33535
  • Nesu
    #12461
    Igen érdekes .
    Nagyon makrancos ,nem nagyon szereti a Földet .
    A felszállásnál is figyelni kell nehogy maximális teljesítménnyel szálljunk fel . max 25 MAN (a fordulatszám mérő alatt van)-ig érdemes tolni
    120 és 110 knots (csomó) között kell vele beereszkedni és nem ajánlatos laposan érkezni .
    Persze ez egy tapasztalt hajózónak nem okoz gondot . :)
    50% prop 15-20 közötti MAN
    90 knots -nál átesik a repülő és ezt nagyon látványosan teszi .
    Szóval igazi kihívás ez a kis rosszcsont .




  • szabii98
    #12460
    Még egyenlőre nem tudom.Előre szerintem a letöltött verzsönt próálom ki.Utána pedig jöhet az eredeti, de csak ha megtetszik a játék.Aztán ha látom értelmét veszek egy joyt.Én így szoktam gondolkozni.
  • Willenbrock
    #12459
    Végre sikerült egyben leszállni a Gee Bee-vel,bár a pálya végéig azért csak nem tudtam megállni de azért sikerült. Egy ívelőlap/féklap elkelt volna rá.Szokott még valaki ezzel repülni?
  • Willenbrock
    #12458
    Írtam privit.Tudom hogy van egy alsó sebességhatár,de beereszkedés közben-féklap hiányában-nehéz tartani azt.Ebben a propellerszög csökkentés is alig segít.Szóval nehéz belőni vele a helyes szöget/sebességet de gyakrlás után azért sikerül.
  • szabii98
    #12457
    2 isod van és a CD2öt berakod Daemon Toolsba.Ha nincs CD2, vagy 2 iso akkor hiányos a feltöltés.
  • Framsen
    #12456
    Sziasztok !
    Úgy 1 éve vettem meg az FSX-et. És mostanában le kellett törölnöm. A visszatelepítésnél egy kis Scenery/World/Texture hibája miatt megszakadt.

    Most letöltöttem az FSX-et és az a kérdésem, hogy amikor kéri a CD2-őt, akkor hogyan indítsam el a CD2-őt, ami ugye nem CD-n hanem a gépen van rajta ?!.
  • Tibetan
    #12455
    A maga nemében egyik sem... Ha egy kicsit cinkusan válaszolhatok, akkor azt mondom, hogy amennyi ismert hibája volt az FS9-nek, s ebből a fejlesztők egy csomót orvosolni is ígértek az FSX-ben (ám szinte belőlük egy sem valósult meg, s elmentek a minél szélesebb rétegek számára érdekesebbé tétel felé, akkor azt kell mondjam, hogy relatíve az FSX a kidolgozatlanabb.
  • szabii98
    #12454
    Az FSX vagy az FS9 van jobban kidolgozva?
  • Hypo #12453
    ja az más:)
  • Nesu
    #12452
    Ez az én magánrepülőm .
    Nem telik jobbra ,és a Motorjai is kísérleti darabok ,átalakítva víz üzeműre .
    Így sokkal gazdaságosabb és környezet kímélőbb !!!
  • Hypo #12451
    Ejj de szép, mi a hivójele VONA001?:)))))))
  • Nesu
    #12450
    Ez egy szép kis repülő :)
    Jól tudom ez freeware ?

    Ha megengeded ,szerintem :
    a besiklási szög ,sebesség és leszálló sebi helyes betartásával ezt az utat le lehet csökkenteni rövidebbre .
    Ha freeware akkor küldj nekem légyszíves egy Linket és teszek egy pár TESZT repülést a göbzivel .
    Miután kiélveztem az újdonságot ,megosztom veled a tapasztalatokat .
    Nekem nagyon sok türelmet igényel ,egy új repülő szokatlan repmodelje .
    A sebességtartás nem okoz igazán nagy kihívást ,figyelni kell ,hol billen vagy esik át .
    Ez a szárnyakon keletkezett felhajtóerő miatt fontos ,van minden repülőgépnek van egy ehhez tartozó alsó sebesség táblázata .
    Köszönöm a figyelmed .
  • Willenbrock
    #12449
    Ez az új kedvencem:Gee Bee Racer a szűk fordulókban hajlamos kipördülni,háton repüléskor meg húzni kell lefele az orrát mert egyébként emelkedik és gyorsan orsózik.Leszállni viszont igen nehéz vele és nagy az úthossza.


