33535
  • Clidey
    #13541
    Tomibá, namégegyszer akkor:

    "a mappolása nem teszi lehetővé hogy rakjak rá lámpákat"

    :DDDD
  • Clidey
    #13540
    Nem fenyegettelek, nem személyeskedtem és nem is rágalmaztalak. Tényeket állapítottam meg.

    Mint arra 2x is megkértelek, guglizz utána mielőtt hülyeségekkel szemeteled teli a topikot. Nem tetted. Csak dicsekettél itt hogy meddig tudsz elszámolni. Ezzel és ezek után érdemelted ki válaszom nyersségét.

    Ha engem érdekelne, valszeg kábé fél perc alatt kikeresném hogy mi nem tetszett a Maszovletnek a repülőgépeikre vonatkozó szélsebesség értékekkel. De mivel nem érint a téma, szarok rá.

    Btw ennyi idő lett volna neked is hogy rájöjj háttal ülsz a moziba....

    Részemről téma lezárva.
  • bgabi727
    #13539
    had idézzek már a szabályok címszó alatt leírtakból. mert az lehet hogy én hülye vagyok de ezt a hangnemet nem hinném hogy bármivel is kiérdemeltem.
    # Hozzászólások törlése:
    # Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások, fenyegetés, személyeskedés, rágalmazás, emberi méltóság megsértése, a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem.
    speciel ezt rosszul tudtam. de pl. tudod te mi volt a maszovlet belső utasítása a QGO határral kapcsolatban? mert biztos van olyan amit én tudok jobban és nem Te.
  • CptSAB
    #13538
    pingálva gondoltam.. nem modellezve :)
  • [HUN]FaTaL
    #13537
    Az mitől lehet hogy az aerosoft budapest sivatag textúrákat tölt be és félig rakja rá a taxiutat? Borzalmasan néz ki, leupdateltem 1.5-re, azóta nem próbáltam, de, ha olyan maradt akkor majd dobok képet is.
  • Clidey
    #13536
    Azt nem. Ez egy egyen/átlag modell és a mappolása nem teszi lehetővé hogy rakjak rá lámpákat.
  • CptSAB
    #13535
    Nagyon tetszik.. a két lámpabúrát még kérhetem? :) Soksok THX!!!!!
  • Clidey
    #13534




    Megfelel Májsztró? :)
  • polluxware
    #13533
    huncut??

    dzséjlóó előtted térdelve "huncut" maximum...

    de egy szakadt cseszna
  • CptSAB
    #13532
  • CptSAB
    #13531
    tudtommal itten porosodik somogykingdomeban.. :) átmenetileg. szépen kérlek.. amúgy meg vidám kismadár, olyan huncut a dupla fényszóróval..
  • Clidey
    #13530
    Minek neked egy gödöllői kiskeszna?
  • Clidey
    #13529
    Téged meg megmondjam mi sunázzon...?
  • Clidey
    #13528
    Mert utálom ha valaki okoskodik tudás meg nincs mögötte.
  • [HUN]FaTaL
    #13527
    thx

    #13524: Mivan?:D
  • polluxware
    #13526
  • polluxware
    #13525
    fsdreamteam félék
  • CptSAB
    #13524
    mindig a legutolsó amit feltettél????
  • [HUN]FaTaL
    #13523
    Melyik Scenery zabálja legjobban az FPS-t?
  • CptSAB
    #13522
    szombaton jön az enyhülés.. Ne morgolódj Mesterem! Inkább csumigázd meg azt amit küddtem, oszt ha röppentél már ottan javíts bele, ami szerinted nem okés.. amúgy meg faszájos amit küddtél.. tete.. HA-SUB-ot kérhetem esetleg még? :D
  • Hypo #13521
    Azé me sunázná:)
  • polluxware
    #13520
    jáájjj istállom , há mííír vágy ilyen feszült?
  • Clidey
    #13519
    omg ne legyél már ennyire sötét bazmeg!
    Az OIUTY mióta ugyanannyi karakter mint a YNAU???? A kötőjel előtti karakter(ek) nem számítandók bele, mivel azok a nemzeti hovatartozást jelölik!!
    Elárulok egy titkot: magyarországon nem létezik olyan hogy "alap" lajstrom, az azonosítókat kategóriánként osszák ki. Elfogadottak a következő lajstromjelformák:

    HA-ZZZ
    Ha csak betű, akkor "A"- és e feletti kategóriás repülőgépek az űrrepülőig bezárólag. Ha csak szám, akkor hőlégballon.

