33535
  • kakhas
    #12581
    jaj de suta vagyok XD elírtam nekem 142es kellene:) amúgy 43as és 142 is van simviationon, csak 142es nem megy sp2essel.:D
  • kakhas
    #12580
    igen simviation.com-on van 143-as ami működik sp1el:) nagyon szerettem de inkább marad a sp2:P
  • Willenbrock
    #12579
    P-47-essel sikerült kényszerleszállást imitálva leszállnom egy kis tisztásra,a gépnek sem lett baja és a fák is megúszták:)
  • Clidey
    #12578
    Miért olyan van ami sima FSX-el megy?
  • Rue East
    #12577
    amit az nvidia kártyák esetében ír, vagyis, hogy könnyen elér 20-25 fps az igaz, minden maxon, default scenery, default b738 vc, ai traffic-al nekem tényleg könnyedén eléri, nem nagyon esik alá, BUD (aerosoft) is elég vállalható, 15 fps (nagy átlag)
    viszont az előbb elég durván szétesett a monitorom képe, fsx közben, újra kellett indítanom a gépet, de nem biztos, hogy köze van ehhez...
  • kakhas
    #12576
    Esetleg nem tudna valaki nem tudna egy olyan zlin 143-ast ami megy fsx sp2-vel is rendesen?:)
  • pateszi
    #12575
    Szia,
    Miért ordítozol ?
    Ilyen kérdezéssel nem lesz itt sikered.
    Próbálhatnál egy kicsit utánaolvasni a dolognak, pl. a banner alatt a FAQ menüben találsz hasznos infókat.
    Ha tudod már, hogy mit nem értesz, kérdezz majd újra.
  • CptSAB
    #12574
  • dávid 001
    #12573
    HELOSZTOK NEKEM 0 2004 VERZIO VAN MEG ÉS NEM TOM MIT HOGYAN LEHET CSINÁLNI VALAKI VEGYEN FEL MSN RE :QWETTT@CITROMAIL.,HU
  • pateszi
    #12572
    Sziasztok,

    Érdekelne a véleményetek az alábbi cikkről:
    Hisztek a csodákban?

    FSX-ről szól, nem OFF.
  • CptSAB
    #12571
    A régi munkáiknál "felületesek" voltak, nem volt ilyen aprólékos modellezés, és a textúrák terén sem voltak a munkáik felemelőek. Igaz a Premier Aircraftot és Abacust messze verték már akkor is. Az FD azonban a mai napig gyengéjük. Úgy gondolom, és ezt mindig is hangoztattam, az FS FD programozása csapnivaló. Ott van egy rahedli szakkönyv, amely a repülégépek finamikai részével foglalkozik, viszont maga az SDK homlokegyenest semmit sem közöl. Amik vannak air file szerkesztők, azok meg sokat nem érnek.
  • Clidey
    #12570
    Igen, így van. Én a Long EZ-nél vettem először észre e pozitív fejlődést - modjuk addig nem igazán foglalkoztam a céggel. :)
  • Clidey
    #12569
    Nem is a szépsége miatt linkeltem be... :D
  • CptSAB
    #12568
    kár hogy csak fsx verziós lesz, azért Alphás srácok meg kell hagyni egyre szebb modelleket készítenek, és a textúráik is egyre jobbak!
  • polluxware
    #12567
    jézusom de randa egy gép:) jesszusmamus, ez aztán hátsóval repül előre

    kivitelezés egyébként bíztatónak tűnik
  • Clidey
    #12566
    Bár az Alphasim cuccai nem tartoznak a kedvenceim közé, de ez tetszetősnek ígérkezik. De majd meglátjuk...ne kiabáljuk el... :D

  • Rue East
    #12565
    Airport Design Editor-ban megszerkesztettem OVB éppen épülő 2-es pályáját, na de azonkívűl meg kell csinálni a backgrond-ot, vagyis azt a területet ahol a reptér elhelyezkedik
    na most erre elolvastam egy leírást, létre kellett hoznom egy xml file-t, ez alapján, csak átírtam a koordinátákat az általam kreált új reptér kerítés koordinátáira és elvileg most az xml2shp.exe-nek létre kell hozni midnen féle file-t, de nem csinál semmit
    ( a hozzá csomagolt próba file-kkal működik)

    valaki esetleg csinált már hasonlót?
  • Nesu
    #12564
    WORK IN PROGRESS




  • MatWood
    #12563
    Hi!

    Itt szinte minden fent van!

    NAVData Charts

    Üdv.
  • CptSAB
    #12562
    látványos, de jó néhány hülyeség van benne, az első a gurulóuton kezdődik.. két gép egymás se**ébe bújva.. a Pilatus elfogásáról már nem is beszélve na ez az amiről a pollux féle mese is szól.. gfx minden megvan, látványosnak is az.. azonban.. az ész az hiányzik.

    jó persze húsvétkor én vagyok morcos, pedig dícsérnem kéne a fasza sceneryt, a tájat a felhőket a videjó grafixot, és erre szőrszálhasogatóan könyörtelenül belerongyolok, előszedve azt ami ha a valós életben történne akkor..

