33535
  • [HUN]FaTaL
    #12181
    Valószínűleg igen. Airbusokon is az FMC-be kell bevinni a NAV rádió frekvenciákat.
  • carlosfly
    #12180
    De ez az igazi gépeken is így van?
  • g0a
    #12179
    hat ott csak com radio van nav radio nincs az fmc ben van
  • carlosfly
    #12178
    Danke! Szal akkor ami az ülés mellett van a radio panel az felejtős ?? Ott nem lehet??
  • LegendTommy
    #12177
    fmc-nél navrad gomb?
  • carlosfly
    #12176
    Pmdg 747 fsx Vor frekit hogy lehet betekerni? Fmc vel minden ok de ha csak vort akarnék beállítani azt hogyan ??
  • carlosfly
    #12175
    Jó rendben! Hagyjuk meg a helyet az fsxnek :)

  • Rue East
    #12174
    én arra reagáltam, hogy "álítólag meg fogja közelíteni"
    nyílván olyat tudok mutatni amivel eddig foglakoztak és adnak ki képeket/videokat, ezt tudod össze hasonlítani a WOP-al, ez meg sztem több mint, megközelíti

  • carlosfly
    #12173
    Megteszem én is :):)):):):)
  • carlosfly
    #12172
    A másik dolog hogy senki nem a kabinra volt kivancsi az én általam mutatott videoban. Aki komolyabban szimulátorozik az nemnagyon fog leragadni a wings of prey-nél. Itt a táj szépsége és ugyanakkor a megjelenítet grafika mellett a "még játszhatóság" a lényeg.... ;)
  • carlosfly
    #12171
    A prealfa videodból semmi nem derült ki abból hogy milyen szép a progi! Egy kabbintól nem fogok összeesni ijedtemben láttam már sok szép kabint csak kinéztem belöle és majdnem hánytam :)
  • Rue East
    #12170
    azt látod belőle, hogy ebben a prealpha videoban is már most szebb a Spitfire kabinja, mint a WOP-ban

    a megjegyzéseidet meg tartsd meg magadnak
  • carlosfly
    #12169
    Nah ebből a videóból ugyan mit látok ? Felhőt árnyékot... Szted ebből kiderül hogy lesz e olyan szép?
    Jajjj ..inkabb maradtal volna csöndben... :)
  • Clidey
    #12168
    Én csak aszt bírom, amikor a különböző fórumokon a sok önjelölt szakértő csóka egyértelműan kijelenti hogy ez vagy az a szimulátor a jobb mert abban repül a legvalósághűbben egy messzer például...holott ugye életében nem repült messzerrel a srác...ahhoz kicsit idősebbnek kellene lennie, és minimum harcolnia kellett volna a második világháborúban ugyebár hogy egyáltalán összehasonlíthassa a valóságot a szimulátorral... :D No, az ilyen egyedeken szoktam telitorokból röhögni. :)))
  • Clidey
    #12167
    Én nem látok egetverő különbséget a WOP-hez képest. Mondhatni ugyan olyan szép. :)
  • CptSAB
    #12166
    Nice!!!!!! 1C megint kitesz magáért.
  • Rue East
    #12165
    meg közelíti?
    szerintem nézd meg ezt a videót
  • carlosfly
    #12164
    Ez így igaz! Állitólag Storm of war grafikailag megfogja ezt közelíteni szimulátoros oldalról pedig az eddigi legjobb lesz.
  • CptSAB
    #12163
    Én is megnéztem a demóját, stabil 9-12 fps-en állt be, de annak ellenére jól kezelhető maradt. Na igen, a táj, az időjárási effektek stb. hihetetlenül szépek és nagyon elverik az összes eddigit. Átmenni egy esőn.. na ilyet fs nem produkál. Viszont a demó terrain fájljai arra is rámutattak, globálisan brutális lenne a helyfoglalás. Lehetne szebb az fs sorozat, ha:
    1. lenne egy teljes és egységes satelit, de ez is brutális méreteket szülne,
    2. a térképészetben ill. földmérésben használt földrészlet szerkezet és művelési ág szerint lenne textúrázva, továbbra is az xml, bmp formában. Ütős lenne már akkor is is, és persze helyspórolós.
    Az időjárás és a többi gfx feature.. az a nagy kár, hogy az fs2004 és az FSX fejlesztése pont a külső fizetős kiadók miatt elsorvadt. Az alap adva van, de ha szebbet akarsz azt ne tőlem várd.. jó fajta support volt ez az ACES részéről. A piac számáa bizti, mert elég megnézni egy jogtiszta Ferihegy- Manchester repülőút költségeit az EasyJet vassal, ha mindenből a tutit akarod. :)
    Kár hogy a minden extrát azt nem az alapprogram biztosítja.