    HA-ZZZZ
    Ha csak betű, akkor UL repülőgép mellyel kereskedelmi tevékenység IS folytatható. Ha csak szám, akkor vitorlázógép.

    X-XX és X-XXX és XX-XX
    Csak számjegyekből állhat, és kereskedelmi tevékenységet NEM végző UL légijárművek kapják.

    A lajstromjel-fajtákon belül is vannak még szabályok, melyekre most nem térek ki.

    Franciaországban (és még pár országban) egy betűvel jelölik az országot, majd MINDEN esetben további négy betűvel variálnak, még a vitorlázógépek esetében is (tehát ott sem számokat alkalmaznak az F- után) Ebből adódóan semmilyen alapon nem jöhetne semmi sem még pluszban a 4 betű után! Ezért mondtam hogy sok picit a betű, és hogy te meg faszságokat beszélsz.

    Ehhez tartsd magad.

    Befejeztem a témát.
  • m814
    #13518
    AVSIM.RU ha ott nincs statik MI, akkor nincs.
  • meki1
    #13517
    sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy nem tud valaki mi-8 és mi-24 modelleket amit le lehet töltenia szolnoki vegyes zászlóaj légi bázist csinálom!Természetesen ha kész közzé teszem! Ha valaki tud ilyen modelleket az kérem jelezze,vagy linkelje be!Kersgéltem sok oldalon,ami már txturás,de mind fizetös,vagy nem lehet letölteni! Elöre is köszönöm!
  • bgabi727
    #13516
    mármint az hülyeség, hogy az F-OIUTY ugyanannyi karakterből áll mint a HA-YNAU? ejjj...:D
  • Clidey
    #13515
    Bazz, ne vitázz hanem olvass már utána! Amit itt mondasz az totál hülyeség!

  • polluxware
    #13514
    +magyarán

    ;)
  • polluxware
    #13513
    egy kis plussz infó!

    Bizonyára hallottatok már az AS Diamond Katana 4x -ről...

    a lényeg hogy én valmi teljesen új fejlesztő gárdára gondoltam, aztán a régi fs9es A1 kézikönyveiben utána olvasva -> Marcel Felde csinálta azt is ezzel a Metzger gyerekkel karöltve (air file)

    magyar a Digital Aviation oszlopos tagjairól van szó

    a lusszpoén pedig hogy a következő project a Pilatus PC-6 lesz, amolya DA féle "accusim"-el fűszerezve
  • polluxware
    #13512
    carenado-val mindig ez a szitu... felizgatják az embert a screenshotok.. aztán meg jön "realitás"

    azért reménykedem.. habár ezt már kábé a C185F óta ismételgetem;)
  • bgabi727
    #13511
    persze, hogy szabályosak, de a magyar ,,alap" lajstrom az HA-xxx. a francia pedig F-xxxx. ha a magyarhoz jöhet egy plusz karakter ilyen alapon a franciához is jöhetne. vagy nem?
  • bgabi727
    #13510
    biztos ez? nem emlékszem hogy ne tudnék 6ig elszámolni de ezek szerint lehet. :D
  • Clidey
    #13509
    a HA-YNAU egyel kevesebb amúgyis, még így is... :D
  • Clidey
    #13508
    Azért az nem ugyanaz! Ezek a magyar lajstromjelek teljesen szabályosak. Olvass csak utána...
  • bgabi727
    #13507
    ritkán látni ennyi betűt az igaz, de ha megnézed a HA-YNAU vagy a HA-1001 is ugyanennyi karakterből áll.
  • Clidey
    #13506


    Kicsit sok a betű a lajstromjelben, nem? :DDD
  • grimm13
    #13505
    xD Van 4Gb Gel ramom 1066Mhz-es , egy 4magos amd porcim és ott van még a jóféle 4600-as szériából való 1gb-os ATI kártyám és mégsem megy fullon, néha megpróbálom a dx10-et de inkább hagyom
    Menyi kellene még ennek a játéknak ? Vagy én csinálok valamit rosszul ?
  • Ombika
    #13504
    Hasznal itt vki dx11-es karit?

    Trimelest pontosan milyen cimszo alatt keressem, mert joyra akarnam raprogramozni, de a buttonsnal igy nem talalom?
  • gaspen
    #13503
    Valóban van. Ha jól rémlik csak 2D panellel és nem túl részletes 3D modellel. Ebben viszont egyáltalán nem lesz 2D panel, csak 3D műszerek. 3D Studio Max 9.
  • CptSAB
    #13502
    Van Aero 45 igaz FS9 alá. Pavel Karasek készítette. :) Gmax vagy 3dsmax amivel dolgozol?