33535
  • polluxware
    #31573
    p3d az kihajtaná már a 6 magot? csak azért kérdem, mert az fsx az alapvetően használ 2-és-felet.. haswell ugyebár régi...(hiába a 6 mag) aztán a skylake után is jön valami amit betudsz még rakni az s1151-be ami viszont már biztos ütősebb lesz.

    i5 K

  • Hypo #31572
    hát épp megy a gondolkodás 6700K vs 5820K a tobbi az a normal GTX970 nem kell a 980, 16GB DDR4 2x500GB ssd meg egy 2 TB sima vinyo
  • Hypo #31571
    hát ez az :)
  • Clidey
    #31570
    Nocsak! Hajrá hajrá Zoli bátyó! ;)
    Specifikációt eldöntötted már?
  • Clidey
    #31569
    Mi benne az érdekes? :)
  • Hypo #31568
    na lassan regi gép backup kiszolgalt jo sok evet tul kepp meg ma is minden elmegy rajta csak mar egyre nehezebben:)) szoval jon az uj "kicsike" remelhetoleg egy ket het es lesz idom ha minden beallitva majd dobok par fsx tesztet.
  • Hypo #31567
    http://www.avsim.com/topic/478765-25nov15-pmdg-747-400-queen-of-the-skies-ii-vc-preview/
  • Hypo #31566
    Érdekes http://www.flight1.com/products.asp?product=airwrench
  • Frenky
    #31565
    Sziasztok... Aki még esetleg nem tud rólunk, várunk minden érdeklődőt DCS Virtual Hungarian Air Force <- FaceBook Csoport! A DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF egy zárt csoport! Azért hoztam létre, hogy egy csapatban legyünk, akik használják a Digital Combat Simulator-t. Így mindenki számára elérhetők a csoportban létrehozott események és információk. Céljaink között szerepel, hogy egy baráti, társaságban tudjunk kulturált keretek között online repülni, képezzük magunkat, és a kezdő pilótákat is. Lehetőleg olyan tagok jelentkezését fogadjuk el, akik részt vesznek a közös virtuális repüléseken. A HUNAF tagjainak ajánlott, hogy repül online közösségben, DCS szerveren, a csoport által szervezett repüléseken is részt vesz. Az új jelentkezőknek részt kell venni egy TeamSpeak_en történő bemutatkozáson, ez a felvételhez tartozik, valamint az alábbi adatokra van szükség: Neved, a játékban használt neved, kedvenc géped, mennyi ideje használod a DCS-t! Jelentkezés és infó küldése ezen az elérhetőségen: [email protected] Üdv, HUNter & HUNAF
  • nibron
    #31564
    Én a Virtual Avionics CDU-ját használom PMDG 737-re és 777-re is, többnyire 7"-os android tableten. Van ios-ra is. Teljesen jó, szép munka. Telepítés, kezelés pofonegyszerű. Kicsit többe kerül mint 1500, de ha használod megéri.
    Utoljára szerkesztette: nibron, 2015.12.05. 02:19:45
  • Hypo #31563
    bocsi nem irtad milyen rendszerre akarsz de megtalálható mind két helyen
  • saca79
    #31562
    Play Áruházon is fent van onnan telepítsd van demo verzio is nem árt előtte azt is kiprobalni. De nem 1500 ft.
  • Robertoo21
    #31561
    Ő gondolom nem fog androiddal működni? :(
  • Hypo #31560
    https://itunes.apple.com/us/app/virtual-cdu/id634731446?mt=8
  • Robertoo21
    #31559
    Sziasztok!
    használt már valaki tabletről FMC programot? PMDG-hez használnám.
    Ha igen, akkor mit ajánlotok? (találtam 1500 ft értékben letölthetőt)
    Hogyan lehet ezt működésre bírni, milyen program kell hozzá? Vagy csak Plug&play?

