33535
  • polluxware
    #12501
    a2a fórum... pássz

    nekem soha nem volt rá szükségem, habár nincs is sztem.. mert amint betöltöd az elmentést, van úgy hogy tovább csökken az olajhő

    példul -30 fokban akármit csinálsz, az istennek se lehet elindítani meleg olaj nélkül
  • Willenbrock
    #12500
    Az a vicc hogy először mikor alig önindítóztam egy pillanatig simán beindult.Mostanában hagyom jól felpörögni és semmi.Kipróbálom akkor előmelegített olajjal is.Amúgy 15 C hőmérsékleten 4X szívattam meg a pumpával.Korábban így beindult.
    De létezik hozzá amúgy ez a fájl amit ha bemásolok adott helyre akkor minden beállítást alap cold and darkra tesz?
  • polluxware
    #12499
    arról nem is beszélve hogy mivan ha valmi szemből megy neki... hamarabb lövik le:)

    nemtom mééér ez a topgunos sajtrácsos pittyogóóó kergetőzőőősös hadviselés jut az emberek eszébe ha légiharcról van szó:))
  • polluxware
    #12498
    milyen külső hőmérséklettel próbálkoztál? valmint mennyit prime-tál a mocira?

    egyébként megy az mindig... :) olyan mint a kétütemű technikát beböffenteni /érteni kell hozzá:/

    próbáld meg azt hogy meleg olajat nyomatsz indítás előtt, úgy tutira beböffen majd
  • CptSAB
    #12497
    Egy megfelelően rávezetett repülőgép biztos ledurrantotta volna.. Ekkor már bőven repült orosz részről a Szu-15 jó kis AA-3 (R-98) Anab rakettyákkal.,
  • Willenbrock
    #12496
    Akkor nem tudja senki mi lehet a gond a P-47 Razorback-el?(accusim is fenn van) Egy ideje mindíg elállítódnak a beállításai,pl a FOV is,és az indítás-ami eleinte ment,most sorozatban nem megy pedig úgy csinálom ahogy először is.Csináltam már olyat is hogy Ctrl+E vel indítottam,leállítottam,mindent kikapcs-mentés,aztán ezután indult manuálisan is.Most megint nem indul,már Ctrl+E-vel sem.Olvastam hogy van valahol egy olyan fájl ami a megfelelő helyre másolva a gyári cold & dark módot állítja be.Ez letölthető valahonnan,és hova kell bemásolni?(A2A Razorbackről van szó)
  • MatWood
    #12495
    Ezeken a képeken nem néz ki annyira rossznak:

    LOWW
  • MatWood
    #12494
    Hali! Már írtam, hogy jobb mint a default LOWW, tehát nem olyan mint az eredeti Fly Tampa Vienna, szerintem nem volt jobb talaj textúra ezért lett ilyen csúnyácska, de ha jól hallottam a híreket akkor az Aerosoft dolgozik egy Mega Airport Vienna-n. Remélem nem kamu és benne lesz az új Skylink rész is. Az egyik kedvenc repterem Európában. Igazából vagy az ORBX srácok ráállhatnának EU-ra, vagy megszülethetne az AS 2012 mondjuk idén. :D Erre kicsi sajnos az esély, tehát marad ez.

    Üdv.
  • Papirzacsi
    #12493
    Amellett, hogy jelenleg gazdaságtalan, a hangrobbanás miatt, csak kiterjedt vízfelületek felett lehet vele hangsebesség felett repülni, amíg meg nem oldják, hogy a lökéshullám ne érjen le a földre, így a London-Ausztrália máris megvalósíthatatlan.
  • polluxware
    #12492
    gazdaságtalan
  • wolfaud
    #12491
    OFF
    Imádom a Concord-ot de abba az időbe amikor elkészűlt az volt az érdekes hogy nem volt olyan vadaszrepülő ami utolérte volna!
    Amit nem értek ha 1969-ben képesek voltak ilyen gyors gépet építeni most miért nem teszik mennyivel lerövidítenék London New York Vagy London Ausztrália (nem kellene 26 órákat repülni!)
  • polluxware
    #12490
    zsidófób megjegyzést nem kifejezetten cifu-nak szántam...

    hanem azoknak akik az ezen emberek okfejtésit tovább viszik, és megy rajta az üres morgolódás...

    másrészről cifu kitér arra hogy az itteni radarok jeleit vizsgálgatják, kizártnak tartom hogy ne tudnának már mindent a mi kis honvédelmünkkel kapcsolatban, aminek java része még régi-régi orosz időkből származó elemeket is tartalmaz

    a grippenek-be meg üzemanyag sincs...... túl sokat nem érdemes miattuk filózni

  • Solt
    #12489
    Pollux, nem akarlak sem megsérteni, sem vitát generálni itt, de ez a zsidófóbiás reagálásod mindenre ami a te véleményeddel ellenkezik, az már nekem picit sok...

