33535
  • [HUN]FaTaL
    #14021
    Bár hivatalosan nincs megerősítve, de szerintem az, hogy konzolra is megjelenik, mindent elárul :D
  • [HUN]FaTaL
    #14020
    arcade fos
  • Solt
    #14019
    Mobil nettel esélytelen vagyok... :( Mi a lényeg? Szimulátor lesz, vagy arcade bohóckodás? :)
  • Hypo #14018
    http://www.microsoft.com/games/flight/
  • wolfaud
    #14017
    Lesz uj Flight simulator?
  • wolfaud
    #14016
    Szia olyan kérdésem lenne hogy mibe rajzolod a gépet és mibe kell a műszereket?
  • Clidey
    #14015
    Nem is kicsi... :)))
  • CptSAB
    #14014
    Megoldom valahogy. Felteszem rapidra őket. pm-ben elküldöm a linket.
  • gaspen
    #14013
    Tisztában vagyok vele, hogy még nem végleges a 3D model :-) Csak próbálgatom közelíteni a valósághoz, ezért többször újrarajzolgatok bizonyos részeket, aztán megnézem FS-ben. Rakat képem nekem is van, de abból sosem árt ! Fel tudod őket tenni valahova?
  • Hypo #14012
    Ez mondjuk k egy alap dolog, mindig a default flight ot erdemes betolteni es onnan a repulot repteret stb
  • polluxware
    #14011
    "...what is best for the company"

    mire vagy még kíváncsi?
  • CptSAB
    #14010
    Én is ma guglitranslatoroztam le a szöveget. Igazából ez egy semmitmondó kérdés válasz sorozat. Egyfelől azt mondja, hogy a régi profi szimulációt meghagyva, de azt kiegészítve.. másfelől meg hallgat mindenről, ami pont a lénbyeg lenne.
  • pottom555
    #14009
    Nah, tegnap sikerült beindítani a J41-et. Azt hittem kitépem a hajam. Csak akkor működik tökéletesen, ha nem a főmenüből töltöd be a tutorialt, hanem egy már betöltött repülés után a menüből!

    Most, hogy már tüzetesebben átnéztem a manuált és találtam is egy szép kis mondatot erről. Még véletlenül sem emelték volna ki. Agrrrr.

    NOTE:
    It is a quirk of FSX that you cannot load the tutorial directly from the Create-A-Flight menu. This is why we recommend that you run the sim, then select FLIGHT/LOAD from the FSX menu.
  • Hypo #14008
    bullshit:)
  • Clidey
    #14007
    Q: What is "Microsoft Flight?"
    A: "Microsoft Flight" is a new PC game from Microsoft Game Studios. The new title will be available on the Games for Windows – LIVE service and will bring a new perspective to the long-standing "Flight Simulator" franchise. From new game play elements and enhanced scenery and terrain to new aircraft and integrated content marketplace, it is an entirely new breed of virtual flight. The Games for Windows - LIVE platform sets the stage for all your virtual flight needs while connecting you to a global base of users, content and endless exploration. Microsoft Flight builds off its heritage of deep, immersive simulation and is redesigned to make the experience easier for virtual fliers of all interests and skills.
    Q: How does “Microsoft Flight” differ from “Flight Simulator?” Why the new name? What’s changed?
    A: With “Microsoft Flight” we’re approaching the virtual flight genre from the ground up, with the focus on the universal appeal of the experience of Flight. We believe the simplicity of “Microsoft Flight” perfectly captures that vision while welcoming the millions of existing Flight Simulator fans. The new “Microsoft Flight” retains the full fidelity simulation longtime fans have come to expect while offering all players a whole new look and feel, a wide range of new game play and challenges, persistent experiences and social connectivity.
    Q: How does Games for Windows – LIVE factor in?
    A: Games for Windows – LIVE introduces a new level of connectivity to virtual flight, enhancing both the social and game play experiences of the title. Content is updated virtually. You can fly solo or join an entire global flight community online. You can easily connect with and facilitate flight experiences with your friends. The addition of Games for Windows - LIVE creates an ubiquitous virtual world of flight that offers easy and engaging access to the magic of flight for all.
    Q: Who is developing “Microsoft Flight” now that ACES is gone?
    A: “Microsoft Flight” is being developed internally at Microsoft by a team that includes many of the same creative minds that helped deliver countless entries in the “Flight Simulator” franchise.
    Q: Why did Microsoft shut down ACES Studio last January?
    A: Microsoft Game Studios is always evaluating its business model to determine what is best for both gamers and the company. Many factors were considered in the difficult decision to close ACES Studio, but we feel the 2009 closure helped us better align with our goals and long-term development plans. "Microsoft Flight" is being developed by many of the same creative minds that shaped "Microsoft Flight Simulator," and we're excited about delivering a new take on this classic franchise.
  • CptSAB
    #14006
    Az oldalsó ablak osztott,hiányzik aa keret. A középső, alsó rész is osztott.Van egy rakat An-2 képem, amiket Kaposújlakon fotóztam.
  • gaspen
    #14005
    Naugye! Nincs valaki aki Ancsa közelében van/dolgozik/akármi? Méricskélhetne nekem, ha ráér...
  • CptSAB
    #14004
    vékonyak a keretek
  • gaspen
    #14003
    Körbeablakoztam a Zantonovot. Szerintetek se jó?
  • macleody
    #14002
    Megnézem köszi.
  • meki1
    #14001
    szia! Köszkre a választ,akkor már csak annyi,hogy tudsz scenery készitö progit?
  • Hypo #14000
    http://rfinder.asalink.net/free/
  • macleody
    #13999
    Tudtok nekem mondani egy jó útvonal tervező progit? Vagy teljesen jó az alap flight planner is? Esetleg van olyan amiből az FMC be tudja olvasni az adatokat?
  • alert
    #13998
    Az API fájlok régebbi modell fájlok, amiket fejlesztők tudnak felhasználni. Különböző scenery készítő programokkal integrálhatod őket a saját scenery-be. Ezekkel úgy önmagukban nem tudsz mit kezdeni, nem arra készültek, hogy csak úgy láthatóak legyenek valahol.
  • meki1
    #13997
    Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy az API file,milyen kiterjesztés mert vannak obijektumaim amik ebben a kiterjeztésben vannak! Hova kell öket másolni vagy mit kell vele csinálni,látható legyen! Elöre is köszi a segitséget!
  • bgabi727
    #13996
    Hello,
    szükségem lenne egy kis segítségre. Az FSX nem hajlandó települni, mert a végénél mindig hibaüzenetet ír. először ezt,
    majd ezt:
    tudna valaki segíteni?
    Windows 7 Ultimate x86ról van szó, még egy hete sincsen installálva. Előzőleg minden gond nélkül működött ugyanezen a verzión és ugyanezen a gépen. Köszi előre is.
  • Ombika
    #13995
    Malev es nem fapad jaja! :)
  • [HUN]FaTaL
    #13994
    Melyik légitársaság? Malév?:O
  • Ombika
    #13993
    Nekem fizettek , meg tan kapok 250 eurot pluszba! Most kuldtem el nekik doksikat!
  • Hypo #13992
    hat az, raadasul a ba strike nal ugye nekik kotelesseguk uj jegyet adni de bazz mar idopontot nem tudtal valasztani ergo engem beraktam 5 nap mulva, mondtam fain csak akkor fizessek a szallodat is.... nagy szemet ezek a legitarsasagok.
  • Ombika
    #13991
    De hogy a po...be lehet kisebb gepet kuldeni, mikor a tetves jegy mar honapokkal elotte kivan fizetve es ok forgathatjak is raadasul. VICC szerintem, akkor is!
  • Hypo #13990
    vulkan miatt szivtam rendessen londonba:)))
    aztan utana a BA strike miatt...