  • Nesu
    #12448



  • [HUN]FaTaL
    #12447
    A kettő ugyanaz, szerezz be egy olcsó joyt, én a saitek cyborg evot javaslom, 6k körül van, én is vettem egyet nemrég, nagyon jó. :)
  • carlosfly
    #12446
    Haliho ! Volna egy kis gondom. Repültem egy lhbp loww-t és feltűnt hogy se balcsi se fertőtó :D
    UT Exclusions For Default Scenery <-- Ha ezt kikapcsoltam a sceneryknél akkor visszajött.
    Ez most igy jó vagy ha az nincs bekapcsolva az egész nem ér semmit vagy mitől lehet ez ??

    Help
  • Falconer
    #12445
    A kettő ugyanaz, szóval felejtsd el. Szerezz be egy joyt pár ezerért.
  • Rue East
    #12444
    mért, nem ugyan az a kettő?
  • szabii98
    #12443
    Az irányítás vagy a játék?Esetleg mind2?
  • [HUN]FaTaL
    #12442
    Nem lesz élvezhető.
  • szabii98
    #12441
    Gondolom semmi esélyem a játékban repülésre ha nincs joyom ugye?:)
  • Nesu
    #12440
    Ez remélem már helyt álló.
    Egyéb iránt ,a sötét szürke az én készítményem ,a többi nem ,de javíthatom az észrevétel alapján .

  • Nesu
    #12439
    Lufthansa Douglas DC2 1941



    Lufthansa Douglas DC3 1941

  • Nesu
    #12438
    OFF

    Egy eredeti még mindig repülőképes Berlinben él



    ON
  • Nesu
    #12437
    Igen egy DC3 Douglas volt ,Hajózói mulasztás
    Itt van részletesen a LuftWaffe törési listája
  • Nesu
    #12436
    Az eredeti színe zöld




  • Nesu
    #12435
  • CptSAB
    #12434
    jobb lett volna a D-AIAS-t letölteni hozzá.. na ennyi
  • CptSAB
    #12433
    de talán azért mert ez egy DC-2.. míg az eredeti DC-3 volt.
  • CptSAB
    #12432
    1944. április 21-én Frederikstand-tól 15 km-re délnyugatra Vesteroy-nál elkapott egy 90 méter magas dombot. Ennyi a summárum erről a gépről. No meg annyi, hogy a paint az hibás.. az oldalkormányra festett felségjel, de mondhatni maga az oldalkormány belső vonala sem követi az eredetit..
  • Nesu
    #12431
    igen ,várom már :))
  • Nesu
    #12430
    Linked van ?
  • m814
    #12429
    Ha elsőkézből származó infókat szeretnél ezzel kapcsolatban ITT nézelődj a hírekben, vagy a fórumban.
  • csige791
    #12428
    DE készülőben van az FSX verzió, vagy csak várjuk ? :)
  • CptSAB
    #12427
    Frederikstandnál földhöz is lett csapva a pilcsi miatt..
  • Nesu
    #12426


  • Nesu
    #12425
    Nem sajnos ,FSX alatt otromba hiányoznak egyes textura -k
    és csak téli ,havas felszínt ad .E mellett nincs meg a kifutó pálya sem a fő épület fele látszik csak .
    Várunk míg megérkezik az FSX verzió .
    viszont Nagyon szép FS9 alatt .
    Szeretettel
  • wadamhun
    #12424
    jó kis összefoglaló anyag, hasznos (de a 42. oldalon a magasságmérő battery kicsit erős:) )

    amúgy jó reggelt, rég jártam erre, nincs nagyon időm visszaolvasgatni sem...:(
  • carlosfly
    #12423
    Nem tudjátok véletlenül hogy ebben a joyban potik vannak vagy optokapus??

  • PetiM44
    #12422
    Nagyon jó, szerintem is hasznos. Mikor lesz a folytatása? Mert gondolom nem csak engem érdekelne.