33535
  • Hypo #13901
    probaltal mas image-t is?
  • Papirzacsi
    #13900
    Tiszavirág életű volt a siker, már megint nem telepedik.

    Perko köszi, ez volt az első, amit próbáltam, de tapasztalatból mondom, hogy a microsoft supportjának javaslatai mindig egy kalap szar értékével vetekszenek.
  • Papirzacsi
    #13899
    Teljesen frissített win7 volt. :-( A win reinstall se segített. Végül bizonyos szolgáltatások kikapcsolására sikerül végigfutnia a telepítőnek, de hogy ne legyen minden kerek, utánna meg az fsx nem akart elindulni. :-) Jelenleg itt áll a project.
  • perko
    #13898
    Ez Vistához van, nem tudom segít-e?

    FSX ERROR 0x80040702
  • Hypo #13897
    ez a MS fele installer hibaja, w7 et frissiteni kene
  • [HUN]FaTaL
    #13896
    Egyszer kínlódtam ezzel, asszem uninstall, meg installert kell levakarni, de mire megtaláltam meg végigszenvedtem, jobban jársz a winreinstallal.
  • Papirzacsi
    #13895
    A WIN7 totálisan legális, mert az egyetem ügye azt kap. Lehet win reinstall lesz belőle.:-(
  • Ombika
    #13894
    Feltort WIN7-nel jatsza ezt vagy serult vmi telepitesnel a winfosnal!
  • Papirzacsi
    #13893
    Urak, egy kis help kéne. Telepítenék egy fsxet egy win7 Enterprise 64-bit oprendszeres gépre, de a telepítés végén ezt a hibeüzit kapom.


    Az érdekes az egsűészben az, hogy bármit adok meg telepítés helyének, mindig csak a c/:program files (x86) mappába hajlandó telepíteni. A megadott mappába, csak a fonts kerül.
    Ki van kapcsolva az UAC, rendszergazdaként van telepítve, de mindig ugyanaz a helyzet.
  • [HUN]FaTaL
    #13892
    Azért lesz az, én nagyjából követtem de a SIDSTAR hiánya azért meglepett... Én várom a wilco bus v2-t, egyelőre egy avsimes cikken kívül nincs róla semmi. Gondolom kb fél év múlva fog megjelenni legalábbis az ERJ v2 és az E-Jets v2 között ennyi telt el.
  • gaspen
    #13891
    Hopp...
  • gaspen
    #13890
    FSX L-200D http://lh4.ggpht.com/_1PzLswGfnl4/TIKbwT44L-I/AAAAAAAABxc/1oxXiMiN9zE/R_oldal.jpg
  • JackDow
    #13889
    Ezt elismerem, ERJ és E-JET gépeivel hatalmasat alkotott hard core simmer szinten. Amióta megjelentek szinte csak azokat repülöm. Kifinomult aerodinamika, full műszerezettség, HUD, grafika kifogástalan, stb.. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

    Nem is hallottam hogy lesz airbus V2 legalább lesz mire várnom, mert AS bus nagy csalódás (lehet azért mert figyelmetlen voltam fórumokon)
  • alert
    #13888
    Megjeleneskor es elotte is tobbszor kiemeltek a leirasban, hogy a repulo nem profi szimulacio, hanem a pmdg 737 es a default fs repzik kozott all olyan felhasznaloknak, akik nem akarnak 500 oldal manualt olvasni, 15 percig fmc-t programozni vagy eljarasokat tanulni, de az alap fs gepeknel tobbet es szebbet szeretnenek. Ez volt a cel. Szerintem teljesult.
  • [HUN]FaTaL
    #13887
    Úgy legyen, viszont ami jobban érdekel, hogy a Wilcoból lesz FS9es verzió is. :)
  • MatWood
    #13886
    Ez is fog tudni...
  • [HUN]FaTaL
    #13885
    A Wilco legalább tud sidstar, arról nem beszélve, hogy ezer éves. Majd a Wilco v2 remélem jó lesz, az új gépei nem rosszak. :)
  • MatWood
    #13884
    Hi!

    Ha megnézed az Aerosoft forumán az Airbus topicot, ott láthatod, hogy kismillió hiba van benne, egy részéhez már most készült hotfix, a többi hibát az SP1 fogja javítani. A Wilco-(k)hoz mennyi foltozást csináltak kiadás után?! Csak hibát találtál benne? FPS?? Minden szar?? Hmm....
  • Hypo #13883
    na már legalább szép, még egy pár év és jó is lesz:)
  • polluxware
    #13882
    már bocsánat, de az elején megmondták hogy inkább ájkendy fícsőr gép leszen mintsem DA, vagy level-d...

    de szép
  • JackDow
    #13881
    Pedig úgy vártam, mint kisgyerek a török mézet
  • JackDow
    #13880
    Szóval megint csináltak egy rakás szart AS-ék.

