33535
  • litlebubu
    #13221
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, a Turbo Cmelák nagyon tetszik, az An-2-t is letöltöttem, elleszek velük egy darabig. Sajnos én nem értek a textúrázáshoz,átfestéshez. Az a baj, hogy a Photoshop-hoz sem konyítok. :-( A repülést is csak tanulgatom, ahogy ídőm engedi, a saját magam szórakozására. Talán a távoli jövőben, eljutok arra a szintre, hogy felmerészkedjek online is, de ez nem mostanában lesz. :-) Mégegyszer köszönöm mindenki segítségét, szép hétvégét nektek.
  • MatWood
    #13220
    Hali,

    a flightsim.com-on van egy Antonov AN2-es nem próbáltam még ki, de szerintem egy próbát megér. Magyar mezőgazdasági és egyéb magyar festést nem találtam hozzá, de hátha lesz itt egy vállalkozó szellemű és készít egyet-kettőt. :)

    Üdv.
  • Clidey
    #13219
    Próbáld ki a Turbo Cmelakot is innen! Ennek már semiphotoreal külső textúrája van, szerintem már kezd elég szép lenni. A Tomi által linkelt cuccok textúrailag tényleg hagynak némi kívánnivalót maguk után, de ez csak egy jó fotó és némi Photoshop meló függvénye ugyebár... ;-)
  • CptSAB
    #13218
    Egy igazi fasza textúra sokat tudna dobni rajta, élőben sem egy szép gép, de pont ez a varázsa.. Imádom ezt a robosztus, randa madarat..
  • polluxware
    #13217
    na jóóó, akkor csak külsőleg kihívásokkal küszködő modellek
  • CptSAB
    #13216
    Nem Karfinyádó sztájl.. de ez van, és én spec el tudok rugaszkodni a gyengébb graf. kivitelezés mellett.
  • polluxware
    #13215
    horror
  • CptSAB
    #13214
    Z-37A , Z-37A-2 , Z-37A-3
  • alert
    #13213
    Nálam is XP alatt ha 4GB ram van a gépben, akkor ilyet produkál és sokszor lefagy. Kivettem egy modult maradt benne 3GB, így pedig semmi probléma. De eddig azt hittem az alaplappal van baj, ezek szerint nem egyedi...
  • carlosfly
    #13212
    Ezt nekem is csinálta 32 bites rendszer alatt win7 nél aztán még jött mellé hogy Run out of memory...
    Hiába a 4 giga ram az xp alatt.........főleg ha 32 bites
  • litlebubu
    #13211
    Köszönöm!
  • Cirrus79
    #13210
    A BIOS-ban 1,6 az alap, de azt olvastam, hogy ezeknek a memóriáknak kell az 1,8V
    Ez bizonyítást is nyert egy linuxos memteszt segítségével, tehát alapnak vehetjük az 1,8V-t...
    De köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #13209
    "Egyedül a Hyperx memóriák feszültségét vittem fel 1,8 V-ra..."

    Ha alapon van akkor minek? Tedd vissza a gyári értékeire.
  • Cirrus79
    #13208
    Minden alapon van! Egyedül a Hyperx memóriák feszültségét vittem fel 1,8 V-ra...
  • alert
    #13207
    Ha tuningolva van a vga vagy a proci azt vedd vissza először. Valamikor hiába hűtőd megfelelően, a tuning miatt akkor is ilyeneket művel. Valamikor meg nem. Fura a lelkivilága.
  • Cirrus79
    #13206
    Köszi a segítséget!

    Az Everest szerint a GPU diódák 65 fokosak de nem emeli a venti fordszámot...
    Mondjuk a proci magok is 60 fokosak és a gyári hűtője fullon pörög...
    Megpróbálom az extra hűtést, köszi!

    Happy landings!
  • alert
    #13205
    Én is erre tippelnék. Saját tapasztalatom szerint az alábbiak okoznak ilyet:

    - processzor, vga, memória túlmelegedés > hibáznak.
    - processzor, vga vagy memória tuning > hibáznak.

