmi sem kell hozzá, csak az ügyesség, hogy leszállj. Minden működik rajtuk.
  • Hypo #12003
    ahhoz kell egy kis addon van free be, amivel megjelnnek az anyahajok es elvileg le is tudsz szallni
  • AirForceRic
    #12002
    Hogy lehet leszállni anyahajón, hogy működjenek is rajta a dolgok (catapult meg fékező .. ilyesmi ) ?? (FSX Free Flightba) ?????
  • Hypo #12001
    Tongass X melle Ultimate Alaska X
  • CptSAB
    #12000
    közelről nézheti a becsapódást.. :D
  • pateszi
    #11999
    "Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot"


    Úgy látszik másnak is: puffin_a_szemelyi_repulogep
  • carlosfly
    #11998
    Itt a library is.
  • carlosfly
    #11997
    Arról nem is beszélve hogy ha a Tongass_Fjords_Lower_Priority-t is bepipálom akkor a víz helyén csak fák lesznek!! :S Help
  • carlosfly
    #11996
    Mit rontottam el hogy ? Biztosan nem a parton van a helyük a hajóknak / csónakoknak..


  • Medwyn
    #11995
    ...a Voice Buddy nem akar közös gyereket a Vistaval...
    Körülnézek VAC ügyben :)

    Igen, arra számítok, hogy időigényes, de a kalibrációtól sosem sajnálom az időt - mindig meghálálja magát :)
  • AirForceRic
    #11994
    Sziasztok!! Azt szeretném megkérdezni hátha valaki tudja az mitől lehet, hogy letöltöttem a játékhoz egy C-17 es modellt és van minden meg működik de láthatatlan :))) műszerfal van meg minden de kívülről láthatatlan, nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni ( [email protected]) elörre is nagyon köszönöm!
  • carlosfly
    #11993
    Jajj Ez lemaradtHangos cucc :)
  • carlosfly
    #11992
    VAC Voice activation commands. A lockonhoz használtam. Tökékletesen műxik ha kell van! ;) :)
  • Hypo #11991
    FS2Crew nak van talan a legjobb ilyene, nekem a pmdg 737 hez megvan igaz az fs9 re, egy dolgot mindenkepp figyelembe kell venni, nem olyanok ezek hogy elinditod es mukodik, szoval kell egy kis idoraforditas amig a speechrecognition szepen megtanulja hogy beszelsz. de utana eleg kellemes.
  • Medwyn
    #11990
    Köszönöm, kipróbálom :)
  • polluxware
    #11989
    voice buddy

    annó ezt prószáltam....
  • Medwyn
    #11988
    :)

    Azért kipróbálnám... tudsz ajánlani pár programot?
  • polluxware
    #11987
    igen van erre 100progi...

    egy problemó van:) ha véletlen nem veszi be elsőre a kapott parancsot, akkor az biza egyrészről idegesítő, másrészről a környezeted jót vigyorog majd a 3x os ismételgetős pápágáj szindrómás virtipilcsin
  • Medwyn
    #11986
    Félig OFF:

    Azon gondolkodom (remélem, már létező eljárás ez), hogy az FSX irányításához szívesen vennék egy voice commander programot. Ha már egy szimpla telefon is képes felhívni valakit, akinek bemondom a nevét, akkor biztosan van olyan szoftver, ami hozzárendel egy bizonyos hangot egy billentyűkombinációhoz.

    Azért lenne érdekes, hogy a bonyolultabb gépek vezetésénél (home cockpit híján) elegánsabb lenne bemondani egy-egy parancsot, mint nyomogatni a SHIFT+CTRL+F2-t...
    Használ már valaki ilyesmit? Lenne értelme (egyáltalán van-e lehetősége) annak, hogy hangprogramozzunk egy-egy gyakori, fontos billentyűkombót?

    Például beordítanám a mikrofonba, hogy "drop" ahelyett, hogy nyomkodom a SHIFT+D-t...
  • Papirzacsi
    #11985
    Alapból van esőcsepp a VC-ben fs9-ben(lásd default gépek), csak bizonyos kiegészítőknél a készítők nem tudták/akarták ezt megcsinálni. Ezzel szemben az fsx-ben a default gépeken nincs esőcsepp a VC-ben. Ellenben bizonyos kiegészítőknél pedig van(pl. a Lotussim L-39). :-D
  • Akeritius
    #11984
    Thx all!
  • Rue East
    #11983
    alapbol nincsenek esőcseppek
  • g0a
    #11982
    modell valogatja alapbol fs2004 ben sincs csepp vcben ... de fsx alatt lotussimnel van nem ? mintha lenne :)