33535
  • Hont
    #31613
    Mindenkinek Kívánok nagyon boldog, kiegyensúlyozott eredményekben gazdag, sikeres, szerencsés Új Évet!
    Repüljetek amennyit csak bírtok, soha nem fogyjon ki a kerozin, ne romoljon el a rádió és legyen minél rövidebb a Stewik szoknyája a fedélzeten!
    Jövőre Veletek ugyan itt!!!!

    (köszönöm a yoke -val kapcsolatos tanácsokat, már csak Elek válaszára várok )
    Ja!! Van egy hihetetlen profi , újszerű állapotban lévő, nagyon megkímélt, hibátlan CH Joke eladó!!!
    Utoljára szerkesztette: Hont, 2015.12.31. 22:00:49
  • saca79
    #31612
    Nekem ennek a Saitek Pro Flight Cessna verziója van ..csak jókat tudok mondani róla .Egyetlen hibája az volt hogy valamiért elég nehéz volt Win8.1 el összehozni belőni a nullpontokat. Remek kis Yoke elnyűhetetlen masszív az anyaga.2 év után se riceg,bár sose volt még "kifújva" .
    CH ról csak rosszakat hallottam ezért sose próbáltam!!
  • Nyiri
    #31611
    CH-ról röviden: Kurva szar. Legjobb döntésem volt mikor eladtam.
  • Hont
    #31610
    Szia!
    Engem érdekelne...Mennyivel jobb mint a CH Yoke? Volt olyan közülünk, akinek volt már mind a kettő...?
    Nekem most CH van, de le akarom cserélni, mert baromi darabos a működése...
    Esetleg tapasztalatok jöhetnének pár mondat erejéig!
  • Frenky
    #31609
    Üdv! Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok HUNter & HUNAF

  • elek9914
    #31608
    Sziasztok, Buék mindenkinek, szeretném jelezni, hogy eladom a Pro Flight Yoke System Flight típusú szarvkormány szettem, dobozában, hibátlan működés. Új ára 50k körül van, én a felét se kérem. Ha valakit érdekel 0.6.3.0.4.9.4.2.5.9.3 vagy elek9914 kukac gmail pont com

    link a termékről
  • Robertoo21
    #31607
    Szia!
    már az van fent, egyszer sikerült, holnap lesz időm próbálgatni, akkor visszajelzek, hogy mi az eredmény.
  • Skinner_11
    #31606
    Neked is!

    Jópár embernél előjött ez a probléma, a fórumaikat olvasgatva.

    Nem tudom az 1.9.11 javította-e a dolgot, hogy fent van-e nálad. Ha nem, érdemes kipróbálni úgy jó-e
  • Robertoo21
    #31605
    Sziasztok! Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
    Olyan kérdéssel fordulnék a GSX (1.9 with de-icer verzió) használókhoz, hogy ha megtörténik a fagytalanítás, utána nem tudok választani, hogy merre fordítson ki a push back. Eltol egyenesen hátra fele, és ott "választ le" . Tudna valaki segíteni ebben a problémában? (nem virágbolti verzió)
  • BB5207
    #31604
    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
  • L Viper #31603
    Boldog Karácsonyt minden topiklakónak
  • Skinner_11
    #31602
    Boldog karácsonyt, és kellemes ünnepeket srácok!

  • Hypo #31601
  • saca79
    #31600
    Kellemes Ünnepeket!!

  • JoopZzz
    #31599
    Kellemes Ünnepeket Májsztrók!
  • Clidey
    #31598
  • gfarkas
    #31597
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden bárányfelhő kergetőnek!
  • Hypo #31596
  • CptSAB
    #31595
    Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!

