33535
  • CptSAB
    #13981
    Index MG fórumon volt róla szó, meg egyszer én írtam róla, mert leveleztem a készítővel. Zyppio Mester készítette FSX alá az An-2 Xomer féle változat újra feldolgozását. Megkapta a cucc a permetezőt meg minden. Tibi sokat tudna írni, mennyire igéretes project volt. De aztán Zyppio eltünt mint szürke szamár a ködben, mailokat is visszadobta a mailer démon.
  • MatWood
    #13980
    Helló!

    Programozni nem tudok és időm sincs túl sok, de én támogatom az An-2-es projekted!!
    Volt egy emberke aki próbálkozott, de valaki írta, hogy abbahagyta(?). Úgyhogy hajrá!!

    Pedig jól haladt!
  • carlosfly
    #13979
    Hahó! NEm tudom volt e már... ha igen akkor elnézést ha nem akkor hajrá! :)LATINVFR - CROWN POINT TOBAGO
  • macleody
    #13978
    Lehet, hogy merész vállalkozás volt a 747-esbe ülni kezdőként. Ez az FMC nekem egyelőre magas, a flight plannerben megtervezett útvonallal se igazán tudok mit kezdeni. Lehet inkább sárkánnyal kéne repkednem? :)
  • gaspen
    #13977
    Na végre megtaláltam a legjobb göpzit, amit legyártok FSX-hez. Mondjuk nem lenne baj, ha valaki beszállna a programozás részébe... műszerek, rendszerek, megez-megaz. Van ilyen vakmerő egyén? :-)

  • macleody
    #13976
    Tudom :) Na azt hiszem el kell kezdenem lefordítgatni a leírásokat, mert semmit nem értek ezekhez a gépekhez. Eddig csak FC2-vel meg Kamovval repkedtem.
  • [HUN]FaTaL
    #13975
    Ja én a 400ra gondoltam :)
  • macleody
    #13974
    Most próbáltam ki a 747-8i-t. Gyönyörű egy dög :)
  • abassc
    #13973
    Oké!Köszi az APU-t:) és a check listát de már ott gond van hogy BATT Master Switch ON.Nos bekapcsolom de APU START / CHECK RUN ezt hogy ellenőrizzem mikor süket az összes elektronikai műszer.se radar semmi nincs.ilyenkor vok ideges és ctrl+e.De az tök gáz.ülök aztán már megy is.Vagy esetleg nem default géppel kellene próbálni?
  • Hypo #13972
    APU

    Igy fejbol nem emlekxem a bomb inditasi procedurajara, de elvileg altalanosagban ugyan az majdnem mind a tobbinel ( defualt gepekrol beszelunk)

    Learjet 45 check list

    E szerint :

    Pre-Start Checklist
    Parking Brake SET
    Throttle IDLE
    Fuel Flow CUTOFF (Ctrl-Shift-F1)
    BATT Master Switch ON
    Panel Lights ON if required
    L and R GEN Switches OFF
    Landing Gear Lever CHECK DOWN
    Flaps UP
    Spoiler RETRACTED
    APU START / CHECK RUN
    Fuel Quantity CHECK
    Engine Instruments CHECK
    Pitot Heat / Anti-Ice OFF
    Flight controls FREE AND CORRECT
    Elevator Trim TAKEOFF SETTING
    Avionics ON
    Passenger Signs ON
    Check Weather (Atis, Flight Services)
    Anti-Ice TEST/CHECK
    Request Clearance
    Beacon / Recogn. Lights / Strobe Lights ON
    Transponder STANDBY
    Startup Checklist
    Thrust Levers IDLE
    Engine Area CLEAR
    Fuel Flow ON (Ctrl-Shift-F4)
    L and R IGN Buttons ON
    Left Engine START
    Fuel Flow CHECK
    N1 increasing as N2 incr. CHECK
    Oil Pressure CHECK
    Start Button OFF
    Repeat for Right Engine
    Engine Instruments CHECK NORMAL
    L and R GEN Switches ON
  • abassc
    #13971
    Hmmm.hát nem.a checklistben nemsok van.ott is ctrl+e.de ha ctrl+e vel inditom és utána leállítom majdindítom oké minden.APU-t sem kell használni.egyébként mi azaz APU?:)szal van áram minden.de ha simán probálom ctrl+e nélkül még a műszerek is süketek.hiába adok áramot.
  • abassc
    #13970
    Okés.Megprobálom.tényleg.köszi!
  • Hypo #13969
    Hat igy eleg nehez kitalalni, javaslom ha default bombard rol van szo akkor F10 es a kneeboardban a checklistet csinald vegig
  • abassc
    #13968
    Srácok!M9it csinálok rosszul?Default Cessna-val csináltam egy cold and dark elmentett indulást.eddig oké.A Cessnát el is tudom inditani.De ha egy Bombardiert probálok már a motor sem indul el.Cold and darkban van de ha ráadom az akksit nem is jelenik meg semmi a kijelzőn csak kék háttér.De semmit nm mutat a műszer.Ha control+e-vel inditom minden oké.De én még a motort sem birom beizzitani.Pörög de nem indul.Nem értem.Bug vagy valami?Néztem egy videot.Mindent ugy csináltam de nem jo.Valki valami ötlet?
  • Hypo #13967
    na majd kijon az sp1 akkor majd megveszem, nem varok tovabb:)) cs757 fain repulgettem jo parat vele gond nelkul persze nem level d szintu de celnak megfelel, mondjuk a Manualja egy kalap fos, tutorial se nagyon van hozza szoval kezdoknek kicsit meg gyulhet a baja vele, nekem meg plane:)

