33535
  • carlosfly
    #12301
    Vertikal speedet is allitsd be.
    .
  • Mocca08
    #12300
    van valakinek ötlete arra vonatkozolag, hogy a Lear 45-nel miert rantja fel a robotpilota a gepet miutan beallitom a hdg-t, az alt-t, es bekapcsolom a master AP-t es elengedem a kormanyt? Ismerkedem a geppel, eddig kisebbekkel repkedtem IFR-t, pedig mar jo 1 eve megvan a szimulator, de tartottam magam a hagyomanyos kikepzeshez.... 1-2 kivetellel az elvezet kedveert:) Pls ha tudtok valamit jelezzetek, köszi.
  • Mocca08
    #12299
    azert csak ne add fel, kicsiben kell kezdeni :)
  • carlosfly
    #12298
    Az ariane 737 800x2 hoz van maléves skin?
  • Papirzacsi
    #12297
    Működik.
  • [HUN]FaTaL
    #12296
    FS9hez AVSIMen van, nem tudom, hogy FSXben működik e.
  • carlosfly
    #12295
    A Budapesti Red Bull pályárol nem tok hogy van-e de ha a mission filét amiben valtoztani akarsz
    xxxxx.FLT - t megnyitod vmi szerkesztővel Pl: Notepad akkor:

    [Sim.0]
    Sim=Extra 300S Paint2

    értelem szerűen a gépet ideírod amire szeretnéd cserélni ;)
  • Willenbrock
    #12294
    A Red Bullos missionokban nem lehet valahogy megoldani hogy az Extra helyett az Edge-vel lehessen repülni?Budapesti Red Bull pálya tölthető le valahonnan?
  • Willenbrock
    #12293
    Ok kösz akkor rosszul emlékeztem.
  • Papirzacsi
    #12292
    vagy az "é"-t.
  • [HUN]FaTaL
    #12291
    Mert nem escet kell nyomni hanem altot és file menu save flight, alul meg pepiálod hogy make as default flight. Legalábbis FS9ben.
  • Willenbrock
    #12290
    Hogy is kell azt megcsinálni hogy alapértelmezetten minden kikapcsolva legyen a pilótafülkében?Úgy emlékeztem hogy úgy kell hogy free flyght cessna-mindent kikapcsolok,escape és akkor felajánlja az alapértelmezett mentést.De ESC nyomása után csak a folytatást vagy a kilépést választhatom,itt nincs mentés.
  • Willenbrock
    #12289
    Köszi!
  • carlosfly
    #12288
    Igen jól emléxem:ITT VAN
  • Willenbrock
    #12287
    Tudnál valami linket adni róla?Free változat vagy valamilyen stúdió adta ki?
  • carlosfly
    #12286
    Igen van asszem nekem is valahol.
  • Willenbrock
    #12285
    Estét!

    Létezik az FSX-hez Zivko Edge 540-es kiegészítő?Jó lenne az Extra mellett azt is kipróbálni.
  • carlosfly
    #12284
    Ahh értem köszönöm. Várok inkabb a Pmdg-re :)
  • polluxware
    #12283
    ha tényleg érdekel az ariane, én inkább fs9 alatt nyúznám... ott jobb:)

    hiába a hud.. egy csomó dolgot csöppet elnaggyoltak összecsaptak rajta
  • carlosfly
    #12282
    wing_winglets_flag=1 na az nem segített!
  • carlosfly
    #12281
    Kicsit segítség!! :( Ariane 737 800 x2 kijelölöm hogy a wingletes legyen aztan megsincsen rajta winglet.
    Mitől lehet tudjatok esetleg?
  • Ombika
    #12280
    Ennel szebben le sem rakhatta volna!!!
  • Hypo #12279
    http://www.youtube.com/watch?v=siYkhtbyQv8
  • Falconer
    #12278
    Volt vmi műsor egy ilyen kutyaszános csajjal, magyarázta hogy -20 felett (lehet h csak -15) melegük van a dögöknek, és akkor kattannának be, ha nem hajtanák meg őket :)
  • Hypo #12277
  • polluxware
    #12276
    na az is állatkinzás...

