33535
  • Hypo #12421
    szep
  • carlosfly
    #12420
    Süti!
  • MatWood
    #12419
    Aerosoft Airbus X - Preview

    Igen csak részletes!
  • MatWood
    #12418
    Köszi! Nekem már megvan ez, kinyomtatva is, mikor megnéztem akkor jöttem rá, nagyon hasznos!! Ha minden igaz, akkor régebben bent is volt a FAQ-ban valahol.
  • carlosfly
    #12417
    ITTelérhető lesz egy darabig.
  • [HUN]FaTaL
    #12416
    megaupload, data.hu, sharabee, uploadmirrors stb :)

    Amúgy ez szvsz bekerülhetne a segédletekhez is, hasznos olvasmány. :)
  • Hypo #12415
    Nem!
  • SzKrisztian
    #12414
    Feltöltöttem, más helyet nem ismerek ahová fel lehetne tenni innen meg csak 10 alkalommal engedi letölteni.
  • MatWood
    #12413
    Már nem szedhető a pdf, fel tudod tenni újra? Kíváncsi vagyok rá!

    Kösz
  • Falconer
    #12412
    Navi megtanulásához tökéletes a boeing, tapasztalatból mondom. A le felszállás manőverek ilyesmi dolgokat meg kis géppel kell kezdeni. Minden elolvasása után lehet menni az addon jetekre. De ész kell hozzá, türelem, meg angol tudás.
  • csige791
    #12411
    LHPP jó FSX-hez is ?
  • [HUN]FaTaL
    #12410
    Thx az alert féle írást, egy kis VFR lecke. :))
  • SzKrisztian
    #12409
    Szerintem nem Boeingel kéne megtanulj repülni, az alap FS-ben nincsenek rendesen megcsinálva a nagygépek ha meg felteszel egy jól kidolgozott nagy gépet teljesen el leszel veszve a sok müszer és kapcsoló közt, főleg ha egy szimpla VOR müszert sem tudsz használni. Kezdjed inkább egy Cessnával ha azt már jól ismered, tudsz vele müszeresen repülni utána jöhenek bonyolultabb gépek. Az m814 által belinkelt oktató jó, én is olvastam annak idején, és engem is megzavart hogy nem hasonlitott a Cessna müszereire de végül csak rájöttem hogy is müködik. Ha teljesen kezdő vagy mindenképpen ajánlott a Flying Lessons rész elolvasása és lerepülése, sokan nem tudnak angolul, hát én se igazán tudok, de már annyi segitség van, szótárak a google translate én ezt az utóbbit használom sokat, és hát nyelvtanulásnak is jó ha egy egy ilyen leckén átrágod magad, ha komolyan érdekel a repülés úgyis szükséged lessz az angol nyelvre Borzasztó lasan haladok vele én is, még a feléig sem olvastam el de ha elolvastam egy részt és nagyjából megértem és letudom repülni azt sokkal jobban élvezem mintha csak össze vissza repkednék mint az elején, ha magyarul lenne már töbször is elolvastam volna de sajnos nincs magyarul, egy csapat elkezdte az FS forditását, és azt igérték hogy a teljes Flying Lessons-t is leforditják de sajnos sok forditó ott hagyta őket ezért nem nagyon haladnak, én már évek óta figyelem hogy mikor lessz kész és sokáig vártam a forditást, de azt kell mondjam ahogy jelenleg állnak sajnos egyhamar nem is lessz meg, nem érdemes rá várni, amúgy ha van köztetek aki segitene nekik a forditásban jelentkezzetek, ha csak az oktató rész lenne leforditva az is hatalmas segitség lenne a kezdőkneké
    Van egy irás amit ha jól tudom Alert készitett, remélem nem gond ha felteszem, nincs befejezve de nekem nagyon sokat segitett, felteszem hátha te is hasznát veszed.
  • Nesu
    #12408
    Kössz
  • [HUN]FaTaL
    #12407
    Nem.
  • Nesu
    #12406
    értem
    azok a repterek amiket az x-plane.hu -n
    találtam nem lehet az fsx-ben használni ?
  • [HUN]FaTaL
    #12405
    Miért kéne összelőni az FSXel?

    Az X-Plane egy külön szimulátor, semmi köze az FSXhez.
  • Hypo #12404
    OFF
    ettol az árpádsáv is kinyilik a zsebemben már elnézést - "A dÁvid csillag hunyjon ki Ö R Ö K R E !!!!!!!
    Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek !!!!
    Te is bibsi vagy ?Undorító !!! "

    Kell ez egy SG forum signature be? ez boven eleg lenne Repülök ,hogy Éljek Élek ,hogy Repüljek !!!!

