33535
  • Framsen
    #12541
    Hello,
    Tudom, hogy hol kell letölteni TEXTURÁT de "readme" angolul van és nem értek minden szót, a fordítógép, meg tudjuk milyem...
  • LegendTommy
    #12540
    csodás panoráma
  • carlosfly
    #12539
    Ugymondom inkább ez ébresztett :D:D
  • carlosfly
    #12538
    Na tessék! Kinézek az ablakon és ez a látvány fogad
  • [HUN]FaTaL
    #12537
    Legalábbis XP-n

    Vista/Win7

    c:\users\felhasználó\appdata\roaming\microsoft\fsx\fsx.cfg
  • polluxware
    #12536
    winflag gomb+f

    fsx.cfg

    megtalál

    egyébként c:\doku&settings\felhasználó\appdata\microsoft\fsx\fsx.cfg
  • kakhas
    #12535
    Sziasztok! Átnéztem a FAQ-t, de sajnos nem kaptam infót a REX-ről. Pontosabban azt szeretném kérdezni, hogy hol is van ez a fsx.cfg nevű fájl mert sehol nem találom és első lépésben az ezt a fájlt tartalmazó mappát kéne kiválasszam. Valaki tudna segíteni? Köszi.
  • polluxware
    #12534
    flightsim.com -ról szedj le egy repaint-et, abban szokott lenni readme.txt is..
  • Framsen
    #12533
    Sziasztok !
    Légyszi írjátok le, hogy hogyan kell TEXTURÁT telepíteni !
    azt tudom, hogy az AIRCRAFT.CFG -ben kell beírni azt. :D
    de hogyan mentsem el ? hol, hova ?
  • Ryan1991
    #12532
    sikerült megoldani !
  • Ryan1991
    #12531
    Cső! valaki meg tudná nekem mondani hogy hogy tudok repülőgépeket be rakni a Fsx-be?? a választ előre is nagyon köszönöm !
    Üdv: Zsolti
  • Clidey
    #12530
    Pedig elég világosan fogalmaztam szerintem... :D
  • ups1030
    #12529
    Üdv mindenkinek! Egy kis segítséget kérnék!! A flight simulator X-het keresek magyar kézikönyvet!!! Tudd nekem ebben segíteni valaki??? Előre is köszönöm!!!
  • pateszi
    #12528
    Win XP 32 bit alatt és FSX SP2/Acc pack-kel játszol?
    Melyik gépeknél van ez a hiba? Csak addon, vagy az alap repülőknél is?
    Egyaránt jelentkezik teljes képernyős és ablakos módban is?

    A legegyszerűbben úgy tudod megszüntetni, ha a config panelen kikapcsolod s Show tooltips opciót.
    Ha a fenti helyzetben vagy, úgy tudom, nincs más használható megoldás.
  • carlosfly
    #12527
    Ez se nem LockOn se nem il2. Sztem itt inkább a polgári repülés van előnyben. Nem tudom találsz-e olyan szervert amit keresel de sztem jobban jársz ha il2 vagy lockon körül kereskedsz....
  • ensign
    #12526
    Valaki meg tudná mondani, hogy a My Traffic 2010 az FSX-re telepítve teljes funkcióban működik vagy valamilyen fizetős adatbázist használ ami miatt további pénzbe kerül?
  • bgabor
    #12525
    Sziasztok!
    Gyakran játszom FSX-el és egy ideje a műszerek tooltipjének szövege helyett fekete pacák jönnek elő. Ez nagyon zavaró, hogyan tudom ezt megszüntetni?
  • polluxware
    #12524
    spec ezt nem vágom miért írod...:) rég láttam eme gépet
  • pateszi
    #12523
    A Lisunov Li-2-essel az a nehézség, hogy aszimetrikus a szárnyfestése, amit az FSX DC3 modellel nem lehet megoldani.
    Hozzá kell nyúlni a modellhez, anélkül csak felemás eredmény születhet, de nem valósághű.
    A külső modell átalakításán már túl vagyok. Jó pár apróságban eltér ám egymástól a DC3 és a LI2: ajtó a jobb oldalon, antennák, motorborítások, ablakok száma, az ülések eltérő kiosztása, stb....
    Rakok majd képeket a mostani állapotról valamelyik fejlesztői topikba.
  • Willenbrock
    #12522
    Van olyan fsx szerver ami non stopban megy és bárki csatlakozhat rá?Esetleg olyan van-e amin csak világháborús gépekkel repülnek?Van-e minden szerveren repülésirányítás,vagy úgy szállok fel-le ahogy tetszik?Bármelyik reptérről lehet online módban is indulni?Csak azért kérdezem mert van már sok jó vadászgép kiegészítő és legalább imitált légiharcokat lehetne vívni velük.
  • Clidey
    #12521
    Akkor meg minek posztolod? Vagy ha tanács/segítség kell, írd oda.
  • Nesu
    #12520
    az lehet még nincs kész
  • Clidey
    #12519
    Hát ez igénytelen.
  • Nesu
    #12518