    szerencsétlen gebéket kergetik a tűzőnapon, madarakról nem is beszélve! abban a lippi-lápiban csak lábgombát szednek össze

    beszüntetni azt is!
  • Hypo #12275
    Hát most ne kezdjünk el ezen vitatkozni, de hidd el azok az emberek a kutyajukat jobban szeretik mint az embertarsaikat, persze kivételek mindig vannak de ez ay ottani kultura resze, kb olyan mintha a hortobágyi csikos játékokat is lehetne kinzásnak nevezni.......

    De ha megnézed az Iditarod Air Force oldalt rájössz....
  • polluxware
    #12274
    arra a kutya kergetős sanyargatós megfagyós hóbanfagyban szánkózós dologra gondolsz? állatkinzás címén beszüntetném...

    de ugye nem gáz?
  • Hypo #12273
    Na már csak 7 nap és kezdődik az IDITAROD az egyik utolsó igazi kaland a földön.

    Természetesen itt is pióták segitenek sokat http://www.iditarodairforce.com/

    és ezt aki kedvet érez követheti a szimulátorban is.

    ja egyébként akit érdekel www.iditarod.com on minden infót megtudhat.



  • adikakk
    #12272
    Tudom hogy nem vagyok profi mert eddig nem igazán játszottam repülős játékokkal bevallom de próbálok beletanulni most fel tetem a ms fs 2004 et meg keresem az fsx et is próbálok keresni jó kiegészítőket repülőket meg scenerykt,grafika javító módokat de nem jártam eddig sok sikerrel de minden nap próbálkozok és próbálok jó videókat csinálni de gyári játékkal ez lehetetlen.

  • Clidey
    #12271
    Azkivanzárva én neked nemsegítek kikérem magamnak a gyanusítgatást! :DDDDDDDDDDD
  • Hypo #12270
    ez fsx ez se rossz:)
  • carlosfly
    #12269
    Senki nem akar itt bántani téged félre ne értsd. Csak arra szeretnénk ösztönözni hogy minőségi dolgokat osszál meg velünk ;) Lehet hogy egy jól sikerült screenshot többet ér egy gyenge videónál!
    Fogadd el a kritikákat azokból minidg tanulsz! Látod én is mindig kérdezekőket. Itt ők segítenek nekem én meg megköszönöm.
  • carlosfly
    #12268
    Ez itt az fsx fórum :) az akciódús az:ILYEN
  • adikakk
    #12267
    Tudok egyenesen repülni csak valami akció dús videót akartam csinálni de ha ez nem jön be akkor a következő videóm több perc normális repülés lesz.
  • carlosfly
    #12266
    Megprobálok válaszolni a kérdésedre:) A repülésben bármilyne fura is nem a pörgés sörgés a nagy tudomány hanem az egyenesen repülés, a szép fordulók, leborítások, stb. Szal ha megakarsz minket lepni vmi igazan faja videoval akkor mutass egy utvonalat amit megtervezel elrugaszkodsz szepen megközelítes a cél repteret bemutatod közben a tájat abból majd mi tudjuk hogy milyen faja a grafikad (kulturalt kis muzsika alá) és tuti hogy megy majd a taps! Nyilván van a pörgős sörgős reppenés is de amíg egyenesen nem tudsz addig hidd el hiaba probalkozol a murepulessel....
  • havri
    #12265
    Köszi!
  • Hypo #12264
    elso
    masodik
    harmadik
  • havri
    #12263
    Hali!

    Valaki tudna egy magyar nyelvű alap leíráshoz linket adni?
    Valamikor régen a segédletek közt megtaláltam, de most nem..
    Köszi!


  • adikakk
    #12262
    miért nem tetszik a videó?