33535
  • Hypo #13781
    LIVE, rendszer, konzolos cucc, szerintem ne varjunk tole semmit es akkor nem csalodunk.

    A scope a projecctnek nem a SZIMULACIO szon van.

    A gond a mai rohano vilagban hogy a szimulaco csak keveseket erdekeld, es MS mast .celoz meg
  • Clidey
    #13780
    Én nem hiszem hogy egy komplett szimulátor projektet egy lapon lehet említeni egy add-on projekttel...ez kábé olyan mintha azt mondaná egy légitársaság hogy "vegyünk 15 Boeingot...vagy egy Cessnát?" :D

    Mindamellett egy faszányos 146-osnak igencsak örülnék... :)
  • Clidey
    #13779
    A CaptainSIm szebb, a LevelD jobb (picit).
  • zstomi
    #13778
    Sziasztok! Szerintatek 767-ből Level-D-t, vagy Captain Sim-et válasszam?
  • polluxware
    #13777
    ja el is felejtettem... meg lehessen rugdalni benne azt a nyomorult bőrbogyót ide-oda

  • polluxware
    #13776
    Aerosoft review fórumban az a Holgerson gyerek elcsipogta hogy valmi BAe 146on filóznak abban az esetben ha végleg bedől az a "másik" projekt -> talán ez lenne az ASF ?

    konkrétat nem mondott... de Clidey sorait olvasva ez ugrott be

    MS Flight? :) bedobtak egy renderelt vidijót, meg Xbox matricát....... józan ésszel mire lehet következtetni?
  • polluxware
    #13775
    bocsánat én nem azt mondom hogy mindenki legyen "kocka"

    csak amikor eme sorokat éppen gépeltem, mondjuk úgy hogy hatása alatt voltam egy eseménynek amitől igencsak elgurult a bogyóm

    telelökött mocskos ordas elnyomó komcsi rendszerben miért volt a fiatalságnak türelme ,és értelme ahhoz, hogy ne csak törjön zúzzon......

    mert ma csak erre van igény

    a kivétel meg vagy kocka, vagy szefós

    ->>> ugyan rettentően messze van a témától, de erre vezetem vissza azt hogy lőni lehessen, meg főellenséget 10perc alatt legyakni oszt jónapot -> microfos ehhez igazodik, mert pízbül él ő is

  • Ordasbácsi
    #13774
    Tökéletesen egyetértek veled, bár ne felejtsük el, kivételek mindig is voltak s lesznek.
    Főként türelmük nincs a mai fiatalságnak.
    Az Flight Simulator (játékhoz) pedig elég sok kell.
    ...feltéve ha teljesen ki akarod használni a játékot.
  • CptSAB
    #13773
    Csemegéznek a fijúk itten.. Ez a Microsoft Flight szerintem abszolút egy nagy lufi. Egy semmitmondó videó, némi hablaty dumával. Az a Live dolog meg ajjaj.. attól jót én sem várok. Majd MSN-en lehet nyomni tán? :D:D:D:D
    Aerosoft.. ettől sem várok túl sokat, azt is mondhatnám, semmit. A lóvé egyenlőre az FS2004/FSX addonokban van. .Ha tényleg elindult volna a projekt, annak lenne már nyoma, elvégre azért itt is eltelt némi idő már az első hírek felröppenésétől. Én valami FSX adoptációt sejtek az egész Aerosoft FS mögött.. De részemről szintén csak találgatások ezek .
    Pollux mester szavaiban azonban ott a nagy igazság. A mai kölköknek tiszt. a kivnek. zúzos programok kellenek, minimális iq-val. A látványon a hangsúly.
  • Clidey
    #13772
    New ETA on AFS2013 yes , 2012 was just not realistic at this point.

    (But keep in mind we have not yet officially announced anything. At this stage we might still decide to cancel the project).

    Magyarán a 2012-es kiadás nem igazán elképzelhető, inkább 2013 lesz az dátum.
    Aztán Mathijs emlékeztet arra is, hogy hivatalosan még semmit sem jelentettek be, így ennél fogva simán törölhetik az egész projectet is akár...
  • [HUN]FaTaL
    #13771
    Leginkább sehogy.
  • Bögyörő
    #13770
    Hát a Microsoftol már én sem várok csodát, de az Aerosoftba még bizok, sajnos nem igazán tudok angolul ezért ha valaki megtudná mondani hogy álnak az Aerosoft simulátorral azt megköszönném.
  • polluxware
    #13769
    nék..
  • polluxware
    #13768
    a nagy tömeget nem érdekli a szimuláció... a lényeg hogy onlány lehessen bohóckodni csili-vili grafika mellett... nem fognak ezek újra költséges projectbe fogni hogy az eredeti tímet szélnek eresztették...

    ha a mai fiatalságot veszem alapul mint fizető piaci szegmenset, hát tuti hogy a sok rombolni meg káromkodni tudó elsilányosított csíra majd képes 4gombnál többet egyszerre kezelni -> Xbox

    tudom dúrva vélemény, de én csodákat nem várnák már ebben a "fogd a pízt azt fuss" jellegű világban

