33535
  • GPx8
    #14261
    Jónak néz ki. Vajnon mikor jelenik meg?
  • repvez
    #14260
    uj rövid video az MS Flightból
  • pointer4
    #14259
    Ez valami nagyon jó? Mert nagyon reklámozzák. :)

    Replica of Garmin™ GNS530 aviation GPS NAV/COM unit.
  • carlosfly
    #14258
    Nem nyugodtam :). Kíváncsiságból betettem egy HD4890 1G Vapor-x et (10.2 es driver). Megnéztem az FPS értékeket és tádám.....:D 100% ban megegyezik azzal amit a gtx295 produkál. Megnéztem azzal a CFG- vel amit a gtx maga mögött hagyott aztán kitöröltem hogy ujat kreáljon. Nem volt változás. Valóban úgy van hogy, 8800GTS után már igazából nem változik.
  • carlosfly
    #14257
    Na következő van. Ugye win7 64b stb... A gond nekem is ot lehetett hogy, feltettem a legujabbat amit az nvidia oldalán találtam. Mindent végigpróbáltam kapcsolgatni az NV control panelban és az nhancerben ....semmire nem reagált. Uninstall driver és hagytam azt amit a win 7 rakott fel magának. Azóta nincs gond :) van minden AI, AA, nhacer nélkül IS! Az uj driverrel még az nhancer-el sem volt semmi :( Igazából a gond ott volt hogy Ferihegyen kb 8 frame volt. Mosmtár max beállításnál van 20-25 a földön.
  • litlebubu
    #14256
    Nekem most utoljára a legfrissebb driver volt fent, és úgy nem volt jó.
  • litlebubu
    #14255
    Neked konkrétan mi a gondod vele? Nekem 9800gt vel jobban ment, mint GTX285 SLI-vel. Most fogom elvinni a gépet, megszakérteni, átnézni. Lehet nálam is valami driver problémka miatt volt lassabb?
  • carlosfly
    #14254
    Haliho ! Beszereztem egy gtx295 -ös kártyát, ugye mondanom sem kell, hogy, 8800gt-vel jobban ment :D az FSX. Utánna olvastam, másnak is volt ilyen gondja. Driver probléma volt. Nem használ valaki véletlenül ilyesmi kártyát? Ha igen, árulja már el milyen driverrel :)

    Köszönöm előre is

    Üdv Carlos
  • Jenc
    #14253
    azért nem hinném h a vörösiszap elment Sármellékig. :) Egyébként nem légtér zár hanem csak magasság korlátozás. :)
    De mit lehetne tenni ilyenkor h hiba üzenettel leáll az fs?
  • mingetty
    #14252
    Köszi. Kézzel próbáltam, de pl. a PMDG 747-esem sehogy se akar látszódni a játékban. Úgyhogy újratelepítés köv.
  • Medwyn
    #14251
    Bazz...
  • repvez
    #14250
    a vörös iszap miatt légtér zár van . más ötletem nincs :)
  • Jenc
    #14249
    Lenne egy kis problémám. Sármellék körzetébe nem tudok berepülni FSX-be mert, ki írja, hogy „A szimulátor hibát észlelt ezért leáll.” Kb. Tapolca környékén, kezdődik a baj, de viszont Zalaegerszegnél már jó. Ezzel mit tudok csinálni? Most lett újra telepítve a gép.
    Előre is köszi!
  • vmarc
    #14248
  • repvez
    #14247
    Ez valami FSX féle licencelhető platform szabad fejlesztéssel .Kiváncsi vagyok hogy ki és mikor fog rá fejleszteni egy uj szimulátort amibe már használhatoak a harci és polgári gépek egyzserre mindegyik teljes funkcionalitással fegyverek terén is.Föleg mivel senzor kompatibilitást is támogatja (infra és hökép)föoldal
    videó
  • zstomi
    #14246
    Az Airbus X-es problémára nincs valakinek tippje? (14238)
  • Hypo #14245
    azert pmdg-t ismerve azzal nem lesz gond, inkabb a teljesitmemy miatt lehet max aggodni hogy fog futni es milyen eromo kell hozza
  • exTrem
    #14244
    csak nem :)
  • Hypo #14243
    nem hiszem hogy akkora meglepetest okozna sima 737 lesz ha minden jol megy ha nem akkor valamivel szarabb:))))
  • exTrem
    #14242
    bárcsak kívülről is kapnánk már vmi képet ...
  • Hypo #14241
    PMDG NGX Új Képek
  • Hypo #14240
    Attol fugg milyen add on gep. Van amelyikknek sajat telepitoje van az a nagyreszet elointezi.
    Es van amit neked kell manualisan berakni, az se nehezebb az fsx mappaban a simobject konyvtarban a megfelelo helyre kell rakni, de altalaban a readme fileok elmondjak mit hova ( letezhet hozze effects, gauges...stb dir) azokat a megfelelo helyre.