    Az FS nagyon allergiás ezekre. Nálam pont a héten volt hasonló ebben a nagy melegben a jelenség ugyanez, csak a fák szálltak el :) feltettem egy arctic cooler hűtőt a procira és a jelenség megszűnt. Régebben volt hasonló gondom memóriával szintén nyáron. Azelőtt pedig minimális (néhány Mhz) vga tuning miatt már szintén elszálltak a házak és a fák.
  • Cirrus79
    #13204
    A kártya ventillátora szinte alapon pöcörög, ezért nem erre gyanakszom...
  • Papirzacsi
    #13203
    Esetleg lehet, hogy túlmelegszik a vidkarid.
  • Cirrus79
    #13202
    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Fél óra repülés után a földi objektumok "bábel tornyának" képzelik magukat és enyhén megnyúlnak. Valahogy így:
    http://www.seportal.bben.hu/image_upload/viewer.php?file=ojm6mpov2bcvtavi9h6u.png

    FSX Acceleration, semmi addon
    config:
    HD5850
    Phenom II x4 965
    4GB
    XP SP3
    Előre is köszi!
    Addigis, jó leszállást mindenkinek!
  • danyr
    #13201
    Köszönöm a segítséget ! :D
    #13194: Nekedis ;)
  • CptSAB
    #13200
    De ha esetleg megfelel, akkor a Z-37 Cmelak tölthető. Jó, tudom nem az öreg Annuska néni, de ha MG gép kell és olyan ami röppen is Magyarországon, akkor talán megteszi. Z-137 is van.
  • litlebubu
    #13199
    Értem, köszönöm!
  • Clidey
    #13198
    Tudtommal nincs ilyen.
    Zippyo pedig eltűnt az MG topikról már jóideje. De ő nem egy vadiúj modellt csinált, "csak" a Xomer-félét foltozgatta ki.
  • Hypo #13197
    Nice
  • litlebubu
    #13196
    Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami jó Agro An-2-est? Az indexen a "mezőgazdasági repülés" topokon valaki elkezdte a modellt, de sajnos nem tudom, hogy azzal mi lett. :-(
  • [HUN]FaTaL
    #13195
    Project Airbus A320 + Wizz festés, avsim
  • JackDow
    #13194
    wilco pub Airbus Vol 1. + Wzz repaint
  • danyr
    #13193
    Sziasztok!
    Már több napja keresek Flight Simulator X-hez Wizz Air-es skint vagy gépet. Ha tudtok nekem ebben segíteni ,legyetek szívesek. :)
  • repvez
    #13192
    Szeretném kérdezni, hogy az alphasim c-17 1.05 -ös javitása fizetös vagy csak annyira el van dugva hogy egyszerüen nem találok letöltö linket hozzá?
    ha valakinek megvan elküldhetné amibe a virtual cockpit van .
    köszi
  • Hypo #13191
    :))))))
  • polluxware
    #13190
    Háá mi nem az??
  • Hypo #13189
    IRIS SIM FREE p40
  • polluxware
    #13188
    egy két dolog érdekel csak belőle szokás szerint:)
  • polluxware
    #13187
  • Lacuska77
    #13186
    Szia!

    Az Ezdok Camerával kapcsolatban a #13016-os hsz-ban írtam az első benyomásokról.

    : ))
  • matrixairborne
    #13185
    Sziasztok! Kérlek segítsetek!

    Telepíteni szeretném az FSX et, de 99% nál kiírja, hogy Error 1722 hiba van a Windows Installer Package részben!

    Mi a megoldás kérlek segítsetek!!!!!


    Köszönöm
  • Hypo #13184
    Hali en hasznaltam ( most epp nincs fsx fent meg nem volt erom ujra rakni)

    az itt talalhato kepek amik fsx bol valok azok mind FEX et mutatjak
  • polluxware
    #13183
    két kérdés:

    Flight env X-et használ valaki? ha igen akkor pár screenshotot tudna dobni? amolyan valós, normál, nem eyecandy jellegűt...

    EZdok Camera-val vannak tapasztalatok?
  • StrikeOfTheFox
    #13182
    Nagyon szpen köszönöm Daniele a torrentet