33535
  • Clidey
    #31653
    A régit se...
  • carlosfly
    #31652
    Az új fspassengers-t próbáltátok már?
  • TerranceG
    #31651
    Sziasztok!
    Fél éve alakult virtuális légitársaságunk keres pilótákat. Ha unod a céltalan összevissza repkedést és szívesen lennél pilóta egy virtuális légitársaságban, akkor köztünk a helyed, legyél akár tapasztalt, akár kezdő.
    Ha érdekel, írj privátban!
  • saca79
    #31650
    Üdv! Az STD FSX fotóalapok valahol elérhetőek még?
  • Frenky
    #31649
    Pilóták! 2016-ban is várunk minden érdeklődőt, jelentkezőt! A DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF azért jött létre, hogy legyen egy online közösség, ahol azok az emberek vannak, akik kedvelik és használják a Digital Combat Simulatort. Céljaink között szerepel, hogy egy baráti társaságban, kulturált keretek között tudjunk online repülni. A virtuális repüléssel kapcsolatos kérdéseket és információkat meg tudjuk beszélni ebben a közösségben. Az online repülések közben képezzük repülési tudásunkat, és amikor szükséges segítünk a kezdő játékosoknak is. A hétfői meeteng után a szabályzat és a tagfelvétel egy kicsit megváltozott, egyszerűbb lett, hogy még többen tudjatok csatlakozni :-) Üdv, HUNAF DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF https://www.facebook.com/groups/dcsworldhungarianusers/
  • TerranceG
    #31648
    kösz!
  • Skinner_11
    #31647
    Róluk hallottam még
  • TerranceG
    #31646
    Sziasztok!

    Az FSAirlines.net -hez hasonló VA társaságokat kezelő oldal létezik?
  • Hypo #31645
    :))))))) igaz, ha sikerul eljutok az uj ryanair szim kozpontba meglesem mennyi az fps:)
  • berczy #31644
    nyenyere...
  • Clidey
    #31643

    Aki meg nagygépes pilóta annak úgy is parancsba adják hogy menjen szépen szimulátorozni, ha a szakszóját és a munkáját életben akarja tartani... Na de nem ilyen kis nyenyere szimulátorba, mint amilyennel mi csesszük el az időnket...
  • Clidey
    #31642
    Még ma éjfélig vehettek magatoknak Boeing 737-200 tip. utasszállító repülőgépet 3.200 Ft-ért!
  • Hont
    #31641
    Na kérem!
    Ma beüzemeltem a Saitek Yoke-t!
    Zongorázni lehet a különbséget a CH-hoz képest!
    Igaz volt vele kis fúrás faragás, mert a gázkar kábele tőben szakadt volt, de beáldoztam egy régi ps2 egeret és kicseréltem a kábelt...
    Most tökéletes!
    Egyébként aki a CH-val tud repülni az evvel is tud.:D
    Most élvezkedés van!
  • Hypo #31640
    ez egy eljárás szimulátor igazából, van ilyen sok a piacon anno ELITE -nek volt full csomagja hardware-el egyutt., a mai add onok mellett nem nagyon látom értelmét, max ha airliner vagy aktiv pilota vagy.
  • carlosfly
    #31639
    Sziasztok.

    Van itt valaki aki hajlandó volt már kiadni EZÉRT azt a sok eurót?
    Utoljára szerkesztette: carlosfly, 2016.01.09. 16:33:55
  • Clidey
    #31638
    Azért próbálkozni lehet...
  • Clidey
    #31637
    Esélyes...!
  • Hypo #31636
    Hát igen ez visz mindent, ez utan a kép után minek rakjunk fel mást?? :)))
  • Skinner_11
    #31635
    Fizetős tudtommal nincs, ingyenes az van bőven, de olyan kiemelkedő nem nagyon.
    X alá elég szegényes a dolog, főleg 9 alól áthozottak vannak.
    9-hez ez elég tisztességes szerintem, bár nem próbáltam.