    A repules mar csak ilyen
  • Ombika
    #13989
    Kicsit off tema, de gondoltam megosztom!

    Tegnap repultem eloszor real-be Parisba. Hatalamas feeling volt boeing 737-el, a latnivalo zurich felett stb vmi eszmeletlen szep volt. Attol eltekintve,h vasarnap kozoltek velem nincs hely repulon es meg 30 magyar tarsammal, aztan akinek AIR France volt, az mehetett. Vicc volt az egesz! Mas is belefutott mar ilyen storyba: Most epp intezem karteritest!
  • pottom555
    #13988
    Üzemanyag van, pumpák mennek, üzemanyag nyomás van! Indítom a bal hajtóművet és csak forog, forog az EGT emelkedik 670 környékéig, de a TORQUE nem. Az operation manual szerint amikor a TORQUE eléri a 60%-ot automatikusan átkapcsol a START MASTER AIR-ra. Valamit kihagyhatok ami fontos csak nem tudom mi. Én elhiszem, hogy valamit nem jól csinálok, csak fogalmam sincs, hogy mit rontok el. Gondoltam, hátha van valami ismert buktató, bug, stb. amit sokan beszívnak és semmi köze esetleg a repülőhöz.
  • Hypo #13987
    Default flight cessnaval indisd el, majd cessnan mizture le kapcsolok le battery le. mensd el vagy egy cold dark situation od most mar valtsal gepet es menj vegig ahogy a videon van. Figyelj a prop feather re
  • LegendTommy
    #13986
    van benne nafta?
  • Hypo #13985
    es akkor miben tudnank mi segiteni??? mert ha a video utan se megy akkor valamit nagyon nem jol csinalsz.
  • pottom555
    #13984
    Ki mit tud erről?

    Microsoft Flight

    Tudna valaki segíteni nekem PMDG J41 motorindításban. Elolvastam a tutorialt, megnéztem vagy 5 youtube videót, hogyan kellene beindítani a hajtóműveket, de nekem nem akar elindulni sehogy sem.
  • MatWood
    #13983
    Igen, ő rá gondoltam. Sajnálatos, hogy abba maradt a projektje. Majd gaspen csinál egy profi An2-est!! :) Hajrá, hajrá!
  • gaspen
    #13982
    Azt a Xomer féle Ancsa átdolgozást én is nézegettem, nem volt az rossz, meg anno hogy örültünk neki :-) De azért lehet még azon finomítani, főleg vizuálisan. Épp ezen dolgozok. Ma pl. újrarajzoltam a légcsavar agyat, mert nem tetszett az első verzió :) A futóművet 2 napig csiszolgattam mire "jó" lett az animáció is.
    Meg persze lesz benne VC 3D műszerekkel és kapcsolókkal, sőt csak VC-je lesz :-)


    Képek