33535
  • gaspen
    #13501
    Inkább Aero, mer' ilyen még nincs :-)
  • DummyBoy
    #13500
    Üdv Mindenkinek!

    Sorry az OFF-ért! (Teleszpemmelem az összes szimes topikot ...)

    Eladóvá vált egy Saitek X52 Pro és Saitek Rudder pedál!

    Képek és részletek priviben!
  • Hypo #13499
    :)
  • Papa01 #13498
    Óó, bamba voltam, a 'Work In Progress' felírat zavart meg, nem is tudom miért.. Biztos a meleg...) Köszi a segítséged! :)
  • carlosfly
    #13497
    Köszönöm. ;)
  • Hypo #13496
    ??? eleg regen kijott mar ugy hogy vasarolhato, sot most meg akcioban is kaphato
  • Papa01 #13495
    Köszi szépen a linket, szerintem nagyon szép! :) Remélem hamarosan elkészül, én biztos beruháznék rá... :)
  • Clidey
    #13494
    Az hogy milyen a minősége, mindenki döntse el maga, mindenesetre errefele keresgélj. :)
  • Papa01 #13493
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni, hogy a Cessna 0-2A Skymaster típusról létezik jó minőségű addon?

    A válaszokat előre is köszönöm! :)

    Papa
  • polluxware
    #13492
    még a végén kiderül hogy emberek vesznek körül téged is...
  • csige791
    #13491
    Off:
    Legalább az érdeklődési körünk hasonló.
  • grimm13
    #13490
    Szép !!
    Mostanában nem jelent meg valamilyen repülőgép ami igényes, lehetőleg kisgép / légcsavaros .Mondjuk valamilyen cessna, de lehet más típus is ?
  • brendon566
    #13489
    köszike
  • csige791
    #13488
    Digital combat simulator.
  • bgabi727
    #13487
    jelen pillanatban az FSX a legújabb. sajna úgy néz ki ez egy ideig így is marad.
  • brendon566
    #13486
    Sziasztok, nem olyan rég kóstoltam bele a repkedésbe, a BF2 vel kezdtem...ahhoz joy, aztán jött a RoF, még jobban szeretnék elmerülni a dologban, de nem tudom melyik a legutóbbi MS szim.... az x óta nem jelent meg más nemde?

    Vagy esetleg ha manapság kijött valami modern harci szimuláció...ezzel sem vagyok tisztában.
    Jelenleg a falcon 4.-át próbálom.
    Aki egyébként nem hallott még a RoF= Rise of Flight - ról vessen rá egy pillantást...kevesen vagyunk.

    Válaszokat megköszönném
  • pointer4
    #13485
    Ezz lehet az.
  • carlosfly
    #13484
    Csak egy pillanatra Off

    Nem tudja valaki veletlenul hogy ez milyen tipusu monitor lehet??

