33535
  • Hont
    #31693
    Szia!
    Üdv a topikban!
    Először nézz körül a FAQ ban itt a beíró ablak felett!
    Aztán kérdezz bátran, de mindig célirányosan!
  • carlosfly
    #31692
    4770-el "atizok" most,semmi gondom vele. Szerintem driverek, dx, stb- nél kell kereskedni.
  • szaszy0830
    #31691
    Üdv Mindenkinek!
    Új vagyok még itt. Most kezdem felfedezni ezt a szimulátort és ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy van-e bármiféle oktató oldal, videó ilyesmi amiből meglehet tanulni egy repülőt vezetni? Nyilván kis gépekkel fogok kezdeni először... Csak hogy mégis melyik műszer mit mutat, vagy hogy mit kell rajta beállítani... stb. Köszönöm! :)
  • polluxware
    #31690
    -futtatás rendszergazdai... (telepítésnél)
    -simconnect nem lenne esetleg telepítve?

    én inkább az elsőre gondolok
  • Clidey
    #31689
    Köszönöm az ötleteket, ki fogom próbálni - vagy próbáltatni!
    Nekem utoljára még talán az FS95 vagy 98 korában volt ATi kártyám, akkor megfogadtam soha többet - így nincsenek velük újabb tapasztalatom, nem vagyok képben az "üzemeltetésükkel" kapcsolatban. De ezt a driver cserét meg a dll fix-et megcsináljuk majd, aztán meglátjuk hova jutunk.

    Még1x köszi a tippeket!
  • Skinner_11
    #31688
    uiautomationcore.dll fix megvolt?

    15.7-es Catalyst-ot tegyétek fel, azon megy az X és a 9 is gond nélkül.

    Az új driverek köztudottan szétcs*szik az összes régebbi játékkal való kompatibilitást.
  • Nyiri
    #31687
    Tizenéves FSX, régi engine, új driverek visszafelé már nem annyira kompatibilisek, alapból fos FSX engine. :D

    Én nem is tudom mikor tudtam érdemlegesen repülni az FSX-el :( Hasonlókat tapasztalok rendszeresen. A legjobb mikor final-re forduláskor CTD :/
  • Clidey
    #31686
    Srácok, jut eszembe...ismét a segítségetekre/tapasztalatotokra volna szükségem...

    Történt tegnap, hogy egy nagyon kedves ismerősöm áthívott magához, hogy nézzem meg a tökjó 3 monitoros, szarvkormány-gázkar-lábpedálos rendszerét.
    És ha már megyek, gondoltam nem megyek üres kézzel (illetve pendrájval ), viszek neki pár jó röpcsit az archívumomból. Semmi illegál, csakis ofisül megvett, vagy freeware gépek voltak.
    Szépen fel is rakosgattam neki őket egyenként, majd az FSX indításakor jött a döbbenet.
    - A SibWings An-2 miután a privjú ablakban megjelent csak(!!) a pilótakabin, szépen CTD-zett...
    - Carenado C172 és C-337 erősen hiányosan látszik csak, a gép 20%-a kb. jelenik meg, vagy még annyi sem. A többi része a gépnek nem!
    - PWDT Z-142 minden működik hibátlanul, kivéve a kabintető csillogó plexi anyaga nem látható...
    - LotusSim is hibátlanul működik, kivéve itt is a kabintető plexije, mint a Zlinnél...
    - PT Tu-154 miután feldob egy hibaüzit s SimConnect hiányáról, CTD-zik!
    - Aerosoft Wilga miután telepítéskor FSX verziója nem tetszik neki, de feltelepül, hiányosan jelenik meg csakúgy mint a Carenado-s cuccok...

    A körülmények:
    Jogtiszta Win7, dobozos FSX+Acceleration Pack, ASUS ATi videokártya, DirectX, friss (free) FSUIPC rendben.

