33535
  • carlosfly
    #12381
    Sikerült megcsinálnod?
  • Nesu
    #12380
    Köszönöm
  • carlosfly
    #12379
    jajj de szépen leírtam ::):):) sry
  • carlosfly
    #12378
    [Camera.1.1]
    Guid={B1386D92-4782-4682-A137-738E25D1BAB5}
    Zoom=1
    Translation=0, 0, 0
    Rotation=0, 0, 0

    [Camera.1.2]
    Guid={C95EAB58-9E4A-4E2A-A34C-D8D9D948F078}
    Zoom=0.50 <<<--------0.69999998807907104 ezt a sort írtam át
    Translation=0, 0, 0
    Rotation=0, 0, 0

    freefilght-ban beállítod repcsidet időjárást stb... elmented de előtteadsz nekivalami nevet, bepipálod hogy MAKE THIS THE DEFAULT FLIGHT
    A dokumentumok /fsx mappában megtalálod ezt a filét, abban kikeresed azt a sort amit beszúrtam fentre átírod és kész.. ;)
  • Nesu
    #12377
    S ,hogyan Kell ???
  • Jenc
    #12376
    Köszi a tippet! Átnéztem a REX-et és a HD felbontás volt kipipálva amit nem bír el a gépem. Azt kiszedve és újra beexportálva a theme- fsbe és már működik is! Köszi szépen! :)
  • Papirzacsi
    #12375
    Nem emlékszem már, hogy a REX fsxes verziójában van e ilyen lehetőség, de az fs2004-es verzióban vna lehetőség dxt3 formátumú felhőtextúrák telepítésére is. Na ez nálam simán megöli az fst már betöltésnél. Nézz szét a programban, és ha van ilyen, próbálj meg más formátumot választani.
  • m814
    #12374
    Na ennyiből nincs ember aki megmondja mi a gáz!
    Hiba jelentést nem akar küldeni?Mert ott a részletekre kattintva látod mivel van gondja.
    Viszont textúrák egész biztos hogy nem okoznak ilyen gondot,az időjárás modul lesz a ludas szerintem.
  • Jenc
    #12373
    Igen, mert még nem kaptam rá választ. A hiba üzenet: "Az adatok melyekkel éppen dolgozott valószínüleg elvesztek."
    És ahogy Nesu mondja igen azt értem tuning alatt h látvány felturbózom kicsit.
    Ilyenkor, mi a teendő?
  • carlosfly
    #12372
    Rájöttem közbe !!
  • CptSAB
    #12371
    kérd el poskyéktól a forrásfájlt :D addig esélyed sincs..
  • carlosfly
    #12370
    A zoomot hogy tudom beállítani 0.50 re? Azt szeretném hogy mikor betölt a game akkor Vc-ben 0.50 legyen ésne kelljen mindig beállítanom 0.70 ről.
  • Nesu
    #12369
    Gondolom azért tunning mert optikailag Felturbózza a Grafikát .Vagyis szebbé teszi a látványt .
    Szeretettel :))
  • m814
    #12368
    2 hét alatt most kérdezed ugyanazt harmadszor.
    Mi az a hiba üzenet?
    Mi az hogy tuningoltál a REX-el?
    A REX egy külön progi ami textúrákat cserél le az FS-en belül illetve egy modulon keresztül képes az Active Sky hoz hasonlóan időjárás megjelenítésére.

  • JackDow
    #12367
    Várjuk, köszönjük előre is !
  • Jenc
    #12366
    Sziasztok!

    Tuningoltam kicsit fsx-en REX-el és hibaüzenettel leáll az fs mikor betöltené a repülést. Már újrahúztam az fs-t. Mit lehetne ilyenkor csinálni h működjön?!
  • Rue East
    #12365
    összeházasítottam a POSKY 737-900-at a default VC-vel és becslésem szerint a VC kb annyival van hátrébb, mint amennyivel rövidebb a 800-as változat, illetve a 600-assal is kipróbáltam, ott kb 40-50 cm eltérés lehet
    a kérdésem az lenne, hogyan lehet a megfelelő helyre mozgatni a VC-t
  • Nesu
    #12364
    Sziasztok !!!
    Valaki tud segíteni ?
    Amióta WIN7 -t használok ,nem jelennek meg a Föld textura -i .
    REX 2.0 alatt csak villanásnyira mutatja magát .
    Ki tudja mit kell beállítani ,vagy át írni ??