    Aerosoft majd talán valamit.......
  • Clidey
    #13767
    Mindenesetre ha kihagyják, vagy radikálisan csökkentik az addonolhatóságot (ebből a lájvból nekem ez a gyanús pedig...) akkor óriási baklövést követnek el. De lehet "csak" az a szándékuk, hogy minden stuffot csakis rajtuk keresztül lehessen értékesíteni (mint pl. a Steam)...annak viszont a nagy piac-portálok nem örülnének, mint ahogy maguk a fejlesztők sem...
    Ezek csak puszta találgatások, majd meglátjuk mit hoz a jövő.
  • Clidey
    #13766
    Közben suttyomban piacra dobta a CS is a teljesen újrarajzolt 707-esét FSX-hez...még képek sincsenek róla... :)
  • L Viper #13765
    Nekem is gyanús, hogy inkább a szélesebb réteget célozza meg ez a project, tehát nem a legapróbb részletekig kidolgozott szimuláció lesz a fő szempont ( bár ne lenne igazam ).
  • Hypo #13764
    Mivel eleg keveske az info az MS Flight nevu cuccarol ezert messzemeno kovetkezteteseket kar levonni. De a LIVE reszen nagy a hangsuly, ez adhat aggodalomra okot. mivel a live mast jelent MS nek mint IVAO es VATSIM. Szerintem keveseb tipus kisebb terulet lesz alapbol benne. Nekem az erzesem hogy valami red bull air race dolog lehet majd.
    Azt a fajta repulest amit MI szeretunk, azt nem fogja tamogatni. Mert akkor nem kene mindent nullarol kezdeni, csak javitani , de nem hiszem hogy atc re fognakk gyurni
  • grimm13
    #13763
    ÖÖÖÖÖöööö izé kicsit félre komponáltam :D Úgy értettem hogy az fsx-ben hogy lehet irányítani de most látom hogy megint okos voltam .....
  • [HUN]FaTaL
    #13762
    Active Camera vagy DBS Walk&Follow.
  • Clidey
    #13761
    Ne vezesd félre. Csak az FSX-ben lehet 'Space'+egérrel nézelődni, FS2004-ben nem! Ahhoz kell az Active Camera, hogy egérrel ugyanúgy lehessen nézelődni mint FSX-ben.
  • gman906
    #13760
    Pont erre gondoltam a FLIGHT cím hallatán.
  • perko
    #13759
    Visszatér a Microsoft repülőszimulátora

    "Ugyanakkor a Simulator szó elhagyása arra utalhat, hogy az új rész elsősorban a könnyed játékot részesíti majd előnyben a nagy-precizitású szimulációval szemben. Ez már csak azért is valószínű, mert a játék minden bizonnyal konzolra is megjelenik majd,..."

    Tartok tőle ez nem nekünk készül. Mindenestere reménykedjünk.
    Nagy csend van az Aerosoft FS körül, pedig abban jobban bíznék.

  • abassc
    #13758
    Aham.Ha neked ugy megy akkor nálam van valami beállítási gond.Nekem nem megy ugy hogy space+egér.Pedig az lenne a jo.
  • grimm13
    #13757
    szóközt nyomod akkor az egérrel "széttudsz nézni"
  • abassc
    #13756
    Sziasztok!
    Az FS2004-ben lehet ugy irányitani a VC-ben mint az FSX-ben?Space+egér?Tudjátok zoomolás + körbenézés?
  • gman906
    #13755
    A gépigénybe bele sem merek gondolni. De remélem szép lesz.
  • Fehercsoki
    #13754
    Hú ennek aztán örülök!Mikor jön ki?Remélem valami nagyon jó grafikával csinálják meg,és ugyanúgy szimulátor marad!(általában a jó graf és a jó fizika kiüti egymást:S)Mikor jelenik meg?
  • Clidey
    #13753
    Ha valaki még nem értesült volna róla...
    Hát...reméljük a legjobbakat... :)
  • [HUN]FaTaL
    #13752
    Én még 1490ért láttam. :)

    #13751: Alt+enter.
  • slider2006
    #13751
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Feltettem FSX, Acceleration kiegészítő REX 1 REX 2 és van egy olyan gondom, hogy ablakban fut a játék! Win 7 32 bit
    Magát a REX-et viszont jól betölti, csak ablakban nem az igazi! Valami beállítást nem veszek észre? Valaki tud segíteni? Előre is köszi!
  • Gauge
    #13750
    1990Ft egész konkrétan, de már csak 1db maradt:)
  • [HUN]FaTaL
    #13749
    Pár hete annyi volt, 2 hete meg talán a ph-n Korcsii is vett egyet ennyiért. Én még 4500ért vettem nagykerben, pedig még kedvezmény is van rajta. Igaz az fél éve volt ,egyáltalán nem bántam meg.:)
  • Fehercsoki
    #13748
    1500 a media marktban?:D Már "repülök" is venni egyet!
  • [HUN]FaTaL
    #13747
    Rezegés értelmetlen, semmi köze a valósághoz, meg az FS se kezeli valami jól.
  • [HUN]FaTaL
    #13746
    Ha most tanulod az FS-t felesleges 100e-ért joyt venni, kezdetnek egy saitek cyborg evo megteszi, én is evvel repülök, meg ha jól tudom, innen a fórumról még többen. 1500ft most a media marktban ha van még, ha nincs már akkor 5-6 ezerért bárhol találsz.
  • Gauge
    #13745
    elvárások:
    rezengjen, pontos legyen, inkább valósághű, legyen megfelelő mennyiségű gomb rajata, stb..
  • Gauge
    #13744
    Utasszállítókat szeretnék vezetni inkább. Mondjuk, hogy max 100e. De tényleg fogalmam sincs, hogy mennyibe kerülnek a joyok vagy iranyítóset-tek...
  • L Viper #13743
    Igen, lényegében annyi, meg az ezen gépekre írt feladatok.
    Csak azért tudom az Akropolis környéke dolgot, mert szeretek VFR-ezni és anno sima SP2-ben még nem volt meg pl a színház.
    Acceleration használata után, amikor megint arra tévedtem, vettem észre, hogy bővült a scenery.

  • [HUN]FaTaL
    #13742
    Tudom, hogy tartalmazza, de, ha jól tudom az alap SP2höz képest a plusz az Accelerationben az a pollux által is emlegetett gépek, meg talán az air race.