33535
  • Clidey
    #14301
    Nekem is hírlevélben gyütt. :P
    Szinte biztos voltam benne hogy a Szu-22 lesz a listád élén, ami nem baj, csak épp kitagadlak a családból! :D
  • CptSAB
    #14300
    Fantáziátlan embörök.. én e-mailt írtam, na jó, nekem a CS hírlevélen gyütt az infó, hogy lehet szavazgatni.
    Fórumra nem írtam, mert oda sohasem regeltem.. nem beszélek inglisül.. jót tettél velem, így nem akarlak megharagítani, de én másra szavaztam.. nem is írta egyiket sem senki :D így kell kuriózumnak lenni. :D
  • Clidey
    #14299
    Na, ezt már szeretem!!!

    Idekatt!
  • [HUN]FaTaL
    #14298
    Linket, kell egy jó classic boeing :)
  • Clidey
    #14297
    You have been fired!!!
  • Rue East
    #14296
    szigorúan DC-8!!!!
  • Clidey
    #14295
    Minenki aki él és mozog!!!

    A CaptainSim fórumán lehet szavazni arról hogy mi legyen a következő projektjük.
    Kéretik bekommentelni a B737-200 -300 -400 -500 típust, ellenkező esetben szörnyű haragra gerjedek!!! :D
  • Immigrants
    #14294
    Kösz! És Már a trimmelés-t is tudom mi :D
  • [HUN]FaTaL
    #14293
    1. ATCtől kérj gurulási engedélyt és ő majd megmondja hova gurulj (ö betű)
    2. Trimmelésnek nézz utána :)
  • Immigrants
    #14292
    Sziasztok pár újabb kérdés :D Csinálgatom a missiokat és elég jól is megy bár pár dolgot nem értek:
    Ha az utasszállítót letettem mit is kell csinálni? Most inkább általánosságokba beszéljünk, tehát leteszem megállok vele és annyi nem tudom, hogy tudok a hangárhoz odagurulni. Ez az alap konfigon melyik gomb lenne? És ha ez is megvan akkor kell még mást csinálnom?
    A másik pedig a yoj-al kapcsolatban: Hiába van alaphelyzetben a kisgépek lefele bólintanak valamiért. erre van vmi magyarázat?
  • Hypo #14291
    Ut USA CANADA fsx re is egy szar raadasul most hogy PNW PJF es a tobbi jon csak gondot okoz es feleslegesse vallik
  • LegendTommy
    #14290
    akkor jól emlékeztem:)
  • Rue East
    #14289
    wilco airbus új verzióról lehet tudni valami konkrétat?
  • Hypo #14288
    UT-t csak FSX ben es Csak az Alaska X et
  • Maci23
    #14287
    Sziasztok!

    Hogyan tudok például a lent említett mig-et berakni a repülhető gépek közé?És honnan tudok free modelleket leszedni,és pár repteret?

    Üdv!
  • LegendTommy
    #14286
    tényleg fincsi, ilyenkor gondolkozok egy erősebb vason:D
    btw, te használsz ut-t? vagy csak fsx-hez?
  • Hypo #14285
    ORBYX PFJ OUT - jaj de fincsi

    PNW+PFJ+TONGASS X+UT ALASKA X es nemsokara a Roockies fincsi GA, ez pont eleg is FSX be egy eletre....
  • Willenbrock
    #14284
    Azt hiszem meg is találtam:Ha jól tudom ez most a legjobb Mig-21 modell.
  • Willenbrock
    #14283
    Estét!
    Tudna valaki linket adni a legjobb free Mig-21 letöltéshez?
  • Rainbow15
    #14282
    Hali
    Azt valahogy meg lehet csinálni, hogy sima freeflight-ban, ha megterveztem a repülést, benyomja bal felső sarokba az iránytűt, a távolságokat, és olyan hangon kommunikáljon a gép a földdel, mint a küldetésekben? És közben mondják, hogy hogy közelítsem meg a repteret.
    Vagy ez csak küldietésekben van?
    És a küldetéses pilóta-föld hangokat át lehet rakni freeflight "módba"?
  • Hypo #14281
    ja kerem:))
  • [HUN]FaTaL
    #14280
    Egy joystick kb 5-6k (Saitek cyborg evo), egy autós kormány is FFBvel 13k mondjuk (Formula Force Ex). Hol kapsz ennyiért egy szarvat pedállal?:)
  • Hypo #14279
    ?? a pedal??
  • Immigrants
    #14278
    Köszönöm mindegyikőtöknek!
  • [HUN]FaTaL
    #14277
    De ott is csak kurva drága így nekem megfelel a forgatható nyelű botkormány :)
  • Hypo #14276
    miert repulonel nem?:)))) bar mondjuk a ch pro pedalommal f1 ezni eleg necces de megoldhato csak kicsit faraszto:)
  • [HUN]FaTaL
    #14275
    "A gaznal arra vigyaz, ez nem auto szimulator"