    Altalaban a jobb gepeknel a zipfile ugy van megcsinalva hogy ha azt kitomoriyed fsx ala akkor minden a helyere megy.
    De erdemes elotte azert mindig elolvasni a readme filet.

    video errol is van:))
  • mingetty
    #14239
    Sziasztok!

    A tizennégyezer hozzászólás során biztos volt róla szó, de azért bátor leszek és megkérdem. Az FSX újratelepítése után hogyan kell ismét a programba tenni az addon gépeimet? A scenery-kel nincs baj ugye, mert olyan menüpont van, ahol azt hozzá tudom adni, de repgépre nem találtam (vagy csak én vagyok vak). SP1 fenn van. Előre is köszi a segítséget!
  • zstomi
    #14238
    Volt már valakinek olyan problémája Airbus X-szel, hogy end flight után hibaüzenet, majd újraindítja az FSXet? Mindig ezt csinálja, de csak ennél a modellnél.
    Létezik, hogy az adott típusnál nem nagyítódik fel egyik kijelző sem egér-klikkre(PDF, MDF, stb)?
  • Hypo #14237
    jó jo kell elötte az a pár bőr
  • [HUN]FaTaL
    #14236
    PMDG 747-400 LCF Released

    Édes istenem hát NGXet csinálnák már...
  • Hypo #14235
    hmm en azert megprobalnam a default flight al KSEA cessna active runway, es ott le mindent majd a heli betolt.

    Joy mixture axis nem utkozik valamivel??? fsuipc ha van reggelt akkor ott a battery life ot is 1 re
  • Jenc
    #14234
    default Bell 206 hajtómű le, aksi le és save default flight
  • Hypo #14233
    es hogy kerultel cold and dark-ba? default cessna betolt mixture le battery le?
  • Sanyo
    #14232
    Sajnos nekem nincs kapacitásom ilyesmire. :)
  • Jenc
    #14231
    mennek, összes üza pumpa, üza rendszer kapcsoló ON állásba és nem tom mi a gondja.
  • polluxware
    #14230
    üzi pumpák mennek?
  • Jenc
    #14229
    nem tom, nem hinném, az összes üza. rendszert kapcsolom neki... nem tom mi a gond.
    http://www.youtube.com/watch?v=CyaVam4pv0s&feature=player_embedded <-ez szerint végig ,egyek rajta és 60-70% N1 RPM-nél lefullad.
  • polluxware
    #14228
    kifelejtettél valmit gondlom.. talán a kerót
  • Jenc
    #14227
    Letöltöttem a Cerasim Bell 212 és 412-őt. Próbálom beindítani sikerül is, a checklistben leírtak szerint végig megyek és 70% N1 RPM-nél leáll a hajtómű. Mit lehet ilyenkor csinálni?
  • Papirzacsi
    #14226
    Hátha érdekel vkit ebből a topikból is.
  • Hypo #14225
    mindenesetre valami biztos nalad nem stimmel vagy hardwaresen vagy softwaresesn, de egy I7 920 al nem kene nagy gondoknak lennie.
  • litlebubu
    #14224
    Megnézi a gépem egy hozzáértő, de ma leteszteltem 3DMARK06-al 23270 pontot adott, ami annyira szerintem nem rossz. Na mind1, nem értem az FSX-nek ez miért kevés. Az biztos, hogy én a BIOS-ba nem nyúlok, mert nem értek hozzá, és a tuninghoz sem. Persze le van írva sok helyen az I7 húzása, ennyire nem vagyok láma ,én is ismerem a google-t. Írnak ott olyasmiket, amikről hupilila fingom sincs.
  • Hont
    #14223
    na! eltűntek a zászlók....
  • Hypo #14222
    :))) a torokok milyen szemfulesek:)