  • Balintka84
    #12561
    Sziaszok!

    Reptér térképeket keresek. A Navigraph nDAC 3 kipróbáltam de fizetős sajnos. Tudnátok mondani oldalt ahol lehet letölteni ilyeneket?

    Köszi előre is a segítségeteket!

    Üdv: Bálint
  • polluxware
    #12560
    itt magáról a törődésről, odafigyelésről van szó.. erre próbáltam rávilágítani

    magyarán a pénz önmagában nem hozza a minőséget, maximum a "lehetőséget"
  • Falconer
    #12559
    Na ez azért jóval komplikáltabb itt. Meg azt sem árt elfelejteni, hogy nekem kb hasonló géppel (4gigára húzva), az FS9 is lemegy jópár helyen 18fps-re, pedig teljesen optimalizált. Egy fényképezőgéhez van egy manual akit mindenki megért, FSXhez meg kell mindenféle patch meg cfg állitás amit netről kell összebogarászni.
  • litlebubu
    #12558
    Ez a videó nagyon ott van.
  • pointer4
    #12557
    Hát az én honnan tudjam ? :D Annyit tudok a repülőkről, amennyit a tévében mondanak :D
    Gondolom szép és jó, de nyilvános fórum, kérdezz rá ha illegális :D
  • Clidey
    #12556
    No és mit keres ott ez én Flightlevel-es Boeing-festésem?
  • pointer4
    #12555
    Szimuka :)



    + mégegy Alertnek, mert imádja a házi készítésű vezérlőket :D
  • polluxware
    #12554
    nem erre értettem.. hanem arra hogy nekem messze nincs olyan jó konfigom, viszont van egy normálisan optimalizált op-m, meg jól beállított fsx-em

    és lám műxik

    erről mindig az jut eszembe amikor egy nagyon tehetős emberke digitális fényképezőgépét volt szerencsém akkor kézbe venni, amikortájt éppenhogy kezdtek ezek "elérhető" árba kerülni... (10x optikai zoom, 5megapix, anyámtérdekalácsa optika)
    és hát úgy alakult hogy vele készített képekkel akart dicsekedni, és azokat akarta előhívatni csakhogy mivel hóót mesüge volt hozzá, 640x480as képekkel volt tele a memkártya

    most ezzel nem akarok vitát generálni sem párhuzamot vonni......... csak van ilyen is

  • CptSAB
    #12553
    amikor pedig még húzzák is és el is füstöl a technika pár fps plusszért cserébe na az az igazi...
  • Hypo #12552
    te kis gonosz:)
  • polluxware
    #12551
    olyat jókat kuncogok amikor giga-mega gépeken szaggat az fsx
  • CptSAB
    #12550
    Jó az a RealFS.. élethű grafika.. hazai gépek.. No és persze a HomeWindow kamera nézet..
  • Falconer
    #12549
    Ha van rendes hűtésed (tehát nem gyári), akkor azt a 8400ast felhúzhatnád 4Ghz-re, FSben kijön a +30% különbség. Nagy reptereket nagy forgalommal kerüld. Ezek után lehet optimalizálgatni... :)
  • Willenbrock
    #12548
    Ködös időbeállításnál itt-ott villognak a textúrák a földön,mit lehet ellene csinálni?
  • Framsen
    #12547
    nekem is egy ilyesmi üzenetet ír ki én se tom mit csináljak ! :(
  • knight009
    #12546
    Üdv.!

    Az lenne a problémám, hogy az FSX telepítésekor ezt a hibaüzenetet kapom:



    Szerintetek mi lehet a probléma?
  • pateszi
    #12545
    Szia,

    A gépeden, ha nem is max beállításokkal, de szépen kellene futni az FSX-nek.
    Írd be a grafikai beállításaidat (vagy tegyél fel valahová róluk képeket) és azt, hogy milyen kiegészítőknél tapasztalod ezt a 15-16 FPS-t.
    Hasonló gépem van (a VGA-t leszámítva) és nálam teljesen jól játszható az FSX.
  • LegendTommy
    #12544
    nyugodj meg egy tunningolt i7-en se megy fullba
    próbálkozzál szerintem inkább fs9-el,
    egyébként ennél tudna többet is a te gépeden, de nem sokkal
  • bbccc
    #12543
    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Egyszerűen élvezhetetlena játék az FSX el. Pontosabban az FPS számmal van gondom. A grafikai szintet a közepes alá húztam jóval és még ígyis ilyen 15-16 az FPS szám, ami miatt szinte játszhatatlana játék, főleg földközelben. Egyszerűen nem tudom mi leheta probléma :( A földi objektumok száma már a 0-n van, csak a terminálok vannak meg. Nem tudom mi leheta probléma, mert a gépem nem gyenge. Pontosabban Intel Core 2 Duo E8400 (3GHZ) 3 giga RAM VGA pedig ATI HD4850 (512 megás). A rendszer azóta újra lett telepítve és az eredmény utána is ugyanaz. Válaszaitokat előre is köszönöm :(
  • kakhas
    #12542
    Köszi szépen, közben megkaptam FAQ-ban is:)