    On
  • Nesu
    #12403
    Te ez az X-Plane hogy működik ?
    Nekem csak demo van de nem értem ,hogy kell összelőni az FSX -vel
  • Papirzacsi
    #12402
    Tedd fel az fs2004-et és lesz olyan repülőd.
  • Hypo #12401
    Mint már lejjebb irtam a 737-400 as az fs2004ben volt default gep, De itt van ugyan az a gép fsx konverzioja
    http://flyawaysimulation.com/downloads-file-2040-details.html

  • mijuska
    #12400
    Köszi a leírást,de nekem legfőképpen egy ugyanolyan repülő kellene ami a képeken van és hátha megérteném. BOEING 737-400
  • m814
    #12399
    Ha sejtelmed sincs róla melyik műszer mire való ez nem nagyon fog menni.
    Itt egy egész jól használható kis leírást találsz .Ha át olvasod figyelmesen akkor meg fogod érteni melyik műszer mire való és hogy kb. hogy működik.Az alap navigációs műszerek minden gépben azonosan működnek max. a kinézetük más.
    Ha ez nem válik világossá sosem fogod megérteni a többit sem
  • Hypo #12398
    ? mi a gond?:)
  • mijuska
    #12397
    Hát akkor nemtudom,ezen kívűl hogyan lehetne megtudni merre kell mennem?
  • Hypo #12396
    mar a tutorialrol beszelsz? az fs2004 hez lett ami a faq ban van de altalanosagban ervenyes fsx re is hiszen a rep vezetes alapjai nem ternek el a ket szimben
  • mijuska
    #12395
    Mert ugye ott Boeing 737-400-as gép van a képen,és a játékban alapból csak 737-800-as gépek vannak:)
  • mijuska
    #12394
    Az a baj azzal,hogy nemigazán értelmezhető a dolog,ugyanis csak egy fajta repülővel mutat be dolgokat de amivel én szoktam repülgetni azon olyan gombok-kapcsolók nincsenek,és ezért nem is lehetett végrehajtani a feladato:)
  • [HUN]FaTaL
    #12393
    Már mondtam egyszer, hogy ez nem ilyen egyszerű. :) Felül FAQ->segédletek->navigáció
  • mijuska
    #12392
    http://www.kephost.com/images/32zo6jowv99fctfpvvu9.jpg

    A következő képhez kellene nekem egy kis segítség,és még annyi honna tudok letölteni kiegészítő repülőket aminek van hangja és belső tere is ,mivel amiket én töltöttem le azoknak nincsen egyik sem:),és esetleg azt nem tudja valaki,hogy amikor Multiplayer-ben játszom össze vissza megy a repülő(balra húz erősen),és amikor szimpla szabadrepülésben vagyok akkor meg normálisan működik minden?

    Köszi
  • Nesu
    #12391
    Minden elismerésem a készítő(k)nek !!!
  • Hypo #12390
    :) mar fs9 forumban batorkodtam berakni a videomat, de azert koszi:)
  • Nesu
    #12389
  • [HUN]FaTaL
    #12388
    Ez se tud magyarul, csak magyar akcentus.

    Nem tud magyarul, de szerintem ez nem is szempont. Payware igen.
  • Nesu
    #12387
    Oksa Köszönöm !!!Az is tud Magyarul ??
    Payware ???
    Na egyéb iránt most sikerült először az A2A WoP3 Razorback -val .huzamossabb ideig repülni .
    Nem éget le a motorja ,mindig sikerült a futók behúzásával együtt elégetni .
    Debrecenből Szolnokig repültem innen folytatom és körberepülöm az országot . :))
  • [HUN]FaTaL
    #12386
    Mert egy csomó baromságot meg kell csinálni mielőtt használni kezded meg összevissza konvertálni a flight plant, legalábbis fs9nél így volt. Ezen felül szerintem egy fos, inkább radar contact.
  • Nesu
    #12385
    van egy olyanom ,hogy pro flight emulator miért nem tudok vele azt FSX -höz csatlakozni ?:
  • carlosfly
    #12384
    Láttam az előző köszönömöt is :D SZIVESEN!! csak azt nem tudtam érthető volt e a sok dinnye szövegem :D
  • Nesu
    #12383
    igen
    KÖSZÖNÖM
  • taylor35
    #12382
    Sziaztok nekem egy olyan jellegü kérdésem lenne hogy csak az uj ezdok camerában van ez a "touch down effect " vagy valami más program csinálja hogy leszálláskor beremeg a camera . elöre is köszönöm a válaszokat