    A lényeg: a WOP bizonyos tekintetben most elvitte a kék szalagot, a többiek pedig futhatnak utána.
  • carlosfly
    #12162
    Miért nem futhat igy az fsx ?? Szép
  • polluxware
    #12161
    ? a miket
  • Clidey
    #12160
    Ebben egyikünknek se volt benne a keze. :) Nekem is csak annyi közöm volt/van hozzá, hogy amikor készült a v3, egy pár tanáccsal elláttam a Milant valamint továbbra is használhatta az általam készített soundpackot a repcsihez - amit nem is értek miért kérdezett meg minden verzó elkészültekor, hisz már a legelején leszögeztem hogy neki bármikor bármit, meg se kell kérdezzen... :))))

    Mindazonáltal az alant említett hibák azért jönnek elő, mert ez a röpcsi alapjában véve FS2004-hez készült, s a Milan sosem készített hozzá FSX ápgrédet - ergo a textúrák illetve materialok FS2004 alapúak. Anno én is próbáltam ezt az FSX-es változatot amit valamelyik cseh kölök csinált, de nálam is ilyen anomáliák voltak, így nem is foglalkoztam vele utána. Mondjuk azt érdekesnek találom hogy - ha jól emlékszem - a mellékelt screenshotokon mindezen hibák nélkül látszik a repülő pedig FSX alól készültek. Lehet hogy valamit mókolt a gyerek a textúrákkal, de véletlenül egy előző (rossz vagy épp pont az eredeti) textúrakészletet publikálta. De ez csak egy tipp.
    javaslatom hogy töltsd le az előző verziók valamelyikét (flightsim.cz) azoknál még nem volt ilyen bénán megcsinálva a lajstromjel megjelenítése (húúú pedig mennyit ugattam ezért a Milannak, de kötötte a karóhoz a bodrit, és ígyhagyta sajnos a v3-ban), bár a kabintető lehet azoknál is szar lesz. Ki kell próbálni.
  • Clidey
    #12159
    Low pass-t
  • Clidey
    #12158
    Ezen nem csodálkozom... Aki csak a csöcsös oldalakat bámulja egész nap az lemarad az ilyesmi dolgokról...
  • CptSAB
    #12157
    Pateszinél érdeklődj szerintem, vagy Clidey mesternél, neki benne volt a keze asszem a v3-as Zlinben. Zoli meg mintha készített volna hozzá egy pécsi illetőségű repajintot még valamikor tavaly tavasszal.
  • Hypo #12156
  • polluxware
    #12155
    50-50?

  • polluxware
    #12154
    sosenem hallottam erről a gépről..
  • Jenc
    #12153
    Letöltöttem FSX-hez egy Zlin Z-142-est de sajnos nem működik megfelelően. (Nem látok ki a kabinból, kapcsolók nem működnek, Lajstrom jel helye átlátszó stb...) Nem tudja nekem megmondani h hogyan tudnám működésre bírni a gépezetet vagy nincs-e más Zlin Z-142-es?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • CptSAB
    #12152
    Majd ha egyszer az FSX lesz az etalon fs a gépemen, akkor megveszem azt a madarat. :) Igaz ezt kevésbé tudom elhinni (mármint FSX, mert eddig 2007 óta 5 órányit sem használtam, igaz éppen emiatt nem is ezt vettem meg, hanem a 2004-et) Személy szerint örülök, hogy az üzlet megköttetett, mert ahogy régen is fújtam a magam dünnyögését, valahogy elfelejtődött, vagy mondjuk úgy fel sem fedeződött a Cessnák, Piperek, Boeingek és Airbusok mellett a keleti vasak. Ezek zöme a mai napig free addonként léteznek. Sokszor nagyon szép, néha meg gyönge verzióban.
    Szóval gratula.
  • Fehercsoki
    #12151
    Köszi a válaszokat,mit jelent ez pontosan hogy kör vagy négyzet tartományban mozog a stick?
  • carlosfly
    #12150
    Egy műszeresre elvinném megjelenés előtt :P
  • Clidey
    #12149
    Ez sajna nem egy aranybánya. Nem is mondom milyen százalékban állapodtunk meg. De nem is érdekel a befolyt pénz, a lényeg hogy be legyen végre fejezve és ki legyen adva. Ez volt a fő cél. Tisztában vagyok vele hogy a megjelenés utáni első órában úgyis levarezoljátok...
  • Clidey
    #12148
    Egy haverom árulja igen, de nem az övé, csak megbízásból hírdeti. Az SBA Gödöllőn van jól le van pukkanva szegény, a törzsrács szintén az valami jugó importból van.
  • CptSAB
    #12147
    Tibi! Nálatok dobálják fél milláért azt a vásznazandó és légcsavar nélküli Gawront? Vaterán vagy hol van hirdetve..
  • CptSAB
    #12146
    Kedveli a Zlint mi???? Oszt minden vertexét jól számold ám le, mert aranyban mérettetik.
  • Shortstop
    #12145
    köszi az infót. akkor nem nagyon feszegetem ezt a ládát
  • [HUN]FaTaL
    #12144
    Semennyivel. Húszszor akkor a gépigénye mint az fs9nek.
  • Papirzacsi
    #12143
    Mielőtt bármelyiket megveszed, érdemes kézbefogni egyet. Mondjuk az EVOról itt van aki tud nyilatkozni, de erről az újról nem és én megvétel előtt mindenképpen megnézném, hogy a stick kör, vagy négyzet tartományban mozog e. Ha utóbbi, akkor jó, de ha kör tartományban, akkor lehet keresnék egy másikat. A Cyborgok között korábban is voltak olyan verziók, amelyek ezzel a hátránnyal küzdöttek.
  • Shortstop
    #12142
    Az FSX mennyivel használja ki jobban a videokártyát mint az FS9?