    Nem tudom, hogy Cifu munkásságát te mennyire ismered, de őt zsidófóbiával vádolni azért meglehetősen erős. Az egyik legkorrektebb forrás a témában sg-n... nem egyszer bizonyította már a tárgyilagosságát, és a hozzáértését...

    Mellesleg egy rádióelektronikai felderítő gép signit képességgel mégis mi, ha nem harci gép? Arról meg nem is beszélve, hogy, ha annyira jelentéktelen a történet, akkor mégis miért civil lajstrommal érkeztek?

    Signit képesség, civil lajstrom... mi ez, ha nem kémrepülőgép? Gondolom abban egyetérthetünk, hogy a kütyük kapcsolói nem off állásban voltak...

    Túl sok itt a véletlen ahhoz, hogy ennyire lazán vegyük... ahhoz meg elég marhának kell lenni, hogy ebből valaki a megszállásig eljusson...

    Szerintem korrektebb lenne, ha az ellenvéleményedet adott topikban, Cifunak címezve tárnád a nyilvánosság elé... legalább az esélyt add meg neki, hogy megvédje magát, és érveljen, mielőtt zsidófóbiával bélyegzed meg...

    OFF-ért elnézést a többiektől...
  • polluxware
    #12488
    adtak egy ifr útvonalat a közlekedési hatóságnak, (kimaradt a gép teljes részletezése)
    kapott egy squak kódot mindkét gép, berepült a magyar légtérbe.. majd távozott...

    közben fene tudja mit tekingetett.... talán Vona Gabikát leste meg a retyón

    ennyi
  • polluxware
    #12487
    *radarok
  • polluxware
    #12486
    cifu gyereknek az érvei eléggé.... sikamlósak:)

    a gép, annak ellenére hogy haditechnikai optikai megfigyelő eszközzel volt ellátva.. nem minősül harci gépnek, hisz semmilyen támadó fegyverzettel nem rendelkezik

    másrészről... talán oka volt annak hogy nem emlegették előre a hírekben hogy jön ide ilyesfajta gép

    az meg hogy nem észlelték a radok + egy nagy *aszság aki ezt állítja

    már megint megy a zsidófób agyalás

  • LegendTommy
    #12485
    mármint az erénykovácsolás
  • LegendTommy
    #12484
    igen ez a legnagyobb vicc
  • Hypo #12483
    Teny hogy a magyar vezetes toketlen, de mas orszagokban ez nem okozott ilyen gondot, az meg megint mas hogy nalunk mindegyik politikai ero valami erenyt probal belole kovacsolni maganak.

    OFF
  • Solt
    #12482
    Egyformán hibás lépés túl reagálni, és lekezelni a dolgot... nyilván túlzás megszállásról beszélni, de túlzás kézlegyintéssel elintézni is...

    EZT érdemes elolvasni...
  • Clidey
    #12481
    Ezek szerint a készítője readonly topiktársunk...
  • Hypo #12480
    a vicces, hogy az itteni hirekrol tudosito amerikai lapokat kesobb egy masik forras mar ugy hozta hogy ok is errol beszelnek:)))) kozben ok csak a magyar hireket kozoltek:)))

    hihetetlen, ja es mar vannak akik megszallasrol beszelnek:)))))
  • zstomi
    #12479
    Sajna már nem elérhető az md11-es magyar oktató. Esetleg máshol meg lehet nézni?
  • polluxware
    #12478
    ha ti tudnátok milyen okoskodás megy ezügyben.......... hogy ki engedte:) még az utolsó vécésnéni is le lesz bacva

    sztem amikor kiadták az ifr útvonal engedélyt, elfelejtették közölni hogy van a gépen egy recon pod is...