  • Borisz80
    #31634
    Sziasztok.
    FSX-hez vagy FS9-hez tud valaki ajánlani jól megcsinált (free, vagy fizetős) IL-18-at?
    Köszönöm!
  • saca79
    #31633
    Jelige: Tibicsoki :D

  • exTrem
    #31632
    Én tökéletesen értem a humor részét :) Csak, hogy ők teljesen értetlenek minden számítógépes témában, akárhogy is próbálnám nekik elmagyarázni mi az a Steam meg írja ki stb. Nem véletlenül kérdeztem amit.
  • Clidey
    #31631
    Többet kellene járkálnod ezekre a helyekre...
  • Hont
    #31630
    Nekem meg sincs ez a festés! :(
  • Hont
    #31629
    Na ez egy tényleg jól sikerült kép...
    Nem lehet ezeket a lusta topik lakókat alvókat motiválni! Lehet sört kellett volna ajánlani?
  • Clidey
    #31628
    Ja, azt nem mondtam: csak az általam készített festést tartalmazó képpel lehet nevezni! Kiestél!
  • Clidey
    #31627
    Az a tiéd ami ott fityeg a lábad közt!

  • Hont
    #31626
    Na!
    Ennyire azért ne tolongjatok...!
    Clidey! Enyém akkor a TIBI csoki!
  • eyecandy
    #31625
    Vagy OROSZkrémtortával
  • Hont
    #31624
    Sziasztok! Az oldal pont ma 10 éves!
    Esetleg aki úgy gondolja, hogy a tisztelt társaság megérdemel pár szép, vagy kedvenc screenshot-ot, az legyen kedves megosztani itt a nagyérdeművel, hogy emlékezetessé tegyük ezt az évfordulót!
    Amennyiben lennének még ötletek amivel fel lehetne frissíteni a topikot, azt is írjátok le!
    A legjobb képek és ötletek TIBI csokival lesznek jutalmazva!
  • ezsolti74
    #31623
    Van nekem is egy eladó Saitek Pro Flight Yoke System típusú szarvkormány szettem + még egy throttle quadrant hozzá. 2010-es vétel, nagyon keveset használt. A kettő együtt 45k. 65k az új áruk egyben. Privát üzenetben legyetek szívesek érdeklődni.
  • Quintall
    #31622
    Talán itt megpróbálhatod:
    http://www.wingbest.com/Flight-Simulator-X-Professional-Edition-repulogeps

    De ők is többnyire már csak letöltőkódokat árulnak....
  • nibron
    #31621
    De ha nem érted, hogy mit kell csinálni, kérdezd meg a 9 évest.
  • Clidey
    #31620
  • berczy #31619
    Nem nagy kunszt. :) Meg kell venni steam-en, mellette leszedni torrenten, nyomtatható lemezre kiírni, borítót nyomtatni, becsomizni, odaadni, majd a steam-est feltenni, oszt kész. 9 évesen tán még nem fogja vágni, mire meg rájön... :D
  • exTrem
    #31618
    Sziasztok, BUÉK mindenkinek! :) Unokatesóm keresett meg egy olyan kérdéssel, hogy egy ismerőse 9 éves kisfiának szeretnék megvenni az FSX-et mert a srácot nagyon érdekli a repülés stb stb. Szülinapra lenne ezért szeretnék megvenni dvd formátumban, hogy be is tudják csomagolni. Valakinek lenne esetleg ötlete, hogy hol lehet még kapni dobozos verziót? Én sajnos sehol nem találtam és tartok tőle már csak a steam-en megvásárlós és letöltős opció marad... Köszi a válaszokat előre is az ő nevében!
  • polluxware
    #31617
    gondlom totál jogtiszta
  • zkalos
    #31616
    Sziasztok Szimtársak !
    Eladó megegyezés szerint a teljes FS2004 software gyűjteményem, mely áll az alap játékból, valamint sok-sok év gyűjtő és rendszerező munkájának gyümölcseként kb. 76 db dvd (tokokban), melyeken megtalálható a valaha kiadott szinte összes kiegészítő egy dekoratív álló famintás-króm cd-álvánnyal együtt. A dvd-tokok hátulján nyomtatott tartalom-lista is van. Kérésre küldök képet is.
    zkalos kukac t-online pont hu címen lehet érdeklődni. Ha még ezzel játszol, nem bánod meg ha megkeresel. Biztosan megegyezünk. Sok közülük már "beszerezhetetlen" . Én már nem hiszem, hogy valaha felinstallálom, mert átálltam FSX-re, bár sokszor szenvedek vele, mert nem mai a gépem.
  • Hypo #31615
    CH rudder pedal az szuper nekem mar 10 eve muxik de a yoke az nem jo
  • Clidey
    #31614