33535
  • bgabi727
    #13301
    hello,
    azért forog tovább, mert a sugárhajtóművek sokezer fordulattal pörgő lapátjai olyan közel vannak az őket körülölelő fémköpenyhez, hogy egy cigi is alig férne közéjük. ez azért kell, hogy minél kisebb legyen az a rés, ahol a levegő nem a lapátokat forgatva áramlik. ezért van az hogy a földön várakozó gépek kikapcsolt turbináit már a legkisebb szembeszél is lassan körbeforgatja.
    az hogy leállítás után mért forog olyan sokáig ettől is függ de inkább a hajtómű felépítése miatt van. ugyanis az első és a hátsó lapátkoszorú is egyazon tengelyen van. az első, a kompresszor átnyomja a szűkületen a levegőt, amely kitágul, hátrafelé távozik, közben meghajtja a hátsó lapátkoszorút, a turbinát. a turbina megforgatja a kompresszort, így segíti a következő adag levegő összenyomását, és a történet kezdődik előről.
  • SH3
    #13300
    tenkjú!
  • Hypo #13299
    TESSEK
  • SH3
    #13298
    Vagy elmagyarázná PM-ben, esetleg itt.
  • SH3
    #13297
    Valaki tudna linkelni egy ismertetőt, hogy hogyan kell letöltött repülőket FSX-be rakni? Előre is kösz.
  • Rue East
    #13296
    igazad van, hülyén írtam

    *amit forogni látsz
  • Papirzacsi
    #13295
    Csak hogy tiszta legyen, a Fan fokozat is turbinához csatlakozik, különben mi hajtaná meg normális üzemben?
  • Rue East
    #13294
    például az alábbi videón
    AAL B777 hajtóműcsere
  • Rue East
    #13293
    amire te gondolsz, hogy forog, az a fan fokozat, nem a turbina, azt pedig akár a szél is meghajthatja
  • grimm13
    #13292
    Hát szerintem attól hogy elzárod az üzemanyagot még foroghat tovább egy ideig .
  • Atlasz95
    #13291
    Üdvözlet mindenkinek! Légyszi segítsetek! Hogy lehet jethajtóművet ( pl: a737-es hajtóművét ) leállítani? Odáig eljutottam, hogy Ctrl+Shift+F1 a hajtómű leáll rendesen, de a turbina szépen forog tovább, mért van ez és hogy lehet leállítani ( ,mert az igazi repülőknek sem jár a turbinája a földön). Előre is köszönöm a segítséget!
  • Ombika
    #13290
    Nem igazan ertettem mit is akartak neki, rendszargazdakent telepitse?
  • polluxware
    #13289
    jó időt! hátha végre stabilizálódik ez a nyár...
  • carlosfly
    #13288
    3.a Szomat Eger FPV (kamerával felszerelt modellező repcsik ....vagymi... :):) ) találkozó
    mindenkit szeretettel várunk.
  • carlosfly
    #13287
    Talán ez megoldás....
  • Ombika
    #13286
    Van tippetek, hogy telepites mitol szallhat el a legvegen?
    szokozt vegyetek ki p es f betu kozul.

    http://kep feltoltes.hu/view/100629/telepites_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • polluxware
    #13285
    oligarhákok előnyben...
  • carlosfly
    #13284
    SÜTI!
  • Hypo #13283
    Annyira jo kis repcsi es vegre a VA-m festesevel meg szebb:)
  • exTrem
    #13282
    Ha még valaki nem látta volna

    ha nem jelenik meg a kép pmdg ngx
  • polluxware
    #13281
    CumulusX megvan valkinek? saját lapjáról nem jön le:( 1
  • Hypo #13280
    a default 737 re? avsim.com on van egy par
  • daxan
    #13279
    Sziasztok!

    Tudnátok ajánlani egy jó Malévos skint egy 737-esre? Töltöttem le egy ingyenes verziót, de az nem igazán működik tökéletesen.
  • carlosfly
    #13278
    Akkor jobb lesz az.
  • grimm13
    #13277
    4gb, csak eddig lusta voltam átállni .
  • carlosfly
    #13276
    Szerintem ha megfelelő mennyiségű ramod van akkor igen.
  • grimm13
    #13275
    Jobban fut az fsx 64bites win7 alatt mint 32 bites alatt ?
  • carlosfly
    #13274
    Persze marci biztosan nálam a gond ...tudod mit ?! cseréljünk procit !
  • Clidey
    #13273
    No comment. Bye!
  • marci013
    #13272
    hát marhára nemekll nézni hülyének igenis egyről beszélünk,szerintem a te inteleddel lehet gond am
    is
    havernak amd phenom x4-je vagy dx11es 5700ja és mégis simán fut csont maxon ennyi
    meg nekemis simán megy nemkell a duma
  • carlosfly
    #13271
    Igen igazad lehet
  • Clidey
    #13270
    Lehet nem ugyanarról az FSX-ről beszélünk...
  • carlosfly
    #13269
    De szép lehet nálad így hogy MARHÁRA SIMÁN MEGY!! Nekem i7-el marhára nem megy simán viszont mondhatom hogy SZÉP.......
  • vmarc
    #13268


    Sajnos nincs hozzá megfelelő szegecses layer mint az L-39 eshez.
    Nehéz ügy...
  • marci013
    #13267
    Szerintem marhára simán menne mert eddig is simán ment,csak kérdeztem és volt szép égi felhőkkel
    és tájakkal
  • Clidey
    #13266
    Attól függ mit nevezel normálisnak... Ha az üres kék eget és a lapos zöld tájat, elmosott paca-textúrákkal, akkor elfut 1,2 Ghz-n is. Ez a proci édeskevés neki, szerintem felesleges mégcsak megpróbálnod is. Használj inkább FS2004-et. Az is akadozni fog, de azért élvezhetőbb lesz sokkal.
  • marci013
    #13265
    Szerintetek 1,2Ghz en normálisan tud futni mert régen normálisnak mondhatóan ment szerintetek mien beállításokra vegyem mert minimumon ugyanugyment mint mediumon:D
  • melfoy
    #13264
    Sikerült mindent beállitani...
  • Falconer
    #13263
    Akkor már inkább egy normális joyt 2-3k-ért.
  • slider00
    #13262
    Sziasztok, a gondom a következő lenne: Feltettem az FSX-et majd a REX et és frissítettem 2.0 ra.
    Elindítom, kiválasztom az időjárást surprise-ra majd elindítom. Fly now. a probléma most kezdődik, Loading weather engine megjelenik,a játék elindul majd a következő hibaüzenet. Ha nem tettem fel a REX 2-őt akkor is. A felirat ami megjelenik, a hibaüzenet elküldéséről szól. Valamit nem vettem figyelembe? vagy állítani kell? a gépem bírná. Segítségeteket előre is köszönöm