  • saca79
    #31594
    FSSuperTweakert használt már valaki ?? 64 bitest próbáltam de nem igazán látok különbséget. Sőt pár próbálkozás után még " rosszabb" lett az eredmény.
    Anno a venetubo.com os nagyon bejött sajnos az már nem elérhető :/
  • carlosfly
    #31593
    És ITT.
  • Klusi86
    #31592
    Off:
    Eladó szarvkormány: itt
  • L Viper #31591
    Nálam is felt van még a 9, szépen tele a kedvenc cuccokkal. Nehézen vinne rá a lélek, hogy töröljem, pedig egyre ritkábban repkedek vele, amióta az újabb gépemen szépen fut az FSX.
    Hiába, nagy szerelem, nehéz a szakítás :)
  • berczy #31590
    Hát igen, hozzá lehet szokni a jóhoz. :) Nekem is volt párhuzamosan 9, de aztán elcsattant a vinyó, amin volt a maga 100+ gigájával, meg a 10 év alatt pöpecül belőtt minden (egyszer sem raktam újra, azt nem kellett), custom ai forgalomtól a kijevi Zhulhany reptér kézzel megcsinált repülőmúzeumáig minden. Mikor eldurrant, az agyam is majdnem eldurrant, de aztán túltettem magam rajta és nem, nem hiányzik. AS A320, PMDG, A2A gépek, ORBX, Drzewieczki Design, folyamatos újdonságok után, megmondom őszintén, már nem vinne rá a lélek. Evvan, gyarló az ember. :)
  • papa10000
    #31589
    Köszi!
  • L Viper #31588
    Szia!
    F10-el 2D-s kabin, majd a W.
  • papa10000
    #31587
    Segítséget kérnék!
    Melyik billentyűparancsal lehet a cockpittet kikapcsolni, hogy csak az alapműszerek maradjanak? Elfelejtettem. Már régen repültem.
    Kösz!
    Utoljára szerkesztette: papa10000, 2015.12.16. 20:09:27
  • Hypo #31586
    nyomós érv én is így vagyok:) az újra fel se rakom elsőre az fs9 et aztán majd meglátjuk.
  • berczy #31585
    Köszönöm, megvolt már ez is, meg az innen nyíló ruszki oldal is translate-el. Őrület... :(

    @Clidey: Köszönöm, rám fér! :) Bár most még az Air hauler elején vagyok, apró gépekkel, és ez a Kistuskó lett volna az egyik nagygépem később. :)

    @Skinner: igen, ez is eszembe jutott, 9-en pöpecül ment minden, de szerintem nem vinne rá a lélek visszamenni 9-re. Mert bár tényleg egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy feltuningolva a 9 is hasonlót hoz, mint az X, de... Na, érted... De. :) De nincsen rája ORBX: :)))
  • Hypo #31584
    itt nézted elég jó dolgokat mondanak default startu pflight es a tobbi probat meger
    http://www.sim-outhouse.com/sohforums/showthread.php?93567-SCS-Tu-134-v2-0-FSX-portover
  • Clidey
    #31583
    Én max drukkolni tudok...de azt nagyon! :D
  • Skinner_11
    #31582
    9...

    Azon minden szép és jó, nem kell szenvedni. Nyugati gépekre meg ott az X.
  • berczy #31581
    Ennyi, vége, ultimátumot kaptok! Segítsetek, különben soha nem fogok már játszani a 134-essel.

    Eszméletlen mennyiségű időt rászántam erre a kurva Tu-134-es FSX portra. De nem megy az a kurva kurzus tű. Semmi nem segít, hiába. Hiába állírok be bármilyen VOR-t, sosem jó a tű, és ezárt az Autopilot sem követi jól a VOR navigációt.

    Már minden kurva orosz fórumot áttúrtam translate-el, minden elképzelhető kombó, kapcsolóállást, beállítást végigpróbáltam, de egyszerűen semmi nem bírja működésre.
    A fékpróblémára rájöttem, ill. workaround megoldásra jutottam, hogy ha első betöltés után azonnal kiválasztom újra a repcsit a select aircraft-ban, akkor a fékhiba megszűnik, nincsen.

    De ez a NAV cucc nem, és már teljesen kivagyok tőle, hogy ez az egy dolog, ami miatt nem tudom használni a három közül az egyik kedvenc gépemet. Őrület. Most az, hogy a Yak-40-nek is szivárog a memóriája, már szóra sem érdemes, de ott legalább a grafikai butítással át lehet hidalni, hogy nefusson ki a VAS-ból. Hihetetlen, hogy ezek a ruszki gépek nem mennek X-en, csak a 154-es lett tisztességesen megcsinálva. De az legalább megy rendesen. A rossz az, hogy a 134-es is menne, csak valamiért nálam nem.

    SZóval help pls!
  • Hypo #31580
    ;))))) hat afa nelkul itt dublinban olcsobb;)
  • Hypo #31579
    Azt hasznalok de van mas melo is ami nem
    Muszaj csak szorakoztat vagy charity;)
  • polluxware
    #31578
    azthittem melóra eppölt használsz.. :)
  • Clidey
    #31577
    Ha rám hallgatsz a drágábbikat veszed! :D
  • Hypo #31576
    Illetve x99 nem rossz alap de majd meglatjuk
  • Clidey
    #31575
    Ez egy kicsit barátibb UI-val megáldott FD kalapácsoló stuff. Nem rossz végülis, de semmi extra. Mondjuk annál mindenképp jobb hogy nem egy jegyzettömbben bámulod az ASCII-t... :D
  • Hypo #31574
    Igen de multi taskingba renderelesbe 5820 jobb ha csak jatekra hasznalom akkor a 6700k tokeletes