  • polluxware
    #12517
    nem oly bonyi:) annyi a lényeg hogy a turbót előbb kapd le mint a gázt különben túlpörög asszem:/
  • Willenbrock
    #12516
    Á nem csak a manuált nem értem pontosan,úgyhogy félinformációkból rakom össze mi hogy működik rajta:)
  • polluxware
    #12515
    technikagyilok
  • Willenbrock
    #12514
    A turbót sikerült szétvágni,nem ment 10 percnél tovább szerintem talán az lehetett a baj hogy leborításkor is félig rá volt kapcsolva.Durrant egyet mintha egy húr elszakadt volna,aztán pöfögött a motor mint egy gőzmozdony.Aztán a hűtő örvlemeze ragadt be mert 300 csomó felett nyitottam ki.Mindez a La-Manche csatorna felett történt nagy felhők között,de kibírta a motor hazáig így is:)
  • Willenbrock
    #12513
    Már jó,újratelepítettem.Lehet hogy a sorrend volt rossz és az accusim hotfix nem volt rátelepítve.
    Repültem vele egy kört,egyszer elájultam mert nem jól volt beállítva az oxigén.Nyitva volt a csap,de automata volt az adagolás-azt hittem az elág lesz.Lementem alacsonyra trimmeléssel aztán kinyitottam a kabintetőt és magamhoz tértem.Ezután 100% flood-ra állítottam az oxigént,azután már nem ájultam el.Mindíg 100%-on kell tartani?
  • Hypo #12512
    ok csak hatha valami el van cseszve, nem tudom a battery life mennyit szamit nala, mert nekem emlekeim szerint nem volt ilyen gond A2A val
  • polluxware
    #12511
    nem sok köze van hozzá.. normál gépnél ez megjátszható, de az accusim akkor is az utolsó repülés paramétereit tölti be a dat fájlból
  • Hypo #12510
    Default flight ot tolsd be KSEA es cessna, majd motort allisd le a szokasos modon es tolsd be a gepet, es probald inditani.
  • carlosfly
    #12509
    users/username/pictures/fsx pictures
  • Willenbrock
    #12508
    Most már jó,ismét rendesen indul.Nagyon bivaly gép,mikor ráadja az ember a boostot szinte érezni lehet a nyers erőt.A screenshotokat hova menti a játék?
  • Willenbrock
    #12507
    Köszi,lehet hogy a sorrend sem volt helyes úgyhogy legalább a 2 kiegészítőt újratelepítem.
  • polluxware
    #12506
    inkább olyan dolgok lhetnek hogy netframe verziója átíródik meg hasonlók
  • polluxware
    #12505
    ezt az újrarakom az fsx-et meg felejtsétek már el............................ semmi köze hozzá

  • polluxware
    #12504
    p47 install + ACCUSIM!!!!! + majd ezt peccseled fel!
  • Willenbrock
    #12503
    9 C-os olajjal,10 C-os karburátorral sem sikerült.6X lett pumpálva,9 C külső hőmérsékleten.Mix,RPM reverser fullon vannak,propellerszög automata,gáz 1/3-ig tolva.Generátor,maintank,gyújtómágnes bekapcsolva.
    Azt hiszem reinstallálom az egész fsx-et,még annyit kérdeznék hogy a telepítési sorrend az hogy helyes? Így tervezem most:Fsx,fsx sp1,acceleration,ORBX,P-47,P-47 patch,accusim,accusim hotfix
    Ez jó sorrend vagy az accusimet a kiegészítők elé kéne inkább?
  • polluxware
    #12502
    próbálkozz azzal hogy először lezabáltatod, majd félig kinyitod a pillangót... aztán persze gyorsan vedd vissza különben szétnyomja az olajpumpát