33535
  • polluxware
    #12101
    zlinkéről érdeklődtem csak.. ennyi
  • polluxware
    #12100
    mi mi volt?
  • Hypo #12099
    nem ertem mi volt a kerdes?
  • polluxware
    #12098
    má megin provokálsz? három kérdőjel egymás után!
  • carlosfly
    #12097
    ITT VAN

  • Hypo #12096
    ???
  • carlosfly
    #12095
    FSX iFly Boeing 747-400 ezt ismeritek próbáltátok már?

  • g0a
    #12094
    sajnos azt mi halandok nem kapjuk meg soha :D
  • [HUN]FaTaL
    #12093
    Általában egy külön mappába telepítik, nem a saját FSbe (registry átírással) és utána azt rarolják be, tehát a fájlok a helyükre kerülnek.
  • polluxware
    #12092
    hohóó! a Bört Tréjnolcos Zlinkéről van valmi fejlemény? kit tudja
  • polluxware
    #12091
    mostanában lesz valmi új gép, project?
  • Hypo #12090
    jaja, fs nel 2 dolgo miatt gond, ha nem csak szimpla folderes akkor lehet nem minden file van meg es a jo helyen, illetve a kitakaritasa se olyan egyszeru, na meg persze az eredeti az igazi
  • [HUN]FaTaL
    #12089
    Bizony. :)))
  • CptSAB
    #12088
    A rippelt progikból az audio és a videó klippeket szedték ki, FS-ben ez nehézkesen is menne. :) off részemről is lezárva.. csak hát régi szép emlékek a 90-es évekből..
  • Ordasbácsi
    #12087
    Kösz a tanácsot!.... nekem is ez a gyanúm
  • [HUN]FaTaL
    #12086
    Nem ugyanaz valóban, bár a RIP szerintem hibás elnevezés lévén hogy fájlokat nem gyomlálnak ki belőle, pedig régen arra szolgált. [/off]
  • Hypo #12085
    :) rip nem ugyan az, off
  • [HUN]FaTaL
    #12084
    A régi dolog nem működik már az Ibiza X-el sem, ennek ellenére RIP mégis készül belőle, na de ez már erősen off.
  • Hypo #12083
    hat meglassuk mindenesetre nem nez ki rosszul, es most mar aerosoft is bekemenyit uj autentikaciot hasznalnak ergo a regi dll dolog mar nem fog muxeni az uj cuccaiknal, warezesek banatara:)
  • [HUN]FaTaL
    #12082
    Jön, most néztem meg. :)

    Cloud9 ronda de egyelőre az van. Meg vannak Landmarkok, ebben meg nincsenek, ezért remélem, hogy kompatibilis lesz az Aerosoft az NL2000-el. :)
  • Hypo #12081
    Hat meglassuk nem olvastam hogy oda is jonne de lehet.

    Cloud9 e- hat izlesek es pofonok
  • [HUN]FaTaL
    #12080
    Nice :)

    Gondolom FS9 alá is jön, bár ott a Cloud9. Remélem kompatibilis lesz az NL2000-rel. :)
  • Hypo #12079
    csak elkeszul az EHAM:)
  • [HUN]FaTaL
    #12078
    Gari ha még garis (9 hónap után gyanítom igen).

    Ha mégsem garos, szétszed, poti kitakarít, összerak és tökéletes lesz szerintem. Persze más gond is lehet, de általában ez szokott lenni. Ha viszont garanciális, akkor a szétszedéssel elveszíted a garanciát így inkább a cseréltetésre szavaznék.
  • Ordasbácsi
    #12077
    9hónapja vásárolt saitek cyborg evo joystick-om "orremelés"-e nem működik.
    Illetve csak néha és akkor hirtelen reagál.
    Ha magamfelé húzom a kart csak csak szaggatva reagál.
    Tudtok vmi praktikát vagy trükköt amivel helyrehozható?
    A kalbrálás nem jó. Valami szennyeződés lehet?
  • Rubio #12076
    Legfőképp én magam! :))

    A leírás átolvasásakor korábban átsiklottam az általam megkérdezett dolgok felett, de mivel hagytatok kibontakozni, csak ráleltem. És most működik. (A TS2, de a TS3 továbbra sem, de ez egyenlőre nem gond.)

