33535
  • carlosfly
    #14421
    Ha valaki nem ismerné...usafvirtualtour
  • carlosfly
    #14420
    FsRecorder Szerintem ez nem terheli.
  • Tikal #14419
    hello, milyen progival tudnám felvenni a repüléseimet? nagyon leterhelik a gépet az ilyen progik?
  • carlosfly
    #14418
    Szerintem mindent lehet ...de még a kezdetek kezdetén vagyok :) Fpsben tökéletes! Annyi hogy ha alacsonyan vagy akkor elég lapos minden ,,,szal tényleg jo lenne 3d-s objeketeket berakni...
  • MatWood
    #14417
    Jól néz ki. Lehet berakni objektumokat is? (Épületek, fák, stb...) Mennyire fps barát?

  • carlosfly
    #14416
    Nah okos voltam ,,,inkább itt a link .. FsTiles próba:)
  • carlosfly
    #14415
    Valaki csinált már magának sceneryt FsTilessel? Én most próbálgatom ...

  • carlosfly
    #14414
    Szivesen ;)
  • zkalos
    #14413
    Királyság !!!

    Köszi a tippet, simán letörölte az üres mappámat.

    Mégegyszer köszi a segítséget CARLOSFLY !!!
  • Hypo #14412
  • carlosfly
    #14411
    Unlocker a progi neve amivel mindent törölni tudsz....
  • zkalos
    #14410
    Ja és kiderült, hogy semmi köze sem volt az FPS LIMITER progihoz, attól függetlenül is fennállt a hiba.
  • zkalos
    #14409
    Megoldódott a probléma.

    Olvastam a PMDG fórumában, hogy másnak is van ilyen gondja, ráadásul nemrég írta be valaki.
    A PMDG-től azt javasolták, hogy a Flight1-ről letöltött FS Registry Repair progival ki kell javítani az FSX program registry bejegyzését, ami lehet hogy eltűnt, vagy rossz helyre mutat. Nem hittem benne, de bejött. Másnak is ! Egyébként Windows 7-64 - et használok
    Lehet, hogy a RealAir SF-260 patch szúrta el, mert kreált egy Flight Simulator mappát (nem a Flight Simulator X mappába települt), és oda települt a patch ugyanarra a particióra, ahol az FSX is van, Ezt az üres mappát azóta semmilyen módon nem tudom kitörölni. Erre nincs ötletetek ? Még csökkentett módban sem lehet az üres mappát törölni. Azt írja, hogy az elem már nem található, többé már nincs a következő helyen:............Csak egy Windows van telepítve sajna. Kivenni meg emiatt nem akarom a vinyót, hogy rákössem egy másik gépre.
    Sok éve szimulátorozok, de ilyen hibákkal még nem találkoztam. Hogy mi köze az alapjáték registry bejegyzésének a futópályák irányához a navigációs adatbázisban, azt nem is sejtem. Minden más jól működik, és installálható minden a játék alá. de minden jó, ha a vége jó. Ezt csak okulásként ítam le.
  • polluxware
    #14408
    hát ez új..

    csak tipp, de próbáld meg frissíteni a java appletet....
  • zkalos
    #14407
    Sziasztok !

    Lenne egy fontos kérdésem, ha tudtok segítsetek. Ha az FSX-et unlinited fps-re állítom, és használom az FPS LIMITER 0.2 programot, ahogy minden fórumban javasolják, akkor a képkocka limiter rendesen leszabályozza a max képkockát 30-ra , de a PMDG gépekkel nagy problémám van (lehet, hogy más FMC-s gépekkel is így van, csak én ezeket használom). Ha az fms-be beprogramozom a SID-et és a STAR-t az ND kijelző a kifutót kb. 20 fokkal jobbra rajzolja ki így a futó valós iránya nem esik egybe a kirajzolt futó irányával, és az egész útvonalon is jelentkezik ez az eltérés, a robot a kirajzolt magenta útvonallal képest 20 fokos elhajlással viszi a gépet . Leszállásnál a robot az ILS pályával 20 fokos szögben jobbra tenné le a gépet a fűre. Ha kikapcsolom a külső FPS LIMITER progit, akkor minden jól műkszik. Senki egy fórumon sem írt ilyen hibáról ezzel a külső képkoca limitáló programmal kapcsolatban.
    Köszi a figyelmet és várom a hozzászólásokat, mert már az őrületbe kerget, hogy másnál nincs ez a probléma, és nem tudok rájönni, mi az oka. Pedig nagyon hasznos program ez az FPS LIMITER 0.2.
    Az AVSIM fótumba valamiért nem tudok regisztrálni, pedig már több felhasználóként is próbálkoztam.

    Kálmán
  • carlosfly
    #14406
  • polluxware
    #14405
    csak 700hoz vagyon.. fs9alá
  • carlosfly
    #14404
    Ariane 737 800-hoz malév festés létezik? Ha igen segítsetek léci merre találom.