    Szerintetek hol lehet a hiba? Én erőteljesen az ATi kártyára gyanakszom...bár a CTD jelenség elbizonytalanít...
    Szóval örülnék ha tudnátok mondani valami bíztatót a hajrán kívül...
    Utoljára szerkesztette: Clidey, 2016.02.14. 11:41:51
  • Clidey
    #31685
    Hát ez engem tényleg nem mozgat meg...sorry...
  • berczy #31684
    Jaj, ennyi eszem van, a linket nem tettem ide. :D

    Erről lenne saw:
    Mitsubishi A6M2 Zero


    Utoljára szerkesztette: berczy, 2016.02.14. 11:01:29
  • Clidey
    #31683
    ?
  • Clidey
    #31682
  • berczy #31681
    Nem tudom ki mennyire szereti a II. VH-s gépeket, de ez egy nagyon jó kis vétel most. 25 E-ról van leértékelve 10-re, meg még volt 250 reward pontom, így 7 E-ért sikerüt megvenni, nagyon megérte, nagyon pofás kis gép: :)
  • Ombika
    #31680
    Most karikor levolt arazva?
  • Clidey
    #31679
    Szerintem max karácsonykor.
  • Ombika
    #31678
    MEgvettem illetve meg a trees HD-t is,amig akcios. Szeretnem FS Globalt is,de 60 eurt sokallom erte. Szoktak akciozni?
  • Clidey
    #31677
    Szerintem érdemes. Már csak azért is, mert az FSX alapból sokkal szebb felhőképeket generál mint a P3D apró kis bogyócskái.
  • Clidey
    #31676
    Azt olvastam a fejlesztő fácsebúk oldalán, hogy állítólag 64 bites lesz végre és támogatja majd a DX11-et is... Szóval ha valamelyik korábbi FS is lesz az alapja, talán jobban fogunk belőle kijönni... :)
  • Ombika
    #31675
    udv. FSX: Steam Edition - REX Texture Direct 4 Add-On Most akcios ,ezt erdemes megvenni? Van mar annyi REX,h el sem igazodom, h mit erdemes megvenni.. Koszonom
  • Hypo #31674
    szerintem MS Flight alapjaira epul
  • Skinner_11
    #31673
    Nem feltétlenül. Lehet a fostalicska MS:Flight-ra építették
  • Clidey
    #31672
    Hehe... na erre befizetek! Nem lennék meglepve, ha később kiderülne: jó, jó, de az alap FSX:SE kell a futtatásához!
  • Hont
    #31671
  • Clidey
    #31670
  • Clidey
    #31669
    Sorry, legközelebb várok egy hetet mielőtt porig rombolom az illúziód!
  • exTrem
    #31668
    Arról nem is beszélve, hogy 737 classic hangot rakott be csórikám a videóban
  • Hont
    #31667
    Köszi!
    Ez meg van nekem is, de nagyon át kellene alakítani, hogy hasonló legyen, mint amire én gondolok...
    Esetleg nem találkozott valaki egy olyan programmal, amivel könnyen lehet szerkeszteni ezeket a fájlokat?
  • Skinner_11
    #31666
    Ez a legjobb ingyenesen elérhető NGX soundset.

  • Hont
    #31665
    Szörnyen illúzió romboló vagy!!!!
    Legalább a reményt hagyd meg, hátha valaki megtalálja...
    Utoljára szerkesztette: Hont, 2016.02.09. 19:39:18
  • Clidey
    #31664

    Ilyen voice pack nincsen. Csak az FS video alá lett alákeverve egy eredeti (vélhetőleg kamerával felvett video) hanganyaga. Millió meg egyet találsz ilyen videót a tecsőn.
  • Hont
    #31663
    Ezzel a hangcsomaggal nem találkoztatok valahol esetleg...?
  • Benya90
    #31662
    Sziasztok!

    Azért írok, mert én is sokat játszottam az FSX-el. :) Ezért szereztem be egy PPL tankönyvet és repülésműszaki szótárakat (Angol-Magyar, Magyar-Angol). Most már viszont nincs időm játszani sajnos :/ Ezért eladóvá váltak a könyvek.
    Ha valakit érdekelne keressen bátran :)
    Elérhetőség: [email protected]

    Szép estét és jó repüést mindenkinek :)
  • carlosfly
    #31661
    Nem, nem az :D. Csak rengeteg az időm vele foglalkozni. De ha felakarod tölteni semmi akadálya, az a rész műxik.
  • Clidey
    #31660
    Amint látom ez egy halott oldal...
  • Clidey
    #31659
  • Clidey
    #31658
    Csak REX4 beállítás, meg a P3D HDR-effektje, semmi más.
  • Skinner_11
    #31657
  • saca79
    #31656
    szombati lazulás :D

    .....


  • JoopZzz
    #31655
    Az igen!Amúgy,hogy sikerült ilyen szép graphics?Tényleg visz mindent!
  • carlosfly
    #31654
    Pedig fajintos. Próbáld ki, jó hangulata van. Aztán amit repültél töltsd fel IDE.Meglehet nézni részletesen milyen kis ügyesek vagyunk :D vagy nem.. :D.