33535
  • polluxware
    #14061
    van valami olyan ingyenes csomi (tényleg ingyenes és egyszerű), ami csak a mesh-t frissíti realisztkiusabbra adott tájakon

    ha jól tudom a mesh az csak a domborzat, folyók, vizek, utak koordinátáit határozza meg... tehát senemsem textúra vagy scenery bővítés

    területek : Tongass Fjordy, esetleg hawaii, austrália -> és mindez valmi nagyon fps barát felállásban
  • Hypo #14060
    :)
  • Ombika
    #14059
    Pedalt most kinaltak, meg arat nemtudok, de az is kelleni fog! :)
  • Hypo #14058
    jaja en is annyiert vettem plusz meg egy trhottel 30+ bol megvolt az egesz, pedalom meg van egy CHPRO szvsz a legjobb.
  • Ombika
    #14057
    25Kert aruljak most ugye pedal nelkul es 1 db throttleval! Elegge korrekt ar erte szerintem!
  • Hypo #14056
    En nem bantam meg nem rossz sot vettem hozza egy kulon throttlet is igy tudok szep ket hajtomuves konfigba is repulni ( B200 style)

    de megvannak a hianyossagai is, egy biztos a CH fele yoke nal jobb.
  • Ombika
    #14055
    Lenne ra penzem, mert X52 nem mindenhez stilusos igy vennek vmi botkormanyt is ! :)
  • Hypo #14054
    semmi hir az x52 ot ujjitottak fel ennny....kar tudnek adni par otletet nekik:

    jo a fem tengely de az olcso muanyagokat el kene mar felejteni
    phantomkey press
    erzekeny hamar el kezd ugralni
    felerosito resze nem a legjobb
    nem adnak hozza tapkabelt igy bele nem lehet dugni usbt viszont a hozza adott throttle ilyen DIN dugoval kapcsolodik eleg rossz helyen ( jobb oldalt) igy a zsinorok sokszor utba vannak.
  • Ombika
    #14053
    Tudtok arrol vmit , hogy Saitek Flight Yoke System-nek van e mar utodja vagy tervbe ban e veve? :O
  • abassc
    #14052
    fajin:)
  • Papirzacsi
    #14051
    Igen, Dx9 :-D
  • abassc
    #14050
    hali!DX10-ben m?rt villognak a textur?k?van valami megold?s?
  • polluxware
    #14049
    skeptikus vagyok... se egy kabin kép vagy valami....;) mindez 43pondért
  • Hypo #14048
    FOKKER 50
  • L Viper #14047
    De jól néz ez ki
  • polluxware
    #14046
    rossz helyre írtam, tudom...
  • polluxware
    #14045
    az miért van hogy csak a BBJ-k ben van hud? pedig sok 800ason is van
  • Royce
    #14044
    Köszi a gyors választ !
  • Hypo #14043
    illetve f1view free util flight1.com rol
  • polluxware
    #14042
    lenyomod közben a spacét
  • Royce
    #14041
    Sziasztok!
    Az volna a kérdésem, hogy a virtual cockpit nézetnél, be lehet állítani valahogy, hogy az egérrel mozgassam a nézetet?
    Köszi a választ
  • Ordasbácsi
    #14040
    Sziasztok!
    Az fps érték egyenesen arányos a játék videó és grafikai értékeivel,vagy csupán a "diafilm" hatáson javít????
  • exTrem
    #14039
    +1
  • Papirzacsi
    #14038
  • Clidey
    #14037
    Sosem fogja lenyomni. Legalábbis ha végignézünk az X-Plane fejlődésén, tisztán látható, hogy minden egyes verziója mérföldekkel az FS bármelyik verziója mögött kullogott grafikai szempontból. Ami már csak azért is ciki mert az FSX se mai gyerek ugye...ez az XPL10 meg még meg sem jelent... :)
    Szerintem ezzel a grafikai endzsinnel rendesen befürödtek - hiába próbálják csinosítgatni ezzel-azzal, maga az alap ugyanolyan hányadék marad.
    Nem véletlen hogy a profibb videókon sem az XPL látható... :)

  • Hypo #14036
    :))))) Ja jol nez ki csak egy fostalicska az egész....mindig megprobalja az ember de aztan ra kell jonnie hogy semmire nem jo
  • Papirzacsi
    #14035
    Hááát...Az talán elvárható, hogy egy még meg sem jelent progi szebben nézzen ki, mint a 2006-ban megjelent fsx... Lenyomni max akkor nyomná le, ha kb. egyszerre jelennének meg és nem majdnem fél évtizeddel később.
  • gman906
    #14034
    Nekem egyáltalán nem tűnik szebbnek.
  • csige791
    #14033
    Az nem lehet, hogy az X-plane 10 lenyomja fsx-et ? pl ez a kép elég jól néz ki
  • virtualpilots
    #14032
    Üdv Virtuális Pilóták!

    Tervezzük a közeljövőben egy közösségi oldal létrehozását virtuális pilóták számára, ahol a különböző szimulátorokat használó virtuális pilótákat gyűjtenénk össze. (Rise of flight-tól kezdve az IL2-őn keresztül a LockOn-ig és a Flight Simulator-ig)
    Ehhez gyűjtünk most információkat és próbáljuk az igényeket felmérni, hogy mit várna el egy virtuális pilóta egy ilyen közösségi oldaltól.
    Kérjük írjatok véleményeteket, igényeiteket, ötleteiteket a [email protected] címre
  • MatWood
    #14031
    OK! Félreértettem, az első link arról szól, hogy mi lesz az 1.20 update után, az advanced verzióban. A második link szól az 1.20-as updateről.

    Bocs.
  • MatWood
    #14030
    Hali all!

    Aerosoft Airbus X 1.20 update
    Azt írja a sok frissítés mellett tartalmazza a SID/STAR-t! :) Ha minden igaz!
    Elméletileg ma meg is jelent!

    Üdv.
  • MatWood
    #14029
    Csak így tovább!
  • gaspen
    #14028
  • gaspen
    #14027
    3D Studio Max 9 -ben készül minden.
  • Solt
    #14026
    Szépen csendben megbújok a háttérben...
  • polluxware
    #14025
    +z-n
  • polluxware
    #14024
    nézennek oda
  • Solt
    #14023
    Uhhh... de jó, hogy nem klikkeltem rá... kiéget volna a képernyőm! :D Köszi Urak...
  • Hypo #14022
    arcade fos, windows game live fujjj