33535
  • litlebubu
    #13381
    :-( Így sem jó, most a telepítés áll le! Feladom!
  • Hypo #13380
    illetve az MS nek van egy apro progija ami removeolja az instalshileld be rakott dolgot MS support oldalon fent vsn
  • [HUN]FaTaL
    #13379
    Ezért kell előbb a windowsal pucolni, nem 3rd party programmal :)
  • litlebubu
    #13378
    Nem! Uninstall volt, ráadásul "Your Uninstaller2-el ami a registryt is tisztítja. De még ezután is találtam FSX-re utaló kulcsokat a registry-ben. Sikerült végül megtalálni, a problémkát. Találtam egy rejtett fájl a C : \ Program Files > InstallShield Installation
    Információk > { 9527A496 - 5DF9 - 412A - ADC7 - 168BA5379CA6 } Ezt kell törölni.
  • [HUN]FaTaL
    #13377
    Registryből törölgess mindent ami FSX ha a programok telepítése/törlésénél már nem tudod uninstallálni, gondolom shift+dellel törölted a játékot az uninstall helyett.
  • litlebubu
    #13376
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Próbálnám feltelepíteni az FSX-et, de a telepítés indulásánál, "repair" és "remove" lehetőséget kínálja. Egyik megoldással sem indul, mert valahonnan törölnöm kellene régebbi összetevőket. ??? Gondolom. Már mindent kitakarítottam, mégsem megy.
  • Hypo #13375
    Ha mar ennel tartunk, nem reg neztem meg az Amelie cimu filmet a hires repulo norol, es utana jartam ugye fs9 ben alapbol vna ket kuldetes o vele, de le lehet tolteni a foldkoruli utazasat minden infoval az electra gepet is amivel o ment free, es az utolso leget le lehet repulni az akkori idojaras szerint es hat a regi modon megtalalni azt a pici szigetet ami neki ugye nem sikerult. Ajanlom mindenkinek, az electra csomagban nagyon jo tutorialok vannak a csillagok alapjan valo navigacio es egyeb nyalanksagok, feludules a gsp es glasscockpitek utan.
  • bgabi727
    #13374
    tudtál vmire menni a képekkel?
  • Papirzacsi
    #13373
    Nagyon jó kis cucc, egyetlen óriási hibájának az eddigi tapasztalatok alapján azt rónám fel, hogy nem lehet sétálni a gépen, pedig annál kevés feelingesebb dolgot tudnék elképzelni. Illetve még annyi, hogy folyton csúszik fordulóban. Kis sebességnél 30 fokos bedöntéssel már nem is igen lehet kompenzálni.

    Amúgy most az USA-ban repkedek mindenféle modern dolog, mint pl. Gyépées, rádiónavigáció és egyebek nélkül, csak angolosan kifejezve a pilotage, dead reckoning technikákat alkalmazva.:) Néha igazi kihívás így lerepülni ~1000km-t. Ajánlom mindenkinek ,hogy próbálja ki!
  • Hypo #13372
    :)) Jo kis cucc lett nezegettem a videokat, mondjuk kar hogy a kulonbozo ablakokat meghagytak ugyan olyanra mint a az eddig kiadottaknal kicsit pimpelhettek volna, de maga a gep meg a funkciok nagyon jonak tunnek.
  • Papirzacsi
    #13371
    Accusimes B-17 az A2A Simulationtől.
  • Hypo #13370
    akkor a bugba futottal bele allitolag nemsokara jon a javitas
  • Clidey
    #13369
    Made in Zacsi. Egy délután alatt összedobta mert épp bétizenheteznékhetje volt. Aztán mikor megunta letörölte a 'csába. :D
  • bgabor
    #13368
    Milyen gép ez? Azt vágom hogy B-17es, de milyen cég rakta be az FSX-be?
  • Ombika
    #13367
    Megneztem jo alaposan es amiket irt, h adjak neki rendszergazda jogot meg ilyenek ez mind baromsag, mert az van.. Van otlete masnak? :O Win 7 Ultimate 64 bit..
  • Gizmo94
    #13366
    Sajnos nálam pontosan ugyanez a probléma van és eddig még semmilyen beállítással sem sikerült kiküszöbölni.. :S
  • Papirzacsi
    #13365
    Az a baj, hogy nem találok ilyen "kapcsolót". :-) De mostmár mindegy is. Visszatettem az ActiveskyX-et, az jobban viselkedik. Közel sem tökéletes, de sokkal jobb. :)
  • Atlasz95
    #13364
    Üdv mindenkinek! Beszereztem egy Saitek Pro flight Yoke System-t és egy Pro Flight Rudder Pedals-t, eleinte voltak vele gondok, de sikerült rendesen beállítani így most nagyon jó , de nem adja teljesen vissza a repülés élményét . . . , bár igen csak megközelíti. Mindenkinek tudom javsolni, hogy szerezzen be valami hosonlót, ha még nincs és az anyagiak engedik., mert elég borsos ára van . . .
  • bgabi727
    #13363
    Az SFZ-ről és az SFK-ról leltem nagyobb képeket. arra vigyázz hogy nem mindegyiken van fent a tréneres logo. bár ez részletkérdés :)
  • bgabi727
    #13362
    feltettem egy pár újat, csekkold:
    http://kephost.hu/gallery-Zlin+142-5048_4C31B76A.html
  • bgabi727
    #13361
    Igen, mert a hangárt a TUR-ból fényképeztem. A TRE műszerfalát meg nem néztem meg eléggé csak felraktam azt is. Ott is van a piros felirat felül csak nem látszik az van ráírva h ebből az ülésből az egyedül repülés tilos. Ha az látszik biztos nem rakom fel. A vezérsíkon van Tréner logo, ha arra gondolsz keresek még. Sajnos a képek nagy része ilyen felbontású, kellene lennie nagyobbnak szétnézek még.
  • polluxware
    #13360
    ezt miért belezték ki? ebből a szögből a sárkány sértetlennek tűnik..
  • carlosfly
    #13359
    Hmm egy Apollo Fox-nak én is örülnék :)
  • Hypo #13358
    Hali ez egy KNOWN BUG allitolag dolgoznak a javitason, azert az optionsban nezd meg nincs e bepipalva a Lock the weather to all stations.