    Köszönöm.
  • Tikal #14403
  • Papirzacsi
    #14402
    Szegényíteni kellene a keveréken, a mixture feliratú karokkal, és akkor könnyebben megmászik magasabb hegyeket is.
  • Tikal #14401
    ja értem... akkor pont 5000lábnál elfogyott az oxigén.... akkor hogy van ennek a gépnek 20000es magasság megadva? oda hogy megy fel, felhuzzák?

    egyébként ezek a hegyek még messze nem az everest, a küldetés mellé adott charton 7-8ezres csucsok vannak, de ha ti mondjátok elhiszem.... mellesleg erre én is gondoltam, csak furcsáltam hogy ilyen alacsonyan történik mindez....
  • LegendTommy
    #14400
    mert kevés a levegő, és az égéshez néha jó jön
  • perko
    #14399
    Szalacsi szerint a zoxigén miatt van.
    "...így magyaráz...ta ki Árpi, hogy ... a vízbül veszi ki a ... a ... az oxigént. Teccik érteni?"
  • polluxware
    #14398
    próbálj meg felmászni az everestre, aztán rájössz...
  • Tikal #14397
    hello, egy kis technikai segítség kellene, oktatás :)
    Van egy olyan küldetés hogy egy kis kétmotorossal kell a hegyekben almákat ide oda vinni, közben F-18asok huznak el mellettünk stb.. a küldetés végén át kellenne repülni a hegyek felett, de elég nehezen megy, kb 5000 láb magasan nagyon leesik a motor teljesitménye, emelkedni már nem is nagyon bír, éppen hogy átcsusztam egy csúcs felett :) Miért gyengül el a motor?
  • carlosfly
    #14396
    Megtaláltam ....köszönöm.
  • carlosfly
    #14395
    Szeretnék valami nagyon okosat kérdezni :) FSX-be hogy van External power?? Rá kell csatlakozni? vagy alapból nincs is benne ?? Léci léci léci...

  • Immigrants
    #14394
    Köszi a választ!
  • Sanyo
    #14393
    Múlt héten ígértem egy videót, de csak tegnap reggel tudtam összerakni az új gépet, és ma reggel volt időm telepítetteni minden szükségest. Itt van a Captain Sim Boeing 707 tesztjének előzetes videója. Egyúttal ez az első próbálkozásom az fsrecorderrel, nagyon hasznos találmány. :)
  • Jenc
    #14392
    hát én az fs9-hez készített sceneryket próbálom berakni fsx, több-kevesebb sikerrel. Pl.: van fotóreál Nyíregyháza, Szentkirályszabadja, Kecskemét reptér. Aztán vízrajz-utak. De a domborzat az nekem is hiányzik.
  • CptSAB
    #14391
    A domborzatot fsglobal hellyel-közzel rendbe teszi. A Magyarország Alap Scenery nem tudom FSX-el mennyire van köszönő viszonyban. Párszor kértem már, hogy jól jönnének visszajelzések, de vagy FSX fanok nem olvassák FS2004 topic-ot, vagy csak egyszerüen magában nem érdekli a böjingereket a téma.
  • Willenbrock
    #14390
    Csak az FS9-hez létezik normális Magyarország scenery és domborzat jól tudom?
  • CptSAB
    #14389
    Az Albatros és a Grippen fizetős. (LotusSim ill. AlphaSim) A Mig-29 IRIS ingyenes lett. Az An-26-nak 3 változata is letölthető SamDim, VZ, és Piglet. A képen látható Mi-24 szerintem a régi Tim Conrad féle verzsön.
    Sorry gyerekek, de k****zottúl förtelem az FSX defaultban.. Ez a Kecskemét röptér.. brrr. a hideg is kiráz ettől a jellegtelen tájtól. Igaz néztem a GEX Europe képeit, az sem csiklandozta meg az ízlelő bimbóimat, hogy feltegyem annyi év után újra.
  • Willenbrock
    #14388
    Jó lenne már egy Mig-21 PF vagy Bisz is olyan minőségben mint az F-13.
    Be lehet úgy állítani a felhőket hogy sűrűn legyenek de mégse zabálja az fps-t?
  • Immigrants
    #14387
    Sziasztok! Ez nagyon tetszik ez a videó és szeretném kérdezni, hogy ezeket a gépeket hol találom meg? Már ha nem fizetősök!

    Előre is köszi!
  • Willenbrock
    #14386
    Légtérsértő elfogása Mig-21-el:







  • CptSAB
    #14385
    Inkább az Én listám lett volna fullosba.. :D (de mit is dumálok én itt fsiksz toptyba, amikor nem is használok efesikszt)
  • [HUN]FaTaL
    #14384
    :( Inkább 3-4-5 lenne :/
  • polluxware
    #14383
    én örülök neki:) csak ne legyen túl fps zabáló..
  • Rue East
    #14382
    micsoda meglepetés, CS következő: 737-100 és 200 mint expansion pack
    :(