  • polluxware
    #13483





    ezt a gépet várom legjobban;)
  • Ash005
    #13482
    Látom vannak itt kritikusok! :)
    Üdv mindenkinek!
  • polluxware
    #13481
    Hofi úr ne viccöljön...
  • Hypo #13480
    mondjuk ezert penzt kerni...........
  • bgabi727
    #13479
    ne viccelj.
  • polluxware
    #13478
    fs98
  • bgabi727
    #13477
    én az Icarusgold-féle fizetős An-2est ismerem.
    http://www.icarusgold.com/FS/viewpage.php?page_id=8
  • Papirzacsi
    #13476
    Nos semmi bizonyíték nincsen rá, hogy azt a manővert biztonsági okokból változtatták meg, de betudhatjuk annak is, ami üdvözítő lenne. A parttal párhuzamosan meg max. a kapukon történő átrepülésnél repülnek, a nagyjából viszont elég tág fogalom. :D
    De az eredeti témához visszatérve, az egyetlen épeszű érv a verseny ellen egy baleset (relatív) magas kockázata lenne, nem pedig egy siránkozó hozzánemértő, hangját fontoskodásból hallató barom által véleményezett probléma, ami inkább tűnik politikai (értsd anyagi) indoknak, mint szakmainak.
  • Clidey
    #13475
    Szépen leírtad hogy szigorodtak a szabályok évről évre a pesti versenyt illetően :)
    Habár már sosem fogjuk megtudni, de van rá egy fogadásom hogy idén is maradtak volna a jobbra emelkedő fordulónál, ergo a kisebb baleseti kockázatnál. :) A pálya többi pontján meg nagyjából párhuzamosan repülnek a nézősereggel úgyhogy ott ez az áteséses veszély megintcsak minimális.
  • Papirzacsi
    #13474
    Történetesen tudom, hogy tavaly és tavaly előtt függőleges figura volt a pálya két végén, ami nem kötelezően függőleges, a pilóták tetszés szerint eldönthetik a nekik kedvező irányba, továbbá tudom azt is, hogy az azt megelőző években viszont előfrodult, hogy a pálya margithíd felőli végén vízszintes 270 fokos forduló volt előírva késrepülésből kezdve és késrepülésben befejezve, aminek végrehajtása közben a pilóták tetszés szerint kiemelkedhettek, de ezzel nem mindenki élt. A margithídnál végrehajtandó manőver csak egy példa volt, ugyanez a szituáció a pálya bármely részén előfordulhat, ahogy windsorban sem a 270 fokos fordulónál történt az átesés és a repülőgép kényszerű nedvesítése. :-D
  • Clidey
    #13473
    No igen, de te is tudod: a pálya azon pontján nem vízszintes forduló van (mint az említett két esemény esetében) hanem egy emelkedő szűkített forduló, s ebből kifolyólag egy esetleges túlhúzásos átesés bekövetkeztekor jóval kisebb az esélye a water impactnak :) még tán azt is megkockáztatnám hogy ha ügyes a pilóta - márpedig annak kell lennie ha eddig eljutott - akár teljességgel kizárt.
  • Papirzacsi
    #13472
    És ennél sokkal valószínűbb egy olyan reptechnikai hiba, ami elő is fordult idén már kétszer is, mikor egyszerűen csak átesett a gép a szűk fordulóban. Ez a magyar pályát tekintve pl. egy margithídi visszafordulásnál bizonyos helyzetekben akár végzetes is lehet a többi pályához képest jelentősen kisebb hely miatt.
  • Clidey
    #13471
    Miért, olyan van ami fizetős? Ez nekem új! Muti már légyszi! :-O
  • Clidey
    #13470
    Nos, motorhibának is vannak fokozatai nem kell feltétlen vízreszállni azonnyomban...
    Amúgy az a múltkori eset sem motorhiba volt. :)
    Azonban előző hozzászólásomban inkább a mechanikai hibákra/vészhelyzetekre gondoltam: beékelődik a kormány, szétakad/eltörik a tolórúd, kikönyököl a hajtókar a blokkból stb. Ilyenek is előfordulhatnak habár az esély rájuk elenyésző, ez tény. De ezért mondtam hogy gondold át mégegyszer; ha baj van, sok esetben nincs idő/mód emelkedni.
  • bgabi727
    #13469
    itt egy pár, próbáld ki hogy melyik működik:
    http://www.avsimrus.com/f/fsx-aircrafts-79/ah-2-13718.html?action=download&hl=
    vagy
    http://retroairclub.jatekoldal.net/an-2t_ha-anp.zip
    vagy
    http://retroairclub.jatekoldal.net/An2_FS9.zip
  • Ryan1991
    #13468
    Üdvözlök mindenkit ! Azt szeretném kérdezni hogy van e olyan An-2-es ami nem fizetős ?? mert találtam egyet de az nem jó! keresgéltem interneten de sehol nem találtam pls ha valaki tud akkor segítsen !!

    Előre is köszönöm szépen!
  • polluxware
    #13467
    most erre mit monnyak? te példul tudtál arról hogy Havas Attila 11x-es Világbajnok O-500as kategóriában (F kategória teteje)

    (kis ember)

    Talmával is jó kibacctak amikor beszüntették a pálya építést itt MO-n....

    de a célba recskázás meg a véghbélázás az sport esemény....

    emberek MO-n élünk
  • [HUN]FaTaL
    #13466
    :)))))
  • Hypo #13465
    ej de sok ujdonsag:)))
  • bgabi727
    #13464
    pesten inkább a hidakkal van baj. egy esetleges kényszerleszállást nagyban meg tudnak ,,zavarni"
  • bgabi727
    #13463
    nyilván nem motorhibára gondoltam, abból nemrég volt egy vízre szállt de megúszta. nekem spec mindig azt mondta minden pilóta ha baj van inkább emelkedjek. az éggel még senki nem ütközött :)
  • [HUN]FaTaL
    #13462