33535
  • daxan
    #13941
    Sziasztok!

    Van egy Airbus-CLS A330-200 típusú gépem. Még csak ismerkedem vele, egy dolog van amire még nem jöttem rá. Hogyan lehet bekapcsolni a robotpilótát, hogy kövesse az útvonalat? A magasságot és a sebességet be tudtam állítani, de a követést nem.
    Itt egy kép:


    Tudnátok segíteni?
  • Hypo #13940
    vard meg:)))))
  • [HUN]FaTaL
    #13939
    Nem lesz FS2010 szóval nincs mit várj :D

    Melyik A380hoz? Nem mintha lenne jól kidolgozott belőle :(
  • macleody
    #13938
    Sziasztok.
    Kipróbáltam a játékot és nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog. Azon filózom, hogy megvegyem-e vagy megvárjam az FS 2010-et.
    Esetleg A380-ashoz nem tud valaki leírást?
    http://kep.ivpicture.hu/430559.t.jpg[/IMG]
  • Hypo #13937
    :))) szolj ha barmiben tudunk segiteni
  • Sanyo
    #13936
    Egy iskolakörnél biztosan többet repülök vele, de sok bepótolnivalóm van még a fedélzeti rendszerek terén (FMC, EFIS), amíg biztonsággal le merek írni mindent. :)
  • Hypo #13935
    :) csak igy tovabb, esetleg egy pelda ut a nagy gep bemutatasara?:)
  • Sanyo
    #13934
    Köszönöm, most kaptam meg a Carenado F33A Bonanzát és dolgozom a Captain Sim Boeing 767 és 707 leíráson. Ezekkel elleszek egy darabig. :)
  • Hypo #13933
    Nekem csak a radar van benne...az se rossz
  • polluxware
    #13932
    hát olyan még nem volt nekem... TCAS-al annó szenvedtem, de azt is csak azért mert Jürgenék kifelejtettek egy fájlt a csomiból

    rxp530WAAS a lelke... vödör radar ugyan ugrik, de legalább van normális sid/star ;)

    ráadásul 2007es helyett van gyári garmin 0910es airac hozzá (ügyes kezű emberkék)
  • Hypo #13931
    wx500 mondjuk jol nez ki ott:)
  • Hypo #13930
    i see, mondjuk most epp a DA cheyennel syopok fs9 alatt, valamiert nem megy a radarscreen...mindig kell valami izgalom:)
  • polluxware
    #13929
    egyem a szíved, nyugodtan jöhetnek ám ilyenek!

    hypo.. tudom adós vok még az ini-vel.. a helyzet az hogy csak a bendix KI256ot (ADI) látom értelmét lecserélni...

    fsxes 530WAAS-t nem rakom fel, mert szét**eszi az fs9et és nemtud ablakban futni (sittya verzsön gondlom)
  • Hypo #13928
  • Sanyo
    #13927
    Kicsit félve teszem be ide a Carenado Cessna Grand Caravan 208B tesztjét, mert ez az első komolyabb FSX írásom. Ha hibát, elírást, hülyeséget láttok, szóljatok és javítom. :)
  • polluxware
    #13926
    ez amolyan "stick and rudder" jellegű (J-3 cub) leszállás gyakorlás?

    másrészről.... FS9-ben így karsszékben nem vágnám oda a technikát ilyen bírka módon:)

    senem hely nem volt, se nem volt rákényszerítve hogy ilyen előkészítetlenül tropára vágjon egy nem ócsó cuccot

    oké tudom! én mint ladikus minek ugatok bele... de egy pillanatig sem csodálkozom a sok repgép baleseten
  • MatWood
    #13925
    Itt meg egy szimulátoros.
  • litlebubu
    #13924
    Itt van élesben.
  • Hypo #13923
    Aerosoft Airbus X 1.11 update
    1.11 update

    * Autobrakes changed
    * Outer wingtank qty going negative issue solved
    * Added autothrottle disconnect sound
    * Small autoland adjustment (but it still needs the correct weight!)
    * Wing view issue fixed
    * QNH in MCDU now accepts InHg too
    * Better climb perfomance
    * Spoiler arming changed to non FSX standard (right click to arm)
    * Nose wheel animation changed
    * All installer issues fixed
    * If "CONF 3" is choosen on PERF APPR page, then landing checklist will command flaps 3 instead of flaps FULL
    * Autoland light now lights up when conditions are not right
    * Update rate of PFD and ND increased
    * Tuned VOR now not shown when aircraft is on top of it
    * Vol-6 Step by Step guide changed
  • avasig
    #13922
    Sziasztok! Egy kis szimulátoros segítséget szeretnék kérni. A Safe Flyer repülésbiztonsági fórum ( www.facebook/safeflyer ) témavezetőjeként szeretném az "impossible turn" vagy "lehetetlen forduló" néven ismert vészhelyzetet és a hozzá társuló ösztönös, hibás pszichés pilóta reakciót bemutatni, elemezni ott a tagok számára. Ezt én saját gépben, élesben nem szeretném megrepülni, arra gondoltam, hogy hátha segítene valaki egy Katana és egy C-172-vel egy-egy szimulációt lerepülni, videóra venni. Lenne jelentkező? Előre is köszönöm! [email protected]
  • polluxware
    #13921
    jóóó.. lehet cseppet erősen fogalmaztam.. csak tényeg olyan lehúzósnak tűnik az egész amikor gyakorlatilag 5-6 átgondolt kattintással megoldható a dolog

