33535
  • Hypo #13821
    jo akkor kicsit nagy es glass cockpit:)
  • [HUN]FaTaL
    #13820
    Nagy?:D
  • Hypo #13819
    kiegeszitve kapod hozza a ket kulon app-ot a check list es a map ot.
    A 135 145 v2 nekem bejott, szepen muzsikal fs9 alatt, maga a gep is erdekes vele repulni, FADEC is bejon, szoval engem erdekel a madarka, neha jo c185 es beaver utan beullni egy nagy gepbe:)
  • Lacuska77
    #13818
    Szerintem nem lesz olyan, hogy az E-Jet 170-190-et ingyen lehessen pluszban további két tipussal bőviteni. A v.2. itt sajnos nem a 170-190 csiszolásáról szól, hanem egy újabb sales-es fogásról. Én megvettem. Ha érdekli a tisztelt forumozókat akkor elmondom, hogy bár kinézetre én nem vettem észre semmi változást sem külsőben sem a VC-ben de ehez már sokkal több beállitható gombhoz ill kapcsolóhoz van lehetőség bill kombinációkat párositani mint a 170-190-es társánál. Továbbá megkockáztatom mintha kicsit változott volna (finomodott) a gép repülési modellje. Illetve az ERJ-145-ből ismert "Hello Captian" szöveg fogad minket a fülkébe lépve és a Check listát is dudolja ha akarjuk.
  • Hypo #13817
    ORBYX nal lesznek uj dolgok ev vegeig, PNW sok repter, NW rockies KPDX..stb
  • [HUN]FaTaL
    #13816
    Úgytudom, hogy nem. Esetleg lowcost update lehet hogy van nézz körül a wilco oldalán.
  • zstomi
    #13815
    Tudja valaki, hogy a wilco féle E-jets 2.0 letölthető-e ingyenesen, ha megvettem az 1.0-t?
  • Hypo #13814
    ivao.hu es vachun.hu itt nezelodj
  • Norbi779
    #13813
    A FSX -ben vannak magyar szerverek?? Ha igen akkor valaki tudna küldeni ip-t?? PLS
  • Hypo #13812
    hovercontrol.com a legjobb hely szamodra
  • Krapo
    #13811
    Hello sziasztok ! Ujra elkezdtem játszani a játékkal , megint rájöttem hogy nagyon jó :) így hát ujra köztetek vagyok ! Eddig nem helikoptereztem most eljött az ideje :) rájöttem hogy nemolyan nehéz csak még szoknikell ! EH 101 -el repülök most ha van valami tippetek jótanácsotok az nagyon szívesen fogadom !
  • Hypo #13810
  • Hypo #13809
    FSBUILD a progi ami neked kell abba berakod ezeket a waypontokat es legeneralod a flightplant fs szamara maskepp nem fog menni
  • polluxware
    #13808
    ha ezek a német csávók elkezdenek dolgozni natív modelleket fsx alá... DA cheyenne, fokker, Do-27 után nem hiszem hogy van találgatni való a minőséget illetően
  • polluxware
    #13807

  • polluxware
    #13806
  • [HUN]FaTaL
    #13805
    Az FS9 flight plan tervezője nagyon régi, kb 2003as adatbázist használ sajnos úgyhogy az sem biztos, hogy meg tudod vele tervezni.
  • daxan
    #13804
    Ezt az útvonalat szeretném betáplálni:
    MIQ6S MIQ Y102 UPALA Z109 BAMAS UL604 BIGGE UL604 RELBI UL602 SUPUR UP1 RODSI UP58 ERAKA 5900N 02000W 5800N 03000W 5700N 04000W 5500N 05000W OYSTR STEAM N228B YRI MUROP OMBRE OMBRE8

    Egy kicsit sok időbe telne, mire kikeresném a térképen...:)
  • Hypo #13803
    dehogynem, ott van az edit waypoint illetve tudod huzgalni az egerrel is
  • daxan
    #13802
    Sziasztok! Mostanában olyan furcsán tervezi meg az fsx az útvonalat...hú...Amióta újratelepítettem a gépet...vagy mindig ilyen furcsa volt?!