    erre másnak: KATONAI TÁMADÓ JELLEGŰ HARCIASAN IZRAELI gépek lepték el a léggggteret

    + JÉZZZZZUS

    az hogy kismillió afganisztánba meg irakba tartó amcsi gép repül át amiken tényleg lehet valmi kis egészségre káros cucc az smafu....

    ebből a hírből kiindulva már hiradót se éri meg nézni mert olyan idióta felfújások vannak

    még arra is tudok gondolni hogy tenoristák vannak pesten és azokat akarták riogatni, a magyar hatóságnak meg direkt nem szóltak mert annyira titkosan ment volna a buli, hogy 5percre rá már ment volna a hiradóban, VIGYÁZAT EMBEREK REEETTENTŐEN TITKOS AKCIÓ VAN FOLYAMATBAN:)

  • Hypo #12477
    ok is beszoltak:)))
  • vmarc
    #12476
    Hát majdnem úgy nyomtam mint az izraeliek csak én legalább rádióztam Budapest Approach al.
    De a leszállás igazi dráma volt majdnem túlszaladtam mert 134 Kias a minimális sebesség aminél még nem esik át szóval kellet az ernyő.
    Nagyon bírom a Fly by Wire rendszerét ennek a 117 esnek, LHPA ból 10 perc sem kelett míg átért LHSM re aztán egy iskolakör Kisbalaton felett és touch down.
  • Hypo #12475
    volt engedelyed a miniszteriumtola berepulesre?:))))
  • vmarc
    #12474


    Hogy ne csak légcsavaros kerepelőkről legyen itt kép...:D
  • carlosfly
    #12473
    Biztosan sokat dolgozott vele... nem kötekedésből mondom de az alapján a kép alapján ami ott van neked tetszik ??
  • Willenbrock
    #12472
    P-47-est 3X beindítottam simán tegnap most meg sorozatban nem indul.Mindent úgy csinálok ahogy kell,mégsem ugrik be a motor.Sokáig nyomtam a startert balra hogy jól felpörögjön,aztán egy jobbra húzom és semmi,egyet nyikkan és leáll.Mix,rpm reverser fullon,gáz 30% előtte a primer meg lett pumpálva 6X ahogy tegnap,benzinpumpa bekapcsolva és mégis...pedig még ma is beindítottam.Accusim is telepítve van.Mi lehet a gond?
  • MatWood
    #12471
    Megjelent a Fly Tampa Vienna X (Vienna X Project), csak nem a Fly Tampa csinálta. :) Pontosabban az FS9-es Fly Tampa Vienna kell hozzá.
    Az biztos, hogy jobb mint a default Schwechat.

    Innen tölthető!

    Üdv.
  • carlosfly
    #12470
    Köszi!
  • Willenbrock
    #12469
    Nem,ez a Howard Hughes-féle H-1 Racer,az "Aviator" filmben is szerepelt.Szerintem úgy csináltam az indítást ahogy a videón van-így is írják de nem indult be:/
    Hughes H-1 Aerosoft
  • Nesu
    #12468
    Ez a Helikopter a Nemeth desigen féle huey ??
  • Willenbrock
    #12467
    Ok,gyanús gépet uninstalláltam már nincs hibaüzenet. A2A P-47 nagyon jó,elég sok mindenre kell figyelni és a leszálláskor is nagyon élethűen viselkedik.
    A Hughes H1 viszont valamiért nem indult be,pedig úgy csináltam ahogy írva van:
    propeller 100%
    master avinocs ON
    Fuselage tank BOTH START
    whobble pumpa FUEL 4 PSI
    mixture FULL RICH
    mágnesek(bal-jobb) ON
    aztán bekapcsolom a startert és meg se röccen,a benzinnyomás pedig elmegy :( A manualban így írták az indítást,mi lehet a gond?
  • Willenbrock
    #12466
    Néha mikor kilépek az FSX-ből olyan hibaüzit ír ki hogy az x,y memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:Read. Van 1-2 addon gép is telepítve,ezek okozhatják ezt?
  • Tibetan
    #12465
    FSX csemege! Kiváncsian várom a véleményeket, ha valaki kipróbálja! :)
  • [HUN]FaTaL
    #12464
    Köszi! :)
  • Hypo #12463
    MD-11 Magyar oktato videok
  • csige791
    #12462
    Király a festése a repcsidnek!