  • macleody
    #13966
    Köszi az infót mindenkinek. Van egy PMDG 747-400X-em de valami gáz van vele. Meg az A380-al is , pedig ezek tetszenek. Utánanézek ezeknek a gépeknek amit írtatok. És várom a csodát, hátha lesz /vagy jó lesz/ az FS 2010 :)
  • Clidey
    #13965
    Grafikailag kétségtelenül a legjobb ami a piacon van. Rendszerileg viszont nem egy Level-D az tény. De nagyon faszájosan el lehet vele repkedni, nekem az egyik kedvencem a CS757 - és mostmár az iFly 737 mellett.
  • Rue East
    #13964
    captain sim 767 sem rossz, kb a 757-esük színvonala
  • [HUN]FaTaL
    #13963
    PMDG 747-400, PMDG MD11, Level-D 767-300, Captain Sim 757
  • macleody
    #13962
    Tudtok nekem mondani valami nagyobb gépet ami frankón működik? 747-est vagy valami hasonlót.
  • [HUN]FaTaL
    #13961
    Semmi nem kell hozzá, működik.
  • Balintka84
    #13960
    Sziasztok!

    Lehet volt már a ez a kérdés amit most fogok feltenni!
    Win 7 (64bit) alatt működik valakinek a game? Vagy mi kell hozzá hogy működjön?

    Köszi :)
  • Cirrus79
    #13959
    Teljesen mindegy, mindkettő:) Mindegy milyen reptérre repülök és mindegy hogy hol (IVAO VATSIM) a lényeg hogy multiplayerrel indíts. Akár hostolhatok is gamespy-on.
  • Hypo #13958
    minden repteren elofordul? online alatt mit ertesz egyebkent mar ugy ertem IVAO VATSIM alatt?
  • Cirrus79
    #13957
    Sajnos nem oldódott meg. Olyan mintha online repülés közben levenné a sima scenery comlexity-t normálra ott meg ugye nincsenek jetway-ek. De mivel nem normál beállítással repülök, hanem extremly dens-sel ha rányomok a refresh sceneryre, persze eszébe jut, hogy kell az... Eléggé érzékeny a lelkem:) Esetleg valaki kipróbálná online, mondjuk LHBP-LKPR úgy hogy közben nem állít semmit a settings-ben? 1 órás meló. Hátha nála is jelentkezik.
  • Hypo #13956
    Hat online repulesnel elofordulhat, nem tudom megoldodik e a gond
  • Cirrus79
    #13955
    Csak online van probléma. Újrateszem és meglátom. De köszi az ötletet, elolvastam.
  • Cirrus79
    #13954
    Úgy sima, hogy "Gold" tehát benne van az Acceleration. Free fligt-ban offline megjelenik minden rendesen, akár hová repülök. Online amikor indulok ott vannak, működnek, átrepülök valahová és már be sem tölti...
  • Hypo #13953
    Na varj szoval sima FSX ed van es default repteren nem jelennek meg a lepcsok?

    akkor egy regi bugba botlottal itt olvasgass: erre
  • Cirrus79
    #13952
    Köszi! Ctrl+J, de nem működhet ha meg sem jeleneik...:) Akkor reinstall :) 1 hetes az új doboz (Gold) de már 4x raktam fel különböző okok miatt, de cserébe kaptam legalább 10 FPS-t a warezhoz képest :) Jó leszállásokat!
  • JackDow
    #13951
    MCDU-ba beprogramozod útvonalat. Felszállás után sebesség knob benyom --- , HDG knob benyom ---, magasság beteker + knob benyom ---. Ekkor követni fogja hidd el :-)

    A képen, amit küldtél .62 mach van beállítva manuálisan nem pedig FMS speed. Nem MCDU szerint navigál mert aktív a HDG nav (000 fokon), magasság 0-n van, így nem fog emelkedni hacsak nem tengerszint alól kezded a repülést :-)
  • Hypo #13950
    az lehet valami hiba...egyebkent van ra bill parancs hogy jojjon a lepcso
  • Willenbrock
    #13949
    Ezt az Angliai Csatás kiegészítőt próbálta már valaki? A ballisztika is ki van dolgozva és a sérülésmodell,vagy csak a fegyvereffektek?
  • Cirrus79
    #13948
    Sziasztok! Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy ha online átrepülök egy másik reptérre, nem jeleníti meg a jetway-eket... Egészen addig amíg rá nem nyomok a refresh scenery-re... Ez általános hiba, vagy próbálkozzak a "az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát" című hosszadalmasabb művelettel? Előre is köszi!
  • kakhas
    #13947
    Én sajnos már nem tudom,hogy hol de valami olyansmit olvastam,hogy a microsoft flightban lehet majd választani arcade és simulator módk között.
  • macleody
    #13946
    Ok, köszi :)
  • [HUN]FaTaL
    #13945
    Ja én az A320 family v2-re gondoltam :) (Nem vol, hanem version). A380ból is biztos lesz frissítés előbb utóbb, egyelőre az erjből meg az e-jetsből jött ki új verzió és azok jók.
  • macleody
    #13944
    Elvileg ez van meg.
  • [HUN]FaTaL
    #13943
    Igen, de a Wilco A380 nem túl jó, meg az A320, A330, A340 is bugos sajnos. Talán majd a kettes verzió. Fejlesztőcsapat nincs, illetve valami árkád konzolra is megjelenő Microsoft Flight készül, de nem szimulátor.
  • macleody
    #13942
    Na bakker, akkor mégis igaz, hogy nincs fejlesztő csapat? Egyébként Wilco féle A380-as. De megnézem, mintha láttam volna pdf fájlokat a cd-n.