    új? nem! Ariel-el mosom..
  • Hypo #13920
    es mennyi iylen jar ide neha nekik is kell valami erdekes nem csak verprofi warez bandanak na:))))))))
  • zstomi
    #13919
    GEX-szel volt már valakinek olyan problémája, hogy a jobban kidolgozott default területeken kékre festette egyes épületek tetejét?
    És az normális, hogy Európán kívül is átrendezett mindent?
  • macleody
    #13918
    Sziasztok.
    Kipróbáltam az Aerosoft F16-ost, de valamiért nagyon recseg nálam a hang 5.1-ben is meg sztereóban is. Nem tudjátok mi lehet a gond? Gondolom a sound.cfg-ben kellene átírnom valamit de nem tudom mit.
  • Hypo #13917
  • polluxware
    #13916
    lóban a vízvezeték..

    ez azoknak van kitalálva akiknek über gépük van, mégis lusták utána olvasni hogyan kéne beállítani

    nekik jó dolog...
  • [HUN]FaTaL
    #13915
    Ha ez ugyanaz mint amit a simmarketen árulnak akkor én ezért tuti nem adnék pénzt, mert minden beállítás amit módosít elvégezhető enélkül is. :)
  • Hypo #13914
    erdekes
  • Hypo #13913
    "régi balfasz" most erre mit mondjak?:) rakjon lengyelt wazze:)
  • [HUN]FaTaL
    #13912
    Egy ilyen játékot mondj, mert egyikkel sem volt gondom. :) Esetleg néhány régi balfasz gémnél még win2k-n, de ott sem a nyelv volt a baja, hanem az hogy a területi és nyelvi beállításoknál mi volt megadva. :)
  • Hypo #13911
    jaj dehogynem meselni tudnek sokat:))) bizonyos gameknel eleg sok fejtorest okozott amig rajot az ember hogy ha angol akkor felmegy ha magyar akkor nem:)
  • [HUN]FaTaL
    #13910
    Nekem pl. ez segített.
  • perko
    #13909
    Szívesen, sajnálom, hogy nem sikerült.
    A microsoft supportra vonatkozó megjegyzéseddel maximálisan egyetértek, bár előfordult már, hogy segített.
  • [HUN]FaTaL
    #13908
    :) Nekem prof van (angol, mert utálom ahogy fordítanak), de csak MS cuccok hiányoznak belőle, VIstaból szintén. Nyelvi dolgok rég nem okozhatnak gondot, lévén csomag alapú a nyelvkezelés.
  • Hypo #13907
    akkor baromsag, de en prof al sose szivtam ultimate el se anno a rovid ideig amig vista volt, ja es sose raktam fel magyart igy a nyelvi konverziok se okoztak gondot....de ahogy erzed semmi se eroszak csak utana ne tessek sirni:)
  • [HUN]FaTaL
    #13906
    Enterpriseal is mennie kell, az a prof meg az ultimate keveréke (gyakorlatilag prof + nyelvi csomagok).

    #13903: baromság, otthonra pl. bőven elég a home premium
  • Hypo #13905
    nem kell szolni csak felrakni:)))))
  • Papirzacsi
    #13904
    Asszem az üzletiből a fullos, de most hirtelen nem tudom. Viszont csak az Enterpriset kapjuk ingyen itt az egyetemen, szóval ezt kell használni. :-) Mondtam, hozok tört ultimétet, azzal tuti megy, de nem tetszett nekik az ötlet. :-DDDDD
  • Hypo #13903
    ok ok ok csak kerdeztem hatha:))) Win7 enterprise az melyik is? a fullos? mert 64 bitesbol a fullost kene ( mondjuk osszes ms fosbol mindig a prof vagy ultimate kell a tobbi syar
  • Papirzacsi
    #13902
    Azt próbálom, ami otthon 1000000+1-szer működött szóval azzal nem kéne hogy baja legyen. Szerintünk a win7 enterprise a ludas, mert telepíteni se hajlandó máshova, csak a c:\program files (x86)\-ba, függetlenül attól, hogy melyik meghajtó melyik mappáját adom meg neki.