    errol is megy a duma
  • Papirzacsi
    #13357
    Csak hogy tiszta legyen mi a bajom.
    A két képen ugyanaz a hegy látható másfél perc különbséggel.

  • Papirzacsi
    #13356
    Urak, használ itt valaki Active sky Evolutiont? Minap kirpóbáltam az FSXben, és egy szomorú hiányosságra lettem figyelmes. Amíg az általam használt Active Sky 6.5 az fs9-ben az időjárást körzetenként jelenítette meg, ami annyit jelent, hogy bár ahol repültem ott napos tiszta idő volt, de mondjuk a távolban amerre repültem egy hidegfront volt, akkor annak a frontnak a felhőzete megjelent már akár 100-200km-rel előre a grafikai beállításoktól függetlenül.
    Viszont ez a fos Evolution globálisan írja az időjárást, így pl. ha egy ilyen front felé repülök, akkor tök tiszta az ég, a végtelenségig ellátni, majd mikor elérem a frontot, akkor hirtelen megjelennek a felhők, és minden irányban felhő lesz amerre nézek.
    Esetleg vki talált erre megoldást? Mert ugyan a manualba belenézegettem ,de nem bökte ki a szemem a megoldás.
  • Clidey
    #13355
    Hiába no, a fizika törvényeit nem lehet megb*szni... RIP
  • Clidey
    #13354
    Ennek egy kissé sanyarúbb a sorsa... :(

  • Clidey
    #13353
    Nagyon köszi a képeket, bár nem ártana kissé nagyobb felbontás...megoldható lenne esetleg?
    Ja, és a svancon van a Tréner Kft. logója...esetleg arról egy közeli kép volna?

    Ravasz módon elrejtettél két kakukktojást is a képek közt: az egyik egy Z-526 első ülésének műszerfala (valszeg a TRE az) a másik pedig egy PA-28 szárnya...
  • grimm13
    #13352
    Reméljük !!!!!!
  • Gizmo94
    #13351
    Remélem,hogy nem innen volt valaki... Sad...
  • grimm13
    #13350
    Cessna-172es balesetéről tud valaki valamit ?
  • CptSAB
    #13349
    itt 2 t-vel.. óóóóóó...
  • CptSAB
    #13348
    THX! Nem is néztem, hogy van benne szóköz.. a link működik, csak nem így, így it nem..
  • robotzsaruk
    #13347
    Sziasztok!
    Megvan az a FS X és hozzá letöltöttem concorde-t és a gondom vele hogy a panel nem jó hozzá.Van amikor a 747-esét rakja be vagy valamikor azt sem.
    Külön töltöttem le hozzá panelt de akkor nem rakott be semmit.
    A segítségeteket kérném!
    Előre is kösz!
    Üdv.:Ádám
  • bgabi727
    #13346
    egy 152-esnél igen, de egy Cessna CJ1-nél nem hinném...
    Clidey milyenek a képek?
  • pointer4
    #13345
    ne izéljetek már :)
    http://biztonsagostarhely.eu/stdesign/LHKV%20217b.JPG

    space = %20
  • polluxware
    #13344
    jóóólvan.. messziről akkor is nagynak tünt.....

    de egy csesznánál akkoris nagyobb
  • polluxware
    #13343
    [IMG]http://biztonsagostarhely.eu/stdesign/LHKV 217b.JPG[/IMG]
  • CptSAB
    #13342
    Pollux Mester, ekkora egy An-2-es

    [IMG]http://biztonsagostarhely.eu/stdesign/LHKV 217b.JPG[/IMG]