    Kipróbáltam, repülés-dinamikailag lenyűgöző szimuláció, viszont MCDU egy vicc mind grafikailag, mind tudásilag. Egy tök egyszerű FP-t se lehet bevinni, nemhogy SID-et. ILS a radnav-ban INOP, stb. Ajtókat lehet nyitni mcdu-ból hurrá de repülni nem lehet útvonalat. Sztem a wilco még mindig fogja a hasát a röhögéstől.
    Ez max egy bétateszternek készülhetett gyorsan szabadság előtt, hogy vmit egyen a nép.
    Gratulálok AS!

    Remélem egy használható változat hamarosan megjelenik!
  • [HUN]FaTaL
    #13879
    Kár érte, remélem lesz egy kicsit advancedabb verzió belőle sidstarral és HOLDal.
  • Hypo #13878
    Navdatat hasznal de nincs sid star csak akkor a kezzel beviszed directbe. HOLD funkciot nem tudja, es vertical nav is egyszerusitett.
  • Hypo #13877
    itt van
  • [HUN]FaTaL
    #13876
    Igen. Azt használja, de nincs sidstar majd meglátod.
  • JackDow
    #13875
    Navigation: Uses updatable Navigraph navigation database
  • JackDow
    #13874
    ezt mire írtad Airbus X-re?
  • MatWood
    #13873
    Nagyon remélem, hogy lesz egyszer egy update, amiben benne lesznek a sid-star-ok. Amúgy azt írják, hogy nem egyszerű kezelni a gépet, tehát szinte minden működik rajta, minden szimulálható, majd meglátjuk milyen. :)
  • [HUN]FaTaL
    #13872
    Azért nincs sidstar hogy megtartsák a default fsx flight plan formátumot. Elég nevetséges indok, hogy a 26 éves adatbázissal lehessen útvonalat tervezni :D
  • [HUN]FaTaL
    #13871
    Az még mindig mipmap :D
  • [HUN]FaTaL
    #13870
    "a lot of additional features (like being able to follow your flight on your smartphone!)"

    lol, ez aztán nagyon fontos
  • MatWood
    #13869
  • polluxware
    #13868
    mielőtt feleslegesen futnám a köröket kérdezek;)

    tehát!

    adott az AS Discus K vitorlázó gép -> annyi problémám van vele hogy a kabinban 0.6os zoom nézettől lefelé (wide angle) a műszerek olyan homályossá válnak hogy totál olvashatatlanok

    ez valmiért az AS gépekre nagyon jellemző probléma (Twin otter, Bush Hawk és társai)

    namostan a gauk kibontott állapotban vannak (külön xml, külön textúra), tehát a map-mippöt hibáztatom a dologért

    a kérdés!

    Lehet-éé a kecskével... szóval a map-mippöt imagetool.exe-vel (rex tartalmazza) lehet úgy manipulálni hogy ne legyenek meg a map szintek, hanem egy natúr tex legyen

    és miként...

    Köszönöm a grafikus isteneknek (levegő urai!)-nak ha tudatlanságokat megprószálják elhessegeti eme témában
  • MatWood
    #13867

    Hali!!

    Sok-sok várakozás után végre megvásárolható: Aerosoft Airbus X

    37,95€, aki megveszi okvetlenül írjon róla pár sort!!

    Üdv.
  • gaspen
    #13866

    Wrrrrrrrmmmmmmmm.......
  • Smici1985
    #13865
    Egy kis segítséget kérek már megint. Bocs a sok kérdésért!

    Win7-et használok és nem tudom felrakni az Acceleration patch-et, mert állandóan azt írja, hogy regisztráljam. De mindez már megtörtént. Valami megoldás van rá?
  • [HUN]FaTaL
    #13864
    Saitek x52.
  • [HUN]FaTaL
    #13863
    Saitek x52.
  • Medwyn
    #13862
    ...csak halkan ajánlom a Speed-Link Black Widow-ját - a karos tolóerő-szabályzó és a rajta lévő rudder nekem nagyon bejött, bár extraérzékeny a jószág, ami elég kényelmetlen is lehet kezdőként. Ez mondjuk 10k körüli összeg, és ha azt a Saiteket megkapod az ötödéért, akkor nem kérdés :)