    Ez pl egy Munchen - Montreal útvonal. Valahogy nem lehet úgy csinálni, hogy én adom meg a waypointokat, vagy legalább kiegészítem a flightplant?
  • L Viper #13801
    Szerintem is korrekt kis cucc, el tudnék viselni egy erre a motorra készült komolyabb szimet.
    A fény és árnyékhatások is jók nagyon.
  • CptSAB
    #13800
    remélem mindenki megnézi a Luklás videjót meg a képeket is.. egy picit saját szemszögből had véleményezzek, talán feltünik a videón, a képeken, hogy a táj nincs túlspirázva a textúrákkal, nincs az fs-ben látható variált lod13 stb. cellás textúrákkal megspékelve. Condor pl. hasonló picit.. ha megnézitek, tud egy ilyen letisztult textúrázás is szép és élvezhető lenni, mert egy jó autogennel megpakolva, részletes árnyékolt domborzattal vízrajzal stb. fel lehet dobni a cuccot.. nem pedig na már 20x repülők el ugyanaz a tanya felett, egyszer Makónál, egyszer meg Kiskunmajsánál.. :D ha értitek mire gondolok..
  • [HUN]FaTaL
    #13799
    És ultra realisztikus lesz 2M-al döngetni egy 737essel:D
  • Papirzacsi
    #13798
    Mondjuk az overspeed nem is a 250 csomóra jelenik meg....
  • Falconer
    #13797
    Enginge, csak, reméljük valaki fel fogja használni majd egy szimulátorhoz is.
  • Ash005
    #13796
    De ha a stettingsben a realitynél kikapcsolod a G-tolerancet, akkor overspeednél nem seik szét s gép, csak villogni fog az overspeed felirat, minden következmény nélkül.
  • Hypo #13795
    Hat 10000 lab (feet) alatt van sebesseg korlatozas, csak ugy mint a varo osban az 50.
    Ez esetunkben 250kt, ergo ezt a sebbeseget nem kene tul lepni.
  • grimm13
    #13794
    Én ezt ajánlom, egy kis töri .....
  • mcsaba
    #13793
    Ezt láttátok már? Bár nem tudom hogy ez most csak egy 3D engine lesz vagy egy repülőszimülátor de nagyon jól néz ki.
  • taylor35
    #13792
    http://fs2004faq.uw.hu/.........................maybe !!!!!
  • Gauge
    #13791
    Sziasztok!


    Segíteség kellene:

    A321 -gyel próbálok felszállni, de overspeed miatt gyorsan vég minden kisérletemnek. Van estleg valami oldal, ahol utána lehet nézni, hogy egészen pontosan mit kell csinálni?

    1hete szereztem be a játékot, teljesen kezdő vagyok.

    Köszönöm.
  • Hypo #13790
    MS a live frontot akarja erositeni az piiz
  • [HUN]FaTaL
    #13789
    "Ezen en azert vitatkoznek szerintem ha a penz a lenyeg es nem az uzleti pozicio erositese akkor pont rossz a celcsoport, mert pont az igazi szimesek koltenek tobbet a hobbyra, softwarek, hardwarek stb"

    Ez igaz, de az MS nem nagyon csinált kiegészítőket és az árkád szarokat sokkal többen megveszik, nagyon kicsi a simes bázis. A hardcore réteg is warezol keményen, már, ami a kiegeket illeti. Szerintem ember nincs akinek az összes kiegészítője mind eredeti.
  • polluxware
    #13788
    ez is egy érv... ugyanakkor sztem még az az erős kicsiny hardcore közösségi mag sem ér fel egy széleskörüen terjesztett ratyi pitty-putty játék eladás bevételeivel... még hoszútávon sem

    és biza a hárdkór réteg is warezol keményen.... a piszkos husukat enné meg a motoj
  • zsola100
    #13787
    Nekem van egy olyan problémám hogy ha kis cessna c172 töltök be vagy bármilyen kisgépet valamiért elhúz barra és a szarvkormánnyal sem és az oldalkormánnyal sem tudom visszahozni. Ha valaki segíteni tudna írjon.
  • Hypo #13786
    Ezen en azert vitatkoznek szerintem ha a penz a lenyeg es nem az uzleti pozicio erositese akkor pont rossz a celcsoport, mert pont az igazi szimesek koltenek tobbet a hobbyra, softwarek, hardwarek stb
    A sima agyatlan gyerekek max warezba letoltik jatszanak online max 6 honap es vege.

    ha a jatekipart nezzuk es az egyes jatekok kore epult community-ket akkor a minel komplexebb jatekok azok ahol a kozosseg eros es egyutt marad joval a jatek megjelenese utan is.

  • [HUN]FaTaL
    #13785
    Én is ugyanígy vagyok vele. :)
  • LegendTommy
    #13784
    hát nem hinném, hogy mostanában szimuláción gondolkoznának, mondjuk engem tök kielégít fs9, majd erősebb vassal áttérek fsx-re:D Mindent szép sorban.
  • [HUN]FaTaL
    #13783
    Én nem hibáztatom az MS-t, pénzből élnek ennyi.

    Reméljük lesz egy szimulátor is. Bár sokaknak az FSX is újdonság lesz IFR-re. :) Igaz sokminden nem változott a grafon kívül.
  • Clidey
    #13782
    Igen, így van.
    Kérdés lesz-e annyira rugalmas az M$ hogy az idő előrehaladtával ahogy érkeznek majd a visszajelzések a szimmeresektől hogy mik lennének a kivánalmak, elmozduljon sokkalinkább a szimuláció felé a projekttel az agyatlan csihipuhi felől.