    Köszönöm a válaszokat, előre is.
  • Hypo #31558
  • Hypo #31557
    jaja ne is mond elso take off-nál az ulés tamla elszabadult hátra ergo vegig tamla nelkul mentem, a masik alkalomnál meg a sinbol az elozo pilota kirantotta es nem mozgott.....
  • Clidey
    #31556
    Na igen, ezek a laprugós Cessnák közvetlen a Wright fivérek repülése után jöttek...
  • Clidey
    #31555
  • saca79
    #31554
    Jah meg az ülések is szarok a bal oldali sínbe mindig begyűrődik a karpit es lehetetlen allitani, bal oldali ajtot nehezen lehet zárni
  • Hypo #31553
    muhorizont néha feléledt nekem de totál random:))
  • saca79
    #31552
    Igen HA-VEL muhorizont most se jo XD olajho se nagyon mozdul meg..
  • Hypo #31551
    a filtert azota ahogy latom csereltek:))) vertem bele egy 25 órát az elmúlt hónapokban
  • Hypo #31550
  • Hypo #31549
    HA-VEL? ezt repultem, megjavitottak mar a muszereket ha jol emlekszem olajho akkor se nagyon mukodott, a legtobb oreg cessnaban a fele muszer csak disz:))))
  • saca79
    #31548
    Lehet jottek szembe azert volt lekapcsolva :D amugy öregecske fecske az igaz de amire kitalaltak arra tokeletes...
  • polluxware
    #31547
    Maros felett nem tudnál ellebegni Makóig? pár képet onnan is lőhetnél:)
    múltkor láttam ezt a kis 172est estefelé... se strobe, se navlight;)
  • Hont
    #31546
    U... de jó Neked...!
    Jó képek!
  • saca79
    #31545
    ...azért volt egy kis élő szeged VFR is hideg olajjal :D LOL








    Utoljára szerkesztette: saca79, 2015.12.02. 22:03:23
  • Hont
    #31544
  • saca79
    #31543
    Megvan a kráter

  • Johnyka
    #31542
    Köszi a segítséget az Airhauler-hez, a dátum keresése közben megtaláltam a hibát is. Így végre működik a program.
  • Hypo #31541
    szerintem fizetos lesz de lehet lesz ra kedvezmeny a regi tualjoknak, Nekem nagyon bejott az Air Hauler az osszes hibajaval egyutt de uj dimenziot adott az FSX nek
  • polluxware
    #31540
    az kemény..
  • Nesuten
    #31539
    Ennek az Air Hauler -nek fejlesztik a második részét ...
    Érdemes megvárni vagy alapból jár azoknak akiknek meg van az első kiadás ???
  • Nesuten
    #31538
    kössz !!!
  • Nesuten
    #31537
    na ez nem rossz ...
    lehet én is újratelepítem az FSX -et ...

    ez virágbolti vagy csakos
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.12.02. 13:20:41
  • Hont
    #31536
    70-75c' megy ám a cpu-ja alapjáraton...
    Nem csak táp gondok vannak ott, hanem hűtési problémák is!
  • polluxware
    #31535
    csak egyszer írom le.. és nem vagyok hajlandó vitatkozni e témában senkivel;)

    ha az adott gép egy nagyobb számítási "terhelésre" kikapcsol, avagy újraindul -> táp hiba (jellemzően kimenő ágon levő kondik durrantak el ami lehet hőtől, vagy csak öregedésből származó "anyagfáradás"

    sok esetben látványosan előfordul ez "alvó mód-ból" felébresztés utáni fagyás, egy adott egység nagyobb teljesítmény felvétele utáni reset...

    és hiába nézed meg a bios-ban a fesz. értékeket, ugyanis egy gép és bemelegett táp esetén 0% terhelés (bios) nem fog látványos fesz. eséseket produkálni +12, +5 ,3,3V ágakon

    addig cseréld ki, amíg lehet (nem 100%-an jellemző hogy amikor a táp 1x eldurran, ránt mindent magával ,de...... megéri megtudni?)





  • nibron
    #31534
    A kikapcsolt az mit jelent nálad? Leállt a tápegység is? Mert ntdll hibánál nem történik ilyen. Sőt, kikapcsoláskor általában semmilyen hiba sem generálódik. Na most ha nem állt le, tehát csak elszállt, akkor az a kérdés, hogy az fsx-et most telepítetted fel, vagy már régóta fent van. uiautomationcore.dll a helyén van?
    Utoljára szerkesztette: nibron, 2015.12.01. 19:04:43