    Köszönöm előre a segítséget !!!
  • carlosfly
    #12363
    Európára sajna még tényleg nincs :(.
  • tsGucci
    #12362
    Sziasztok!

    Egy kis jó hír az FSX-eseknek!



    További infók : LHSimulations forum
  • csige791
    #12361
    Közben sikerült, felül átkellet állítani a legördülő listából. sorry.
  • csige791
    #12360
    Sziasztok!

    A gépemre rá van dugva egy Saitek Cyborg X és egy Logitech G25.
    Azt szeretném, hogy a G25 pedáljai legyenek a rudder irányítói ami alapban a joy forgatható "nyelén" van. De hiába nyomkodom a pedált a beállításnál nem történik semmi.
  • [HUN]FaTaL
    #12359
    Te nem gépet szedtél le, csak egy festést, amihez kellene a gép (modell) is. :) A readmeben biztos le van írva, hogy melyik modellhez készült a festés.
  • SH3
    #12358
    lécci valaki segítsen már, egy repcsi importálása csak nem lehet olyan nehéz feladat, h ne tudnátok elmondani egy kezdőnek... :D
  • Jenc
    #12357
    Sziasztok!

    Tuningoltam kicsit fsx-en REX-el és hibaüzenettel leáll az fs mikor betöltené a repülést. Már újrahúztam az fs-t. Mit lehetne ilyenkor csinálni h működjön?!

    Előre is köszi!
  • Willenbrock
    #12356
    Kösz,jók ezek de ezek szerint Európára még nem csináltak ilyet.
  • Willenbrock
    #12355
    Találtam Ausztráliához és Amerika néhány részéhez ORBX kiegészítőt,olyan nincs belőle ami Európára készült,vagy minden térképre?
  • MatWood
    #12354
    Itt nézz körbe:

    ORBX

    Video

  • carlosfly
    #12353
    Ez a kiegtől van ilyen az ORBX.
  • [HUN]FaTaL
    #12352
    Kieg.
  • Willenbrock
    #12351
    Mitől olyan részletesek a fák,épületek és mitől olyan élethű a talaj és a környezet?Csak fel vannak húzva a beállítások vagy ez is egy kiegészítőtől ilyen?
  • SH3
    #12350
    hali!

    leszedtem egy gépet (BA-E 146) csak textúra, cockpit nincs hozzá, lényeg h a mappában van egy add to aircraft txt amiben mindenféle rendszer szövegek vannak, meg egy texture.DOLO. Na most ezekkel mit csináljak, h bekerüljön a játékba a gép? ReadMeben sincs leírva.
  • carlosfly
    #12349
    Szerintem nem zabálja FPS-t! Igen az oktató videók is ORBX el készültek azok nagyon szépek.
  • MatWood
    #12348
    lol :D
  • MatWood
    #12347
    Csak azért kérdeztem, mert a másik topicban beszéltük erről a belinkelt tutorial video kapcsán.
    Akkor látom megtetszett. :) jók a képek, nem fps zabáló? Nekem is megvan pár ORBX kieg. de még nem teszteltem.
  • carlosfly
    #12346
    Igen sajátok Ymml ORBX
  • PetiM44
    #12345
    Feltételezem hogy igen. Megvett egy kiegészítőt a játékhoz és abból csinálja a képeket.
  • MatWood
    #12344
    Ezek saját képek?
  • carlosfly
    #12343
    Az orbx van fent . Sztem minden abba van.
  • mijuska
    #12342
    Esetleg még valaki nem tudna nekem linket küldeni,honnan lehet letölteni Wizzair repülőt? :)