    Normális autószimulátorban illik pedált használni a gyorsításhoz. :)
  • Sanyo
    #14274
    Szerintem rendben vannak a hangok, talán sikerül ma egy rövid videót csinálnom. .)
  • Hypo #14273
    Settings/Control/ Kivalszott a legordulobol a joyt, button key press felul a tabon es be allitod az egyes dolgokhoz a joy gombbjait elotte lenyomod a new joy assigment gombot alul majd a megfelelo sorban ahova szeretned nyomog a joy gombot.

    A gaznal arra vigyaz, ez nem auto szimulator itt egy gombra rakni a gazt eleg nagy hulyeseg, de hat megoldhato csak a button reapetet allisd be mert ha egyszer nyomod vagy full gaz lesz vagy semmi
  • Immigrants
    #14272
    Hy! Tudnátok pár (nektek) egyszerű dologban segíteni?
    1Van egy Manta yojstick-om és szeretném valahogy beállítani a játékhoz. Tehát magát a kart sikerült összehozni ha hátrahúzom emelkedik stb, van rajta az a kis analog billentyű azzal tudom a "pilóta" fejét forgatni. Alatta található a "2" gomb ez a nézetváltó. Eddig minden oké. És akkor szeretném valahogy összehozni hogy:
    - "3" gombbal lehessen gyorsítani
    - "4" gombbal fékezni
    - A "ravasz" gomb segítségével a futóműveket be illetve kiengedni
    - Az "5" gombbal a motort indítani
    - A "6" leállítani
    Megtudjátok mondani, hogy melyik menüpontokat kell ehhez átállítani?
    2A kisgépeknél (nem utasszállítóknál) miért van az, hogyha a yoj-t alaphelyzetbe teszem a gép a föld fele repül?
    3És szintén a kisgépek, miért írja ki a felszállás után amikor a gép orra felfelé néz, hogy átesés? Akkor nem reagál semmire hiába húzom hátra a yoj-t elkezd a föld fele zuhanni!

    Előre is köszi majd a válaszokat!
  • i robot
    #14271
    Én is pont ma néztem meg a demoját, de sajnos csak nézni lehet semmi nem működik rajta.
    Engem az érdekelne hogy a hangok rendben vannak?
  • Hypo #14270
    hát kérem szépen ez az igazi repülés:)))
  • Sanyo
    #14269
    Ma megkaptam a Captain SIm 707-et, két rövid fel és leszállást csináltam vele. A hajtóművek nem túl erősek, de tökig nyomott gázkarokkal remeg az egész gép és füstöl mint Süsü. A sugárfékek csak berugózott futókkal működnek, átesés előtt beindul a stick shaker, szépen érezni a Logi G940 botján. A jövő héten gépet cserélek, utána lesz leírás, képekkel és videóval.

    Sokkal jobban otthon érzem magam ebben a gépben, mint a 767-ben (ahol az FMC meg a CDU az őrületbe kerget).
  • Hypo #14268
  • Papirzacsi
    #14267
    Mondjuk FSX-hez való repülővel nem próbálkoztál még esetleg?
  • Rue East
    #14266
    mondjuk az egy x-plane oldal, ez meg az fsx fórum
  • Misi az ezredes
    #14265
    Köszönöm, nah ez már kihívás :D Amit találtam Free oldalt onnan töltöttem le néhány repülőt. Azoknak a tartalmában nincs installer file. :/

    Innen töltöttem le néhány repülőt
  • Hypo #14264
    igy pl.
  • Maci23
    #14263
    Sziasztok!

    Azt kérdezném,hogy valaki játszik FSX-t Győrből?

    Üdv!
  • Misi az ezredes
    #14262
    Hello,

    Repülőt szeretnék a játékba betenni. MIt kell tennem annak érdekében, hogy ezt meg tudjam tenni? Ha ide nem fér a válasz PÜ is jöhet. Köszönöm.

    Üdvözlettel : Nevano