  • Ordasbácsi
    #12075
    Köszi! ...és a játékba hogy tud beépülni ez a progi?
  • carlosfly
    #12074
    Nah örülünk neki hogy összejött :)) Mi volt a gond ami miatt nem akart jó lenni ??
  • Rubio #12073
    Heuréka! Működik a belehallgatás és tudok a csatornák között is mászkálni, azaz belehallgatni!

    Még ha reméyntelennek tűntem is, azért csak összejött.

    Köszi mindenkinek!

  • [HUN]FaTaL
    #12072
    Textúrákat cserél. Felhők, ég, víz stb., szebb lesz a játék de én inkább a Real Environment Xtremet javaslom.
  • Ordasbácsi
    #12071
    Szia mindenki! Valaki meg tudja pontosan mondani, hogy a Flight environment progi mire való?
    Csak szimpla scenery tuning erős gépezetűeknek?
    Előr eis köszi!
  • Rubio #12070
    Bocs ez még kimaradt!

    És honnan veszem a chanel password-t?
  • Rubio #12069
    Köszi!

    De ez nekem így még kínai, mert nem tudtam rájönni, hogy az ott látottakat hogyan is tudom hasznosítani.

    Más szóval: mit kell tennem?

    Ami miatt nem értem a dolgot az az, hogy pl. ezen a címen: eu6.ts.ivao.aero tobb kapcsolatot is látok, de ha elindítom a TS-t, akkor ott csak én vagyok jelen. Szóval akkor lehet, hogy nálam nem jó valami? De mi?

    Illetve a többihez hogy lehet csatlakozni? Csak kicserélem a címet és kész? De akkor nekem miért nem hozza be azokat a kapcsolatokat? Na ezt sem értem.

    Illetve azt látom, hogy ott nem saját névvel, hanem betük és számok kombinációjával (legyen hívónevükkel?) vannak fent. Ezt hogy lehet létrehozni,m mármint írok valami és kész, vagy azt valahol regisztrálni kell? (Na megint jól belecsaptam a levesbe!)
  • Rubio #12068
    Akkor jó.
  • m814
    #12067
    Itt megnézhető az összes IVAO TS aktuális forgalma ill. a name alatt a kötőjel után megtalálható a szerver address is.
    Csak hogy ne a semmit keljen halgatnod.
  • m814
    #12066
    Ha a szerverek TS2 platformot használnak (márpedig az IVAO TS szerverek kivétel nélkül mind azok) tök fölösleges TS3-al próbálkozni.
  • [HUN]FaTaL
    #12065
    De támogatja a 2magos CPU-t, sőt még a 4 magot is. Hiszen minden játék 32bites :))
  • Rubio #12064
    A TS2-vel összejött a dolog, csak épp jelenleg rajtam kívül nincs már fent senki (ill. már én sem), de majd a magyar oldalon rákeresek, hogy mikor is van értelme "hallgatózni".

    Mégegyszer köszönöm a segítségeteket!

    .........

    FaTal:

    Azért megpróbálkoztam a TS3-mal is, de se így, se fordítva és egyéb más variációval sem jött össze a dolog! Egyenlőre rejtély marad, hogy mégis hogyan kellene vele csatlakozni, de nem gond, mert a amire kell, arra a TS2 is jó lesz (legílábbis remélem).

    [Zárójelben jegyzem csak meg, hogy 64 bit-es oprendszer fut a gépen és ezért szerettem volna a TS3-at, mert abból van 32 és 64 bit-es verzió is és arra gondoltam, hogy ha már 2 magos proci van a gépben, akkor had dolgozzon mindkét magocska, na de így nem fog, mert mind az FSX, mind a TS2 32 bit-es ami úgy tudom, hogy nem támogatja a több magos rendszereket (remélem jól gondolom és nem mondtam butaságot).]
  • Rubio #12063
    Köszi! Akkor nem kísérletezek ezzel, rákeresek arra...
  • m814
    #12062
    Tudomásom szerint az IVAO-nak TS2 szervere van (legalábbis nálam az már pár éve remekül működik), én beszereznék egyet a helyedben.